Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-29, 00:10   #3961
uczestnik48
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 74
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez lord_viader Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie jak dlugo jeszcze beda nagrywane haule z Chin

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
Makijaż straszny
uczestnik48 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-29, 01:50   #3962
malgo96
Zadomowienie
 
Avatar malgo96
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 339
Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez uczestnik48 Pokaż wiadomość
Makijaż straszny

Tez mi sie nie podoba, mam wrażenie ze Karolina w ogole nie umie sie umalować do swojego typu twarzy. Ma mocno okrągła buzie a do tego te włosy tak bardzo ulizane jeszcze to podkreślają, prawa cześć twarzy wyglada złe moim zdaniem czoło tez takie duże sie wydaje
malgo96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-29, 08:12   #3963
agnieszka16
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka16
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 375
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez malgo96 Pokaż wiadomość
Tez mi sie nie podoba, mam wrażenie ze Karolina w ogole nie umie sie umalować do swojego typu twarzy. Ma mocno okrągła buzie a do tego te włosy tak bardzo ulizane jeszcze to podkreślają, prawa cześć twarzy wyglada złe moim zdaniem czoło tez takie duże sie wydaje

Mnie Karolina ostatecznie przekonała do tego, że długie włosy niekoniecznie muszą być fajne. Cały okres nastoletni i przez całe studia miałam długaśne blond włosy, wszyscy wmawiali mi, że to "mój atut" więc sama w to wierzyłam. Ale żeby wyglądały spoko, musiałam uprawiać włosomaniactwo level hard, do tego stylizowanie, upinanie. A, że są mega gęste i raczej średnio/wysoko porowate, to były bardzo wymagające.

Oglądajac Karo uświadomiłam sobie, że takie włosy prawie do pasa to nie jest gra warta świeczki, ani żaden atut sam w sobie. Kiedy je rozpuszczałam i pozwalałam im żyć własnym życiem, czułam się też jakoś nie do końca profesjonalnie. Nie twierdzę, że w wieku 25+ (mam 26), długie włosy odpadają, a przy 40 to w ogóle trzeba je ściąć na krótko. Ale moim zdaniem wymaga to sporo pracy, żeby wyglądać naprawdę OK (a nie jak dziecko kwiat, 17-letni metal, czy Monika Olejnik)

Ścięłam do ramion z dużymi warstwami, układam je na okrągłą szczotkę, czasem chwilę podkręcam końce na lokówce lub zwykłych dużych wałkach. Ale roboty mam przy nich dużo mniej, a wyglądają stokroć lepiej.
agnieszka16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-29, 08:54   #3964
malgo96
Zadomowienie
 
Avatar malgo96
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 339
Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez agnieszka16 Pokaż wiadomość

Mnie Karolina ostatecznie przekonała do tego, że długie włosy niekoniecznie muszą być fajne. Cały okres nastoletni i przez całe studia miałam długaśne blond włosy, wszyscy wmawiali mi, że to "mój atut" więc sama w to wierzyłam. Ale żeby wyglądały spoko, musiałam uprawiać włosomaniactwo level hard, do tego stylizowanie, upinanie. A, że są mega gęste i raczej średnio/wysoko porowate, to były bardzo wymagające.

Oglądajac Karo uświadomiłam sobie, że takie włosy prawie do pasa to nie jest gra warta świeczki, ani żaden atut sam w sobie. Kiedy je rozpuszczałam i pozwalałam im żyć własnym życiem, czułam się też jakoś nie do końca profesjonalnie. Nie twierdzę, że w wieku 25+ (mam 26), długie włosy odpadają, a przy 40 to w ogóle trzeba je ściąć na krótko. Ale moim zdaniem wymaga to sporo pracy, żeby wyglądać naprawdę OK (a nie jak dziecko kwiat, 17-letni metal, czy Monika Olejnik)

Ścięłam do ramion z dużymi warstwami, układam je na okrągłą szczotkę, czasem chwilę podkręcam końce na lokówce lub zwykłych dużych wałkach. Ale roboty mam przy nich dużo mniej, a wyglądają stokroć lepiej.

