Fryzjer w Rzeszowie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-13, 20:00   #31
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Hm, ciekawie brzmi i chyba nawey wiem gdzie to jest w wolnym czasie kiedys moze zagladne, jak wloski podrosna
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 18:21   #32
siss
Rozeznanie
 
Avatar siss
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: LandsHut :P
Wiadomości: 649
Dot.: Jaki salon w Rzeszowie-niedrogi.

To może ktoraś z was zdradzi, jaki cennik ma pan Przemek z placu Sobieskiego? Głupio mi tak jakoś iść i pytać, ile, proszę pana, ta usługa kosztuje? Słyszałam, że ceny niebotyczne, ale to opinia na pewno nie obiektywna, gdyż zaczerpnięta od innej fryzjerki
siss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 12:02   #33
justyna_wisz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

witam !!! jeśli chodzi o fryzjera to nie polecam chlopaka z galerii grafiki omijajcie tego goscia , bo jednym slowem jest strasznie beznadziejny i rzadnej rewelacji z włosów nie robi , a do tego ma straszne mniemanie o sobie.
osobiscie polecam salon fryzjerski lorette chodze tam do pani gosi i jestem bardzo zadowolona .
chodzilam tez do salonu ce-ce dosyc dlugo ale pozniej mnie cos odrzucilo

pozdrowienia
justyna_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 17:18   #34
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cenne rady a mozesz jeszcze dopisac, gdzie ten salon Lorette sie znajduje? aha, jakie sa ceny? jak zazwyczaj, nizsze,a moze wyzsze?
W salonie ce-ce bylam raz i jakos na razie tam nie wroce
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 08:49   #35
justyna_wisz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

ostatnio jak bylam zaplacilam za jeden kolor 100 , wczesniej jak bylam za sciecie i balejaz zaplacilam 140 zl ( wlosy pól długie a sciecie wychodzi tam 45 zl
zaklad fryzjerski znajduje sie na ulicy zygmuntowskiej
dla zainteresowanych moge podac nr tel.
justyna_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 15:47   #36
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Czyli ceny jak w wiekszosci, w miare zblizone
Cenne info, w miare nowych wrazen z fryzjerami wpisujmy je
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 09:20   #37
justyna_wisz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

bylam wczoraj u kolezanki w brzozowie i skozystalam z okazji i poszlam do fryzjera za sciecie , zafarbowanie farby (matrix) + wyprostowanie zaplacilam 70 zl powiem szczerze ze jestem mile zaskoczona a wloski naprawde fajnie sciete
justyna_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-03, 13:03   #38
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Szkoda, ze w Brzozowie, bo tam pewnie szybko nie dotre, ale pewnia zanim zetne wloski, zajme sie ich rekonstrukcja... moze nie bede musiala b duzo scinac...
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 07:52   #39
sabcia-myszka
Zadomowienie
 
Avatar sabcia-myszka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 549
GG do sabcia-myszka
Dot.: Jaki salon w Rzeszowie-niedrogi.

Cytat:
Napisane przez ccarolaa
polecam fryzjerke ktora kiedys maila swoj salon pod rzeszowem, a teraz "afrodyta" na ulicy Solarza w rzeszowie(tuz za bankiem ),
kobieta obcina fachowo i tanio, robilam juz u niej baleyage (sliczny wyszedl), a nawet trwala (trzymala sie na moich dlugich wlosach jakies 5 mies, i malo zniszczyla wlosy!! )

