Majowe mamy 2019, cz. 8 - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-07-24, 14:11   #961
sysa09
Zakorzenienie
 
Avatar sysa09
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5 692
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Glupia ja!!! Menu ustalone więc zadzwoniłam do teściowej powiedzieć że ogarnięte i niestety ma "ake" co do drugiej ciepłej przekąski. Matko jak mnie to wk..... Chciałam dobrze, wyszło jak zwykle. I uwaga już patrzyła ubranka na chrzest i ma jakiś sklep swoj koło siebie. I tekst "tam są takie lepsze, droższe rzeczy a Kazio zasługuje na jakość" yhy :/ już wystarczy że 60 osób będzie na chrzcinach.

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Olej. To wasza impreza. Będzie jadła to co wy chcecie.

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka
__________________
08.2016: 63,2kg
04.2018: 55,3kg
Biegam bo lubię
30.06.2018
sysa09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-24, 14:15   #962
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Ale mamy dziś lajtowy dzień co prawda od 7h było tylko 1.5h drzemki się jest taka wesoła
Zrobiłem dżem jagodowy, wydrylowalam czereśnie i zamrozilam obiad, pranie teraz śpi na mnie a ja mam kawkę i czekoladę

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-24, 14:34   #963
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Ja mam Electrolux Perfect Care i jestem bardzo zadowolona. Też kosztowała ok. 3000 zł. Zdecydowałam się głównie ze względu na rzeczy dziecięce, które wiadomo, pierze się non stop. Poza tym i tak mam już zagracone mieszkanie, jakbym rozstawiła jeszcze pranie to już bw ogóle nie byłoby jak przejść. Latem pół biedy, bo wyschnie na balkonie, ale jesienią czy zimą musi stać w mieszkaniu :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SQ chodziło pewnie o to dlaczego taki a nie innt model z tym zdecydowaniem, a nie dlaczego w ogóle I teraz uwaga: rodzicom zepsuła się pralka (jak byłam w ciąży) była opcja by oddać im naszą 2-letnia i kupić suszarke pralkę 2w1 po kosztach bo mamy znajomego w tej branży. Nie skorzystaliśmy. Kurtyna

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Misha_ Pokaż wiadomość
Bez zmywarki to moj zwiazek by sie juz dawno rozpadl... Teraz juz bedziesz madrzejsza i nie bedziesz jej wszystkiego meldowala. Jezeli cie to pocieszy to moja tesciowa swoja corke tak do szalu doprowadzala przed weselem, ze ta juz chciala odwolywac. Kazio zasluguje na najlepszesle wychowanie. jakas szmatka na kilka godzin nie zmieni jego zycia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahaha tekst o zmywarce mistrz

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Cytat:
Napisane przez sysa09 Pokaż wiadomość
Olej. To wasza impreza. Będzie jadła to co wy chcecie.

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka
Niby nasza, ale ode mnie jest 14 osob... 50 od nich. A chodzi o danie ryba w sosie cytrynowym z puree z zielonego groszku. Bo ona ryb nie lubi ijej synio, cxyli mój mąż też. No ludzie. Mięcho bedzie na pierwsze danie. Później chcieliśmy coś bardziej wymyślnego.

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-24, 14:38   #964
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Ale mamy dziś lajtowy dzień co prawda od 7h było tylko 1.5h drzemki się jest taka wesoła
Zrobiłem dżem jagodowy, wydrylowalam czereśnie i zamrozilam obiad, pranie teraz śpi na mnie a ja mam kawkę i czekoladę

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Super! U nas też lajtowy dzień, już drugi z rzędu Byłyśmy na spacerze, zrobiłam obiad. Teraz spokojnie sobie jem, a mała śpi. Będziesz dawać dżem Heli przy rozszerzaniu diety?

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
SQ chodziło pewnie o to dlaczego taki a nie innt model z tym zdecydowaniem, a nie dlaczego w ogóle I teraz uwaga: rodzicom zepsuła się pralka (jak byłam w ciąży) była opcja by oddać im naszą 2-letnia i kupić suszarke pralkę 2w1 po kosztach bo mamy znajomego w tej branży. Nie skorzystaliśmy. Kurtyna
Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Aaaa, ten model dlatego że mam pralkę z tej serii i łatwo było ustawić jedno na drugim
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-24, 15:07   #965
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Na pralkę nie da się postawić?
Nad pralka mamy szafkę i jest tam tyle wszystkiego że ona musi zostać bo nie mam gdzie tego dać. Mam miejsce tylko w dużym pokoju, ale tutaj to tak średnio.