No właśnie i naprawdę wiele osób ma parcie na włosy do pasa, nie ważne w jakiej kondycji, nie ważne czy im pasują. Fajnie ze sie odważyłas i jesteś zadowolona nie watpię ze lepiej sie prezentują.
Do Karoliny poprostu nie pasują, jej twarz wyglada na tak duża i okrągła, a czoło na wysokie i duże. Moim zdaniem wyglada złe ale No co kto lubi, zaraz DG by jej powiedział ze wyglada okropnie (tak jak wtedy kiedy założyła perukę) a moim zdaniem wygladała w niej niezle, wiem ze to tylko peruka ale już lepiej wyglada imho
https://m.youtube.com/watch?v=JwOqjhdfAHI

Edytowane przez malgo96
Czas edycji: 2016-05-29 o 08:56
malgo96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-29, 09:12   #3965
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez malgo96 Pokaż wiadomość
No właśnie i naprawdę wiele osób ma parcie na włosy do pasa, nie ważne w jakiej kondycji, nie ważne czy im pasują. Fajnie ze sie odważyłas i jesteś zadowolona nie watpię ze lepiej sie prezentują.
Do Karoliny poprostu nie pasują, jej twarz wyglada na tak duża i okrągła, a czoło na wysokie i duże. Moim zdaniem wyglada złe ale No co kto lubi, zaraz DG by jej powiedział ze wyglada okropnie (tak jak wtedy kiedy założyła perukę) a moim zdaniem wygladała w niej niezle, wiem ze to tylko peruka ale już lepiej wyglada imho
https://m.youtube.com/watch?v=JwOqjhdfAHI
U Karoliny najgorzej to wygląda właśnie przez to, że są takie ulizane zawsze, bez objętości:/
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-29, 09:14   #3966
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Weronika
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-29, 09:15   #3967
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez malgo96 Pokaż wiadomość
No właśnie i naprawdę wiele osób ma parcie na włosy do pasa, nie ważne w jakiej kondycji, nie ważne czy im pasują. Fajnie ze sie odważyłas i jesteś zadowolona nie watpię ze lepiej sie prezentują.
Do Karoliny poprostu nie pasują, jej twarz wyglada na tak duża i okrągła, a czoło na wysokie i duże. Moim zdaniem wyglada złe ale No co kto lubi, zaraz DG by jej powiedział ze wyglada okropnie (tak jak wtedy kiedy założyła perukę) a moim zdaniem wygladała w niej niezle, wiem ze to tylko peruka ale już lepiej wyglada imho
https://m.youtube.com/watch?v=JwOqjhdfAHI
Ale jej ładnie w takiej długości, jakoś tak "lżej" wygląda
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-29, 09:54   #3968
Flower23
Zakorzenienie
 
Avatar Flower23
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 8 059
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Radzka Pokaż wiadomość
Burton był producentem, jednak jego styl musieli zachować, ze względu na 1. część.
Dla mnie naprawdę warto ją zobaczyć
Ahaaa, nie wiedziałam w takim razie muszę obejrzeć. Jestem zakochana w pierwszej częśći
__________________
G.
11.10.2014

______________________

Bloguję
Czasami coś wrzucam
Flower23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-29, 10:18   #3969
Adamantium01
Karo
 
Avatar Adamantium01
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: NA
Wiadomości: 2 391
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez agnieszka16 Pokaż wiadomość

Mnie Karolina ostatecznie przekonała do tego, że długie włosy niekoniecznie muszą być fajne. Cały okres nastoletni i przez całe studia miałam długaśne blond włosy, wszyscy wmawiali mi, że to "mój atut" więc sama w to wierzyłam. Ale żeby wyglądały spoko, musiałam uprawiać włosomaniactwo level hard, do tego stylizowanie, upinanie. A, że są mega gęste i raczej średnio/wysoko porowate, to były bardzo wymagające.

