jakie zabiegi robicie u kosmetyczki - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-26, 13:00   #61
agniesia_ania
Raczkowanie
 
Avatar agniesia_ania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: pokój z widokim na PKiN
Wiadomości: 385
Dot.: pochwalcie sie co robicie u kosmetyczki :)

Midi wielkie dzięki

cieszę się, że gabinet jest profesjonalny. W cenach się nie orientuję, ale rozumiem, że w centrum Wawy może być drogo.

Mam jeszcze dwa pytania do Ciebie: Czy mają może swoją stronę internetową? Od jak dawna ten salon działa, czy ma jakąś tradycję?

Pozdrówka i jeszcze raz dziękuję
__________________
to normalne, że odczuwam strach przed podjeciem ważnej decyzji

Edytowane przez agniesia_ania
Czas edycji: 2006-01-26 o 13:08 Powód: literówka... ups
agniesia_ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 17:52   #62
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: pochwalcie sie co robicie u kosmetyczki :)

Strony internetowej chyba nie ma, przynajmniej nic na to nie wskazuje - on jest malutki, pracują tam chyba tylko 3 panie, w tym chyba jedna kosmetyczka (ten gabinet jest jednoosobowy, tzn. jest jedno łóżko i jeden komplet sprzętu, więc jak ja przychodziłam, to była tylko "moja" kosmetyczka).
Ale ja tam ostatni raz byłam ze 2 lata temu czy półtora roku, może się pozmieniało?
A działa od czasu otwarcia całego centrum handlowego, tj. chyba od jakichś 6-7 lat, nie pamiętam dokładnie, kiedy je otwarto - moi rodzice mieszkają obok, stąd tam trafiłam.
Będę pod koniec lutego w Wwie, mogę wtedy wygrzebać ten telefon do salonu, bo gdzieś chyba własnie u mamy leży wizytówka, jeśli nie przejdziesz się wcześniej. Może można też znaleźć tel. przez informację - to centrum nazywa się "Arkady" albo "Pod Arkadami" i jest na rogu ulic Solec i Al. 3 Maja, pod mostem Poniatowskiego.
W każdym razie panie są bardzo miłe i można sobie pójść i wszystko obejrzeć i wypytać o szczegóły, zanim się zdecydujesz na jakikolwiek zabieg. I nigdy mnie na nic nie naciągała, żadnych propozycji dodatkowych ponad to, o co właśnie prosiłam.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 18:47   #63
laseczka.wąglika
Raczkowanie
 
Avatar laseczka.wąglika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 306
Dot.: pochwalcie sie co robicie u kosmetyczki :)

Hmmm...
do kosmetyczki chodze na:
- hennę rzęs
- regulacje brwi
- makijaże na większe wyjścia
- pedicure
- oczyszczanie (o! dawno nie byłam!)

i to by było na tyle...
__________________

Kobieta łatwa do zdobycia, może być trudna do zniesienia...

Książki - wymiana:
Vasconcelos, Czepiel, Fitzgerald, Beauman, Fielding i inne książki...
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post16594958

Kosmetyki - wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post13661126
laseczka.wąglika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 18:57   #64
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: pochwalcie sie co robicie u kosmetyczki :)

Mech a gdzie chodzisz na kawitacje?Ja bylam kilka razy na niej, ale nie w Warszawie-ciezko trafic na peeling kawitacyjny w Wwie, a jesli juz go oferuja to w jakis nienormalnych cenach-100-150zl
Potwierdzam, ze skora jest gladziutka

Swego czasu dosc regularnie chodzilam na zabiegi nawilzajace dla mlodej cery - maska z algami, delikatne peelingi i maseczki nawilzajace. Bylam tez na zabiegach ze slabymi kwasami aha.

Zdarzylo mi sie pojsc na manikiur, ale raczej robie go w domu sama, nie mam problemow z dloniami; chociaz fajnie jest czasem oddac sie w czyjes rece.

