AVON - dobry marketing czy dobre produkty? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-04-10, 08:35   #61
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: AVON - dobry marketing czy dobre produkty?

no wlasnie... ja tez jeszcze nie zdazylam sie naciac.... i tez niektore produkty mi po prostu odpowiadaja [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-10, 08:35   #62
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: AVON - dobry marketing czy dobre produkty?

no wlasnie... ja tez jeszcze nie zdazylam sie naciac.... i tez niektore produkty mi po prostu odpowiadaja [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-10, 09:35   #63
katarzynkaK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 207
Re: AVON - dobry marketing czy dobre produkty?

Hej, ale zainteresowanie. Ja zawsze daję swoim klientkom próbki, czasami mały prezencik (nie jest ich dużo, chyba z pięć). I wcale nie wciskam kitu. Próbują i kupują albo nie. Nie wszystkie produkty są złe, np. odżywka do włosów bez spłukiwania, krem glicerynowy do rąk... Ale kolorówka jest fatalna!!!!!
katarzynkaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-10, 09:35   #64
katarzynkaK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 207
Re: AVON - dobry marketing czy dobre produkty?

Hej, ale zainteresowanie. Ja zawsze daję swoim klientkom próbki, czasami mały prezencik (nie jest ich dużo, chyba z pięć). I wcale nie wciskam kitu. Próbują i kupują albo nie. Nie wszystkie produkty są złe, np. odżywka do włosów bez spłukiwania, krem glicerynowy do rąk... Ale kolorówka jest fatalna!!!!!
katarzynkaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-12, 19:22   #65
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: AVON - dobry marketing czy dobre produkty?

krem glicerynowy jest całkiem ok, ale z przetestowanych przeze mnie kremów nic nie przebija "Kamill"
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-13, 16:35   #66
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: AVON - dobry marketing czy dobre produkty?

Faktycznie, Avon nie produkuje kosmetykow jakiejś szczególnej jakości, a ich popularność wynika chyba wlaśnie z bardzo natrętnych konsultantów (nie wszystkich katarzynkak). Ja z ich kosmetykow zadowolona jestem z rozmarynowego balsamu do stóp i nóżek i nieżle sprawdza się sztyft na wypryski z serii naturals herbacianej.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-14, 17:31   #67
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: AVON - dobry marketing czy dobre produkty?

No właśnie ja nie twierdzę ,że WSZYSTKO Avonu jest złej jakości. Ale krem glicerynowy podobnej jakości możesz kupić w każdym kiosku za połowę tej ceny(Glicea-100ml w promocji powiększone opakowanie-3,50zł, Avon-125 ml za 12, 90zł). Odżywka do spłuiwania LOreal(ta kupowana w każdym sklepie jest tańsza od Avonu) też Cię ne zawiedzie.A jak dolożysz parę zlotych to kupisz rewelacyjną profesjonalną.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-04-14, 18:18   #68
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: AVON - dobry marketing czy dobre produkty?

Ja uważan że kosmetyki są kiepskiej jakości-trochę zamawiałam i nigdy do końca nie byłam zadowolona. Ostatnio kupiłam cienie które w katalogu wyglądają extra a w rzeczywistosci kolor jest zupełnie inny po nałożeniu i trzyma się 10 min. Podzielam całkowicie twoją opinię i trzeba przestrzec ludzi przed bezsensownym wydawaniem kasy.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-14, 19:11   #69
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: AVON - dobry marketing czy dobre produkty?

Co do Avonu i Oriflame to rzeczwiscie kipskie to rzeczy ale Amway mial zupelnie niezle srodki czyszczace (chociaz przesadzali z cenami). Ale taki Zepter choc tez bezporedni jest dobra firma - kosmetykow jeszcze nie probowalam ale sie pewnie skusze - tylko czekam az az mnie jakis konsultant znajdzie (i nie bedzie mi oferowal tylko lamp i garow )
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-14, 19:51   #70
AnnaSłaboń
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 10
Re: AVON - dobry marketing czy dobre produkty?

