szukam, kremu do łapek-pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-02, 13:53   #1
katka.c
Rozeznanie
 
Avatar katka.c
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: francja
Wiadomości: 748
GG do katka.c

szukam, kremu do łapek-pomocy


Przeglądnęłam całe KW , ale nadal nie wiem co kupiś.
Moje rece są bardzo, ale to bardzo suche , aż pęka mi skóra , chciałabym kupić coś na poratowanie intensywnie nawilżająco-natłuszczającego ale nie wiem co
pomozecie????????????
katka.c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-02, 14:04   #2
Helena
Zadomowienie
 
Avatar Helena
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: opiekuńcze skrzydła Aleksandra Łukaszenki
Wiadomości: 1 543
Re: szukam, kremu do łapek-pomocy

Miałam ten sam problem w ubiegłym roku, gdy zachciało mi się łowić śledzie na norweskim kutrze rybackim w porze sztormowej. Moje ręce po powrocie przypominały rozeschnięty pokład. Bardzo pomogła mi wtedy intensywna kuracja do rąk Avonu, tłusta jak śledź w listopadzie Bardzo sprawdził mi się też mały, niepozorny, za 5 zł kremik Ziaja do rąk i stóp, o tłustości porównywalnej lub jeszcze tłustszy. Smarowałam tym ręce na noc, wkładałam rękawiczki bawełniane i po kilkunstu dniach mogłam brać już udział w Konkursie Chopinowskim natomaist jakieś apteczne cuda w ogóle się nie sprawdziły
Gdybyś chciała spróbowac tej kuracji Avonu, chętnie Ci ją dam, zostało z 80%, napisz mi adres na maila. Nie jest mi już potrzebna, bo nie przewiduję w nabliższym czasie połowu śledzi. Przerzuciałm się na wędkowanie spinningowe na Dunajcu w lipcu
__________________
Admin broni
Admin radzi
Admin nigdy cię nie zdradzi
Helena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-02, 14:10   #3
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Re: szukam, kremu do łapek-pomocy

ja polecam nowy krem do rąk Garnier do bardzo suchej skory. Ten w czerwonej tubce.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-02, 15:23   #4
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: szukam, kremu do łapek-pomocy

Ja tez mialam taki problem, ale juz go rozwiazalam
Przede wszystkim nie wyjde na zewnatrz bez rekawiczek, nawet na minute, oczywiscie przed wyjsciem rece idealnie suche mam.
Bardzo mi pomogl krem Garniera (ok 6zl), ten o ktorym pisze Beliczek (do skory suchej i bardzo suchej), ale jeszcze lepszy okazal sie krem Kamil (ok. 7-8zl) do wrazliwej skory (biale opakowanie), na KW ma b.dobre opinie, mysle ze naprawde warto sprobowac.
Poza tym regularnie biore Skrzy polny (dziala na skore, wlosy i paznokcie), nie wiem czy akurat na skore dloni ma wiekszy wplyw, ale biore glownie ze wzgledu na paznokcie

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-02, 15:25   #5
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: szukam, kremu do łapek-pomocy

Aha, jeszcze przypomnialo mi sie, ze w tymtym roku bardzo pekaly mi rece i w aptece kupowalam "zwykly" krem, najczesciej poltlusty (choc czasami tez tlusty) i smarowalam na noc, niekiedy tez do skory atopowej bo mi skora dloni pekala.
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-02, 15:32   #6
..:Maggie:..
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 12
Re: szukam, kremu do łapek-pomocy

Ja też lubie krem Garnier! Ale polecam Ci kremy z Yves Rocher arnikowe.Troszke droższe,ale podobno świetnie sobie radzą.
..:Maggie:.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-02, 16:15   #7
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Re: szukam, kremu do łapek-pomocy

