Zamojskie panny młode :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-10, 22:10   #61
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Witajcie - dołączam do grona panien młodych na 2012 rok

Fryzjerkę, kosmetyczkę, makijażystkę - u Moniki Masilonis - polecam. Wiele razy przed ślubami koleżanek korzystałam i za każdym razem byłam zadowolona - no może więcej nie wezmę tuszowanie rzęs

Co do fryzjerki Diany z ul. Piątka - brrr... nie polecam... miałam koszmar na głowie.

Obecnie szukamy wszystkiego w dodatku chcemy zespół bardziej rockowy niż disco-polowy więc jak macie namiary to poproszę.

Niedługo idę na wesele do Carskich Koszar - zdam relację
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 12:41   #62
agatha_g
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Hej dziewczyny

Czy któraś z was była na weselu w Gościńcu Magnat? Czy polecacie ten obiekt? Ja jestem z Krakowa i nie mam pojęcia jak to się kręci w Zamościu. Nam się spodobała sala Duża Karczma ale obawiam się że będzie trochę za duża (planujemy zaprosic 180 osób z czego pewnie trochę odmówi).
Pozdrawiam
agatha_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 15:31   #63
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Kiedyś dawno temu planowałam własnie w tej sali wesele, ale jakoś nie wyszło opinie raczej dobre, chyba, że coś ostatnio się popsuło. Nie orientuję się bo wyjechałam.
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 23:40   #64
agatha_g
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
Dot.: Zamojskie panny młode :)

dzięki . tak właśnie słyszeliśmy że w gościńcu jest całkiem fajnie ale czasami lepiej zapytać o opinię innych pozdr.
agatha_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 22:28   #65
mii03
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Dot.: Zamojskie panny młode :)

ksylwia i jak było na weselu w Carskich Koszarach?? Możesz polecić ten lokal??
mii03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 10:48   #66
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Idę na wesele dopiero w sobotę. Zdam relację )
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 11:27   #67
mii03
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Ok, czekam na szczegóły
mii03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-22, 22:36   #68
kropla2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 21
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cześć dziewczyny

Planujemy ślub, wesele w Zamościu 08.09.2012. Jako salę weselną wybraliśmy Villę Magnolię.... teraz czas na zespół- i mamy z tym problem, nie wiemy na jaki się zdecydować!

Podzielcie się opiniami nt zespołów z Zamościa.

Pozdrawiam
kropla2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 18:30   #69
madziuullkkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: londynek
Wiadomości: 17
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Witam Wszystkich
Dołączyłam tutaj dzisiaj przypadkiem,i jestem mile zaskoczona że kobietki stworzyły taki tematOd jakiegoś czasu szukałam info na temat org.wesela w Zamościu i szczerze mówiąc z miernym skutkiem.Ale myślę,że może teraz wsppólnie sobie doradzimy i pomożemy
Co do mnie...
Otóż od wczoraj mam za sobą pierwszy krok-czyli zarezerwowaną salę weselna w Villii Magnolia na 1.9.2012r.Nie byłam tam na żadnej imprezie,jednak z opinii znajomych postawiłam właśnie na niąPrzede mną długa droga,ponieważ nie mam pojęcia o zespole,kościele,aucie do ślubu itp..Mieszkamy w Anglii więc wszystko org jest na odległość.Zamość dlatego,że pochodzę z tamtych stron.Przyszły Pan Młody z Kielc więc już w ogóle mamy ciepło
I tak moje Drogie Koleżanki na dzień dzisiejszy wiem,że zaproszenia zrobie sama-bo już robiłam wystrój sali i kościoła również,a reszta..nie wiemPrzeraża mnie moja nieznajomość weselnych zespołów,przeglądam ich strony-Pryzmat,Vexel,Texas ale jakoś nic do mnie nie trafia...Nie orientuję się również jakie są ceny...
Więc jesli możecie macie chwilkę czasu to proszę doradzcie mi coś

Pozdrawiam serdecznie
madziuullkkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 08:23   #70
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Zapraszam do mnie, jeśli chodzi o zdjęcia.Nie robiłem zdjęć w Zamościu, więc Promocja dla Pierwszych PM to 1400 zł za pakiet od przygotowań do oczepin. W zestawie zdjęcia w albumie, na płycie dvd i prezentacja z podkł. muz.

