Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-07, 22:49   #31
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach

A gdzie wizażanki z Trójmiasta ))

Jam jest rodowita Gdańszczanka i najbardziej lubię moje osiedlowe sklepy zielarskie, gdzie zaopatruję się w herbatki, rózne witaminy i kosmetyki oczywiście, polskich firm, które cięzko ustrzelic gdzie indziej. Wszystko można dostać we wspaniałym sklepie zielarskim na Piwnej
Z perfumerii zdecydowanie najbardziej lubie Sephory, bo jest tam wszystko i zawsze mogę wpaść po próbkę najnowszego podkładu, bez obaw że wezmą człowieka za jakiegoś sępa Moją ulubiona Sephora jest ta w City Forum, polskie kosmetyki do pielęgnacji kupuję w sąsiedniej drogerii Natura (b. dobrze zaopatrzona). Kiedyś lubiłam Marionnaud, ale coś tam się popsuło ostatnio, i raczej chadzam tam tylko oglądać, a kupuję tam jedynie Decleora, którego nie ma gdzie indziej.
Nie przepadam za Douglasem, zwłaszcza tym w Carrefourze, kiedyś zrobiłam tam scenę, ale przyznaję że ostatnio się tam znacznie poprawiło
NIe lubię Olimpii. Kiedy mieszkałam w Gdyni i pracowałam na Świętojańskiej, bardzo często zaglądałam tam i kupowałam - w pamięci utkwiły mi przemiłe dziewczyny - ale to chyba przeszłość, mam blisko do Olimpii w Manhattanie i czasem tam kupuję coś, ostatnio robiłam zakupy w Klifie - bo tylko tam jest najnowsza kolorówka Givenchy - ale naprawdę, nie wiem, co tam jest w powietrzu - człowiek przychodzi, zostawia dużą kasę i czuje się tam jak intruz
Lubię też Rosmanny, najczęsciej zaglądam do tych centralnych - obok Krewetki, czy w budynku Lotu
Kosmetyki apteczne zawsze kupuję w aptekach w Madisonie, Carrefourze lub Manhattanie
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 00:58   #32
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach

Teraz bedac za granica korzystam raczej ze sklepow online(Sephora rzadko czesciej msn shopping bo maja wyprzedaze Mam w swoim miescie taki ulubiony sklepik Sally's Beauty Supply ceny przyzwoite i czasami mozna znalesc kosmetyczne perelki Lubie tez stoiska kosmetyczne w sklepach department stores,buszowac na wyprzedazach

Uwielbiam tez sklepy ze zdrowa zywnoscia gdzie maja kosmetyki naturalne ,potrafie sie zaszyc miedzy polkami i testowac krem do twarzy lub balsam a moj maz robi zakupy

Wczesniej mieszkalam w Warszawie i zawsze z siostra uwielbialysmy buszowac w Rossmanie

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2005-05-08 o 01:01
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 01:58   #33
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Teraz bedac za granica korzystam raczej ze sklepow online(Sephora rzadko czesciej msn shopping bo maja wyprzedaze
Zazdroszcze sephora.com, maja tam kosmetyki Stila, ktore sa nieosiagalne w Niemczech, a ja je uwielbiam i nie wiem kiedy znowu dostane je w lapencje swoje

Moje ulubione sklepy mazidlowe to m.in. perfumeria Hela (znana juz kilku wizazankom ), gdzie sa naprawde nizsze ceny niz w takim Douglasie. Poza tym uwielbiam The Body Shop i L'Occitane (ale to juz w Slowenii, obsluga mnie zna, kobitki sa przemile, nawala mi probek przy kazdym najmniejszym zakupie, ostatnio dwukrotnie dostalam firmowe kosmetyczki ).

A moim najukochanszym, gigantycznym sklepem, od ktorego jestem calkowicie uzalezniona, jest rzecz jasna ebay.de (moje ostatnie zakupy to nowiutkie trampki Converse za 20 euro i krem Shiseido z filtrem 30 za 12 euro ).
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 02:27   #34
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach

Svenja
Stila? musze sprawdzic chyba mi sie obilo o uszy w Sephora maja tyle tego ze trudno sie polapac co dobre dlatego wole msn bo tam maja recenzje kosmetykow tak jak u nas na wizazu
co do The body shop to sie zrazilam do tej firmy po tym jak jeden krem mnie podraznil zawsze jednak lubilam tam chodzic ze wzgledu na zapach panujacy w tym sklepie Mialam sobie nawet kupic maselko do ciala ale jakos wszytkie sklepy tej firmy w moim miescie zamknieto niewiem dlaczego?

