Kobiety po 40..... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Czy chcecie aby ten wątek na forum był nadal
Tak 170 94,97%
Nie 9 5,03%
Głosujący: 179. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-16, 12:24   #1
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Talking

Kobiety po 40.....


Szukałam w całym forum takich wątków ale nie znalazłam...są po50,po 60 a Nas nie ma.
Dziewczyny czy czujecie to co ja....
W swpoim środowisku Pani po 40 nie może zachowywać sie jak "nastolatka" nie mówię w dosłownym tego słowa znaczeniu.
Dam przykład jestem na ogrodzie z moim mężem i nagle wpada mi do głowy aby wskoczyć mu na plecy hihi to nic ,że troche odczuje ale to takie wariackie i przypominające mi czasy jak byłam dużżżzzo łodsza.

I co...moja mama jest oburzona moimi ekscesami,
Moja sąsiadka uwaza,że zgłupiałam,
dzieci sie śmieją i zastanawiają o co tu chodzi

A ja.....jest mi głupio..........

W pracy same 20 - 30 latki
Figura,stroje, samochody świadczą jaki status osiągnęli ale po wiedzę do kogo idą ...do mnie a ja coż ..dzielę sie nią ..bo jestem dinozaur..boje się zwolnienia. Nie powiem im spadaj..zarabiasz 3 razy tyle, masz certyfikaty to powineś wiedzieć.....

A tak wogóle to marudzę, figura mi sie nie podoba, nie byłam na wczasach bo tylko dom i do ciągle doskonalony przez moje męża, boję się wykrzyczeć....
że żyję i coś mi sie od życia należy....

Ok...mam na imię Jowita i mam 48 lat
__________________


Edytowane przez jobu33
Czas edycji: 2008-08-16 o 12:49
jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 15:47   #2
Toogra
Zadomowienie
 
Avatar Toogra
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 197
Dot.: Kobiety po 40.....

Witam jestem w podobnym wieku ,bo po 40 i mam podobne problemy.Wyścig szczurów w pracy,ciagłe problemy ze swoją figurą ,zyciem..Chciałabym jeszcze zaszalec,,,ale wtedy ludzie patrzą na mnie jak na 'idiotkę",a syn stuka się w czoło.
Toogra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 15:51   #3
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: Kobiety po 40.....

No własnie...dlaczego tak jest...dlaczego na to pozwalamy...Może to w Nas jest problem, może to my wycofujemy się rakiem, bo boimy się smieszności.
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 16:10   #4
Toogra
Zadomowienie
 
Avatar Toogra
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 197
Dot.: Kobiety po 40.....

Pewnie kompleksy,,,teraz młodzi są tacy przebojowi,,,po trupach idą do celu,...oczwiście bywają i wyjatki
Toogra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 16:15   #5
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: Kobiety po 40.....

Cytat:
Napisane przez Toogra Pokaż wiadomość
Pewnie kompleksy,,,teraz młodzi są tacy przebojowi,,,po trupach idą do celu,...oczwiście bywają i wyjatki
Ale może powinnismy sie uczyc od nich...no może nie po trupach ale do przodu... Musze tak sobie postanowiłam podpatrzec ich...I tak wiem ,że trzeba mówić...Ja.. JA POWIEDZIAŁEM/AM . W/G MNIE....JESTEM W TYM DOBRY..... nIGDY SIĘ NIE PODDAJĘ...jA NAJLEPIEJ TO POTRAFIĘ....

i CO MOŻE SIE UDA????
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 16:40   #6
Toogra
Zadomowienie
 
Avatar Toogra
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 197
Dot.: Kobiety po 40.....

Dobre
Ja sobie także ułożyłam afirmacje -powtarzałam ją codziennie w drodze do pracy,,,ale jakoś efekty marne.Trudno się przeprogramować,mi przynajmniej nie wychodzi.Mam nadzieję,że Ty jestes bardziej przebojowa.
Toogra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 17:05   #7
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: Kobiety po 40.....

