Wpływ kolejności na działanie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-07-03, 09:18   #1
5e327f3732852adf48e9cb3f56b2e58327f4a9c0_62c21f8678871
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 1 868

Wpływ kolejności na działanie.


Mam takie pytanko dotyczące konkretnie maski przeciwtrądzikowej Salicam firmy Eris i innych maseczek różnego rodzaju. Salicam jest w formie żelu nakładanego na twarz na 20 minut, a po upływie tego czasu zmywa się go płatkiem kosm. nasączonym tonikiem. Otóż zastanawiam się czy gdybym po użyciu i zmyciu tegoż Salicamu nałożyła jeszcze jakąś maseczkę np. nawilżającą, której nadmiar się również zmywa w podobny sposób, to czy mogłoby to osłabić działanie Salicamu. Chcę sobie przeprowadzić kurację przeciwtrądzikową tym Salicamem (trzeba przez 2 tyg. używać go codziennie) i nie chciałabym żeby to poszło na marne przez zły wpływ innych preparatów. Czy może jednak powinnam używać Salicam rano, a inne maseczki wieczorem? Z góry dziękuję za odpowiedź.
5e327f3732852adf48e9cb3f56b2e58327f4a9c0_62c21f8678871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-03, 09:33   #2
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Re: Wpływ kolejności na działanie.

Mnie się tak zdarza kłaść po Salicamie inna maseczkę, nawet do zmycia, a nawet ostatnio zmywałam żelem do mycia ów salicam. Nie napalaj sie na ta kuracją, bo Salicam jak na mnie działa dość miernie, a po 2 tyg skóra sie przywyczaiła, ani rozjaśnienia wielkiego, zaskórniki duże jak zawsze, mam wrażenie, że wręcz uwypuklone, super działania złuszczającego nie zauważyłam, próbowałam ją zostawiać na noc, nie robi krzywdy naczynkowej, wrażliwej cerze, a ostatnio zawsze zmywam ja nie po 20 min, ale nawet po 1 godz. Popróbuj sama, to raczej nie maseczka, tylko taki preparat, poprzednai nazwa produktu z tej serii, preparat salicylowy była właściwsza!Pozdrawiam.
__________________
Smoczy kram wymiana
Shu Uemura, The Body Shop, YSL, Sephora i kolczyki hand made
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=1#post8452157
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:38.