ja tez tam byulam i ze sciecia bylam zadowolonaaa ale wtedy scinala mnie ta szefowa a raz jej uczennica i bylo kiep[psko nie wiesz czasem jak sie nazywa ta szefowa bo chce sie do niej umowic a nie do tej drugiej
sabcia-myszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 16:03   #40
pati244
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Jakiś czas temu odwiedziłam salon ce-ce i nie najlepiej wspominam tamtą wizyte, jedna pani która rzekomo uważa się za styliste zmasakrowała mi włosy bo nie można tego nazwać fryzurą. Lepiej ich omijać z daleka.
Natomiast jak mi odrosną włoski wybiore się do tego salonu "Vogue", na Króla Augusta, koleżanka była i ma fajną fryzurke z dobrze dobranym kolorem . Kolor i ścięcie robiła pani, ale jest jeszcze pan podobno całkiem przystojny .
pati244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 16:27   #41
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez pati244
Jakiś czas temu odwiedziłam salon ce-ce i nie najlepiej wspominam tamtą wizyte, jedna pani która rzekomo uważa się za styliste zmasakrowała mi włosy bo nie można tego nazwać fryzurą. Lepiej ich omijać z daleka.
Natomiast jak mi odrosną włoski wybiore się do tego salonu "Vogue", na Króla Augusta, koleżanka była i ma fajną fryzurke z dobrze dobranym kolorem . Kolor i ścięcie robiła pani, ale jest jeszcze pan podobno całkiem przystojny .
Ja zastanawiam sie czy wrocic do pana czy teraz isc do pani ale musze zaczekac az wloski jeszcze podrosna zeby zrobic kolorek na odrostach + podciac troszke. Pan calkiem przystojny,na fryzjera zupelnie nie wygladal (koszula z kolnierzykiem, calkiem sobie brzuszek, luzne dzinsy-zupelnie zbil wszelkie moje poprzednie wyobrazenia opanach-fryzjerach )

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-03, 08:08   #42
kaniusia19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 276
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

A orientujecie sie moze jakie sa ceny w salonie VOGUE?slyszalam pare dobrych opini na jego temat.Jakia jest cena za sciecie,a jaka za farbowanie?
kaniusia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 10:00   #43
kaniusia19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 276
Question NAJLEPSZY salon fyzjerski-RZESZÓw

Moze polecicie jakis naprawde dobry i sprawdzony salon fryzjerski w Rzeszowie?Moze ktoras z Was slyszala o VOGUE,TREND LINE,PLAZIE,badz Rafale Pawlowskim z Matejki?
kaniusia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 17:44   #44
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez kaniusia19
A orientujecie sie moze jakie sa ceny w salonie VOGUE?slyszalam pare dobrych opini na jego temat.Jakia jest cena za sciecie,a jaka za farbowanie?
Kaniusia, wiele razy pisalysmo o tym salonie
Za sciecie chyba ok 30-40zl, ale dokladnie nie wiem, bo sama farbowalam i podcinalam od razu, i jak juz wczesniej pisalam (ceny sa za podciecie+kolor):
Cytat:
Napisane przez młodaa
Iwona, w rozsadnej cenie... ciezko, choc zalezy co chcesz z wloskami robic
jesli chodzi o ciecie to znam jeden salon, maja ceny calkiem w porzadku, jesli chodzi o farbowanie natomiast-tak jak w wiekszosci (balejaz: krotkie-ok 120zl, poldlugie 150zl, dlugie juz nie wiem ).
Pisze o salonie na Krola Augusta 'Vouge'
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 18:04   #45
kaniusia19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 276
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

wlasnie mam zamiar isc na farbowanie(nie pasemka,czy balejaz)i sciecie i mam cykora bo juz pare razy sie nacielam na nieudolnych fryzjerow:/zastanawiam sie nad tym salonem,jeszcze pomysle w kazdym razie.Młodaa,a proponujesz kogos konkretnego z tego salonu,czy ogolnie?
Ps.Dzieki wielkie
kaniusia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 18:36   #46
kaniusia19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 276
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

o wlasnie sie obudzilam,nie wiem jak ja czytalam,ze przeoczylam odpowiedz na moje pytaniejuz wiem,hehe
kaniusia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 09:27   #47
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Kaniusia, jak bedziesz po napisz czy jestes zadowolona
a tak jeszcze, salon Vogue jest tez na Jablonskiego, ale tam nie bylam
w necie znalazlam jeszcze stronke:
http://www.voguestudio.ipr.pl/
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 18:10   #48
balitagscarlet
Raczkowanie
 