Oglądajac Karo uświadomiłam sobie, że takie włosy prawie do pasa to nie jest gra warta świeczki, ani żaden atut sam w sobie. Kiedy je rozpuszczałam i pozwalałam im żyć własnym życiem, czułam się też jakoś nie do końca profesjonalnie. Nie twierdzę, że w wieku 25+ (mam 26), długie włosy odpadają, a przy 40 to w ogóle trzeba je ściąć na krótko. Ale moim zdaniem wymaga to sporo pracy, żeby wyglądać naprawdę OK (a nie jak dziecko kwiat, 17-letni metal, czy Monika Olejnik)

Ścięłam do ramion z dużymi warstwami, układam je na okrągłą szczotkę, czasem chwilę podkręcam końce na lokówce lub zwykłych dużych wałkach. Ale roboty mam przy nich dużo mniej, a wyglądają stokroć lepiej.
też obcięłam na boba, bo miałam dosyć strąków
__________________
Świat dookoła jest jak makowe pole, narkotyczna łąka




Adamantium01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-29, 10:23   #3970
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

czy zdanie "get unready with me" jest poprawne?
oglądam szusz i jej wieczorną pielęgnację i tak się zastanawiam, czy to jest ok?
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-29, 10:41   #3971
agnieszka16
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka16
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 375
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
U Karoliny najgorzej to wygląda właśnie przez to, że są takie ulizane zawsze, bez objętości:/
Cytat:
Napisane przez natuso Pokaż wiadomość
Ale jej ładnie w takiej długości, jakoś tak "lżej" wygląda
No zdecydowanie lepiej wygląda! Nie wiem co ją trzyma przy tych włosach, nie są szczególnie gęste i wbrew temu co zawsze twierdzi - wyglądają na zniszczone koloryzacją (może faktycznie nie używa farby, mi ten kolor kojarzy się z czymś co można osiągnąć rozjaśniaczem w sprayu, np. joanny lub johna friedy - są na bazie utleniacza, więc jeden czort).

A co do ulizańca, to ten sam problem dotyczy Callmeblondie. Piękna dziewczyna, ale na jej miejscu zupełnie zmieniłabym cięcie, żeby trochę je "odbić"od głowy.

Teraz odkąd wyszłam ze strefy komfortu i ideałem są dla mnie włosy średniej długości z fajną objętością i ładnym "ruchem", to nawet włosy włosomaniaczek typu MsMelevis jakoś mnie nie przekonują. W większości przypadków siłą rzeczy są oczywiście zadbane, obiektywnie ładne, błyszczące, ale takie...smętne, bez życia. I właśnie formalnych lookach, (w zestawieniu z jakąś czerwoną marynarą jak to w przypadku Andżeliki) moim zdaniem trochę nie pasują. (To tylko moja opinia, nie chcę urazić nikogo kto uwielbia długie włosy )

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
czy zdanie "get unready with me" jest poprawne?
oglądam szusz i jej wieczorną pielęgnację i tak się zastanawiam, czy to jest ok?
poprawne
agnieszka16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-29, 10:45   #3972
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez agnieszka16 Pokaż wiadomość
]no zdecydowanie lepiej wygląda! Nie wiem co ją trzyma przy tych włosach, nie są szczególnie gęste i wbrew temu co zawsze twierdzi - wyglądają na zniszczone koloryzacją (może faktycznie nie używa farby, mi ten kolor kojarzy się z czymś co można osiągnąć rozjaśniaczem w sprayu, np. Joanny lub johna friedy - są na bazie utleniacza, więc jeden czort).

A co do ulizańca, to ten sam problem dotyczy callmeblondie. Piękna dziewczyna, ale na jej miejscu zupełnie zmieniłabym cięcie, żeby trochę je "odbić"od głowy.

Teraz odkąd wyszłam ze strefy komfortu i ideałem są dla mnie włosy średniej długości z fajną objętością i ładnym "ruchem", to nawet włosy włosomaniaczek typu msmelevis jakoś mnie nie przekonują. W większości przypadków siłą rzeczy są oczywiście zadbane, obiektywnie ładne, błyszczące, ale takie...smętne, bez życia. I właśnie formalnych lookach, (w zestawieniu z jakąś czerwoną marynarą jak to w przypadku andżeliki) moim zdaniem trochę nie pasują. (to tylko moja opinia, nie chcę urazić nikogo kto uwielbia długie włosy )

mąż.
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015


Edytowane przez natuso
Czas edycji: 2016-05-29 o 10:47
natuso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-29, 10:50   #3973
Adamantium01
Karo
 