Oczywiście w cenę pakietu wliczony jest mój dojazd - więc nie ma żadnych ukrytych dodatkowych opłat.
__________________
<ciach_reklama>
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 09:56   #71
malwus20
Wtajemniczenie
 
Avatar malwus20
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 2 964
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez kropla2 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Planujemy ślub, wesele w Zamościu 08.09.2012. Jako salę weselną wybraliśmy Villę Magnolię.... teraz czas na zespół- i mamy z tym problem, nie wiemy na jaki się zdecydować!

Podzielcie się opiniami nt zespołów z Zamościa.

Pozdrawiam
Ja mimo że wesele robie w Chełmie zespół mam z Zamościa, nazywa się Texas, bierze no nie małą sumę ale za to jakie głosy tam śpiewają Cena to 3500 za jeden dzień. Niestety za dobry zespół trzeba i dobrze zapłacić.
Mówiąc ogółem zawsze znajdziesz dobre i złe opinie na temat dosłownie każdego zespołu dlatego niekoniecznie kieruj się tylko i wyłącznie opinią z neta bo każdy ma inny gust.
__________________
Szczęśliwa żonka
malwus20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-25, 10:35   #72
kropla2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 21
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez malwus20 Pokaż wiadomość
Ja mimo że wesele robie w Chełmie zespół mam z Zamościa, nazywa się Texas, bierze no nie małą sumę ale za to jakie głosy tam śpiewają Cena to 3500 za jeden dzień. Niestety za dobry zespół trzeba i dobrze zapłacić.
Mówiąc ogółem zawsze znajdziesz dobre i złe opinie na temat dosłownie każdego zespołu dlatego niekoniecznie kieruj się tylko i wyłącznie opinią z neta bo każdy ma inny gust.
Bardzo chciałam zespół Texas dzwoniłam, pisałam ale mają termin już zajęty bardzo żałuje- bo Texas był naszym numerem jeden...

Edytowane przez kropla2
Czas edycji: 2011-08-06 o 15:20
kropla2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 10:44   #73
kropla2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 21
Smile Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez madziuullkkaa Pokaż wiadomość
Otóż od wczoraj mam za sobą pierwszy krok-czyli zarezerwowaną salę weselna w Villii Magnolia na 1.9.2012r.Nie byłam tam na żadnej imprezie,jednak z opinii znajomych postawiłam właśnie na nią
łał... tydzień przed nami! Mam nadzieję, że dobrze wybraliśmy
Na ile osób planujecie swoje wesele? Chodzi mi w którym pomieszczeniu będą stoły dla gości?
U nas wstępnie będzie ok 160-180 osób i na większej sali będą stoły... Jak oglądaliśmy to ustawienie było odwrotnie i wyglądało cudnie
Pozdrawiam
kropla2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 11:59   #74
fitalasa
Raczkowanie
 
Avatar fitalasa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 144
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Proszę o pomoc gdzie mogę znaleźć w okolicach Zamościa może Hrubieszowa dobrą fryzjerkę i kosmetyczkę najlepiej w jednym salonie?
__________________
szczęśliwa żona
fitalasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 22:46   #75
madziuullkkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: londynek
Wiadomości: 17
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez malwus20 Pokaż wiadomość
Ja mimo że wesele robie w Chełmie zespół mam z Zamościa, nazywa się Texas, bierze no nie małą sumę ale za to jakie głosy tam śpiewają Cena to 3500 za jeden dzień. Niestety za dobry zespół trzeba i dobrze zapłacić.
Mówiąc ogółem zawsze znajdziesz dobre i złe opinie na temat dosłownie każdego zespołu dlatego niekoniecznie kieruj się tylko i wyłącznie opinią z neta bo każdy ma inny gust.
Faktycznie,koleżanka ma rację co do tego że niestety opinie o zespołach mogą się różnić i to bardzoTexas-uważam,że dobry wybór,chociaż mówię to tylko na podstawie tego co widziałam i słyszałam na ich stronce www.Niestety u nas grać nie będą bo mają już 1.09.2012r zajęty,a szkoda.Dziewczyny czy możecie napisać przy jakich zespołach dobrze się bawiłyście,które byście poleciły?Ja jestem kompletnie zielona w tym temaciePozdrawiam i dziekuję
madziuullkkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 22:51   #76
madziuullkkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: londynek
Wiadomości: 17
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez kropla2 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Planujemy ślub, wesele w Zamościu 08.09.2012. Jako salę weselną wybraliśmy Villę Magnolię.... teraz czas na zespół- i mamy z tym problem, nie wiemy na jaki się zdecydować!

