Problem z ch³opakiem - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2018-07-26, 14:37   #1
Ola3974
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomo¶ci: 9

Problem z ch³opakiem


Chcia³am siê zapytaæ was o radê dotycz±c± mojego ch³opaka, a konkretnie naszego zwi±zku poniewa¿ sama nie potrafiê sobie z tym poradziæ, a chce by kto¶ na to spojrza³ nie znaj±c ani mnie ani mojego X. Z ch³opakiem jestem od kilku miesiêcy do tej pory spotykali¶my siê jeden mo¿e czasem dwa razy w tygodniu, jednak ostatnio coraz mniej rozmawiamy, a mi przestaj± wystarczaæ spotkania co tydzieñ. Rozmawia³am z nim o tym wczoraj wieczorem ale tak naprawdê do niczego nie doszli¶my bo on ma swoje zdanie ja swoje. Mam wra¿enie, ¿e woli spotykaæ siê ze swoimi kolegami ni¿ ze mn± bo jak to on stwierdzi³ „ ze znajomymi najlepiej siê bawi”. Nawi±za³ to do tego, ¿e powiedzia³am mu, ¿e czê¶ciej spotykam siê znajomymi ni¿ z nim. By³am tak strasznie z³a i chyba zawiedziona, ¿e zapyta³am siê go w takim razie do czego jestem mu potrzebna skoro ze znajomymi lepiej siê bawi i woli spêdzaæ z nimi czas. Na co odpowiedzia³ mi tylko, ¿e nie chcia³ ¿eby to A¯ tak strasznie zabrzmia³o. Dodam, ¿e to nie jedyny problem co do znajomych. On po prostu nie chcê, ¿eby¶my razem spêdzali ten czas nawet ze znajomymi, nie chcê ¿ebym ja sz³a razem z nim do jego znajomych i na odwrót. Zaproponowa³am mu nawet wyjazd do Wroc³awia poniewa¿ jedziemy i ka¿dy z moich znajomych zabiera swojego partnera ale on nie siê zgodzi³ twierdz±c, ¿e nie bêdziemy ³±czyæ swoich ¶rodowisk. Zrobi³o mi siê strasznie przykro i jak tak o tym my¶lê to czy wszystkie imprezy typu Sylwester czy Andrzejki bêdziemy spêdzaæ osobno? Czy na moje urodziny te¿ nie przyjdzie bo tam bêd± MOI znajomi? Nie wiem jak ju¿ mam z nim o tym rozmawiaæ. Stwierdzi³, ¿e chcê zrobiæ przerwê poniewa¿ ja teraz wyje¿d¿am (mam wyjazd po wyje¼dzie) i zamiast spotkaæ siê ze mn± w pi±tek kiedy jest szansa na to ¿e spotkamy siê ostatni raz przez miesi±c to on wybiera imprezê ze znajomymi bo zawsze pi±tki by³y dla jego znajomych.

Przez ca³± sytuacjê nie potrafi spaæ, ci±gle o tym my¶le co by by³o najlepszym wyj¶ciem. Poza problemem ze znajomymi dogadujemy siê i naprawdê lubiê spêdzaæ z nim czas ale to jak on wywy¿sza znajomych odejmuje mi odwagi i mam wra¿enie, ¿e jestem dla niego tylko problemem, tak± zabawk± kiedy nie ma co robiæ chocia¿ ci±gle zapewnia mnie o swoich uczuciach i to, ¿e jestem dla niego wa¿na ale swoim zachowaniem mnie krzywdzi.

Powiedzcie czy warto z nim jeszcze poruszaæ ten temat i ci±gle staæ przy swoim czy mo¿e mu odpu¶ciæ? A mo¿e to ja przesadzam?
Ola3974 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-07-26, 14:48   #2
Mad_Max
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomo¶ci: 1 844
Dot.: Problem z ch³opakiem

Jeste¶ z nim z konieczno¶ci??
Mad_Max jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-07-26, 14:51   #3
Ola3974
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Problem z ch³opakiem

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Poka¿ wiadomo¶æ
Jeste¶ z nim z konieczno¶ci??
Jak z konieczno¶ci? Jestem z nim bo go kocham.
Ola3974 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-07-26, 14:55   #4
Mad_Max
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomo¶ci: 1 844
Dot.: Problem z ch³opakiem

Kochasz go¶cia, który olewa Ciê z góry na dó³, nie mo¿e znale¼æ dla Ciebie czasu i woli spêdzaæ czas ze znajomymi?