Uwielbiam lezec u kosmetyczki, bo prawie zasypiam
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 12:22   #65
apricot
Raczkowanie
 
Avatar apricot
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 46
Dot.: pochwalcie sie co robicie u kosmetyczki :)

Ja byłam pierwszy raz u kosmetyczki 4 dni temu w Wałbrzychu na oczyszczaniu "ręcznym". Bolało jak cholera,ale dzisiaj skóra wygląda dość fajnie,strupki schodzą. Jednak teraz poszukuję dobrej i niedrogiej kosmetyczki w Warszawie. Może takową znajdę...
Pozdrawiam was
__________________
"Trzeba żyć,a nie tylko istnieć"
Plutarch
apricot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 12:43   #66
agniesia_ania
Raczkowanie
 
Avatar agniesia_ania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: pokój z widokim na PKiN
Wiadomości: 385
Dot.: pochwalcie sie co robicie u kosmetyczki :)

Dziękuję Midi Dziś idę do tego salonu - zobaczę, czy mi się spodoba...

Ciekawe, czy inne wizażanki z Warszawy znają jakieś dobre, profesjonalnie prowadzone salony kosmetyczne
__________________
to normalne, że odczuwam strach przed podjeciem ważnej decyzji
agniesia_ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 13:08   #67
iga z
Raczkowanie
 
Avatar iga z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 88
Dot.: pochwalcie sie co robicie u kosmetyczki :)

mi kosmetyczka powiedziała, że cena maseczki algowej zależy od tego jakie algi zostaną użyte ja dałam 35 zł i buzia jakoś odżyła
iga z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-27, 19:53   #68
agniesia_ania
Raczkowanie
 
Avatar agniesia_ania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: pokój z widokim na PKiN
Wiadomości: 385
Question Dot.: pochwalcie sie co robicie u kosmetyczki :)

Byłam w salonie pod Arkadami, niestety nie zobaczyłam samego gabinetu ani pani Agnieszki. Jest tam jedyną kosmetyczką, a maniciurzystka z sasiedniego pokoju powiedziała, że pani Agnieszka od początku roku nie zjawia się baaardzo rzadko i prawie w ogóle nie przyjmuje klientek - ma chyba jakieś problemy rodzinne.

Będę więc musiała poszukać innej kosmetyczki

Zatem ponawiam apel!

Czy wizażanki z Wawy znają jakiś dobry gavinet kosmetyczny w centrum stolicy, gdzie profesjonalnie zajmą się moją problematyczną cerą (mieszana, ze skłonnością do zmian trądzikowych, zrozszerzonymi porami i -co niedawno zauważyłam- ze skłonnością do rozszerzonych naczynek) .

Wpisujcie swoje propozycje dziewczyny. Dobre adresy przydadzą się na pewno innym

Pozdrówka
__________________
to normalne, że odczuwam strach przed podjeciem ważnej decyzji
agniesia_ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 20:41   #69
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: pochwalcie sie co robicie u kosmetyczki :)

Moje doświadczenia z oczyszczaniem są bardzo różne. Po niektórych wyglądałam jak potwór, po innych bardzo dobrze. Ale czytalam, ze manualne czyszczenie nie jest dobre dla skóry, więc teraz chcę się wybrać na peeling kawitacyjny. Wizażanki z Trójmiasta, możecie polecić jakiś salon ?
Oprócz tego, przed "większymi wyjściami" funduję sobie jakiś zabieg nawilżający lub łagodzący dla cery naczynkowej....
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 08:36   #70
Basik_25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 45
Dot.: pochwalcie sie co robicie u kosmetyczki :)

w maseczkach profesjonalnych,składniki są najwyższej jakości i mają większe stęzenie.Poza tym rozrabiane są specjalnymi płynami zwiększającymi działanie maski.
Basik_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 08:47   #71
Basik_25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 45
Dot.: pochwalcie sie co robicie u kosmetyczki :)