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Zazdro! Ja bujam, zjadłam kromke chleba od rana i nawet się nieuczesalam, siedzę w pidzamie i słucham rykow bo z rąk odlozylam do wózka.
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-24, 15:17   #966
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Elsabel to dobrze, że teraz Ci się trafiły lepsze dni po tym dołku ja właśnie ubieram małego i idziemy na spacer do miasta, on najlepiej śpi w wózku więc mam nadzieję,że sobie odpocznie. W domu miał dziś dwie drzemki ale pół godziny i 1,5h. Ogólnie lekarka powiedziała,że nie jest to nic poważnego ale lekkie przeziębienie. Mamy jutro tą sesję i poczekam do wieczora z odwoływaniem. Z jednej strony najchętniej bym odwołała żeby jego nie męczyć, z drugiej strony on wydaje się mieć spoko samopoczucie tylko ten katar... No ale katar to ma od miesiąca z przerwami. nie wiem, nie wiem. Tak to by już była sesja odhaczona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-24, 15:22   #967
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Zasnął, ciekawe na jak długo
Przyszły mi sukienki z Lidla. Jak za te cenę na codzień idealne.
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-24, 15:28   #968
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Jakie macie maty edukacyjne?
Szukam czegos fajnego tak do 150 zl
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-24, 15:53   #969
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;87023762]Nad pralka mamy szafkę i jest tam tyle wszystkiego że ona musi zostać bo nie mam gdzie tego dać. Mam miejsce tylko w dużym pokoju, ale tutaj to tak średnio.

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Zazdro! Ja bujam, zjadłam kromke chleba od rana i nawet się nieuczesalam, siedzę w pidzamie i słucham rykow bo z rąk odlozylam do wózka.[/QUOTE]
Współczuję, ciekawe czy ja bym wytrzymała chociaż jeden dzień z Twoim Fifim
Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Elsabel to dobrze, że teraz Ci się trafiły lepsze dni po tym dołku ja właśnie ubieram małego i idziemy na spacer do miasta, on najlepiej śpi w wózku więc mam nadzieję,że sobie odpocznie. W domu miał dziś dwie drzemki ale pół godziny i 1,5h. Ogólnie lekarka powiedziała,że nie jest to nic poważnego ale lekkie przeziębienie. Mamy jutro tą sesję i poczekam do wieczora z odwoływaniem. Z jednej strony najchętniej bym odwołała żeby jego nie męczyć, z drugiej strony on wydaje się mieć spoko samopoczucie tylko ten katar... No ale katar to ma od miesiąca z przerwami. nie wiem, nie wiem. Tak to by już była sesja odhaczona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super! Moja też zaczęła zasypiać w wózku zamiast się rozpłakiwać, bardzo mnie to cieszy. Ale jest jeden warunek, trzeba cały czas iść. Jak się zatrzymam, to ona się budzi
Cytat:
Napisane przez Olusiaa_ Pokaż wiadomość
Jakie macie maty edukacyjne?
Szukam czegos fajnego tak do 150 zl
Ja mam taką jak w załączniku, hejtowany tutaj kolorowy grający plastik Ale mała tak fajnie długo się na niej bawi, że w życiu z niej nie zrezygnuję. Mam też drewniany baby gym, ale to jej nie ineteresuje...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mata edukacyjna.jpg (104,6 KB, 46 załadowań)
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-24, 16:01   #970
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Super! U nas też lajtowy dzień, już drugi z rzędu Byłyśmy na spacerze, zrobiłam obiad. Teraz spokojnie sobie jem, a mała śpi. Będziesz dawać dżem Heli przy rozszerzaniu diety?

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------


Aaaa, ten model dlatego że mam pralkę z tej serii i łatwo było ustawić jedno na drugim
Będę
Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Elsabel to dobrze, że teraz Ci się trafiły lepsze dni po tym dołku ja właśnie ubieram małego i idziemy na spacer do miasta, on najlepiej śpi w wózku więc mam nadzieję,że sobie odpocznie. W domu miał dziś dwie drzemki ale pół godziny i 1,5h. Ogólnie lekarka powiedziała,że nie jest to nic poważnego ale lekkie przeziębienie. Mamy jutro tą sesję i poczekam do wieczora z odwoływaniem. Z jednej strony najchętniej bym odwołała żeby jego nie męczyć, z drugiej strony on wydaje się mieć spoko samopoczucie tylko ten katar... No ale katar to ma od miesiąca z przerwami. nie wiem, nie wiem. Tak to by już była sesja odhaczona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym nie odwołała. Dla mnie katar to nie choroba