Cierpisz na syndrom mêczennicy?
Mad_Max jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-07-26, 15:02   #5
Ola3974
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Problem z ch³opakiem

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Poka¿ wiadomo¶æ
Kochasz go¶cia, który olewa Ciê z góry na dó³, nie mo¿e znale¼æ dla Ciebie czasu i woli spêdzaæ czas ze znajomymi?

Cierpisz na syndrom mêczennicy?
Nie cierpiê na ¿aden syndrom. Olewa nie olewa rozmawiamy aczkolwiek jest to rzadziej ni¿ kiedy¶ tak jak ze spotkaniami. Nie chcê ¿eby ca³ego czasu spêdza³ ze mn± bo ma prawo do swoich w³asnych znajomych po prostu mam wra¿enie, ¿e lepiej bawi siê z nimi ni¿ ze mn±. S±dzisz, ¿e powinnam zakoñczyæ zwi±zek z tego powodu?
Ola3974 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-07-26, 15:06   #6
Mad_Max
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomo¶ci: 1 844
Dot.: Problem z ch³opakiem

Nie wiem co powinna¶, ale s±dzê, ¿e trzeba mieæ bardzo, bardzo niskie poczucie w³asnej warto¶ci, by trwaæ w zwi±zku z kim¶, kto otwarcie przyznaje, ¿e woli kolegów od Ciebie.
Mad_Max jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-07-26, 15:15   #7
Insonne
Raczkowanie
 
Avatar Insonne
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 50
Dot.: Problem z ch³opakiem

Olu, mo¿e lepiej siê zastanów, czy warto marnowaæ swój czas na kogo¶ tak niedojrza³ego
Insonne jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2018-07-26, 15:33   #8
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomo¶ci: 20 853
Dot.: Problem z ch³opakiem

Autorko, 1-2 spotkania w tygodniu, bo "ze znajomymi (naj)lepiej siê bawi"? No sama pomy¶l jak to wygl±da. Facet nie chce spêdzaæ z Tob± czasu - to zawsze jest jednoznaczne: jeste¶ zapchajdziur± do czasu, a¿ na horyzoncie pojawi siê co¶ ciekawszego, lepszego. Tracisz przy nim tylko czas. Z Was dwojga Ty jeste¶ zaanga¿owana w t± znajomo¶æ du¿o bardziej, a to powinno siê rozk³adaæ mniej wiêcej po równo. Nie s³uchaj tego, co facet mówi i o czym zapewnia, a PATRZ na jego czyny i s³uchaj w³asnej intuicji.
Ellen_Ripley jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-07-26, 15:36   #9
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomo¶ci: 2 935
Dot.: Problem z ch³opakiem

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Poka¿ wiadomo¶æ
Facet nie chce spêdzaæ z Tob± czasu - to zawsze jest jednoznaczne: jeste¶ zapchajdziur± do czasu, a¿ na horyzoncie pojawi siê co¶ ciekawszego, lepszego.
Dok³adnie, z ca³± wypowiedzi± siê zgadzam

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

W ogóle jestem w szoku, ze on Ci to wprost powiedzia³ i nawet nie udaje, ¿e Ty jeste¶ dla niego najwa¿niejsza. Wiocznie ju¿ dawno owin±³ sobie Ciebie wokó³ palca
__________________
Nie dowiesz siê, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-07-26, 15:45   #10
Ola3974
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Problem z ch³opakiem

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Poka¿ wiadomo¶æ
Dok³adnie, z ca³± wypowiedzi± siê zgadzam

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

W ogóle jestem w szoku, ze on Ci to wprost powiedzia³ i nawet nie udaje, ¿e Ty jeste¶ dla niego najwa¿niejsza. Wiocznie ju¿ dawno owin±³ sobie Ciebie wokó³ palca
Nie powiedzia³ wprost ¿e jemu spêdza siê ten czas lepiej bardziej by³o to w kontek¶cie ¿e zazwyczaj lepiej siê bawimy w towarzystwie swoich znajomych czyli jak jest wiêksza grupa. Chodzi o tak± zabawê typu domówki czy imprezy na mie¶cie.
Ola3974 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-07-26, 15:48   #11
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomo¶ci: 2 935
Dot.: Problem z ch³opakiem