Z naturalnych kosmetykow natomiast uwielbiam Burt's bees( juz sobie ostrze zeby na nowy podklad rozswietlajacy)sprawdzila m dzisiaj odcien w sklepie
i
Kiss my face
uwielbiam ich krem o zapachu brzoskwinki poprostu cudo
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 08:59   #35
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach

Ja jestem z Białegostoku i stąd szczególnie polecam aptekę samoobsługową Cefarmu na Suraskiej. Mają tam mnówstwo kosmetyków pielęgnacyjnych, można oglądać do woli, ceny dość niskie, a z kartą stałego klienta jeszcze niższe Oprócz tego Drogeria Natura- ceny znośne, wybór nawet duży, ale mało perfum. Kiedyś lubiłam Rossmann'a, ale coraz częściej widzę że mają mały wybór (szczególnie moich ulubionych kosmetyków - balsamów :P), ciągłe kolejki i ochroniarz mnie denerwuje bo zawsze stanie tam gdzie ja chcę sobie pooglądać i się za nic nie przesunie :P. W Auchanie można dostać niedrogie kosmetyki pielęgnacyjne, ale tylko te bardziej popularne.
Ale ogólnie to najbardziej polecam aptekę
agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 09:07   #36
MartaPiechota
Raczkowanie
 
Avatar MartaPiechota
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 66
Dot.: Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach-Łódź

Muszę tu zareklamować pewien bardzo fajny sklepik w Łodzi.
Znajduje się on na Czerwonym Rynku( na Rzgowskiej), koło kościoła. To jest taka budka, dosyć duża, rzucająca sie w oczy już z ulicy bo cała na kolorowo obklejona plakatami kosmetycznymi.
Dziewczyny w tym sklepie jest wszytsko! Nie było jescze rzeczy jakiej bym tam nie dostała, wielki wybór, bardzo dużó promocji, bardzo miła obsługa, która zawsze zaproponuje coś fajnego co jest akurta w promocji , a czego nie widać.
Półki uginają się tam od kosmetyków) Choć nie mieszkam już blisko jak tylko mam na to czas jadę tam i nie zdarzyło sie abym wyszła z pustymi rękami.
Bardzo polecam.
MartaPiechota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 10:06   #37
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach

no to czas na Wrocław
*Sephora w Carrefour - bardzo miłe panie, poproszone o próbki nigdy nie odmawiają (nawet przy mniejszych zakupach), nie poproszone dają też same z siebie
*omawiana już tutaj apteka na Oławskiej ceny duuużo nizsze niż we wszystkich innych aptekach, miła obsługa. Od kiedy przeczytałam o niej tutaj nie kupuję już kosmetyków w innych
*drogeria na Rynku - sporo kosmetyków, które ciężko dostać (np. Dermacol) ale też zdażyło mi się, że przez dłuższy czas (ponad tydzień) nie mieli pudru, który chciałam kupić, chociaż zapowniano mnie, że "jutro będzie na pewno!"

bardzo nie lubię Douglasa w Auchanie - panie chodzą za klientem krok w krok i patrzą na ręce...
Przemiła obsługa jest w Sephorze koło Galerii Centrum, niestety nie zawsze kompetentna...

więcej nie pamiętam mam nadzieję, że więcej wrocławianek się dopisze
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-08, 10:17   #38
lucille
Wtajemniczenie
 
Avatar lucille
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 559
Dot.: Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach

Cytat:
Napisane przez lucille


Piccolino na Piłsudskiego
Na Partyzantów

Widać skleroza postępuje.....
lucille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 15:40   #39
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach

Cytat:
Napisane przez lucille
MagJa - który koło AGH
lucille - wiesz, gdzie są wydziały: zarządzania i nauk społecznych (czy jakoś tak) agh? To jest ulica Gramatyka 10 i jak idziesz od strony miasteczka agh to najpier mijasz wydz. zarządzania (nowy budynek), potem ten nauk społecznych (paskudny i obskórny), a potem jest taki jakiś blok na tyłach którego na dole znajduje się mały i niepozorny sklep z gatunku chemia i kosmetyki o nazwie Magda albo Magdalenka (jako Magdalena nie mogłam tam nie wejsść ) I w tym właśnie sklepie jest bardzo duży wybór różnych kosmetyków, szczególnie tych poszukiwanych, polskich firm. Jak czegoś nie ma Pan bez problemu zamawia. Szkoda tylko, że żeby tam coś kupić muszę specjalnie tam jechać z drugiego końca miasta
Cytat:
Napisane przez lucille
Potwierdzam Firlity sa kompletnie beznadziejne - ceny zawyżone, a do tego obsługa nie raz pokazała, że nie ma bladego pojęcia co sprzedaje
  • NAtura na Długiej jest bardzo przyjemna - tylko trochę za mały wybór jak dla mnie
  • Nieco za Naturą jest jeszcze bardzo sympatyczna drogeria - pierwsza jak się idzie w stronę Kleparza - generalnie bardzo ją lubię -ma tylko jedną wadę wybór balsamów woła o pomstę do nieba.
  • i najukochańsza - drogeria na placu Beskidy koło Kurdwanowa
  • A co tam jest ciekawego? Bo ja na Woli Duchackiej mieszkam, więc calkiem niedaleko No i który to ten plac Beskidy? Co tam takiego charakterystycznego jest, żebym, jakby co wiedziała gdzie isć? Ja przez Kurdwanów to tylko 104 przejeżdżam jak jadę na Zakopiankę.

Cytat:
Napisane przez lucille

Często robię też zakupy w Busku tutaj kocham wręcz dwie drogerie : Piccolino na Piłsudskiego i drugą koło Biedronki . Krakowskim dużo brakuje do takiej obsługi i wyboru
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 15:56   #40
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach-Łódź

Cytat:
Napisane przez MartaPiechota
Muszę tu zareklamować pewien bardzo fajny sklepik w Łodzi.
Znajduje się on na Czerwonym Rynku( na Rzgowskiej), koło kościoła. To jest taka budka, dosyć duża, rzucająca sie w oczy już z ulicy bo cała na kolorowo obklejona plakatami kosmetycznymi.
Dziewczyny w tym sklepie jest wszytsko! Nie było jescze rzeczy jakiej bym tam nie dostała, wielki wybór, bardzo dużó promocji, bardzo miła obsługa, która zawsze zaproponuje coś fajnego co jest akurta w promocji , a czego nie widać.
Półki uginają się tam od kosmetyków) Choć nie mieszkam już blisko jak tylko mam na to czas jadę tam i nie zdarzyło sie abym wyszła z pustymi rękami.
Bardzo polecam.
chyba wiem o jaki chodzi W zeszłym roku jeździłam na krańcówkę 6 do solarium i mijałam tramwajem CZERWONY RYNEK .Najbardziej widoczna ,duża budka ,obklejona nieco spłowiałymi od słońca plakatami? Widac ją od ulicy,prawda? Znajduje się zaraz przy chodniku.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 16:09   #41
lucille
Wtajemniczenie
 
Avatar lucille
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 559
Dot.: Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach

Cytat:
Napisane przez MagJa
lucille - wiesz, gdzie są wydziały: zarządzania i nauk społecznych (czy jakoś tak) agh? To jest ulica Gramatyka 10 i jak idziesz od strony miasteczka agh to najpier mijasz wydz. zarządzania (nowy budynek), potem ten nauk społecznych (paskudny i obskórny), a potem jest taki jakiś blok na tyłach którego na dole znajduje się mały i niepozorny sklep z gatunku chemia i kosmetyki o nazwie Magda albo Magdalenka (jako Magdalena nie mogłam tam nie wejsść ) I w tym właśnie sklepie jest bardzo duży wybór różnych kosmetyków, szczególnie tych poszukiwanych, polskich firm. Jak czegoś nie ma Pan bez problemu zamawia. Szkoda tylko, że żeby tam coś kupić muszę specjalnie tam jechać z drugiego końca miasta