Cytat:
Napisane przez Toogra Pokaż wiadomość
Dobre
Ja sobie także ułożyłam afirmacje -powtarzałam ją codziennie w drodze do pracy,,,ale jakoś efekty marne.Trudno się przeprogramować,mi przynajmniej nie wychodzi.Mam nadzieję,że Ty jestes bardziej przebojowa.
ha , fajnie pisac ale gorzej wprowadzic w życie....
Wieloletnie poddawanie się słowom"szef ma zawsze rację"...ciężko wyplenić..
W domu tez musze walczyc ,że jak kobieta zarabia więcej od mężczyzny to wcale nie oznacza,że On jest gorszy.... i tu musze powiedzieć odnosze pomału sukcesy Raz nawet podsłuchałam jak mąż robił wykład koledze ( z podobnym problemem),ze wcale nie jest gorszy. Chwalił się,że żona zarabia więcej a On tego nie odczuwa.

Chciałabym jeszcze nauczyc mojego męża spontaniczności...Ot tak...bez przemyśleń..bez kalkulacji..opłaca sie czy nie....drogo ..tanio....
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-16, 17:54   #8
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Kobiety po 40.....

A ja mam 41 lat i czuję się dobrze.O figurę dbam, ale bez przesady, mam w nosie opinie typu "nie wypada", mam ochotę z mężem poszaleć, szaleję. Młodość to zakodowana jest chyba w głowie, tak długo będę młoda, jak będę się czuła. Nie dam się wbić w ubrania dla "pan w pewnym wieku" (dobrze,że do pracy moge ubierać się elegancko-sportowo).Zrezygnowaliślm y z działki, czyli naszego miejsca do grillowania, bo czułam się jak emerytka.
Piszesz:" nie byłam na wczasach bo tylko dom i do ciągle doskonalony przez moje męża, boję się wykrzyczeć....
że żyję i coś mi sie od życia należy...."- dlatego nie zdecydowaliśmy się z mężem na dom, mieszkanie zamknę, bierzemy dzieci i śmigamy na szlak w góry lub wymyślamy sobie wycieczkę i jedziemy. Widzę, jak znajomi, którzy pokupowali domy, weszli w kredyty, gadają tylko o cenach materiałów budowlanych,pozyczkach, ratach, kominakach, to że dom całkowicie ich uziemił, nie wspomnę.
Mam zamiar dłuuugo jeszcze cieszyć się życiem,dzieci mam jak na swój wiek stosunkowo młode (10 i 14 lat), więc czuję, że jeszcze sporo przede mną. Pozdrawiam
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 18:52   #9
Toogra
Zadomowienie
 
Avatar Toogra
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 197
Dot.: Kobiety po 40.....

Madana masz jak najbardziej dobre podejscie do zycia,,,ale wiesz sytuacja każdego jest inna.To dobrze,że mozesz polegac na męzu i macie podobne spojrzenie na sprawy życiowe.Czasami trudno nie liczyć się z otoczeniem...szczególnie w moim przypadku,osoby samotnie wychowującej dziecko(16 lat).
Toogra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 22:44   #10
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: Kobiety po 40.....

Toogra ma rację....... w dwójkę jest inaczej .Zwłaszcza jeśli z partnerem dogadujemy sie w pół słowa
Też mam skończone już 40 lat i pomimo tego iż mam młodzienczą duszę to zdaję sobie sprawę,że niektórych rzeczy mi nie wypada tak mam .......niestety

Jobu jakoś sobie nie wyobrażam siebie żeby skoczyć Mężowi na plecy w towarzystwie,nawet najbliższych przyjaciół............. ale nie zrobiła bym tego 10 lat temu ani nawet 20
Zależy to od naszego charakteru,jeśli tak czujesz to nie zmieniaj się dlatego ,że ktoś inny patrzy na to inaczej.
__________________

nika672 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 23:59   #11
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: Kobiety po 40.....