No czyli powiedzia³ Ci, ¿e lepiej siê bawi i woli spêdzaæ czas na domówkach ni¿ z Tob±. To zrób mu przys³ugê i niech ch³opak bêdzie mia³ kilka godzin w tygodniu na te domówki wiêcej, co w sumie chyba mu a¿ takiej ró¿nicy nie zrobi.
__________________
Nie dowiesz siê, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-26, 15:49   #12
Ola3974
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Problem z ch³opakiem

Nie zabraniam mu chodziæ na imprezy. Kiedy chcê to chodzi zazwyczaj jest to pi±tek i sobota.
Ola3974 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-07-26, 15:51   #13
Mad_Max
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomo¶ci: 1 844
Dot.: Problem z ch³opakiem

Cytat:
Napisane przez Ola3974 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie zabraniam mu chodziæ na imprezy. Kiedy chcê to chodzi zazwyczaj jest to pi±tek i sobota.
Czyli widzisz co woli.
Mad_Max jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-07-26, 15:51   #14
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomo¶ci: 2 935
Dot.: Problem z ch³opakiem

Cytat:
Napisane przez Ola3974 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie zabraniam mu chodziæ na imprezy. Kiedy chcê to chodzi zazwyczaj jest to pi±tek i sobota.
No, to jak siê rozstaniecie to zyska jeszcze dodatkowy dzieñ. Fajna sprawa
__________________
Nie dowiesz siê, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-07-26, 15:53   #15
Ola3974
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Problem z ch³opakiem

Nie chcê trzymaæ go na smyczy jak wytresowanego pieska. Ja równie¿ zazwyczaj spotykam siê wtedy ze swoimi znajomymi.
Ola3974 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-07-26, 15:54   #16
Mad_Max
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomo¶ci: 1 844
Dot.: Problem z ch³opakiem

No to skoro nie ma problemu, to w czym problem?
Mad_Max jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-07-26, 15:55   #17
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomo¶ci: 2 935
Dot.: Problem z ch³opakiem

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Poka¿ wiadomo¶æ
No to skoro nie ma problemu, to w czym problem?
O to samo chcia³am spytaæ
__________________
Nie dowiesz siê, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-07-26, 15:56   #18
Ola3974
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Problem z ch³opakiem

Problem jest taki ¿e nie chcê tego po³±czyæ. Nawet ten wyjazd do Wroc³awia... nie chcê ³±czyæ zwi±zku ze znajomymi co mnie rani bo zdajê sobie sprawê ¿e nie bêdziemy je¼dziæ razem na wakacje czy spêdzaæ Sylwestra czy innych imprez razem
Ola3974 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-07-26, 15:57   #19
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomo¶ci: 2 935
Dot.: Problem z ch³opakiem

Nie chce Ciê poznaæ ze znajomymi, bo nie jest to dla niego nic powa¿nego. Jeste¶ zapchajdziur± a¿ trafi siê co¶ lepszego
__________________
Nie dowiesz siê, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-26, 16:00   #20
Ola3974
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Problem z ch³opakiem

Jego znajomych znam poznali¶my siê jaki¶ czas temu. Ale nie widujemy siê nigdy razem.
Ola3974 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-07-26, 16:08   #21
Mad_Max
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomo¶ci: 1 844
Dot.: Problem z ch³opakiem

Cytat:
Napisane przez Ola3974 Poka¿ wiadomo¶æ
Jego znajomych znam poznali¶my siê jaki¶ czas temu. Ale nie widujemy siê nigdy razem.
Bo przecie¿ Ci powiedzia³, ¿e woli ich od Ciebie.
Albo siê pogodzisz z tym, ¿e jeste¶ na uboczu, albo go po¿egnasz.
Mad_Max jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-07-26, 16:29   #22
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomo¶ci: 20 853
Dot.: Problem z ch³opakiem

Cytat:
Napisane przez Ola3974 Poka¿ wiadomo¶æ
Jego znajomych znam poznali¶my siê jaki¶ czas temu. Ale nie widujemy siê nigdy razem.
Typ Twojego faceta, który okre¶lam zawsze jako "podobno ma dziewczynê, ale..." - taki typ, co niby ma dziewczynê, ale nikt jej nie widzia³, niewiele o niej s³ychaæ, na imprezach zawsze sam. Wierz mi, to nigdy dobrze nie wró¿y³o, bo mo¿e i najbli¿si znajomi jeszcze pamiêtaj±, ¿e kiedy¶ tam Ciê im przedstawi³, ale wszyscy inni zapewne postrzegaj± go jako singla. Sam siê zastanów do czego co¶ takiego prowadzi.
Ellen_Ripley jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-07-26, 18:53   #23
happyholic
Przyczajenie
 