Avatar balitagscarlet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 445
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Przykro stwierdzić ale obecnie ja też jestem na etapie poszukiwania dobrego fryzjera w Rzeszowie...Z tego co narazie przestestowałam największą wpadką okazała się pani Gosia z tak chwalonego salonu w hotelu Prezydenckim,chociaz bylo to pare lat temu i nie wiem czy dalej tam pracuje. Pamietam, ze bardzo umiejetnie zepsula moja frzyure na studniowke, a potem baleyage, ktory kompletnie nie pasowal do mojej oprawy oczu itd bo bo byl stanowczo za jasny. Teraz chodze do Cezara choc jestem srednio zadowolona,tzn obsluga bardzo mila ale jednak umiejetnosci juz nie tak dobre, albo checi brak...
balitagscarlet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 19:41   #49
kaniusia19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 276
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

No to ładnie,teraz mam dylemat bo nie wiem czy lepiej iść na Jabłońskiego,czy na Króla Augusta...Wczoraj byłam w salonie na Króla Augusta dopytać się ile by kosztowało obciecie i farbowanie,wogule chciałam obczaić co i jak,pani(bardzo miła zresztąpowiedziała że ok 140 zeta-to wychodzi na włoski długie.Już byłam pewnaż e sie tam wybiorę,a teraz już nie wiem gdzie lepiej iść....hmmmmmm..Młodaa jasne,ze dam znać jak już bedzie zrobiona fryzurkaZamierzam koło poniedziałku się wybrać..tylko gdzie...
kaniusia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-06, 14:30   #50
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

O tym salonie na Jablonskiego wiem tyle, ze jest, a w tym na Krola Augusta scinalo sie juz pare osob (zarowno u pani jak i u pana), ale gdzie wolisz, bo mysle, ze oba powinny byc ok
To czekam kolo poniedzialku na relacje
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-06, 18:58   #51
pati244
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3
Talking Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cześć dziewczyny, ostatnio odwiedziłam ten salon na Króla Augusta. Wogule najpierw poszłam obczaić co i jak i żeby nie było podejrzanie to skorzystałam z solarium. Na farbe i cięcie umówiłam sie na następny dzięń do pani (bardzo miła i sympatyczna), bodajże ma na imie Gosia. Wygląda na to że wkońcu trafiłam w odpowiednie ręce, pani mi zaproponowaała całkiem inną fryzurke niż miałam i naprawde jestem bardzo zadowolona. A jeśli chodzi o cene to zapłaciłam: farba+cięcie(włoski półdługie) 150 zł.
pati244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 10:47   #52
kaniusia19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 276
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

