Pytanie w spr.Maystar-Beatko??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-10-14, 09:54   #1
anikka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 110

Pytanie w spr.Maystar-Beatko???


Moja kosmetyczka poleciła mi kurację kwasami tej firmy i od jutra zaczynam stosowanie kremu przygotowującego.I tu mam problem,bo krem mam stosować na dzień i na noc.Kosmetyczka mówi ,że zawiera odpowiednią ochronę przed swiatłem słonecznym ale nie jest zaznaczone jaką!!!..mam wątpliwości...Beatko, wiem ,że znasz tą firmę i "na niej" pracujesz ,proszę wypowiedz się!!!,,,chodzi o ten krem z 4% kwasów.A może lepiej stosować go tylko na noc???kosmetyczka mówi ,żebym sie nie obawiała,bo to profesjonalna firma,ale będe spokojniejsza jak to TY to powiesz ...dziękuje!
anikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-14, 15:58   #2
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Pytanie w spr.Maystar-Beatko???

Kremy firmy Maystar mają filtry przeciwsłoneczne ,ale niskie niestety.Krem ,który zaleciła Ci kosmetyczka ma bardzo delikatne działanie (niskie stężenie AHA) ,podobnie pozostałe produkty tego zabiegu - max.10%AHA - to dość mało w porównaniu do innych firm gdzie stężenie AHA sięga 25%-35%.Możesz używać ten krem rano i wieczorem -ewentualnie rano dodatkowo krem z filtrem np. SVR 50,
Nie spodziewaj się po tym zabiegu rewelacyjnych efektów.To raczej zabieg odświeżający ,ja polecam go osobom bez jakiś większych problemów -ale np.dla poprawy kolorytu, odświeżenia skóry. Do zabiegów ,które mają poprawić wygląd cery z rozszerzonymi porami,tłustej,czy z przebarwieniami wybieram intensywniej działające zabiegi - i wówczas przygotowanie skóry trwa ok.2 tygodnie,potem zabieg 1 raz w tygodniu (ok.5-8 razy) a po kuracji w gabinecie klientka nadal używa kremy z AHA o coraz większym stężeniu (jeśli jest taka potrzeba).
Kosmetyki Maystar z serii Glycosure są bardzo przyjemne w użyciu i bezpieczne w stosowaniu.Jednak ta firma nie ma w ofercie silniej działających preparatów.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-15, 07:14   #3
anikka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 110
Re: Pytanie w spr.Maystar-Beatko???

Bardzo dziękuje Beatko!Właśnie o cos takiego mi chodziło,nie mam problemów z cera tylko chciałam moznego nawilżenia ,odświeżenia i"zobaczenia jak to jest" po kwasach ,może kiedyś zdecydyję sie na te mocniejsze czyli tak jak polecasz GlissKur.Na razie zobaczymy,jeżeli jest taki delikatny to chyba będe go aplikować i rano i wieczorem.Dam znać o efektach,jeżeli oczywiście jest ktos zainteresowany. Dziękuje jeszcze raz Beatko!!!!
anikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:09.