Atrakcje, czyli jak urozmaicić wesele? - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-28, 20:59   #391
Haloperidol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5
Dot.: Atrakcje, czyli jak urozmaicić wesele?

Z racji tego, że się zajmujemy organizacją wesel i oprawą muzyczną to pozwolę sobie na komentarz. Przede wszystkim ta sama atrakcja może mieć zdecydowanie różny wydźwięk - zapewne to stanowi trudność w ocenie łatwo to zrozumieć w przypadku dj czy zespołu ale dotyczy to również szczudlarzy itp. Po prostu ktoś coś robi super a 100 innych lepiej lub gorzej próbuje powielić jego pomysł. Zespół muzyczny lub dj może też mieć całą masę efektów dodatkowych - światła, niski dym, iskrowniki, zaplecze AV (TV, projektory) ale może też być to gość z dwoma kolumnami. Do rzeczy - moim zdaniem najważniejszy oczywiście lokal i muzyka w następnej kolejności wodzirej, jeśli są dzieci to animator dla dzieci, barman (niekoniecznie od razu pokaz flair) , fotobudka lub ambitniej ale drożej karykaturzysta, malowanie piaskiem (polecam), pokaz typu fire show, jeśli już iluzjonista to raczej mikroiluzja (close-up) Zasada jest taka, że atrakcje nie powinny odwracać uwagi od Państwa Młodych ale bywają różni małżonkowie jedni siedzą cichutko jak mysz pod miotłą i dla nich atrakcje muszą być stonowane inni są jak gwiazdy estrady i nic im nie odbierze poklasku, nawet zaproszony w charakterze gościa Michał Szpak.
Haloperidol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-29, 14:18   #392
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Atrakcje, czyli jak urozmaicić wesele?

Treść usunięta

Edytowane przez werka89
Czas edycji: 2019-09-08 o 20:29
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-08, 20:50   #393
_Dela_
Raczkowanie
 
Avatar _Dela_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 90
Dot.: Atrakcje, czyli jak urozmaicić wesele?

Na moim weselu główną atrakcją będę ja i mój mąż

Nie planujemy fotobudki, sztucznych ogni, barmana, pokazu tańca, szczudlarzy ani Bóg wie czego jeszcze. Może będzie instax (żeby były zdjęcia na pamiątkę), może jakieś alkohole do samodzielnego tworzenia drinków, wystawimy księgę gości, w czasie oczepin będzie kilka zabaw które nie zrobią z nikogo pośmiewiska.
Myślę że dobra muzyka, smaczne jedzenie, zimna wódka i zacne towarzystwo to wystarczające atrakcje żeby się bawić przez jedną noc która mija za szybko
_Dela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-18, 07:13   #394
MiskaPyska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 1
Dot.: Atrakcje, czyli jak urozmaicić wesele?

Super podejście, ale wydaje mi się, że takie drobne akcenty dodają tego magicznego czegoś na weselu. Teraz bardzo modne są fotobudki, goście zajmują się sobą w zasadzie i czują się częścią imprezy. xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2019-10-18 o 08:17 Powód: reklama
MiskaPyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-12, 20:16   #395
M0nczi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 104
Dot.: Atrakcje, czyli jak urozmaicić wesele?

U mnie na weselu był także zorganizowany pokaz pirotechniczny. Z tego co pamiętam, fajerwerki zamówiliśmy z hurtowni [link reklamowy] Niestety nazw konkretnych zestawów już nie pamiętam. Pokaz podobał się wszystkim gościom, a w szczególności dzieciom.

Edytowane przez panna_felicjanna
Czas edycji: 2020-02-06 o 15:06 Powód: Reklama
M0nczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-21, 07:37   #396
kindziaks92
Przyczajenie
 
Avatar kindziaks92
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 9
Dot.: Atrakcje, czyli jak urozmaicić wesele?

na jednym z wesel para młoda miała taką wielką ramę o grubości kilku cm ze można było tam wrzucać takie drewniane serca na których się coś pisało, wyglądało super i świetna pamiatka wg mnie lepsza od księgi
kindziaks92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-21 08:37:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:32.