artykuł o zimie - wątpliwości i niedosyt :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-09-01, 13:55   #31
Ania.M.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 112
Re: artykuł o zimie - wątpliwości i niedosyt :)

a moze macie jakies zdjecia z propozycjami kolorów wlosów dla ciemnowlosego lata, doradzcie cos bo ja juz nic nie wiem!
Ania.M. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-01, 14:27   #32
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: artykuł o zimie - wątpliwości i niedosyt :)

asinek napisał(a):
>> Pol zycia spedzilam wierzac ze jestem jesienia, drugie pol - ze latem. a tu mi teraz zima wychodzi .
> Pelen czad!

witaj w klubie
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-01, 14:28   #33
verleina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 60
Re: artykuł o zimie - wątpliwości i niedosyt :)

Witam. Przesyłam podstawową paletę kolorów włosów dla typowego lata. Mam nadzieję, że się przyda
Agata Maroń
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lato włosy 1.jpg (87,7 KB, 7 załadowań)
verleina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-01, 14:38   #34
Martinaf
Rozeznanie
 
Avatar Martinaf
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 846
GG do Martinaf
Re: artykuł o zimie - wątpliwości i niedosyt :)

Lata moga miec rowniez kolor wloskow popielato- brazowy i od jasno do ciemnobrazowego. Najlepiej bedzie jak poczytasz o romantycznym lecie http://www.wizaz.pl/images/agatam/romantyczne_lato/ mysle ze fajnie byloby Ci w takim braziku jak z ostatniego zdjatka Agatki.
Pzdr
__________________
"Milczący kochankowie tak nie mogą się ukryć wśród obojętnych ludzi, jak rośliny pachnące wśród bezwonnych".
Aleksander Świętochowski

"Mężczyźni pragną być zawsze pierwszą miłością kobiety. Kobiety mają subtelniejszy instynkt — wolą być zawsze ostatnią miłością mężczyzny".
Oscar Wilde
Martinaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-01, 14:44   #35
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: artykuł o zimie - wątpliwości i niedosyt :)

sarenka napisał(a):
> asinek napisał(a):
> >> Pol zycia spedzilam wierzac ze jestem jesienia, drugie pol - ze latem. a tu mi teraz zima wychodzi .
> witaj w klubie

Moj fryzjer, byc moze blednie, ale twierdzi, ze sa kobiety, ktore poprzez zmiane koloru wlosow, makijazu, skory, ubioru sa w stanie zmieniac tez swoja 'pore roku'.

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-01, 14:56   #36
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: artykuł o zimie - wątpliwości i niedosyt :)

cheetah napisał(a):

> Moj fryzjer, byc moze blednie, ale twierdzi, ze sa kobiety, ktore poprzez zmiane koloru wlosow, makijazu, skory, ubioru sa w stanie zmieniac tez swoja 'pore roku'.

i ja w to wierzę tyle, że kiedy analizuję swój typ staram się przeprowadzać 2 odrębne analizy:
kim jestem z natury
i kim jestem z tym co mam na głowie i twarzy .

i o ile ta druga analiza nie sprawia mi problemu o tyle ta "naturalna ja" jest ciężka do rozszyfrowania. a chciałabym wiedzieć i może podążyć ku naturze

tuż obok toczył się zresztą podobny wątek - również mało konstruktywny w skutkach
http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1093937771
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-01, 15:07   #37
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 010
Re: artykuł o zimie - wątpliwości i niedosyt :)

agatka napisał(a):
> Witam. Przesyłam podstawową paletę kolorów włosów dla typowego lata. Mam nadzieję, że się przyda
> Agata Maroń

A można prosić takową dla wiosenki jeszcze?