No własnie .....ktos sobie nie wyobraża..a ja chciałam aby zaniósł mnie na barana...to był impuls...
Nie mam zamiaru sie zmieniac ale własnie takie sądy mnie rania a ja głupia potem mysle , rozmyslam i się dołuję....
Dzisiaj mi mąz powiedział,że nie wyobraża sobie życia bezemnie...miłe...ale...n o własnie zawsze mam jakies ale..............
Buziaki
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-17, 05:42   #12
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Kobiety po 40.....

Witajcie "czterdziestki"

Ja tez jestem po 40-tce i milo mi, ze powstal ten watek.

Nie ogranicza mnie wiek, tylko wyksztalcenie i status spoleczny... sorry, zabrzmialo dosc powaznie.... ale tak mniej wiecej to wyglada.

Inaczej ubieram sie do pracy ... jako architekt mam w tym pewna swobode.... ale niewiele odbiegam od eleganckiej klasyki, inaczej ubiaram sie w czasie wolnym, ale tez bez zbednej jarmarcznosci, po prostu nigdy nie lubilam rozowych mini i bialych kozaczkow.
Przez wiele lat wypracowalam sobie swoj wlasny styl na bazie ubran od dobrych, wloskich projektantow redukujac zestawy kolorystyczne do podstawowego minimum.

Nie wskakuje wprawdzie na czyjes plecy, ale spontanicznosc w zachowaniu jobu33 bardzo mi sie podoba, sama mam nikiedy szalone pomysly.... np. ostatnio traking i rafting w Nepalu
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 05:57   #13
Toogra
Zadomowienie
 
Avatar Toogra
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 197
Dot.: Kobiety po 40.....

Witaj EvaID w wątku .
Myślę,że załoźycielce tematu nie tyle chodziło o samą modę,ale wogóle o trudności w przełamaniu pewnych barier.Pomimo postępu i zmian zachowań ,pewne rzeczy są zarezerwowane dla młodych.
A tak nie w temacie całą noc lało,teraz też nie lepiej.Zaczęłam urlop i wściekam się,że przesiedzę w domu.Niestety na wyjazd gdzieś do ciepłych krajów nie stać mnie.Porządkuje mieszkanie,przeglądam ciuchy,,,
Nika )witaj jak tam u Ciebie grad nadal pada???
Toogra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 09:45   #14
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: Kobiety po 40.....

Witajcie....jeżeli chodzi o modę...hihi w miejscu pracy....jestem bankowcem i na spotkanie z prezesem zawsze ubieram się klasycznie a więc kostiu, odpowiednia długośc spódnicy i czułenka On wymaga tego odemnie i sam jest też odpowiednio ubrany. Ale własnie moi koledzy chcieli to przełamać i.......... hahahaha było poszukiwanie marynarek, krawatów..... nie udało się....hihi

Co do domu i tego że jestem niewolnikiem jego......
Może i tak ale juz nigdy bym nie poszła do tzw bloków...nie wyobrażam sobie,ze nie wyjde w koszuli na ogród latem wypic kawe i zapalic papierosa, że nie bedę miała 2 owczarków i mojego kota,że nie będę czuć w kuchni zapachu róź.....

Odnosnie skoku na plecy hahahaha dałam przykład mojej spntaniczności ale to nie oznacza ,że wskakuje mu na plecy codziennie......

Urlop......co roku słysze od mojego męża,że pojedzie ze ną tam gdzie będe chciała..kończy sie tak..że albo urlopu nie dostanie w tym terminie co ja albo trzeba spełnić moje marzenie (to sa jego słowa) i zrobić jeszcze jedną łazienkę..
Mnie wręcz nakłania abym jechała sama ale ja nie po to mam męża abym sama spędzała czas...
Powiecie ,że samemu można odpocząć ale ja tak wiele podróżuję sama w ciągu roku,ze brakuje mi towarzystwa rodziny...Taka praca, która częste kontakty z rodziną ogranicza,, ale coś za coś....