Avatar Adamantium01
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: NA
Wiadomości: 2 391
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez agnieszka16 Pokaż wiadomość
Teraz odkąd wyszłam ze strefy komfortu i ideałem są dla mnie włosy średniej długości z fajną objętością i ładnym "ruchem", to nawet włosy włosomaniaczek typu MsMelevis jakoś mnie nie przekonują. W większości przypadków siłą rzeczy są oczywiście zadbane, obiektywnie ładne, błyszczące, ale takie...smętne, bez życia. I właśnie formalnych lookach, (w zestawieniu z jakąś czerwoną marynarą jak to w przypadku Andżeliki) moim zdaniem trochę nie pasują. (To tylko moja opinia, nie chcę urazić nikogo kto uwielbia długie włosy )

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------




---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Cytat:
Napisane przez natuso Pokaż wiadomość
mąż.
to jest chore

no ale jak Dareczek jej mówi ile warstw tuszu położyć, to nie mam pytań
__________________
Świat dookoła jest jak makowe pole, narkotyczna łąka




Adamantium01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-29, 11:36   #3974
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Szusz z tego wszystkiego przestala wstawiac zdjecia na insta...albo za kare dla niedobrych hejterow, albo dlatego, ze nie moze tam kasowac tych "mniej pochlebnych" komentarzy... Oj, jestem coraz bardziej ciekawa filmiku po powrocie... . Popcorn juz czeka
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-29, 11:58   #3975
nimkaa
Raczkowanie
 
Avatar nimkaa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 50
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość
Szusz z tego wszystkiego przestala wstawiac zdjecia na insta...albo za kare dla niedobrych hejterow, albo dlatego, ze nie moze tam kasowac tych "mniej pochlebnych" komentarzy... Oj, jestem coraz bardziej ciekawa filmiku po powrocie... . Popcorn juz czeka
Jak nie może? Przecież na instagramie można usuwać komentarze.
nimkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-29, 11:59   #3976
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość
Szusz z tego wszystkiego przestala wstawiac zdjecia na insta...albo za kare dla niedobrych hejterow, albo dlatego, ze nie moze tam kasowac tych "mniej pochlebnych" komentarzy... Oj, jestem coraz bardziej ciekawa filmiku po powrocie... . Popcorn juz czeka
Ja już nie rozumiem, co się z nią dzieje. Kiedyś była jedną z moich ulubionych youtuberek, opowieści z szafy oglądałam z chęcią i czekałam na kolejne części. Teraz wchodzę na filmik o ulubieńcach, a tam za każdym odświeżeniem coraz mniej komentarzy. Odpowiedziałam dziewczynie odnośnie marki the balm i bum usunięte, nie tylko mój komentarz ale niemal wszystkie spod filmu!

Strasznie dużo łapek w dół, cenzura, co się z nią stało? ...
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-29, 12:11   #3977
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Ja już nie rozumiem, co się z nią dzieje. Kiedyś była jedną z moich ulubionych youtuberek, opowieści z szafy oglądałam z chęcią i czekałam na kolejne części. Teraz wchodzę na filmik o ulubieńcach, a tam za każdym odświeżeniem coraz mniej komentarzy. Odpowiedziałam dziewczynie odnośnie marki the balm i bum usunięte, nie tylko mój komentarz ale niemal wszystkie spod filmu!

Strasznie dużo łapek w dół, cenzura, co się z nią stało? ...
Ja jestem ciekawa od czego się ta ryba popsuła ?
Inne guru chyba się z taką sytuacją nie stykają, a usuwanie komentarzy generalnie uważam za właściwe w pewnych okolicznościach, nie hurtem.
Czy gdyby wcale nie było możliwości komentowania u niej, a ludzie swoje opinie roznieśli po sieci, to oglądalność wzrosłaby, czy zmalała ?
Czy powodem krytyki nie jest brak konsekwencji głównie ?
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-29, 12:44   #3978
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Adamantium01 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------


to jest chore

no ale jak Dareczek jej mówi ile warstw tuszu położyć, to nie mam pytań
Zgadzam się. Ja rozumiem, że chce się podobać swojemu facetowi (chyba każda z nas chce), ale nie wyobrażam sobie przedkładać zdanie innego człowieka nad mój własny komfort
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-29, 12:59   #3979
kochanowska
Zakorzenienie
 