Podzielcie się opiniami nt zespołów z Zamościa.

Pozdrawiam
Witaj
Zauważyłam,że mamy wesele w tym samym lokalu z tygodnia na tydzieńWidzę,że Ty również podobnie jak ja szukasz zespołu.Szczerze mówiąc ogólnie ciężko z tym jest albo ja szukać nie potrafięJeśli coś akurat mi się spodoba to mają już zajęty termin..i tak to...Może Ty masz jakiś lepszy pomysł??
Pozdrawiam
madziuullkkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 08:58   #77
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Witam nowe zamojskie PM'ki.


Miałam zdać relację z wesela w Carskich Koszarach więc oto i ona:

Sala - na ok 70 osób, są filary, drzwi, ale w sumie to nie przeszkadzało bardzo. Fakt, że jeden stolik gości był jakby oddzielony od reszty, ale nie mieli tego za złe. Wystrój sali w gesti właścicieli, ładnie, nowocześnie, stoły elegancko ubrane, wódka w pięknie ułożonych krochmalonych serwetach - wyglądało wszystko b. elegancko. Obsługa też jak najbardziej na tak. Wszystko wymienione i dostawione na czas. Kierownik sali miał cały czas kontakt z parą młodą i harmonogram na bieżąco drukował i jedną kopię dawał młodym, a drugą Dj'owi (dot. czsu podania potraw, tortu, zapalania lampionów itp). Jedzenie w porządku...niektóre dania były średnie, ale wszystko dało się przeżyć.

Czyli podsumowując - do sali nie mam większych zastrzeżen.


Młodzi wybrali sobie DJ'a Pexa i to był błąd - jak dla mnie totalna porażka. Pewnie dlatego nie podobało mi się to wesele.
Amen
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 16:51   #78
madziuullkkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: londynek
Wiadomości: 17
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez kropla2 Pokaż wiadomość
łał... tydzień przed nami! Mam nadzieję, że dobrze wybraliśmy
Na ile osób planujecie swoje wesele? Chodzi mi w którym pomieszczeniu będą stoły dla gości?
U nas wstępnie będzie ok 160-180 osób i na większej sali będą stoły... Jak oglądaliśmy to ustawienie było odwrotnie i wyglądało cudnie
Pozdrawiam
Kropla
Też mam nadzieję że wszystko pojdzie ok w Magnolii i ogólnie.Co do ustawienia stołów kompletnie nie mam pojęcia ponieważ dopiero w pażdzierniku będę w Pl a zarazem w Magnolii.Mam ndzieję że wówczas obgadam szczegóły.Nasze wesele planujemy na 100-130 osób.Więc nie mam pojęcia w jakiej sali będzie i jak będą ustawione stołyKropelka może się orientujesz ile maja tam pokoii gościnnych,bo raz słyszałam że 30 a raz że 40 i czy są 1-os czy 2-os??wiesz coś na temat wymienionych drzwi wejściowych,bo podobno były niezbyt przyjemne?aha i wystrój sali jest na naszej głowie,prawda?wybacz ze tyle Ci pytań zadaję,zle ja załatwiam wszystko na odległość Powiedz mi jak z zespołem?Masz już coś?pozdrawiam Cię serdecznie
madziuullkkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 22:14   #79
kropla2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 21
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez madziuullkkaa Pokaż wiadomość
Kropelka może się orientujesz ile maja tam pokoii gościnnych,bo raz słyszałam że 30 a raz że 40 i czy są 1-os czy 2-os??wiesz coś na temat wymienionych drzwi wejściowych,bo podobno były niezbyt przyjemne?aha i wystrój sali jest na naszej głowie,prawda?wybacz ze tyle Ci pytań zadaję,zle ja załatwiam wszystko na odległość Powiedz mi jak z zespołem?Masz już coś?pozdrawiam Cię serdecznie
Co do wystroju to tam jest bardzo ładne wnętrze i są już jakieś elementy dekoracji... wg uznania można je wykorzystać lub nie... Ja będę korzystała z usług dekoratorki (jeszcze nie mam wybranej ) bo na pewno chce mieć białe krzesła z kokardami
Drzwi wejściowe nadal nie są wymienione ale mam nadzieję, że to się zmieni przez ten rok
Z tego co wiem w Magnolii jest 30- 40 miejsc noclegowych w (chyba?) 6 pokojach... Jak oglądałam salę byłam w jednym pokoju na dole i z tego co pamiętam był on 3osobowy. Nie pamiętam dokładnie i nie chce Cię wprowadzić w błąd...
Pozdrawiam