__________________
Wiem, że i tak każdy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-09-01, 15:13   #38
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: artykuł o zimie - wątpliwości i niedosyt :)

znalazłam coś takiego - tyle, że fotki są baaardzo małe. niemniej istnieje rozróżnienie na lato mocne i klasyczne oraz na zimę orientalną i klasyczną. może to Wam w czymś pomoże.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-01, 15:38   #39
Ania.M.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 112
Re: artykuł o zimie - wątpliwości i niedosyt :)

Dziekuje - bardzo pomocne pani Agatko- a w tych brazach to do jakiego najciemniejszego koloru lato mo|e sobie pozwolic? zeby nie byl za duzy kontrast do bladej cery i niebieskich oczu? sredni braz czy ciemny? a mozna ewentualnie uzyc jakis czerwieni czy fioletów?
Ania.M. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-01, 16:13   #40
Ania.M.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 112
Re: artykuł o zimie - wątpliwości i niedosyt :)

to ostatnie zdjecie u Agatki to raczej jakis blond , i duzo jasnijeszy od mojego naturalnego koloru wiec odpada bo nie chce rozjasniac wlosów!
Ania.M. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-01, 16:21   #41
Ania.M.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 112
Re: artykuł o zimie - wątpliwości i niedosyt :)

sluchajcie tu na forum juz kilka razy wskazujecie mi ze raczej jestem latem a w tym tescie u schwarzkopfa wyszla mi zima. Ale jazda. Kolowrotek nie ma co. Dajmy sobie spokuj z tym testem bo to niezbyt dokladne chyba....
Ania.M. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-09-01, 17:59   #42
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Re: artykuł o zimie - wątpliwości i niedosyt :)

No przecież mówiłam, że to do zabawy!
Ale poza tym pozwoliłam sobie zrobić ten teścik Schwarzkopfa patrząc na Twoje zdjęcie- i wyszło lato. Może to też kwestia "świeżego spojrzenia"?
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-01, 18:35   #43
verleina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 60
Re: artykuł o zimie - wątpliwości i niedosyt :)

Witam.
Widzę, że zrobiło nam sie pewne zamieszanie. Żeby jednak pozostała równowaga i pewna zgodność, nie mozna w sposób dowolny łączyć wszystkich anpotkanych teorii. Ja osobiscie wyróżniając także typy mieszane daję "szansę" właśnie osobom, które niemoniecznie odpowiadają jednemu z 4 typów podstawowych. A teraz może odpowiedzi na zadawane pytania(choc miałam nie dyskutować na forum )
1. To, że dany kolor włosów nie jest juz kolorem dla lata, zalezy także od indywidualnego kolorysty- patrzymy przede wszytskim na kontrast pomiedzy oprawa twarzy, a włosami. to co dla jedengo lata jest za mocne, dla drugiego w sam raz...niestety...
2. Oczywiście przy odpowiednim "przebieraniu sie" można uchodzić za inny typ, niż, się w rzeczywistosci jest...zastanawiam sie jednak po co? Ja wyznaję zasade, że piekno ukryte jest w każdym człowieku, jeżeli on zas chce koniecznie się zmienic wbrew naturze, to jest to jakieś inne podłoże, może psychologiczne...? Ja wyznaję zasadę pełnej naturalnosci w sposobie ubierania, makijażu, kolorze włosów...
3. Zamieszczam palete włosów dla typowej wiosny

Pozdrawiam
Agata Maroń
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wiozna włosy 1.jpg (103,9 KB, 2 załadowań)
verleina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-01, 18:44   #44
Kiria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 92
GG do Kiria
Re: artykuł o zimie - wątpliwości i niedosyt :)

...wiosna lato jesien zima...to byloby zbyt prosteMusi byc jeszcze wioso-lato, zimo-jesien,wiosno-zima,jesienio-lato....pewnie znalazla by sie jeszcze pani wiosno-lato-zima...heheh....ajjj!!!mo zna zwariowac od takich podziałów!!!!!
Kiria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-01, 19:44   #45
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Re: artykuł o zimie - wątpliwości i niedosyt :)

cheetah napisał(a):
>
> Moj fryzjer, byc moze blednie, ale twierdzi, ze sa kobiety, ktore poprzez zmiane koloru wlosow, makijazu, skory, ubioru sa w stanie zmieniac tez swoja 'pore roku'.
>
> Cheetah

hm, a ja w to nie bardzo wierze, ot chocby patrzac na znanych i lubianych....
Tori Amos np jest jak najklasyczniejsza zima z natury (niebieskooka, czarnowlosa) i mimo ze farbuje sie na ognisty rudy to jednak nosi jak najbardziej zimowe kolory i w nich wlasnie jest jej do twarzy.