Wprawdzie nie do mnie było pytanie ale grad spadł tylko o 7 rano w piątek wielkości kurzego jajka i pozostawił po sobie znaki na samochodach...dach i maska ( nie schował mąż do garażu)

Forum w zasadzie założyłm dla wszystkich 40 letnich i po...aby mozna sie było wygadać , porozmawiać i podzielić radościami i smutkami...

Dzisiaj sie boje jednego ..byłam u wróżki..koleżanka mnie tam zaciągł..w zyciu nie byłam... i wredna małpa mi powiedziała..że za rok zostanę wdową!!!!!!!!!!
Kurcze a najgorsze to to,że wiedziała wiele faktów z mojego życia o których nawet koleżanka nie wiedziała.......... teraz siedze i myślę , ale mam ....po co ja tam poszłam
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 10:25   #15
Toogra
Zadomowienie
 
Avatar Toogra
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 197
Dot.: Kobiety po 40.....

Jobu33 nie bierz do serca tego co powiedziała Ci wrózka,,,nie warto się zamartwiać.Nie zawsze trafiają w sedno.Ja ok.3m-cy temu tez byłam u wrozki,powiedziała mi o mojej przeszłosci dziwne rzeczy,,,ktore nie bardzo się zgadzały,,co do przyszłości zobaczymy))
Pytałam Nike o opady,bo wiem,że przedwczoraj grad wyszkodził jej samochodowi znaczne szkody...Mam nadzieję,że jeszcze ktoś tu dołaczy i nasze rozmowy się rozwiną.U mnie przestało padać ufff
Toogra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 11:06   #16
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: Kobiety po 40.....

Dziewczyny witajcie
U mnie też przestało padać i nawet nieśmiało wygląda słoneczko z za chmur

Jobu rzeczywiście nie bierz za bardzo do serca faktu o którym mówiła wróżka ale moze zwróć uwagę na to co sie dzieję koło Męża.Wiem ,że niektórym sytuacjom można zapobiec.........dodatkow a wizyta u lekarza albo odwołany dalszy wyjazd.
Z ostatnich doświadczeń wiemy ,iż przed żywiołem tylko nie da sie uciec

Urlop skąd ja to znam .
Też nie lubię spędzać urlopu bez Męża.........nie wyobrażam sobie,uwielbiam wolny czas spędzać w Jego towarzystwie.
__________________

nika672 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 11:33   #17
Lili40
Zadomowienie
 
Avatar Lili40
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 1 595
GG do Lili40
Dot.: Kobiety po 40.....

Witajcie kobietki!! Bardzo się cieszę, ze powstał ten wątek . Ja mam 42 lata i dopiero teraz skończyłam studia. Uważam to za swój sukces , bo już myślałam , ze córka mnie z obrona przegoni. W tym roku na wakacje nigdzie nie wyjechałam , bo niestety zaczęłam remontu dalszy ciąg i kasa mi szybko uciekła. Pozdrawiam
Lili40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 12:23   #18
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Kobiety po 40.....

Myslę, że kobiety po 40, robią 2 błędy, któe powodują, że czują się niedobrze we własnej skórze: albo pojawia się nagle dzidzia-piernik, niby nastolatka, ale wyglada śmiesznie, albo pani, która uważa, że niewiele już wypada- dlatego twarz ma nawet nie muśniętą makijażem, cichy "babcine". Przecież my same możemy ciągle czuc się młodo, prawda? nawet nie zdawałam sobie wczesniej sprawa, jak bardzo zależy to od myślenia, wewnętrznego nastawienia. Pozdrawiam
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 13:39   #19
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: Kobiety po 40.....