Cytat:
Napisane przez izzi
Ja byłam w sobotę .... no i mam niefajne wrażenia.
A było to tak... W zeszłym miesiącu przed wyjadzem na urlop miałam fantazję zrobić sobie wosk na wąsiki .. no bo nie da się ukryć jak to często u brunetek bywa mam takie mini wąsiki. Kupiłam specjalne plasterki Veet do wąsików. Wyrwały się świetnie, zrobiłam sobie własnoręcznie tą depilację ale niestety na drugi i trzeci dzień porobiły mi sie takie małe bąbelki (( Wyglądało to fatalnie... Pomyślałam sobie że zrobilam to może sama nieumiejętnie, moze nie zdezynfekowałam buzi wystarczająco? No i po 4 tygodniach poszłam sobie już następny wosk zrobić u kosmetyczki. Ona mi zdezynfekowała skórę pod nosem fachowo, wyrwała mi te nieszczęsne wąsiki, później jeszcze raz posmarowała mi to miejsce oliwką czy czymśtam ... no i guzik... bąbelki pojawiały się ponownie. Powiedcie co zrobiłam (ew. co zrobiła kosmetyczka) nie tak????
kosmetyczka powinna cię zapytać,czy depilowałaś już kiedyś woskiem i czy wystąpiło uczulenie.Do twarzy stosuje się specjalnych wosków (są delikatniejsze),np.azulen owy.Poza tym zdaża się,że po pierwszych depilacjach występuje reakcja uczuleniowa,a później skóra się przyzwyczaja,ale to musi stwierdzić kosmetyczka,ponieważ wszystko zależy,jakie jest to uczulenie.Bardzo ważne jest profesjonalne nałożenie wosku,czyli jedno nałożenie i zerwanie całego owłosienia.Ewentualnie można wosk nałożyć dwa razy, ale nie więcej!!!!!!!!!
Basik_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-12, 08:50   #72
Basik_25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 45
Dot.: pochwalcie sie co robicie u kosmetyczki :)

Cytat:
Napisane przez lordbyron
A ja jestem panem i wybieram się za niedługo na oczyszczanie twarzy i na korektę brwi Jakie jeszcze zabiegi kosmetyczne polecacie panom ?
manicure i inne zabiegi pielęgnacyje specjalne dla panów.Napewno kosmetyczka ma coś w swojej ofercie.
Basik_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 08:54   #73
Basik_25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 45
Dot.: pochwalcie sie co robicie u kosmetyczki :)

Cytat:
Napisane przez aisulo
Ja jestem nieco nie wtajemniczona ale jakie zabiegi mozna/ polecacie dla cery tradzikowej ale procz oczyszczania moze moge zrobic jakis peeling ?? Prosze o odp.
można zrobić serię kwasami AHA lub inne zabiegi oczyszczające i regulujące pracę gruczołów łojowych
Basik_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 08:58   #74
Basik_25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 45
Dot.: pochwalcie sie co robicie u kosmetyczki :)

Cytat:
Napisane przez slawa
ja mogę sie pochwalić tak jak kilka poprzedniczek regulacja brwi, 2 razy oczyszczanie twarzy. Chetnie bym z czegos skorzystała jeszcze, ale nie wiem, co można sobie zafundować na cere wrażliwą z naczynkami i skłonnościa do jakichś liszajów, czerwonych plam (nerwica naczyniowa czy jakis tradzik różowaty??? cholera wie) Czy zamiast zabiegów u kosmetyczki wizyta u dermatologa tylko mi zostaje??????
Firmy mają specjalne zabiegi do cery wrażliwej,z trądzikiem różowatym,łagodzące itp.Jeżeli byłby to trądzik różowaty,oprócz zabiegu kosmetyczka powinna zaproponować ci wizytę u dermatologa.Dobra kosmetyczka jest w stanie postawić wstępną diagnozę i dalej cię pokierować.
Basik_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 09:37   #75
Kacha30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 354
Dot.: pochwalcie sie co robicie u kosmetyczki :)