No i zadzwoniłam na Króla Agusta i umówiłam się na poniedziałekGadałam z panem i się mnie pytał,czy chce żeby mnie on obcinał czy pani,(miły był) wiec zapisałam sie do niego.A opinie sa podzielone co do tego kto lepiej obcina.RYZYK-fizyk!!!
kaniusia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 19:37   #53
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Kaniusia, sadze, ze bedziesz zadowolona, tylko pan lubi troszke narzucic swoje zdenie i pomimo mojego krzyku ze nie chce az tyle scinac, powiedzial, ze dobrze, tylko koncowki,a scial 10cm za co jestem mu niesamowicie wdzieczna bo wcale nie byly krotkie, a zaczely sie ukladac i wygladaja na duzo zdrowsze (wlasnie dlatego mi tyle podcial, bo byly bardzo zniszczone na koncach, a ja tak tylko po paru cm co jakis czas chcialam podcinac ).
I czekam w pon jak sie podoba i pozniej jak Ci sie wloski ukladaja
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 22:10   #54
Masek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 17
Dot.: Re: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Jesłi chodzi o fryzjera na Piłsudskiego, to byłam tam wiele razy. Otóz pan miły, a ze ścięciem to róznie u niego bywa. Było tak, że raz byłam zachwycona, ludzie mi sie na ulicy pytali gdzie sie obcinałam i fryzurka trzymała sie 2 miesiace. Niestety ostatnio pan fryzjer sie popsułi juz nie byłam zachwycona, a ostatnio byłam wrecz nie zadowolona. Więc jesli ktoś lubi ryzyko to polecam
Masek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 10:39   #55
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Re: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Masek, u tego pana to chyba w zaleznosci od pogody i to chyba nie tylko osotanio sie popsul, ale raz lepiej raz gorzej, rzeczywiscie-jesli ktos lubi ryzyko
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 10:38   #56
Masek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 17
Dot.: Re: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Pan z salonu na Piłsudskiego, jesli sie postara i ma dobry humor faktycznie potrafi wyczarowac cudo na głowie. Niestety coraz rzadziej mu sie to zdarza Ja postanowiłam poki co z niego zrezygnowac, po prostu mnie ostatnoie znowu nie ciekawie obciał. Włosy poprawiłam w desperacjji sama w domu i jest super. Czasami dochodze do wniosku ze w Rzeszowie nie ma dobrego fryzjera, albo ja go nie znam
Masek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 18:24   #57
kaniusia19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 276
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Czesc dziewczyny,miałam zdać relacje więc zdaje...Otóż,pan naprawde przemiły,przytrzymał mnie aż 2.5 godziny w sumie nie obciał mnie tak jak dokładnie tego chciałam,ale jestem zadowolona,nie moge powiedziec.Do tej pory jest to najlepszy fryzjer u jakiego byłamNie powiem należy mu się pochwałaPrzy okazji widziałam jak pani obcina i też bardzo mi sie podobało.Ze spokojną głową polecam Wam drogie dziewczyny ten salonik
kaniusia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 20:47   #58
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Kaniusia ciesze sie bardzo mam nadzieje, ze rownie dobrze bede sia ukladaly, a sadze, ze naprawde beda
pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 16:11   #59
aurelia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 429
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez justyna_wisz
bylam wczoraj u kolezanki w brzozowie i skozystalam z okazji i poszlam do fryzjera za sciecie , zafarbowanie farby (matrix) + wyprostowanie zaplacilam 70 zl powiem szczerze ze jestem mile zaskoczona a wloski naprawde fajnie sciete
A gdzie dokładnie w brzozowie byłaś??
__________________



aurelia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 19:53   #60
kbac
Raczkowanie
 
Avatar kbac
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 89
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Nie polecam:
-"Roman styl" na xxxxx Pan miły ale kiepsko ścina (przynajmniej kręcone włosy).
-Mariusa w Grafice - strasznie nieprzyjemny, scina wg najnowszych trendów mody nie patrząc co komu pasuje, jak mnie farbował to myślałam że wyrwie mi włosy, nienawidzi blondynek (???). Jedyny pozytyw z tej wizyty to dobrze dobrany kolor. Aha absolutnie nie robi baleyagu bo nie jest modny!!!!!!
-Carmen na Baranówce - Kilka lat temu robiłam tam balejaż. Niestety Panie tam pracujące nigdy nie są w stanie zrobić jaśniejszego koloru na głowie od aktualnego ("nie da się") a pasemka blond potrafią zrobić tylko siwe(nie platynowe - siwe). Ponieważ to była moja pierwsza koloryzacje myślałam, że faktycznie się nie da. Ale teraz już wiem, że wszystko się da...

Dobre wrażenia z fryzjerami w RZeszowie? Brak. Po wakacjach może spróbuję w Vogue (bo teraz wyjeżdzam).

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-07-23 o 22:56 Powód: nie podajemy nazw ulic i nr tel
kbac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-27 16:08:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:08.