Zielone w³osy - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2017-09-13, 12:17   #571
Patri
Zakorzenienie
 
Avatar Patri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: S³oñce
Wiadomo¶ci: 3 387
GG do Patri
Dot.: Zielone w³osy

Cytat:
Napisane przez WielkaDamaSama1 Poka¿ wiadomo¶æ
Polcam Aspiryne na wlosy zielone.
Dziêki
Patri jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-12-13, 20:28   #572
Hejka1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomo¶ci: 1
Zielone w³osy, pomocy!!

Hejka potrzebuje szybkiej porady. W wakacje farbowa³am w³osy i zrobi³am na nich ombre z czasem zrobi³y siê one rude z ¿ó³tym do³em zamiast piêknego blondu z br±zem. Aby usun±æ nieudane farbowanie posz³am do fryzjera. Po zmyciu farby wszystko by³o okej, w³osy by³y ciutke ciemniejsze ni¿ mia³y wyj¶æ, ale poza tym wszystko by³o w porz±dku. Kiedy wróci³am do domu, zauwa¿y³am na nich zielone prze¶wity i teraz martwiê siê czy ten zielony wyp³uka siê razem z farb±? Bardzo zale¿y mi na tym, aby kolejny raz nie farbowaæ w³osów
Hejka1234 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-12-17, 13:01   #573
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Zielone w³osy, pomocy!!

Cytat:
Napisane przez Hejka1234 Poka¿ wiadomo¶æ
Hejka potrzebuje szybkiej porady. W wakacje farbowa³am w³osy i zrobi³am na nich ombre z czasem zrobi³y siê one rude z ¿ó³tym do³em zamiast piêknego blondu z br±zem. Aby usun±æ nieudane farbowanie posz³am do fryzjera. Po zmyciu farby wszystko by³o okej, w³osy by³y ciutke ciemniejsze ni¿ mia³y wyj¶æ, ale poza tym wszystko by³o w porz±dku. Kiedy wróci³am do domu, zauwa¿y³am na nich zielone prze¶wity i teraz martwiê siê czy ten zielony wyp³uka siê razem z farb±? Bardzo zale¿y mi na tym, aby kolejny raz nie farbowaæ w³osów
Moim zdaniem bêdzie gorzej.

Wys³ane z mojego LG-H960 przy u¿yciu Tapatalka
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-02-09, 11:37   #574
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 618
Dot.: Zielone w³osy

Mo¿e trzeba by najpierw zafarbowaæ w³osy jak±¶ czerwon± farb±, która ca³kowicie zlikwiduje zielony a potem na to daæ jaki¶ naturalny blobd, najlepiej z Garniera, bo natury s± u nich oparte na zielonych barwnikach, wiêc to z kolei zje usunie czerwieñ i powstanie neutralny kolor.

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Mo¿e trzeba by najpierw zafarbowaæ w³osy jak±¶ czerwon± farb±, która ca³kowicie zlikwiduje zielony a potem na to daæ jaki¶ naturalny blond, najlepiej z Garniera, bo natury s± u nich oparte na zielonych barwnikach, wiêc to z kolei zje usunie czerwieñ i powstanie neutralny kolor. Tylko potrzebna jest odwaga.
__________________
Wszystkie moje blondy
Vea jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-03-29, 11:54   #575
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 618
Dot.: Zielone w³osy

Niestety, zrobi³am próbê na pasemku: najpierw czerwona farba a potem naturalny blond i czerwieñ przebija a w po³±czeniu z natur± jest to efekt rudo-zielonego koloru, z tym¿e nie polecam. W zwi±zku z faktem, ¿e nadal borykam siê z zielonkawym blondem, jutro robiê k±piel rozja¶niaj±c± A potem zamierzam na³o¿yæ Joannê "S³odkie Cappucino" - zawsze stawia³am na Loreala, ale nie by³am zadowolona z efekty, poza Preference x8.3 Cannes, który tylko jeden raz wyszed³ mi przepiêknie! Kolejne farbowanie dawa³y efekt mega ¿ó³tego blondu. Wkurzy³a siê i kupi³am Joannê w promocji za 4,99 - na pasemka wysz³o bardzo fajnie, taki ch³odny, naturalny blond! Zobaczymy, jak wyjdzie po ca³o¶ci. Wstawiê potem foto.
__________________
Wszystkie moje blondy
Vea jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-03-29, 13:57   #576
Reoperka34
Przyczajenie
 