Edytowane przez kropla2
Czas edycji: 2011-08-09 o 09:47
kropla2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-27, 01:34   #80
agatha_g
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Hej dziewczyny

Czy któraś z was brała lub będzie brała ślub w parafii św. Krzyża w Zamościu?
agatha_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 17:04   #81
Kamildiana
Zadomowienie
 
Avatar Kamildiana
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 209
Dot.: Zamojskie panny młode :)

witam. Dziewczęta czy któraś ma może fotki sukienek szytych przez TISSU????
Kamildiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 06:43   #82
fitalasa
Raczkowanie
 
Avatar fitalasa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 144
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez Kamildiana Pokaż wiadomość
witam. Dziewczęta czy któraś ma może fotki sukienek szytych przez TISSU????

Ja tam szyję suknię ślubną ale jeszcze nie mam zdjęć i jak na razie nie narzekam. Panie są bardzo miłe nic nie narzucają, o wszystkim ja decyduję one najwyżej doradzą, że tak czy tak byłoby dobrze ale decyzja i tak jest moja.
__________________
szczęśliwa żona
fitalasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 07:21   #83
Kamildiana
Zadomowienie
 
Avatar Kamildiana
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 209
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez fitalasa Pokaż wiadomość
Ja tam szyję suknię ślubną ale jeszcze nie mam zdjęć i jak na razie nie narzekam. Panie są bardzo miłe nic nie narzucają, o wszystkim ja decyduję one najwyżej doradzą, że tak czy tak byłoby dobrze ale decyzja i tak jest moja.

A na kiedy masz termin uszycia? chciałabym zobaczyć chociaż jedną sukienkę tego zakładu, ale nigdzie nie mogę nic wyszukać.
Kamildiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 07:29   #84
Kamildiana
Zadomowienie
 
Avatar Kamildiana
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 209
Dot.: Zamojskie panny młode :)

A na kiedy masz termin odebrania? zależy mi na tym aby zobaczyć jakąś sukienkę szytą przez ten zakład,ale nigdzie nie mogę takiej znaleźć.
Kamildiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 07:45   #85
fitalasa
Raczkowanie
 
Avatar fitalasa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 144
Dot.: Zamojskie panny młode :)

jeszcze nie mam ustalonego terminu odebrania, bo jeszcze będzie co najmniej 2 przymiarki
__________________
szczęśliwa żona
fitalasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 08:11   #86
Kamildiana
Zadomowienie
 
Avatar Kamildiana
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 209
Dot.: Zamojskie panny młode :)

no oki mam nadzieję że podzielisz się rezultatem
Kamildiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 13:00   #87
juanitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Słyszał ktoś może coś o zespole S4? Zespół pana Skóry... tacie polecił kolega, ale bardzo niewiele mogę znaleźć o nich w internecie i nigdy nie słyszałam jak grają i przede wszystkim jak bawią
Planujemy wesele na koniec września 2012 i też bardzo poważnie myślimy o Magnoli, pojutrze umówiliśmy się z właścicielką i będziemy wszystko uważnie oglądać ..wydaje mi się, że to jeszcze tyle czasu, a tu miejsca już trudno znaleźć...
juanitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 21:16   #88
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Dobrze grają, po szkołach muzycznych są, ale jest jedno ALE. Spisuj umowę z wyszczególnionych konkretnym składem. Czasami lubią podesłać drugi skład.
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 02:50   #89
agatha_g
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
Dot.: Zamojskie panny młode :)

hej sylwia widzę że mamy ślub w tym samym dniu Ja będę mieć w kościele św. Krzyża a wesele w gościncu a ty? czy mogła byś mi polecić jakiś fajny zespół? Chciałam Texas ale niestety są zajęci a reszty nie znam
agatha_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 09:33   #90
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Z moją datą tomoże być jeszcze różnie bo ani sali, ani zespołu czy kościoła jeszcze nie mam. Trochę przesunęły nam się priorytety.

Z kościołów obstawiam Redemptorystow, kolegiatę lub Michała. Co do zespołów to będzie cięzko - my szukamy takiego, co zagra na żywo. Nie chcemy półśrodków.
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-17 04:12:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:16.