Krem regenerujący Iwostin. Nie jest taki tani, jak powyższe propozycje, ale bardzo go chwalę. Jest po prostu świetny- delikatnie pachnie, naprawdę regeneruje, nie smaruje się, nie klei.
Lubię go bardzo.
Poza tym świetny jest krem avonu taki do rąk i paznokci biały z różową zakrętką. W promocjach bywa po 4-6 zł. Jest naprawdę dobry. Obecnie to jedyny spaecyfik avonu, który kupuję (tylko w promocjach)
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-03-03, 07:03   #8
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Re: szukam, kremu do łapek-pomocy

tak ja rowniez moge polecic avon co do pielegnacji rak to na ogol wiele produktow od nich sie sprawdza. uzywalam garniera na noc ale rano jak sie budzilam to czulam pewiem dyskomfort takie wrazenie jak by ci ktos cieniutka folia oplutl rece, ale jezeli chodzi o nawilzanie oceniam go na 4+, wiec chyba dobrze :P, polecam intensywna kuracje do rak z avonu jak tez ten kremik do rak i paznokci z rozowa nakretka, ale ostatnim moim odkryciem byly kremiki z otrebami czy ziarnami owsa z wvonu nie pamietam dokladnie nazwy ale sa bdb, odradzam neutrogene niby nie taka tania a efekty sa marne, nivea tez nie za bardzo radzi sobie z wysuszonymi rekoma, polecam kamila to sa kremyz nagietkiem i rumiankiem za ktore daje im dwa wielkie ++, rumanek lagodzi podraznienia a nagietek nawilza, yyym coz jeszcze w domku jak masz czas mozesz zrobic taki ekspermyment podgrzac troche oliwy z oliwek w garnuszku do tego lyzeczke mleka i 2 lyzeczki miodu jedno zoltko a zeby to zagescic mozesz dodac tyle siemia lnianego aby konsystencja ne splywala z rak, naloz na rece owin folia i wloz w cieple rekawice trzymaj okolo 30 minut efekty gwarantowane ;D
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-03, 08:06   #9
Auryna
Raczkowanie
 
Avatar Auryna
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 377
GG do Auryna
Re: szukam, kremu do łapek-pomocy

a ja polecam apteczny EPIKREM za jakieś 6 zł.
Auryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-03, 09:07   #10
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: szukam, kremu do łapek-pomocy

jak masz bardzo popękane ręe to polecam na noc wysmarować je olejkiem rycynowym założyć rękawiczki i iść spać rano ręce są milutkie jak u niemowlaka

ja na noc zawsze kłade na ręce więcej kremu, oliwke do skórek i na to właśnie rękawiczki

a jak wychodzisz na dwór to przed wyjściem też wykremuj rączki i obowiązkowo zakładaj rękawiczki

mi ostatnio bardzo podpasował krem do rąk Neutrogeny
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-03, 16:26   #11
darianna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 9
Re: szukam, kremu do łapek-pomocy

Zbawiennicze skutki dla rak i paznokci ma mirra.Jedynym niestety zanaym mi preparatem dorąk z tą roslinką jest krem Orifl.z mirra lae nie wiem czy jest w regularnej sprzedaży(był na Święta)
Poza tym stosuj preparaty z mocznikiem-mają silne właściwości nawilżającee.Pytaj w aptekach.
darianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-03-03, 19:18   #12
Natalia-Kosana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 307
Wyślij wiadomość przez ICQ do Natalia-Kosana GG do Natalia-Kosana
Re: szukam, kremu do łapek-pomocy

Miałam identyczny problem. Na dzień stosuję krem Avonu z silikonem - bardzo dobrze ochrania. Z kolei na noc dłonie smaruję maścią ALANTAN i kremem ALANTAN PLUS (oba dostępne w aptece za kilka zł) oraz zakładam bawełniane rękawiczki. Naprawdę, pzry takiej kuracji stan skóry na rękach zmienia sie nie do poznania. Ja zimą zawsze miałam spierzchnięte, wysuszone i pękające dłonie (z peknięć wyciekała krew). Natomiast obecnie najgorsze, co mi się zdarza, to lekkie swędzenie i suchość (przy trzaskającym mrozie).
__________________
波兹南大学汉语系三年级的学生。波兹南科技大学一年级 的。
Natalia-Kosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-04, 00:43   #13
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Re: szukam, kremu do łapek-pomocy

Neutrogena - uratowała moje przemrożone dłonie Skóra była sucha, popękana (robiły sie rany), po kilku aplikacjach dłonie jak nowe A i co ważne, krem jest baaardzo wydajny.
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:52.