Do tej pory jakos nie zawracalam sobie glowy teoria por roku - poza tym oczywiscie ze bardzo chcialabym wiedziec do ktorej grupy naleze - ale ... Moj maly synek jest klasyczna niepiegowata jesienia . Ja go zawsze ubieralam w jakies niebieskosci bo uwielbiam ten kolor, ale ostatno wpadlo mi w rece cos zielonego i cos pomaranczowego i zauwazylam ze te kolory ozywiaja mojego potomka, natomiast letnie pastele i przykurzonosci absolutnie go "gasza" i tlamsza - wyglada w nich najzwyczajniej w swiecie na pozbawione energii chore dziecko (a jest INACZEJ).
I stad mysle ze odpowiedni dobor kolorow moze faktycznie wplywac BARDZO na nasz wyglad, podkreslajac nawet urode BEZ makijazu.

Co do typow mieszanych to juz pare razy slyszalam i czytalam ze nie ma mieszancow cieplo-zimnych. A szkoda bo bardzo by mi to ulatwilo zycie .
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-01, 20:03   #46
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Re: artykuł o zimie - wątpliwości i niedosyt :)

Mam Wielką Ogromniastą Dużastą Prośbę Prosiłabym o...o paletę z kolorkami włosów dla Zimy i Jesieni... Proszę... błagam... dam się w zamian wybiczować
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-01, 20:54   #47
verleina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 60
Re: artykuł o zimie - wątpliwości i niedosyt :)

Witam...
To duże poświęcenie z Twojej/ Pani strony, dlatego dam się skusić, choc od biczowania to ja mam mojego Marcinka
Zamieszczam jednak paletę włosów tylko dla zimy, dla jesieni zamieszczę po kolejnym artykule, aby nie wybiegać w przyszłość...
Agata Maroń
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zima włosy1.jpg (96,5 KB, 12 załadowań)
verleina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-02, 07:16   #48
Kruszynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 22
Re: artykuł o zimie - wątpliwości i niedosyt :)


> Zamieszczam jednak paletę włosów tylko dla zimy, dla jesieni zamieszczę po kolejnym artykule, aby nie wybiegać w przyszłość...

Ach! Mój naturalny kolor włosów to ten pierwszy z lewej. Dokładnie taki
A teraz odnośnie pierwszego z prawej: mam koleżankę, której naturalny kolor włosów jest jeszcze jaśniejszy od tego. Jest prawie biały. Wszyscy myślą, że ona włosy farbuje, ale nie. Ona takie ma. Ma również białe brwi i białe rzęsy, a także bardzo jasno niebieskie oczy. No i oczywiście jaśniutką cerę. I dam sobie obie ręce uciąć, że jest 200-procentową zimą
__________________
Kruszyna
"Primum non stresere..."
pies przeciętny inaczej: http://psiejsko.blox.pl
Kruszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-02, 08:39   #49
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: artykuł o zimie - wątpliwości i niedosyt :)

agatka napisał(a):
> 2. Oczywiście przy odpowiednim "przebieraniu sie" można uchodzić za inny typ, niż, się w rzeczywistosci jest...zastanawiam sie jednak po co?

- bo ktoś jest mieszańcem i czuje, że w oczach innych wygląda jak by się "przebierał"
- bo nie wie jaki jest jego typ, więc woli sprowadzić się do konkretnego
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-09-02, 09:18   #50
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Re: artykuł o zimie - wątpliwości i niedosyt :)

sarenka napisał(a):
> agatka napisał(a):
> > 2. Oczywiście przy odpowiednim "przebieraniu sie" można uchodzić za inny typ, niż, się w rzeczywistosci jest...zastanawiam sie jednak po co?
>
> - bo ktoś jest mieszańcem i czuje, że w oczach innych wygląda jak by się "przebierał"
> - bo nie wie jaki jest jego typ, więc woli sprowadzić się do konkretnego


