Depilacja intymna, golenie miejsc intymnych u kobiet - zbiorczy. - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-27, 23:04   #331
kapsw
Rozeznanie
 
Avatar kapsw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 782
Dot.: Depilacja intymna, golenie miejsc intymnych u kobiet - zbiorczy.

Ale nie słyszałam, żeby jakiś salon robił pastą. A sama sobie - nie byłabym chyba w stanie. Przynajmniej dochodzenie do wprawy zajęłoby jakąś chorą liczbę godzin.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się. / Andrzej Sapkowski
kapsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-27, 23:25   #332
nelciak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 989
Dot.: Depilacja intymna, golenie miejsc intymnych u kobiet - zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kapsw Pokaż wiadomość
Ale nie słyszałam, żeby jakiś salon robił pastą. A sama sobie - nie byłabym chyba w stanie. Przynajmniej dochodzenie do wprawy zajęłoby jakąś chorą liczbę godzin.
Jest mnóstwo salonów, gdzie depiluje się pasta (niestety, nie wszędzie dobrze ). Tylko nie są tak rozeklamowane jak sieciówki od woskowania.
nelciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-04, 14:53   #333
Icecream888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1
Golenie się

Cześć dziewczyny. Kupiłam sobie golarkę Remington 5060. Dziś spróbowałam się golić ale nie wiem co robię źle bo nie umiem jej używać. Piszę ze golić pod włos ale ja nie mam pojęcia w którą stronę. Może dlatego że jak goliłam się maszynką to robiłam to byle jak na szybkiego i dlatego włoski rosną mi w inną stronę. Wracając do golenia to nogi ogoliłam całkiem dobrze tylko musiałam zmieniać pozycje golarki bo jedna część ogolilo a druga nie i nie mam pojęcia jak już mam golić. Pachy średnio ogolilo. A miejsce intymne czyli [złe słowo] ogolilo ale nje do końca no sa jeszcze włoski niektóre długie niektóre krótkie ale stąd pytanie czy tam się powinno golić golarka czy tylko włoski przy udzie mam nadzieję ze wiecie o co mi chodzi. Nie chce wyrzucać golarki bo ona działa tylko pewnie ja nie umiem jej używać. Czy któraś z Was ma podobny problem czy coś. Pomóżcie bo nie za bardzo lubię golić się maszynkami bo często się zacinam ❤️��

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2020-08-04 o 15:58
Icecream888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-04, 21:14   #334
Magdallona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 199
Dot.: Golenie się

Cytat:
Napisane przez Icecream888 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Kupiłam sobie golarkę Remington 5060. Dziś spróbowałam się golić ale nie wiem co robię źle bo nie umiem jej używać. Piszę ze golić pod włos ale ja nie mam pojęcia w którą stronę. Może dlatego że jak goliłam się maszynką to robiłam to byle jak na szybkiego i dlatego włoski rosną mi w inną stronę. Wracając do golenia to nogi ogoliłam całkiem dobrze tylko musiałam zmieniać pozycje golarki bo jedna część ogolilo a druga nie i nie mam pojęcia jak już mam golić. Pachy średnio ogolilo. A miejsce intymne czyli [złe słowo] ogolilo ale nje do końca no sa jeszcze włoski niektóre długie niektóre krótkie ale stąd pytanie czy tam się powinno golić golarka czy tylko włoski przy udzie mam nadzieję ze wiecie o co mi chodzi. Nie chce wyrzucać golarki bo ona działa tylko pewnie ja nie umiem jej używać. Czy któraś z Was ma podobny problem czy coś. Pomóżcie bo nie za bardzo lubię golić się maszynkami bo często się zacinam ❤️��
Golić ogoliło golarka golić.
Wybaczcie, musiałam.
Magdallona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-04 22:14:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:45.