Wiem gdzie to jest - chyba I do tego blisko mojej Alma MAter


Cytat:
A co tam jest ciekawego? Bo ja na Woli Duchackiej mieszkam, więc calkiem niedaleko No i który to ten plac Beskidy? Co tam takiego charakterystycznego jest, żebym, jakby co wiedziała gdzie isć? Ja przez Kurdwanów to tylko 104 przejeżdżam jak jadę na Zakopiankę.
Spory wybór i przyjemna obsługa

Zdaje mi się,że ten plac jest na granicy Kurdwanowa i Woli, chyab nawet barzdeij na Woli
Wiesz gdzie jest pętla 24? Wysiadasz na przystanku dla wysiadających i jesteś na wysepce pomiędzy Kurdwanowem (konkretnie Halszki) a właśnie tym placem
lucille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-08, 20:38   #42
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach

Kraków:

- większe zakupy - Sephora, przesympatyczna obsługa w Geant, jeszcze sympatyczniejsza w Galerii Kazimierz (obsługujące mnie tam Panie totalnie mnie zauroczyły, bardzo kompetentnie doradzały, nienachalnie pomagały w zakupach, a na koniec obdarowały niesamowitą ilością gratisów Sporadycznie bywam w Sephorze M1, jakoś nigdy nikt dla nikogo nie ma tam czasu...
- mniejsze zakupy, rodzimych firm - Firlit na ul. Długiej. Bardzo sympatyczny Pan właściciel, choć nie pomoże w wyborze, to zawsze obdarzy uśmiechem i newsami o aktualnych, a także tych najbliższych promocjach. Ogromny plus za brat natrętnych ochroniarzy
- sklepiki YR - przeważnie stoisko w Geant, ale również sklepik na ul. Grodzkiej
- Douglas, Galeria Centrum - po kilku niesympatycznych wizytach całkowicie z nich zrezygnowałam.

Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 22:11   #43
MartaPiechota
Raczkowanie
 
Avatar MartaPiechota
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 66
Dot.: Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach-Łódź

Dokładnie tam
MartaPiechota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 23:00   #44
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Svenja
Stila? musze sprawdzic chyba mi sie obilo o uszy w Sephora maja tyle tego ze trudno sie polapac co dobre dlatego wole msn bo tam maja recenzje kosmetykow tak jak u nas na wizazu
Koniecznie wyprobuj, maja genialny cake eyeliner i cienie do powiek w piance i roze, i i i i.... ech, znow narobilam sobie "smaka"
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 23:59   #45
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Dot.: Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach-Łódź

Cytat:
Napisane przez MartaPiechota
Muszę tu zareklamować pewien bardzo fajny sklepik w Łodzi.
Znajduje się on na Czerwonym Rynku( na Rzgowskiej), koło kościoła. To jest taka budka, dosyć duża, rzucająca sie w oczy już z ulicy bo cała na kolorowo obklejona plakatami kosmetycznymi.
no, dobrze widzieć ja mam takie swoje miejsce w Łodzi, na Jaracza (koło przecięcia Kilińskiego), mini-sklepik, a ma dobre zaopatrzenie, głównie Joko i Vipera, zawsze tam kupuję puder rozświetlający mają tam system bonusów (każde 10 zł bonus), przy iluś-tam bonusach 5 zł upustu. Jakoś lubię to miejsce. Zakupy apteczne robię albo Pod Orłem (drogo, ale rewelacyjna obsługa), albo w tańszej nawet czasem o 15% aptece vis-a-vis Galerii (Dobra? Zielona? - nie pamiętam).
W mieście moich rodziców, Kutnie, ostatnio odkryłam sklepik na Podrzecznej - rewelacja, mają dużo artykułów, których straciłam nadzieję na odnalezienie kiedykolwiek
W sieciowych drogeriach w Polsce jak nie muszę, nie kupuję, wystrzegam się też zakupów internetowych - jakoś mnie to zupełnie nie pociąga. Widzę, jak w Amsterdamie wyglądają przeceny w nieciekawych sklepach, i jak bardzo ludzie kombinują z datami - później to wszystko trafia na Allegro i inne - i po prostu czasami wolę nie kupić albo wydać więcej, a mieć pewność, że filtry będą świeże, a tusz nie zaschnie po miesiącu.
W Amsterdamie moje ostatnio ulubione stacjonarne to Da (juz od lat), a od niedawna Ici Paris. Mają wiele promocji i szeeeroki wybór. Aha, no i Lush, wielbię po prostu
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-09, 00:02   #46
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach

Svenja Napewno kiedys wyprobuje jak dostane karte do Sephora w prezencie (powiedzialam juz mezowi ze na wszytkie urodziny rocznice itp chce dostawac tylko takie prezenty
Fajne te rzeczy tylko na razie nie mam za duzo kasy wole kupowac taniej a w duzych ilosciach
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-09, 09:53   #47
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Smile Dot.: Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach

Cytat:
a mam takie swoje miejsce w Łodzi, na Jaracza (koło przecięcia Kilińskiego), mini-sklepik, a ma dobre zaopatrzenie, głównie Joko i Vipera, zawsze tam kupuję puder rozświetlający mają tam system bonusów (każde 10 zł bonus), przy iluś-tam bonusach 5 zł upustu.
joannea-ja też czasami tam kupuję mają naprawdę ciekawe rzeczy,których nie można dostać gdzie indziej Ostatnie zakupy w tym sklepiku robiłam w zeszłym roku,wówczas bonusy jeszcze były.Muszę się znowu przejść
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-09, 10:18   #48
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach

Cytat:
Napisane przez lucille
Na Partyzantów

Widać skleroza postępuje.....


a no fakt na Partyzantów Picollo jest, ostanio remont mieli, ale Picollo ma tez stoisko w Lotosie na dole, ale porównując ceny wcale tam najtaniej nie jest to takie obserwacje rodowitej Buszczanki

ale ja za to uwielbiam Drogerię Reni, dwie super kobietki tam sprzedają aż się kiedyś zastanawiałam która fajniejsza, ale obie są super przy większych zakupach kosmetyczki się dostanie przy zakupie powyżej 100zł
a jakie ceny wow seria Lirene do mieszanej i tłustej w wiekszosci sklepów ok 14,90 zł a tam 12,90zł na mleczku, toniku i zelu zaoszczedziłam juz 6 zł wybór duży
a i ostatnia promocja ta z tych ulotek i ksiązeczek:
L'oreal
-krem Happyderm zazwyczaj kosztuje u nich 23.50zł a dziś kupiłam go za 18,99zł
-pianka oczyszczająca Happyderm 14.99zł

i promocja St.Ives
-peelingi morelowe do twarzy(150ml) i balsam do ciała 24Hour (200ml) 8.89zł
-pozostałe balsamy do ciała St.Ives (200ml) 7.99 zł

są jeszcze inne promocje: Floriny, Palmolive dokładnie Aroma Therapy, Nivea Visage, Veet, Adidas

Lucille naszykuj sie na duże zakupy jak zobaczysz dziś te promocję
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-09, 16:04   #49
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Dot.: Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach

A polecicie jakieś fajne sklepy w Katowicach???
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-09, 16:08   #50
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach

W sumie to nie jest do końca moje miasto ale bardzo lubie Małgosię w Piekarach śląskich-całkiem fajny wybór kolorówki i miła obsługa , oprócz tego Naturę w Katowicach (super wybór)
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-09, 18:05   #51
pysia_modnisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 33
Dot.: Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach

Ja jestestem zWieliczki i Kocham Kamille na Słowackiego ;D to taki stredni sklep kosmetyczny mniej wiecej wielkosci Sephory tylko trroszke mniejszy po za tym Sephora na ryknu w Krakowie uwielbiam
pysia_modnisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 13:08   #52
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach

Jaki fantastyczny wątek. pozwolicie, że go reanikuję!
Moja ulubiona prefumeria to sephora w Gdyni - polecam wszystkim
Kosmetyki ze średniej półki kupuję w Drogerii ABC w Rumi (tam mieszkają moi teściowie). SKlep jest fantastycznie zaopatrzony,mają pełną oferte mojej ukochanej bielendy do ciała,wszystkich marek polskich i średniopólkowych. jak stały klient dostaję tam masę gratisów - ostatnio mydło w kostce i mały krem nivea + próbeczki polskie. Ceny są niewygórowane i wiem,że dużo dziewczyn jeżdzi do tej drogerii aż z Gdyni. polecam!
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 13:13   #53
sonja1
Rozeznanie
 
Avatar sonja1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 679
GG do sonja1
Dot.: Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach

Na Pieczewie/Jarotach taki malutki sklepik z chemią, artykułami AGD i kosmetykami. Świetnie zaopatrzony w polskie marki i przystępne ceny. Niestety bardzo rzadko są promocje i nie dają próbek ale nikt mi nei patrzy na ręce i mogę do woli grzebać w kolorówce.
sonja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 13:29   #54
Kate_86
Rozeznanie
 
Avatar Kate_86
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kolbuszowa
Wiadomości: 852
GG do Kate_86
Dot.: Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach

Ja jestem z Kolbuszowej (takie miasteczko koło Rzeszowa).
Najcześciej lubie przesiadywać w "Rabusiu" w rynku Jednak inwestuję w AVON- to mój sklep z kosmetykami Można na spokoju obejrzeć produkty no i sama sobie doradzam i sprzedaję hihi Uwielbiam to
Kate_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 13:29   #55
Justyś
Raczkowanie
 
Avatar Justyś
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: świetokrzyskie
Wiadomości: 105
GG do Justyś
Dot.: Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach

Ja w Ostrowcu Św.zaopatruje się w drogeri Natura,Metrze,marketach i innych mniejszych sklepikachSzkoda tylko ze niema slkepów u nas z artyk.fryzjerskimi bo poszukuje szczotki z naturalnego włosia
Justyś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 13:44   #56
inka1980
Zadomowienie
 
Avatar inka1980
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Knurów
Wiadomości: 1 225
Dot.: Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach

Cytat:
Napisane przez ANKA20
Ja jestem z Siemianowic Śląskich
Najczęściej robię zakupy w małych skepikach. Polecam dwa sklepiki niedaleko rynku bytkowskiego. Miła obsługa i mnóstwo rzeczy, które ciężko dostać gdzieś indziej. No i pani Halinka na targu w Michałkowicach , to u niej znalazłam swoj Dermacol
Lubię też drogerie Vega w Chorzowie oraz Rossmanna - jest w nim taniej niż w Naturze.
Yves Rocher i w Katowicach i w Chorzowie mi się nie podoba, czuje się w nim obserwowana i śmieszą mnie zielone fartuszki pań, dosłownie jak od chirurga
ej, gdzie w Michałkowicach jest targ?? Nie byłam tam co prawda ze 3 lata, ale żebym miała aż takie zaćmienie?
inka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 13:48   #57
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach

kurcze, nie wiem jak ci wytłumaczyć ten targ . Jest niedaleko wielkiego parkingu, pani Halinka jest po prawej stronie jak się wchodzi na targ, najpierw budka z bielizną, a potem ona, z tego co widzę ma dużo rzeczy, czasem można nawet poprosić, żeby sprowadziła coś z hurtowni jak będzie

A skąd jesteś inko?
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 16:32   #58
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach

Cytat:
Napisane przez baobab
Dopisuje do mojej listy sklepik w Poznaniu na ul. Kanalowej
Dziewczyna- wlascicielka w naszym wieku ma podobnego bzika na punkcie kosmetykow
Wlasnie obkupilam sie w pianke welli i jedwab farouka po nizszych cenach anizeli net czy rossmann!
Pozdrawiam!
Mozesz mi dokladnie opisac gdzie jest ten sklep?

To ten na poczatku, po prawej stronie idac od parku Wilsona? (albo cos pokreciłam i to solarium a nie sklep hiih )

Pozdrówki
Evka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 16:45   #59
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach

W Ciechocinku niestety żadnych rossmannów itp. nie ma ale jak jestem w toruniu to zawsze lecę do rossmanna i douglasa (jak ja się tam ostatnio wymalowałam...)
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 17:06   #60
inka1980
Zadomowienie
 
Avatar inka1980
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Knurów
Wiadomości: 1 225
Dot.: Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach

Cytat:
Napisane przez ANKA20
kurcze, nie wiem jak ci wytłumaczyć ten targ . Jest niedaleko wielkiego parkingu, pani Halinka jest po prawej stronie jak się wchodzi na targ, najpierw budka z bielizną, a potem ona, z tego co widzę ma dużo rzeczy, czasem można nawet poprosić, żeby sprowadziła coś z hurtowni jak będzie

A skąd jesteś inko?
Z Dąbrowy Górniczej, ale na studiach dziennych miałam najlepszą koleżankę właśnie w Michałkowicach, ona mieszka obok banku.
inka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-28 17:06:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:24.