Pielęgnacja skóry naczyńkowej u nastolatków - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-04-13, 16:14   #1
Paulina_Złośnica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 1
GG do Paulina_Złośnica

Pielęgnacja skóry naczyńkowej u nastolatków


Jestem bardzo młoda osobą (16 lat) i nie wiem jakich kosmetyków mam używać do mojej baczyniowej cery. Mój problem z naczyćkami jest chyba przenoszony poprzez geny ponieważ moja mama i jej mama mają równiez pomękane naczyńka. W jaki sposób w moim wieku moge zaradzić zaczerwienieniu podczas wysiłku fizycznego czy tez w słoneczną pogodę i jakich kosmetyków używać (nie spotkałam się jeszcze z kosmetykami dla młodzieży do pielęgnacji cery naczyniowej) Prosze o radę i pomoc.
Paulina_Złośnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-14, 20:24   #2
AnnaSłaboń
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 10
Re: Pielęgnacja skóry naczyńkowej u nastolatków

Spróbuj serii z Erisu specjalnej na naczyńka. Ale polecam również wszelkie produkty z wit. C toniki, mleczka i kremy, a zwłaszcza w lecie stosuj kremy z filtrem. Słońce bardzo podrażnia naczyńka.
AnnaSłaboń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-14, 21:30   #3
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Pielęgnacja skóry naczyńkowej u nastolatków

Paulinko! Przeczytaj proszę moje zalecenia dla cery naczyńkowej oraz te dla cery wrażliwej. Skłonność do rozszerzonych naczyniek pojawia się często w tak młodym wieku . Możesz i powinnaś stosować kosmetyki ochronne oraz wzmacniające naczyńka. Jest wiele kosmetyków , które można używać już w tak młodym wieku. Wymienię kilka , z polskich firm:
- A.T.W fitoregulator z homeopatycznym wyciągiem z arniki lub z kasztanowca lub z oczaru (jeśli cera jest tłusta to polecam ten ostatni)- można stosować jako krem oraz jako maseczkę
- śmietanka z tej samej firmy do zmywania twarzy , tonik Antystres (lub jeśli naczynek jest już bardzo dużo to tonik Fitoregulator)
- kosmetyki FlosLek ( wybieraj kremy o działaniu nawilżającym oraz ochronnym omijaj te przeciwzmarszczkowe)
- seria AA Oceanic na rozszerzone naczyńka
- dr.Eris seria N (dla cery naczyńkowej)

Poza tym powinnaś poddawać się zabiegom wzmacniającym naczynka w gabinecie kosmetycznym (im wcześniej zaczniesz taką profilaktykę tym lepiej ) , jeśli trzeba to poddaj się także zabiegom zamykania naczyńek , nie ma potrzeby czekać aż będziesz miała 20 lat i buzię całą w rozszrzonych naczynkach.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:31.