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Myslę, że kobiety po 40, robią 2 błędy, któe powodują, że czują się niedobrze we własnej skórze: albo pojawia się nagle dzidzia-piernik, niby nastolatka, ale wyglada śmiesznie, albo pani, która uważa, że niewiele już wypada- dlatego twarz ma nawet nie muśniętą makijażem, cichy "babcine". Przecież my same możemy ciągle czuc się młodo, prawda? nawet nie zdawałam sobie wczesniej sprawa, jak bardzo zależy to od myślenia, wewnętrznego nastawienia. Pozdrawiam
No nie to w takim razie ze mnie jest troche dzidzi - piernik ale i pani która uważa ,ze nie wypada ale tu sie mylisz...uzywam dobrej klasy kosmetyków i nie jestem "babcina"

Pewnie że czujemy sie młodo ale tam w głebi duszy Czy nigdy nie zdażyło Ci sie myslec sobie ,ze nawet nie czujesz tych lat które masz,że zachowałbys sie własnie jak nastolatka ale Ci nie przystoi

Kurcze chyba nie rozumię Cię wewnetrzne nastawienie jest ok - cuje sie młodo
A w zasadzie teraz co pisze to taki chyba bełkot....pogubiłam sie
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-17, 15:50   #20
Toogra
Zadomowienie
 
Avatar Toogra
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 197
Dot.: Kobiety po 40.....

Cytat:
Napisane przez Lili40 Pokaż wiadomość
Witajcie kobietki!! Bardzo się cieszę, ze powstał ten wątek . Ja mam 42 lata i dopiero teraz skończyłam studia. Uważam to za swój sukces , bo już myślałam , ze córka mnie z obrona przegoni. W tym roku na wakacje nigdzie nie wyjechałam , bo niestety zaczęłam remontu dalszy ciąg i kasa mi szybko uciekła. Pozdrawiam
Gratuluję,,,,ja jestem w twoim wieku i zastanawiam się czy jakoś nie zorganizować kasy aby dokończyć przerwane dawno temu studiów.
Toogra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 18:48   #21
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: Kobiety po 40.....

Cytat:
Napisane przez Toogra Pokaż wiadomość
Gratuluję,,,,ja jestem w twoim wieku i zastanawiam się czy jakoś nie zorganizować kasy aby dokończyć przerwane dawno temu studiów.
J a rozpoczełam studia w wieku 38 lat i uważam ten okres za najwspanialszy w życiu
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 20:05   #22
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: Kobiety po 40.....

Szczerze mówiąc to teraz w wieku 40 letnim czuję sie wspaniale
Gorzej przeżyłam fakt ukończenia 30 lat .
Zdaję sobie sprawę,że jestem w takim wieku iż młodzież pewnie uważa że wiele rzeczy mi nie przystoi ale niech oni dorosną do naszych lat a będą mieć takie same
odczucia


Moje znajome,koleżanki 40 letnie i starsze wygladają super
__________________

nika672 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 20:56   #23
beata1964
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3
Dot.: Kobiety po 40.....

Witajcie

Super, że powstał ten wątek. Też się zastanawiałam, dlaczego my 40+ nie mamy swojego forum. Dorosłe dzieci, oddech młodszych na plecach, "przyjaciel" cellulit - kryzys wieku średniego i nic ?!
Pozdrawiam serdecznie wszystkie 40+! Świat podobno należy do nas
beata1964 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 07:06   #24
Toogra
Zadomowienie
 
Avatar Toogra
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 197
Dot.: Kobiety po 40.....

Witam u mnie dziś zaświeciło słonce,ale obudziłam się z zapaleniem spojówek,miewam takie od czasu do czasu chyba na tle alergicznym,,,ale nie mogę dojść co mnie uczula.Mam jeszcze tydzień urlopu i zadnego pomysłu jak Go spedzić przy niewielkim nakładzie finasowym.Miłgo dnia życzę
Beata witaj w wątku,,,fajnie napisałas przyjaciel cellulit))
Toogra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 08:15   #25
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Kobiety po 40.....