Byłam u kosmetyczki na 2 oczyszczaniach (manualnych) twarzy i nie wyszło mi to na dobre. Po 2 dniach wysyp pryszczy, grudek o feee . Jestem przeciwna!!!takiemu oczyszczaniu twarzy!
Pozniej skusiłam sie na algi i to było moje odkrycie ! Teraz kupuje sobie duze opakowanie alg w proszku i sama sobie lub mezowi nakładam . Przetestowałam juz rózowe, zółte teraz mam zielone (fakt smierdza)
Chciałam isc tez na kwasy do kosmetyczki (bo tych raczej w domu nie zrobie) ale .... jakos sie wystraszyłam, do dermatologa kosmetycznego miałabym wieksze zaufanie
Teraz kusi mnie kawitacja!
Byłyscie moze na masce gipsowej? dobre efekty?
Kacha30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 09:39   #76
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: pochwalcie sie co robicie u kosmetyczki :)

Reguluję brwi i robię na nie hennę
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 11:15   #77
angel.ek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 259
GG do angel.ek
Dot.: pochwalcie sie co robicie u kosmetyczki :)

Isahra gdzie w Bytomiu jest klimika chirurgii plastycznej?proszę o pomoc, jestem z okolic Bytomia ale nie jest mi znane to miejsce
angel.ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 13:23   #78
Basik_25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 45
Dot.: pochwalcie sie co robicie u kosmetyczki :)

Cytat:
Napisane przez angel.ek
Isahra gdzie w Bytomiu jest klimika chirurgii plastycznej?proszę o pomoc, jestem z okolic Bytomia ale nie jest mi znane to miejsce
W Miechowicach.Ma bardzo dobrą renomę.Kilka moich klientek poprawiało tam swoją urodę i są bardzo zadowolone.W Batorym też jest,ale nie znam nikogo , kto by tam był.
Basik_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 13:58   #79
gosiek82
Raczkowanie
 
Avatar gosiek82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 373
Dot.: pochwalcie sie co robicie u kosmetyczki :)

Niestety mam koszmarne doświadczenia z kosmetyczką

KU PRZESTRODZE: Parę latek temu wybrałam się do salonu, ponieważ miałam mocno wysuszoną skórę, taką szarą i raz na kwartał wyskoczyło mi coś malutkiego, więc pomyślałam czemu nie spróbować trochę ją ożywić. Kosmetyczka zaproponowała oczyszczanie i później jakieś maseczki nawilżające, spędziłam jakieś 3 godziny w fotelu, później kolejne 24 godziny znikało zaczerwienienie i następny tydzień miałam ładną miekką, gładziutką buzię.

Niestety po rewelacyjnym tygodniu zaczęły pojawniać mi się jakieś ropne krostki, których nigdy w życiu nie miałam, robiło ich się coraz więcej i były coraz bardziej bolesne W ostateczności trafiłam do dermatologa, który wygłosił wyrok, że to trądzik powstały wskutek tego nieszczęsnego zabiegu u kosmetyczki. Leczyłam się przez 2 lata różnymi specyfikami przepisywanymi przez lekarza, także silnymi tetracyklinami, ale nie dawało to zadowalających efektów Dopiero gdy zdecydowałam się na tabletki hormon. skóra się w miarę uspokoiła i jest już ok, ale co ja przeżyłam przez te parę lat - zgroza

Tak więc teraz jak słyszę kosmetyczka to przechodzą mnie ciarki, mimo że mam już super buźke.
Dlatego dziewczyny jeśli nie macie konkretnych wskazań do korzystania z tego typu usług to lepiej nie ryzykować, takie są moje doświadczenia...

Ależ się rozpisałam
gosiek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-12, 17:44   #80
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: pochwalcie sie co robicie u kosmetyczki :)

Henna - to moja największa słabość
Poza tym regularnie chodzę na pazurki.
Zastanawiałam się nad oczyszczaniem, ale sama kosmetyczka odradziła mi mówiąc że z taką cerą nie ma sensu Troszkę się zdziwiłam, bo 1). Straciła zarobek 2). Zaskórniczków na nosku bym się chętnie pozbyła
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 15:25   #81
oreganka
Zakorzenienie
 
Avatar oreganka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 559
jakie zabiegi robicie u kosmetyczki