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-24, 16:07   #971
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Będę Ja bym nie odwołała. Dla mnie katar to nie choroba

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
A robisz tak klasycznie z cukrem czy zastępujesz go czymś zdrowszym?
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-24, 16:21   #972
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Współczuję, ciekawe czy ja bym wytrzymała chociaż jeden dzień z Twoim Fifim

Super! Moja też zaczęła zasypiać w wózku zamiast się rozpłakiwać, bardzo mnie to cieszy. Ale jest jeden warunek, trzeba cały czas iść. Jak się zatrzymam, to ona się budzi

Ja mam taką jak w załączniku, hejtowany tutaj kolorowy grający plastik Ale mała tak fajnie długo się na niej bawi, że w życiu z niej nie zrezygnuję. Mam też drewniany baby gym, ale to jej nie ineteresuje...
Chcesz to sprawdzić w praktyce? 😂 😂 😂
Sama jestem i trafił mi się taki egzemplarz, za jakie grzechy ja się pytam
A mam wrażenie, że zamiast coraz lepiej to coraz gorzej. A jeszcze mąż nie wiadomo czy wróci na weekend.
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-24, 16:24   #973
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
A robisz tak klasycznie z cukrem czy zastępujesz go czymś zdrowszym?
Poczytajcie o janginizacji

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-24, 16:34   #974
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Laski a ta sukienka na chrzciny? Z elenstore. Musze tylko agrafka złapać dekolt bo sie rozjezdża. Jak ja wyprasowac?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20190724_143035.jpg (65,8 KB, 59 załadowań)
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-24, 16:47   #975
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Rota są do 12 tygodnia pierwsza dawka, to chyba już u Was?

My idziemy na szczepienie w przyszłym tygodniu. Początkowo chciałam je rozdzielać, ale jednak dam na raz 6w1, rota i pneumokoki póki zdrowa, bo później w razie jakichś infekcji ciężko utrafić z tymi szczepieniami.
Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Hmmm... a która z tych szczepionek jest bardziej popularna? Nasza pediatra mówiła, że do 12 tygodni i raczej chodziło właśnie o rotarix, ale może już coś kręcę...
Też tak szczepiliśmy te szczepionki na rota różnią się ilością dawek o ceną, jednej są dwie dawki, drugiej trzy.

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
Laski a ta sukienka na chrzciny? Z elenstore. Musze tylko agrafka złapać dekolt bo sie rozjezdża. Jak ja wyprasowac?
Piękna

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Olusiaa_ Pokaż wiadomość
Jakie macie maty edukacyjne?
Szukam czegos fajnego tak do 150 zl
Ja mam mate skip hop używaną z olx za 100 zł. I do tego pałąk z Ikei.
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-24, 16:49   #976
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
Laski a ta sukienka na chrzciny? Z elenstore. Musze tylko agrafka złapać dekolt bo sie rozjezdża. Jak ja wyprasowac?
Plis sie nie prasuje, tzn mozesz jak masz caly dzien wolnego. Najlepiej ja wyprac lub zmoczyc i rozwiesic na wieszaku same sie zagniecenia wyprostuja. To taki tip od kogos ktos pracowal w pralni klienci zawsze byli zaskoczeni jak pieknie wyprasowane a ja ich z bledu nie wyprowadzalam
A jak nie chcesz moczyc sukienki a nie masz stacji parowej to wypsikaj para z zelaska
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation;
trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened...
or you can just leave the pieces on the floor and move the fu.k on!”

Edytowane przez Misha_
Czas edycji: 2019-07-24 o 16:57
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-24, 17:14   #977
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
A robisz tak klasycznie z cukrem czy zastępujesz go czymś zdrowszym?
Jagodowy zrobiłam jeden 50g na 500 owoców a drugi bez bo to i tak słodkie wyszlo
Nie bardzo jest czym zastąpić... Może sokiem jabłkowy, albo w ogóle jabłkiem... Ksylitol polecają ale to pow 3rz mOna jak dobrze kojarzę..

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-24, 17:18   #978
AgataAgata9090
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 867
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
dermedic linum emolient. Stosowała któraś na ciemieniuche?