Hej a cóż to się stało Wam wszystkim - bez obrazy. Najpierw dajecie się naciągnąć na rzeczy, które w żaden sposób nie mogłyby Wam odpowiadać a potem mówicie , że cały Avon jest do d... Ja jestem konsultantką od 7 lat i nie że bym miała kogokolwiek bronić ale muszę się wypowiedzieć. Nigdy nie wcisnęła bym kremu mlecznego z miodem dla kogokolwiek mamy jest to krem do 20 r ż. Kurcze.....głupio mi jest, że trafiają się wam konsultantki "fałszywe" - bo tak nazwę te nastawione tylko na zysk. Ja w życiu nie naciągnęłam nikogo, zawsze najpierw dobrze czytam o kremach i innych rzeczach dla kogo się nadają, potem próbuję na sobie i mamie i wiem, że jak coś jest do kitu, to nie ma sensu nikomu tego wciskać. Przecież co z tego , że ja to wcisnę jak potem ktoś będzie myślał tak jak większość z Was. Wiem, że niestety większość koleżanek sprzedaje co popadnie ale niestety nic nie moge na to poradzić. ALE MOGĘ ZROBIĆ JEDNO - Zapytajcie mnie o opinię jeśli ktoś Wam wciska coś o czym nie macie pojęcia. Może w ten sposób zrewanżuję się za błędy marketingowe innych [img]icons/icon7.gif[/img]. UWIERZCIE MI nie wszystkie kosmetyki są beznadziejne a jedynie ktoś nie umiał ich dobrać indywidualnie . W marcu minęło 7 lat jak działam w Avonie, mam ok. 200 kientek i klientów i do tej pory wiekszośc regularnie bądź nieregularnie dzwoni do mnie SAMA złożyć zamówienie lub zapytać czy w następnym katalogu będzie w promocji ulubiony kremik. ZAWSZE służę pomocą i pozdrawiam.
AnnaSłaboń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-15, 09:57   #71
katarzynkaK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 207
Re: AVON - dobry marketing czy dobre produkty?

Przeszłam szkolenia kosmetyczne i zapewniam, że traktuję indywidualnie swoich klientów. Ale jak coś jest do kitu, albo sama się do tego zraziłam, to od razu mówię. A tak na koniec, to Avon chyba ostatnio cienko przędzie, bo w najnowszym katalogu wszystko jest w promocji (kolejny zabieg marketingowy - kupujemy więcej, bo jest promocja).
katarzynkaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-04-15, 19:37   #72
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: AVON - dobry marketing czy dobre produkty?

to chyba bylo po czesci do mnie....[img]icons/icon7.gif[/img]powiedzialm ze krem byl mojej mamy bo go kupila czy po prostu dostala. sama nie uzywam nic z avonu, a opakowanie widzialam u mojej mamy wiec sobie poogladalamnie zanczy ze ktos jej wciskal krem dal cer mlodzienczych. krem jak krem. niekoniecznie zawsze osoba po 40 roku zycia musi uzywac kremow przeciwzmarszczkowych.
co do tego mleka i miodu to jesli to jest dal 20 latek i mniej to jeszcze gorzej swiadczy o firmie-mowilam ze krem az sie roi od substancji komedogennych. pomyslec co tez moze zrobic ze skora jakiegos mlodego dziewczecia ktore juz z racji swojego wieku ma cere ktora sie zanieczyszcza?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-15, 19:49   #73
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: AVON - dobry marketing czy dobre produkty?

Katarzynok, napisałaś ,że w najnowszym katalogu będzie tak dużo promocji. Czy mogłabyś wypisać jakie produkty będą po promocyjnych cenach, bo ja dopiero teraz zamawiam z tego co jest, a nie chcę zamawiać po pełnych cenach czegoś co za parę dni będzie w promocji.
Z góry dziękuję
An.ia
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-15, 21:13   #74
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: AVON - dobry marketing czy dobre produkty?

dla zainteresowanych promocjami i nie tylko w avonie: www.avon.com.pl
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-15, 21:17   #75
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
konsultantki AVONU !!!

mi sie juz znudzil AVON, ale kobitki ktore sie jeszcze udzielaja to zachecam do zamawiania przez internet, przy zamównienu przysyłaja próbki kremow lub perfum, czasami tez są bardziej szczodrzy-dostałam kiedyis gratis krem (ktory spienieżyłam) i dezodorant (ktory śmierdzi [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-16, 19:06   #76
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: AVON - dobry marketing czy dobre produkty?

Jestem konsultantką ponad pół roku. Przyznam, że na każdy katalog czekam z niecierpliwością. Firma zaskaskuje mnie nie tyle nowymi kosmetykami, co właśnie "chwytami"-czyli powtarzaniem tych samych promocji średnio co miesiąc. Niewiele jest produktów, na których zawiodłam się ja, bądź moje klientki. Paradoks polega na tym, że były to najczęsciej produkty z serii ANEW (straszne uczulenia u kilku osób). Mam klientkę, której skóra wcale nie toleruje kremów AVONU. Co do zestawienia kolorystyki z katalogu z rzeczywistością- przyzwyczaiłam się już do tego, że polegać można tylko na próbkaCH. W tej chwili moje półki w łazience pękają w szwach i nie sądzę, żeby groził mi "spadek zapału" w tej pracy. Być może dlatego, że oprócz poprawy wyglądu zyskałam całkiem niezłe zarobki [img]icons/icon7.gif[/img]...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:36.