Imedeen - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-04-02, 22:50   #1
Anna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-11
Wiadomości: 65

Imedeen


Chcialabym kupic mojej mamie te tabletki. Jestem ciekawa, ile one kosztuja, na jak dlugo starcza opakowanie, czy sa jakies przeciwwskazania w ich stosowaniu i czy rzeczywiscie daja takie dobre rezultaty.
Pozdrawiam
Anna
Anna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-02, 22:50   #2
Anna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-11
Wiadomości: 65
Imedeen

Chcialabym kupic mojej mamie te tabletki. Jestem ciekawa, ile one kosztuja, na jak dlugo starcza opakowanie, czy sa jakies przeciwwskazania w ich stosowaniu i czy rzeczywiscie daja takie dobre rezultaty.
Pozdrawiam
Anna
Anna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-12, 12:42   #3
Anna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-11
Wiadomości: 65
Re: Imedeen

Czyzby nikt nic nie wiedzial o Imedeenie? Nawet p. Beatka i p. Basia? [img]icons/icon9.gif[/img]
Anna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-12, 14:39   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Imedeen

PRZECZYTALAM W interia-polki:
Wraz z upływem lat skóra podlega procesom starzenia. Jej włókna - kolagen i elastyna - tracą swoje właściwości nawilżające i ujędrniające.
Czynniki zewnętrzne, takie jak promieniowanie słoneczne, zanieczyszczone powietrze, dym papierosowy, alkohol, a także stres, znacznie przyspieszają ten proces. Imedeen to preparat w tabletkach, który odżywia skórę i odbudowuje struktury kolagenu i elastyny, poprawiając ich zdolność do magazynowania wody. Dzięki temu skóra jest odpowiednio nawilżona. Główny składnik Imedeen - Bio Marine Complex - zawiera białka i polisaharydy podobne do tych, które znajdują się we włóknach skóry. Witamina C jest niezbędna do tworzenia kolagenu, a cynk odżywia skórę.
Preparat działa na skórę właściwą, do której nie dociera większość środków pielęgnacyjnych stosowanych zewnętrznie. Powinny go używać osoby powyżej 35. roku życia o suchej, zniszczonej skórze.
Kosmetyk dostaniesz w perfumeriach i aptekach, 60 tabletek kosztuje 190 zł.
CHYBA MOGLAM PRZEKOPIOWAC ZLOSNIKU W RAZIE CZEGO KASUUUUUUJ!!!!!!!!!!!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-12, 16:15   #5
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Imedeen

Wioletta ! Dziękuję ,że mnie troszkę wyręczyłaś. To na razie tyle co wiemy o tym preparacie. To nowość na rynku, trudno powiedzieć na ile skuteczna , okaże się to po kilku lub kilkunastu miesiącach , gdy będą już pierwsze osoby , które przeszły kurację.Ciekawa forma wspomagania zabiegów kosmetycznych - wydaje mi się ,że całkiem sensowny sposób.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-12, 23:53   #6
Anna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-11
Wiadomości: 65
Re: Imedeen

Bardzo dziekuje za informacje [img]icons/icon7.gif[/img]

Musze teraz jeszcze poszukac jakis salon w Lodzi, w ktorym bede mogla kupic Imedeen. Moze ktos zna takowy?

Pozdrawiam
Anna
Anna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-17, 23:38   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Imedeen

Właśnie się dowiedziałam ile kosztuje: za 60 tabletek trzeba zapłacić ok. 183 zł !!! Niezła cena, ciekawe jak ze skutecznością?!

Imedeen można kupić w aptekach, z tym, że nie ma go we wszystkich, ale zawsze można poprosić, żeby zamówiono go dla nas, nie powinno być problemu. Tylko, czy ktoś skusi się na taki zakup?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-04-17, 23:58   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Imedeen

Właśnie widzę, że Ameryki nie odkryłam i wszystko, co przed chwilą napisałam, wiecie już od Wioletty. Ale ze mnie gapa [img]icons/icon7.gif[/img]
Z drugiej strony, to zszokowała mnie taka cena za te witamniki z cynkiem , co z tego że są pochodzenia morskiego.
Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:20.