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Ja na buźkę stosuję bo ma troche szorstkie i suche czółko. Jest ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AgataAgata9090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-24, 17:21   #979
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
Laski a ta sukienka na chrzciny? Z elenstore. Musze tylko agrafka złapać dekolt bo sie rozjezdża. Jak ja wyprasowac?
Piękna! Podobna do mojej tylko ja fuksje zostawiłam bo w takim kolorze wyglądam jak trup.. Ale do Ciebie pasuje !



Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-24, 17:26   #980
Faiza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 782
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Nie... Ma dalej kaszel... Jeden dzień był lepszy i myślałem że idzie ku divremu to wczoraj w żłobku b miała taki atak że mnie orzygala.. Jutro idę do innego lekarza... Już ma sterydy 10dni. Powinno być lepiej...
Ja w tym miesięcy już ponad 1000 na leczenie dzieci wydalam... A jeszcze tydzień więc parę stow jeszcze pęknie... :/

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Zdrówka dla Was
Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Glupia ja!!! Menu ustalone więc zadzwoniłam do teściowej powiedzieć że ogarnięte i niestety ma "ake" co do drugiej ciepłej przekąski. Matko jak mnie to wk..... Chciałam dobrze, wyszło jak zwykle. I uwaga już patrzyła ubranka na chrzest i ma jakiś sklep swoj koło siebie. I tekst "tam są takie lepsze, droższe rzeczy a Kazio zasługuje na jakość" yhy :/ już wystarczy że 60 osób będzie na chrzcinach.

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Nie przejmuj się i zrób po swojemu, szkoda nerwów
Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
Laski a ta sukienka na chrzciny? Z elenstore. Musze tylko agrafka złapać dekolt bo sie rozjezdża. Jak ja wyprasowac?
Super!!! Ja bym nie prasowała

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
Faiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-24, 17:30   #981
AgataAgata9090
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 867
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
Moja spi na poduszce klin. Jak nosicie dzieci?? W takiej jakby kolysce? Ja najczęściej brzuszek do brzuszka Tak jakby była w chuscie i tak najbardziej lubi. A Wy?
Mój lubi być noszony plecami do mojego brzucha. Wtedy widać jak obserwuje wszystko co go otacza. Urocze to, bo patrzy z takim mega zaciekawieniem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AgataAgata9090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-24, 17:35   #982
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

N4TI sukienka super, ale nie za jasny ten kolor? Jeżeli dobrze się czujesz w nim to ok, ale wydaje mi się że masz jasna karnację to tej kiecki ( albo to kwestia zdjęcia).
Na mnie wszystkie pastele wyglądają beznadziejne, ale ja bladzioch jestem niesamowity i muszę mieć wyrazisty kolor.
Ola ma karnację ciemniejsza na szczęście. Będzie się ładnie opalała, jak tata.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-24, 17:39   #983
AgataAgata9090
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 867
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Misha_ Pokaż wiadomość
My bedziemy szli drugi raz i nie wiem czy to jest sens w sumie. Bo nie widze roznic w moim malym. No chyba ze potrzeba na to kilkw dni. Lewa strona jest bardziej spieta tak jak byla, na brzuchu lezec nie chce a drzemke robi na tym policzku co zawsze. Dzisiaj z 10 razy probowalam mu glowke przekrecic i ryczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nasz mały tak jak pisałam miał problem z napięciem i asymetria. Główkę dawał tylko na prawą stronę. U fizjo byliśmy z 6 razy. Kazała nam z nim ćwiczyć ale wiadomo tu brak czasu tu coś. I wyobraź sobie że z dnia na dzień zaczął dawać główkę też na lewą stronę i ewidentnie widać że już mu przeszło. Może u Ciebie też tak będzie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AgataAgata9090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-24, 17:50   #984
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez AgataAgata9090 Pokaż wiadomość
Nasz mały tak jak pisałam miał problem z napięciem i asymetria. Główkę dawał tylko na prawą stronę. U fizjo byliśmy z 6 razy. Kazała nam z nim ćwiczyć ale wiadomo tu brak czasu tu coś. I wyobraź sobie że z dnia na dzień zaczął dawać główkę też na lewą stronę i ewidentnie widać że już mu przeszło. Może u Ciebie też tak będzie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U niego nie jest az tak ekstremalnie, mlody obraca glowe w kazdy kierunek, patrzy do tylu. Tylko na brzuchu nie chce kompletnie lezec, moja polozna go wczoraj ogladala i mowila ze on nie robi kompletnie postepow i powinnimy na bilansie zagadac do lekarza o skierowanie do fizjo. Bo ja za osteopate place 85e z wlasnej kieszeni, a tak mialabym dofinansowanie. Jakie dostalas cwiczenia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation;
trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened...
or you can just leave the pieces on the floor and move the fu.k on!”
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-24, 17:54   #985
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez AgataAgata9090 Pokaż wiadomość
Nasz mały tak jak pisałam miał problem z napięciem i asymetria. Główkę dawał tylko na prawą stronę. U fizjo byliśmy z 6 razy. Kazała nam z nim ćwiczyć ale wiadomo tu brak czasu tu coś. I wyobraź sobie że z dnia na dzień zaczął dawać główkę też na lewą stronę i ewidentnie widać że już mu przeszło. Może u Ciebie też tak będzie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak brak czasu... Dobrze ze sam się zatem nauczył...
Cytat:
Napisane przez Misha_ Pokaż wiadomość
U niego nie jest az tak ekstremalnie, mlody obraca glowe w kazdy kierunek, patrzy do tylu. Tylko na brzuchu nie chce kompletnie lezec, moja polozna go wczoraj ogladala i mowila ze on nie robi kompletnie postepow i powinnimy na bilansie zagadac do lekarza o skierowanie do fizjo. Bo ja za osteopate place 85e z wlasnej kieszeni, a tak mialabym dofinansowanie. Jakie dostalas cwiczenia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Obyś dostała skierowanie
Mój młody miał piłkę, leżenie na kolanach plus leżenie na boku. A jak na Was leży to też nie podnosi?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-24, 17:56   #986
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Poczytajcie o janginizacji