Ja bym jeszcze dodała- dla zabawy i z ciekawości "jak to jest być... " (Johnem Malkovichem hihi ) Od czasu do czasu odrobina wyważonej rozrywki w dziedzinie wizażu nie zaszkodzi
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-02, 10:46   #51
Ania.M.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 112
Re: artykuł o zimie - wątpliwości i niedosyt :)

a mój naturalny kolorek to ten drugi z lewej w palecie zimy, albo pierwszy z prawej w palecie lata - no i jestem na granicy tych dwóch typów - albo jestem jasna zima albo ciemne lato - tylko tyle moge z tego wywnioskowac, czyli dalej wielka niewiadoma ????????????????????????? ?????????
lato czy zima - a któz to wie ????????????????????????? ?
Ania.M. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-02, 11:17   #52
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 010
Re: artykuł o zimie - wątpliwości i niedosyt :)

agatka napisał(a):
> 3. Zamieszczam palete włosów dla typowej wiosny

Dziękuję!

Co prawda dalej nie wiem, mam kolor między drugim lata a też drugim wiosny . A może ostatni? Już przykładam włosy do monitora ale nie ma idealnego. Będę pokazywać znajomym te paletki i pytać, w których kolorach byłoby mi lepiej. Tu potrzeba spojrzenia z boku. Albo zrobię sobie symulację na komputerze wklejając swoją twarz w te kosmyki .

W każdym razie wierzę w sukces!

dla wszystkich zdezorientowanych i biednej Agatki
__________________
Wiem, że i tak każdy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-02, 11:18   #53
arletha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 135
Re: artykuł o zimie - wątpliwości i niedosyt :)

Widzę ze nie tylko ja mam problem w określeniu typu urody. Zawsze myslalam ze jestem zima, od jakiegos czasu pokochalam brązy i stwierdziłam ze jestem jesienią (a tak w ogole to wydaje mi sie ze mam chlodny odcien skóry, ale w tym roku zauważyłam ze opalam sie prawie na pomarańczowo). I juz byłam bliska rozwiazania zagadki, dzis wpadłam na to ze jestem wiosna, albo wiosno-jesienia, do czasu gdy Pani Agatka zamiescila palete kolorystyki wlosów dla wiosny : I znowu musze wszystko zaczynac od poczatku, bo teraz to juz nie wiem nic.
Pytanie do Pani Agatki: czy analizę kolorystyczną przeprowadza Pani jedynie w Warszawie? A moze bywa Pani w Poznaniu? Bo zaczyna mnie to juz intrygować i jeszcze kilka takich samodzielnych analiz a bedę na tyle zdesperowana by skorzystac z fachowej pomocy
arletha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-02, 11:30   #54
verleina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 60
Re: artykuł o zimie - wątpliwości i niedosyt :)

Witam.
Cóż, konsultacje i szkolenia prowadzę w Warszawie. Byłaby jednak możliwość przeprowadzenia anlizy kolorystycznej np. w Poznaniu, gdyby zebrało się m.in. 5 osób. Wtedy w siedzibie jednej z zaprzyjaźnionych firm, zapewne mogłabym zorganizować takie szkolenie związane z indywidualną analizą kolorystyczną oraz z warsztatami z zakresu kreowania wizerunku. Trwałyby zapewne jeden dzień. Wszystko zależy od kreatywności Pań.
Jeżeli bedzie wystarczająca ilośc chetnych ( bedzie mozna pewnie zgłaszać się na mojej stronie internetowej, która rusza niedługo) to możnaby nawet zorganizowac seminarium. Chciałabym tylko wiedzieć, czy to inicjatywa jednej osoby, czy większej ilości Pań i jakie byłyby ewentualne oczekiwania.
Agata Maroń
verleina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-02, 11:55   #55
arletha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 135
Analiza kolorystyczna: Poznanianki

No dziewczyny, czy któras byłaby chętna na porade kolorystyczną? Jesli uzbiera nas sie wiecej, Pani Agatka przyjedzie z Warszawy i udzieli nam fachowych wskazówek i co najważniejsze: okresli typ urody :P
No i oczywiscie nieuniknione pytanie do Pani Agatki: jak to sie przedstawia od strony finansowej?
arletha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-02, 12:08   #56
verleina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 60
Re: Analiza kolorystyczna: Poznanianki