Avatar happyholic
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomo¶ci: 27
Dot.: Problem z ch³opakiem

Niestety te¿ uwa¿am, ¿e to dobrze nie rokuje dla Waszego "zwi±zku".
Okej, mo¿e nie lubiæ Twoich znajomych i Ty te¿ nie musisz lubiæ jego ale nawet z tego wzglêdu, ¿e jeste¶cie par± móg³by chocia¿ spróbowaæ jako¶ siê z nimi dogadaæ. Gdyby mu zale¿a³o na Tobie i tym zwi±zku to wyszed³by z inicjatyw± pogodzenia tego, a tak to niestety ale jeste¶ "zapchajdziur±". Gdyby bra³ Ciê na powa¿nie to uwierz mi, ¿e chcia³by aby¶ pozna³a lepiej jego znajomych i na odwrót.
A je¶li kiedy¶ dojdzie do Waszego ¶lubu to co, zrobicie dwa oddzielne wesela? jedno dla jego znajomych a drugie dla Twoich ? Zastanów siê nad tym póki masz czas.
happyholic jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-07-27, 11:35   #24
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 19 805
Dot.: Problem z ch³opakiem

Cytat:
Napisane przez Ola3974 Poka¿ wiadomo¶æ
Jego znajomych znam poznali¶my siê jaki¶ czas temu. Ale nie widujemy siê nigdy razem.
To jakie¶ mieszane towarzystwo? Damsko mêskie, czy tylko ch³opaki?
I am Rock jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-07-27, 14:51   #25
Ola3974
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Problem z ch³opakiem

On w¶ród znajomych ma tylko facetów. To ja mam mieszane towarzystwo.
Ola3974 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-07-27, 15:09   #26
peopeo
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomo¶ci: 903
Dot.: Problem z ch³opakiem

Dopiero co by³ w±tek,gdzie facet ¿alil siê, ¿e dziewczyna woli spêdzaæ czas z kole¿ankami, wszêdzie z nimi je¼dzi,z nim jej siê nie chce. Zrozum, je¶li kto¶ mówi, ¿e mu na tobie zale¿y to s³owa powinne poswiadczyc czyny. Tego U twojego chlopaka nie ma

On jest z Tob± bo nie ma innej opcji na dzieñ dzisiejszy. Znajdzie inn± to nawet nie bedziesz wiedzieæ, bo wszyscy pomy¶l± ¿e od dawna by³ singlem skoro siê z Tob± nie pokazywa³ w¶ród znajomych. Uciekaj z tego uk³adu
peopeo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-07-27, 15:54   #27
nate1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Problem z ch³opakiem

Moim zdaniem Twój ch³opak nie dorós³ jeszcze do zwi±zku. Bêd±c z kim¶ , zw³aszcza kiedy ma siê oddzielnych znajomych, trzeba liczyæ siê z tym , ¿e kontakty z kolegami bêd± nieco obciête. Co¶ za co¶. Poza tym je¶li kto¶ jest dla Ciebie wa¿ny to chcesz z nim spêdzaæ jak najwiêcej czasu. Wiem co mówiê, prze¿y³am gospodarowanie czasu miêdzy ukochanym , a przyjació³kami na w³asnej skórze. Jedyne co mo¿e Ci pomóc to szczera rozmowa z Twoim ch³opakiem. Walnij mu prosto z mostu co Ci nie pasuje, a je¶li mimo tego wasza relacja siê nie zmieni odpu¶æ sobie. Po co Ci ch³opak , któremu nie zale¿y na Twoim szczê¶ciu?
nate1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-07-27, 17:49   #28
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 19 805
Dot.: Problem z ch³opakiem

Cytat:
Napisane przez Ola3974 Poka¿ wiadomo¶æ
On w¶ród znajomych ma tylko facetów. To ja mam mieszane towarzystwo.
No to nic dziwnego, ze ciê do nich nie zabiera.
I am Rock jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2018-07-27 18:49:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:23.