Piszcie na jakie zabiegi chodzicie do kosmetyczki, podajcie proszę ceny tych zabiegów.
Pozdrawiam
oreganka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 09:43   #82
Gumisia
Raczkowanie
 
Avatar Gumisia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 150
Dot.: pochwalcie sie co robicie u kosmetyczki :)

Ja byłam 2 razy u kosmetyczki na oczyszczaniu. Jedna mi zmasakrowała twarz że ponad tydzień nie wychodziłam z domu ale po drugiej miałam lekkie zaczerwienienia i następnego dnia nie było już śladu
Gumisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 10:59   #83
Elwinga
Rozeznanie
 
Avatar Elwinga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 688
Dot.: pochwalcie sie co robicie u kosmetyczki :)

Chodzę raz na parę miesięcy na pedicure, jeszcze rzadziej na manicure. Na oczyszczaniu twarzy byłam raz jako nastolatka i szczerze mówiąc, nie widziałam jakiejś różnicy między stanem mojej tłustej (wówczas) cery a stanem takiejż tłustej cery u przyjaciółki, regularnie wysyłanej do kosmetyczki przez swoją mamę, więc jakoś nie wierzę w to całe oczyszczanie. Zresztą żadnych problemów z twarzą od dawna nie mam i nie zamierzam ryzykować. Byłam za to na zabiegu relaksacyjnym twarzy - masaż z elementami aromaterapii i maseczką nawilżającą - bardzo mi się podobało i zamierzam powtórzyć to zimą, bo to było dość rozgrzewające.
Elwinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 11:28   #84
lemontea
Wtajemniczenie
 
Avatar lemontea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 686
Dot.: pochwalcie sie co robicie u kosmetyczki :)

Cytat:
Napisane przez Kacha30 Pokaż wiadomość
Byłam u kosmetyczki na 2 oczyszczaniach (manualnych) twarzy i nie wyszło mi to na dobre. Po 2 dniach wysyp pryszczy, grudek o feee . Jestem przeciwna!!!takiemu oczyszczaniu twarzy!
Pozniej skusiłam sie na algi i to było moje odkrycie ! Teraz kupuje sobie duze opakowanie alg w proszku i sama sobie lub mezowi nakładam . Przetestowałam juz rózowe, zółte teraz mam zielone (fakt smierdza)

a gdzie te algi kupujesz? ile kosztuja i jak sie z nich robi maseczkę?
lemontea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 21:03   #85
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: jakie zabiegi robicie u kosmetyczki

A ja chodzę na oczyszczanie, manicure, makijaż (na razie tylko raz byłam

Dwa razy przechodziłam oczyszczanie i sobie chwalę. Naprawdę. Za pierwszym razem faktycznie, miałam przez kilka dni okropnie czerwoną twarz, z wyraźnie widocznymi śladami po "wyciskaniu", ale za drugim już nie i to dlatego, że wybrałam technikę oczyszczania z ultradźwiękami.

Za dwa tygodnie znowu idę poleżeć kilka godzin z maseczkami na twarzy Ale ja to kocham!

Aaaa i zapomniałabym. Regulacja brwi i henna rzęs się kłania także w najbliższym czasie
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 21:16   #86
yuki23
Raczkowanie
 
Avatar yuki23
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 280
Dot.: jakie zabiegi robicie u kosmetyczki

Może ktos polecić mikrodermabrazje w 3miescie??
Tylko,że ja bym chciała zrobić taką głębszą...
yuki23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 21:54   #87
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: jakie zabiegi robicie u kosmetyczki

Ja zamierzam iść na mikrodermabrazję, ale dopiero planuję, więc doświadczeń nie mam, ale poszukaj na forum pod nazwą mikrodermabrazja, bo jest pełno o tym tematów.
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-16, 19:19   #88
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: jakie zabiegi robicie u kosmetyczki

Regularnie na brwi i paznokcie, teraz robiłam serie dermapen plus kwasy. Robiłam też stymulatory tkankowe.
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-16 20:19:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:19.