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Oooo, to nie dla mojej teściowej. Ona uważa że jak się da mało cukru, to się dżemy psują. I wali tego tyle że czasem aż gębę wykrzywia od tej słodyczy. No ale fakt. Nie psują się jej. Tylko że w ubiegłym roku dżemy z czerwonej porzeczki to trzeba było wywalić, bo były tak słodkie że się nie nadawały do jedzenia. Ale nie przegadasz. Cukru trzeba nawalić, bo się zepsuje. Jakoś mojej mamie się nie psują, mimo że cukru mniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-24, 17:59   #987
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez AgataAgata9090 Pokaż wiadomość
Ja na buźkę stosuję bo ma troche szorstkie i suche czółko. Jest ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masz masło czy krem? Masło niestety ma 3 niepożądane skladniki. Na srokao jest analiza

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-24, 18:01   #988
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Ecea ciemieniucha musisz natluscix żeby zeszła, emolient nawilza

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-24, 18:01   #989
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

My za tydzień do fizjo. Mam nadzieję że Oli się poprawi, bo na razie też w jedną stronę głowa, sama z siebie rzadko przekręci na lewo. Chyba, że ja zagadam, zabawię itp. Palce ma często u rąk zaciśnięte, a jak ja noszę w pionie ( tak jak na stronie mamy fizjoterapeuty) to mi się nieprawidłowo odgina do tyłu. ( Zwłaszcza jak się wkurzy). Na fasolkę nie lubi, zostaje tylko noszenie na ręku brzuchem do dołu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez grejpfrutowa01
Czas edycji: 2019-07-24 o 18:03
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-24, 18:06   #990
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Oooo, to nie dla mojej teściowej. Ona uważa że jak się da mało cukru, to się dżemy psują. I wali tego tyle że czasem aż gębę wykrzywia od tej słodyczy. No ale fakt. Nie psują się jej. Tylko że w ubiegłym roku dżemy z czerwonej porzeczki to trzeba było wywalić, bo były tak słodkie że się nie nadawały do jedzenia. Ale nie przegadasz. Cukru trzeba nawalić, bo się zepsuje. Jakoś mojej mamie się nie psują, mimo że cukru mniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja po tym względem akurat bardzo ok. Ostatnio pokazywała, że kupiła pektynę do przetworów a nie zelfixy csy coś bo wyczytała, że w składzie jest olej palmowy

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Ecea ciemieniucha musisz natluscix żeby zeszła, emolient nawilza

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Stosowałam olej ze słodkich migdałów. Masła się boję jednak ze względu na ewentualna (tfu, tfu) alergie bmk. Mam jeszcze olej kokosowy, a on przecież antybakt. też działa. Spróbuję. Póki w aptece i tak zamówiony dermicin. A emolient chciałam do policzków. Ale nie wiem czy to paciac czymś. Minimalnie szorstkie.

Btw. Soda z wodą cud!!! Po 2 dniach wysypki brak ... Ps Kazik nauczył się... krzyczeć

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-20 07:43:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:10.