Milego Poniedzialku.... u mnie jak zawsze swieci slonce, tydzien mi sie zaczal juz w Sobote.... no, ale zawsze sie tak zaczyna, bo Piatek to Dzien Wolny od Pracy Ustawowo, czyli tak jak w normalnym swiecie Niedziela.

Moj syn spedza u mnie wakacje i wczoraj zaszalelismy na zakupach, a potem zjedlismy obiad (tu sie je obiad po 20-tej) w bardzo dobrej restauracji indyjskiej.... uffff... do teraz czuje sie najedzona, a moj "przyjaciel cellulit" (spodobalo mi sie to) jest szczesliwy i czuje sie dobrze.

W zalaczeniu, Abu Dhabi by night.

Teraz staram sie skupic na pracy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0263.jpg (120,1 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0274.jpg (70,6 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0280.jpg (94,9 KB, 62 załadowań)
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 09:56   #26
Prymulka55
Raczkowanie
 
Avatar Prymulka55
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 120
Dot.: Kobiety po 40.....

Czterdziestki pozdrawia piecdziesiatka.Moje mile my takze mamy takie dylematy jak Wy.Mysle jednak,ze najwazniesze jest zyc zgodnie z wlasnym sumieniem,charakterem.Jes li masz potrzebe zrobic cos szalonego zrob to.Jesli masz taki charakter,ze meczyc beda ciebie jakies tam wyrzuty sumienia daj sobie spokoj.Po prostu nie lubisz sie wychylac.Ja bardzo lubie kobiety odwazne ,ekstrawaganckie itd.Sama jednak wole byc incognito,nieco z boczku.Taki charakter i taka natura.Kazda z nas wie jaka jest i co tam w niej drzemie.W czym sie czuje dobrze,co jeszcze chcialaby zrobic,o czym marzy.
__________________
Kazdemu Jego Raj - Christine Arnothy
Prymulka55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 14:14   #27
IgraszkaHusky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 14
Dot.: Kobiety po 40.....

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
A ja mam 41 lat i czuję się dobrze.O figurę dbam, ale bez przesady, mam w nosie opinie typu "nie wypada", mam ochotę z mężem poszaleć, szaleję. Młodość to zakodowana jest chyba w głowie, tak długo będę młoda, jak będę się czuła. Nie dam się wbić w ubrania dla "pan w pewnym wieku" (dobrze,że do pracy moge ubierać się elegancko-sportowo).Zrezygnowaliślm y z działki, czyli naszego miejsca do grillowania, bo czułam się jak emerytka.
Piszesz:" nie byłam na wczasach bo tylko dom i do ciągle doskonalony przez moje męża, boję się wykrzyczeć....
że żyję i coś mi sie od życia należy...."- dlatego nie zdecydowaliśmy się z mężem na dom, mieszkanie zamknę, bierzemy dzieci i śmigamy na szlak w góry lub wymyślamy sobie wycieczkę i jedziemy. Widzę, jak znajomi, którzy pokupowali domy, weszli w kredyty, gadają tylko o cenach materiałów budowlanych,pozyczkach, ratach, kominakach, to że dom całkowicie ich uziemił, nie wspomnę.
Mam zamiar dłuuugo jeszcze cieszyć się życiem,dzieci mam jak na swój wiek stosunkowo młode (10 i 14 lat), więc czuję, że jeszcze sporo przede mną. Pozdrawiam
Witam ja niedługo skończę 47 i to nie problem. Zmieniłam zawód prowadzę Studio Figura dla kobiet. Myślę, że kobiety sobie odpuszczają jeżeli chodzi o wygląd i kiedy stają przed lustrem czują się staro. Ja uwielbiam modę sportową i elegancką. Nic gorszego jak moda babcina bo dodaje lat. Można przecież ubrać spódniczkę do półkolana, sportową bluzkę jakąś biżuterię modną torbę i wygląda się młodo. Udawanie 18 jest śmieszne często kobiety o dobrych figurach myślą, że w rzeczach córki świetnie wyglądają a to błąd. Należy znaleźć czas dla siebie. Często moje klientki nie odbierają komórek mówiąc teraz jest czas dla mnie. Dom to skarbonka zawsze na coś się zbiera, a ile wydają kobiety na papierosy i tego nie liczą a lepiej wskoczyć do jakiegoś studia poćwiczyć poczuć się lepiej. Z marudnymi mężami chyba trzeba przeprowadzić rzeczową rozmowę bo oni też mają kompleksy związane z wiekiem. Polecam czynny wypoczynek to dodaje energii, poprawia wygląd i samopoczucie. Nie mam działki i widzę, że ludzie siedzą i grillują to straszne a potem szok bo nadwaga i brak kondycji. Czuję się młodo wyglądam chyba dobrze ale to cecha charakteru. Pocieszcie się że obecne młode kobiety w naszym wieku będą wyglądały jak mumie po opalaniu w solariach. Dla tych co mają problem z nadwagą służę radami. Sama znacznie schudłam i wiem, że to problem ale naszczęście do pokonania. Pozdrawiam wszystkie 40-stki NIE DAMY SIĘ!!!
IgraszkaHusky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 19:57   #28
beata1964
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3
Dot.: Kobiety po 40.....