Jeżeli chodzi o finanse, to wszystko zalezy do sali, w której odbyłoby się szkolenie, ilosci osób i zakresu porad. Ogólnie pomysł bardzo mi sie podoba i obiecuję, że w przyszlym tygodniu, już na własnej stronie internetowej zamieszczę wstepna ofertę.
verleina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-02, 12:22   #57
haima
Rozeznanie
 
Avatar haima
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 576
GG do haima
Re: artykuł o zimie - wątpliwości i niedosyt :)

agatka napisał(a):
> Witam.
> Cóż, konsultacje i szkolenia prowadzę w Warszawie. Byłaby jednak możliwość przeprowadzenia anlizy kolorystycznej np. w Poznaniu, gdyby zebrało się m.in. 5 osób. Wtedy w siedzibie jednej z zaprzyjaźnionych firm, zapewne mogłabym zorganizować takie szkolenie związane z indywidualną analizą kolorystyczną oraz z warsztatami z zakresu kreowania wizerunku. Trwałyby zapewne jeden dzień. Wszystko zależy od kreatywności Pań.
> Jeżeli bedzie wystarczająca ilośc chetnych ( bedzie mozna pewnie zgłaszać się na mojej stronie internetowej, która rusza niedługo) to możnaby nawet zorganizowac seminarium. Chciałabym tylko wiedzieć, czy to inicjatywa jednej osoby, czy większej ilości Pań i jakie byłyby ewentualne oczekiwania.
> Agata Maroń

Jak w Poznaniu to ja się bardzo chętnie piszę na takie szkolenie
haima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-02, 13:28   #58
verleina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 60
Analiza kolorystyczna w Poznaniu!

Witam serdecznie

W odpowiedzi na pytania dotyczące analizy kolorystycznej poza Warszawą, informuję wszystkie zainteresowane Panie, iż jest możliwość zorganizowania grupowej konsultacji z zakresu analizy kolorystycznej w Poznaniu.
Konsultacja byłaby jednodniowa w godz. 11.00- 16.00 w siedzibie jednej z zaprzyjaźnionych firm w Poznaniu. Proponowany termin to 24.09.04r.

Konsultacja byłaby trzyczęściowa:
I. Analiza kolorystyczna- teoria barw i typów urody, warsztaty w grupie
II. Indywidualna analiza kolorystyczna każdego uczestnika
III. Stylizacja postaci i warsztat upiększającego makijażu naturalnego.

Konsultacja prowadzona byłaby w oparciu o prezentację multimedialną, warsztaty grupowe i indywidualne oraz technikę analizy kolorystycznej.

Liczba osób: minimum 5- maximum 9

Każda uczestniczka otrzyma po zakończeniu spotkania karnet kolorystyczny z próbkami materiałów w optymalnej dla siebie palecie barw, oraz skrypt konsultacji- niezbędny do pracy własnej.

Cena konsultacji grupowej: 250zł

W cenę konsultacji wliczony jest także cattering- kawa, herbata, coś słodkiego
Osobom zainteresowanym przedstawię dokładny plan konsultacji.

Agata Maroń
Doradca wizerunku
Image Consulting
(22) 466 27 17
0 503 387 626
Verleine@poczta.onet.pl

Warszawa 03- 133
Ul. Nowodworska 29c / 401
verleina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-02, 13:50   #59
arletha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 135
Re: Analiza kolorystyczna w Poznaniu!

Czy są jakieś zniżki na hasło "Wizaż"?
Kurcze, przyznam ze 250 zł na studencką kieszeń (no niby absolwencką już to nie jest takie hop-siup...
arletha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-02, 13:53   #60
verleina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 60
Re: Analiza kolorystyczna w Poznaniu!

Bardzo proszę o ewentualną korespondencję na adres mailowy!!!
Co do ceny, to proszę pamiętac także o wynajęciu sali, karnetach kolorystycznych, skryptach, prezentacji multimedialnej, kosmetykach potrzebnych do warsztatu makijażu etc.
Agata Maroń
verleina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:01.