Avatar kochanowska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 13 872
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Pytanie klasyk, ale polecicie jakis krem? Coś na dzień dla cery trądzikowej, bez zbędnych zapychaczy typu parafina?
__________________
,,Jeśli Twoja wada to rozmiar to sama się krzywdzisz...''
Dietku

kochanowska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-29, 12:59   #3980
201607221504
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 98
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Rodzina Ogrodowczyków. Na samym początku Ramos
201607221504 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-29, 13:15   #3981
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Znacie te dziewczyny? Wczoraj je znalazłam i stwierdzam, że fajnie się je ogląda

__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-29, 13:26   #3982
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Na końcu filmiku Bogusia w nowej fryzurze. Jednak jestem na nie

__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-29, 13:27   #3983
Zahia
Raczkowanie
 
Avatar Zahia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 37
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez kochanowska Pokaż wiadomość
Pytanie klasyk, ale polecicie jakis krem? Coś na dzień dla cery trądzikowej, bez zbędnych zapychaczy typu parafina?
Avene Post Acte.
Zahia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-29, 13:27   #3984
nimkaa
Raczkowanie
 
Avatar nimkaa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 50
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez kochanowska Pokaż wiadomość
Pytanie klasyk, ale polecicie jakis krem? Coś na dzień dla cery trądzikowej, bez zbędnych zapychaczy typu parafina?
Sylveco lekki krem brzozowy. 25 zł/50 ml, dostępny w aptekach i niektórych mniejszych drogeriach. Nie ma w składzie ani gliceriny, ani parafiny, ani silikonów. W dodatku ma pompkę, która wydziubuje wszystko co do cna (wiem, bo kiedyś przecięłam buteleczkę) Nie nawilża jakoś super, ale na dzień i pod makijaż wystarczająco Polecam, zużyłam już chyba 5 opakowań. Słyszałam też, że dobry jest Iwostin Purritin Rehydrin, ale nie próbowałam.
Skład Sylveco http://blogkokoszki.eu/sites/default...?itok=zceqjI0r

Edytowane przez nimkaa
Czas edycji: 2016-05-29 o 13:45
nimkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-29, 13:30   #3985
Yoooko
Zadomowienie
 
Avatar Yoooko
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 201
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez natuso Pokaż wiadomość
Na końcu filmiku Bogusia w nowej fryzurze. Jednak jestem na nie
Nie mogę jej znieść więc nawet nie włączam filmu, ale muszę powiedzieć, że ma bardzo ładnie kreski zrobione na miniaturce.
Yoooko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-29, 13:31   #3986
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez kochanowska Pokaż wiadomość
Pytanie klasyk, ale polecicie jakis krem? Coś na dzień dla cery trądzikowej, bez zbędnych zapychaczy typu parafina?
Moja trądzikowa i mieszna cera lubi się bardzo z tym kremem http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...zanie/P2471066
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-29, 13:36   #3987
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Dawno mnie nie było, więc nie wiem, czy coś mnie ominęło...
ale oglądałam właśnie tego vloga szavki i moje pytanie brzmi - Oleska jest w ciąży?
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-29, 13:42   #3988
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Pomocy Na dzisiejszym spacerze natknęłam się na piwonie, poniuchałam i przypomniałam sobie jak bardzo kocham ten zapach. Lata temu w Yves Rocher była woda perfumowana, jednonutowa o zapachu piwonii właśnie, niestety już jej nie produkują. Czy znajdę gdzieś coś podobnego? Jakieś perfumy/EDT z wiodącą nutą tegoż chwasta?
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-29, 13:43   #3989
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
Dawno mnie nie było, więc nie wiem, czy coś mnie ominęło...
ale oglądałam właśnie tego vloga szavki i moje pytanie brzmi - Oleska jest w ciąży?
hm, ona chyba taka pulchniutka jest
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-29, 13:45   #3990
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
Dawno mnie nie było, więc nie wiem, czy coś mnie ominęło...
ale oglądałam właśnie tego vloga szavki i moje pytanie brzmi - Oleska jest w ciąży?
Raczej to perspektywa z której sama siebie nie pokazuje.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-06 17:14:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:04.