Cytat:
Napisane przez Toogra Pokaż wiadomość
Witam u mnie dziś zaświeciło słonce,ale obudziłam się z zapaleniem spojówek,miewam takie od czasu do czasu chyba na tle alergicznym,,,ale nie mogę dojść co mnie uczula.Mam jeszcze tydzień urlopu i zadnego pomysłu jak Go spedzić przy niewielkim nakładzie finasowym.Miłgo dnia życzę
Beata witaj w wątku,,,fajnie napisałas przyjaciel cellulit))
Dzięki za miłe słowa Jak spędzić urlop? Zafunduj sobie "tydzień dobroci dla Toogry" : fryzjer, kosmetyczka, wypróbuj jakiś nowy kosmetyk (może na celullit?), wieczorem peeling z kawy i cynamonu (przepis znajdziesz na forum), lamka wina, świetna ksiązka i wszystko, co Ci w duszy zagra
beata1964 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 23:58   #29
gosienkita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 55
Dot.: Kobiety po 40.....

Witam
Ja lada chwila bede miala 40. Czuje sie ze swoim wiekiem bardzo dobrze. Podobno obecne 40 to dawne 30. Mam nadzieje bo mam jeszcze wielkie plany na przyszlosc
Niedawno zaczelam trenowac kickboksing a chcialabym jeszcze zrobic prawko na motor, a najwazniejsze chcialabym miec jeszcze dziecko.
Pozdrawiam
gosienkita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 06:27   #30
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: Kobiety po 40.....

Witajcie Dziewczyny
Przeczytałam cały wątek jeszcze raz i doszłam do wniosku,że jednak chcę być taka jaka jestem
Podobnie jak Prymulka55 (witam ) nie mam parcia na młodość,nic nie muszę sobie udawadniać,że pomimo 40 lat muszę być piękna,zgrabna,modnie ubrana.Jestem szczęsliwa z tym wszystkim co posiadam
Zyję zgodnie ze swoim sumieniem i charakterem.
Mam swój styl,swoje pasje,priorytety,marzenia ...........wcale nie muszę rezygnować z działki,żeby nie czuć sie jak emeryt.Wręcz przeciwnie,chętnie od czasu do czasu jadę na działkę i tam odpoczywamy właśnie grillując.
Nie chcę zatrzymywać na siłe młodości.Nie wiem czy mnie rozumiecie bo nie chciałabym kogoś urazić ale ja już miałam 20 lat i wcale mi nie przeszkadza,że pewnych rzeczy mi nie wypada.Najważniejsze jest to ,że mój 19 letni Syn dumnie kroczy koło swoje "starej matki"
__________________

nika672 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-10 13:30:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:27.