Avatar Reoperka34
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Zielone w³osy

Nie lepiej i¶æ do fryzjera, ¿eby zrobi³ Ci to porz±dnie? Strasznie niszczysz swoje w³osy. Sama kiedy¶ rozja¶nia³am w³osy Joann± i wyszed³ mi straszny kolor i posz³am do fryzjera. Na³o¿y³a mi taki orzechowy br±z ale wiadomo farba zesz³a do blondu zupe³nie i wygl±da³am ju¿ jak cz³owiek. Na ciemniejsze kolory mogê jeszcze sobie sama farbowaæ ale z blondem nie lubiê eksperymentowaæ, bo tylko ¼le wysz³y na tym moje w³osy. Dopiero po 2 latach jako¶ od¿y³y
Reoperka34 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-03-31, 19:58   #577
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 618
Dot.: Zielone w³osy

Niestety, o ile po k±pieli w³osy by³y ok pod k±tem kondycji to po tej fajnie faktycznie, masakrycznie siano ;(.

Co do koloru to wysz³o....zielono....

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

*po tej farbie
__________________
Wszystkie moje blondy
Vea jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2018-04-05, 08:01   #578
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 618
Dot.: Zielone w³osy

Ponownie zrobi³am wiêc k±piel rozja¶niaj±c± i na³o¿y³am farbê z Loreal Preference nr 8.23, któr± wypatrzy³am w Rossmannie!. Efekt? PIÊKNY kolor! Wygra³am z zielonk±!!!!!!!
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 823.jpg (26,1 KB, 68 za³adowañ)
__________________
Wszystkie moje blondy
Vea jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-04-05, 08:04   #579
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 618
Dot.: Zielone w³osy

Chocia¿ farba po na³o¿eniu nabra³a bardzo ciemnej barwy bordowo- fioletowa, ale co tam, zostawi³am na 30 minut i kolor okaza³ siê ¶liczny!
__________________
Wszystkie moje blondy
Vea jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-04-08, 10:00   #580
kataarzynkaa
Raczkowanie
 
Avatar kataarzynkaa
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 40
Dot.: Zielone w³osy

ojjjj nie polecam. posz³am w zielony ale bardzo kiepsko siê sp³ukuje. pózniej jest brzydka zieleñ i ¿ó³æ. Po tych do¶wiadczeniach obieca³am sobie, ¿e ju¿ nie bêdzie zielonej farby
kataarzynkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-11-14, 10:24   #581
princess4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 38
zielone wlosy

Proszê o radê kochane wizazanki bo nie wiem co robiæ.
Zawsze farbowa³am w³osy farbami fryzjerskimi z poziomu 10/9 ch³odne odcienie i wychodzi³o ³adnie naturalnie.
Ostatnio uda³am siê do frzyjera aby delikatnie przyciemni³ kolor, nie by³am ¶wiadoma ¿e k³adzie mi poziom 6. I w³osy wysz³y prawie czarne!
Po tygdniu trochê siê zmy³y, ale nadal s± ciemne i na dodatek z ka¿dym myciem wychodzi z nich zieleñ.... Co robiæ aby pozbyæ siê tej zieleni ? Gdyby kolor siê tylko siê zmywa³ to bym siê cieszy³a, ale nie chce byæ GLONEM
Jak± farb± mo¿na to stonowaæ ? Co mog³abym po³o¿yæ nastêpnie za farbe ? Co¶ z poziomu 8 ?
princess4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-14, 21:34   #582
paulina_malami
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomo¶ci: 1
Wlosy zielone po czarnej hennie khadi

Hej, jestem naturalna ciemna blondynka ale przez pare lat farbowalam sie na platynowy blond do cazsu az fryzjer spalil mi wlosy wtedy przeszlam na ciemny braz i w koncu na czarny ale zeby tego bylo malo zaczelam farbowac wlosy raz henna khadi raz zwykla chemiczna ale umyslilam sobie wrocic do swojego naturalnego i zrobic tylko sombre. Sciagnelam po czesci kolor produktami do sciagania farby i zaczelam robic koncowki rozjasniaczem ale wlosy zaczely robic sie zielone... 🤮 jak usunac ta zielen? Ktos probowal moze sosu pomidorowego?

PS nie chce farbowac juz wlosow a na pewno nie na ciemniejszy kolor lub tym bardziej czerwien
paulina_malami jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-08-04, 18:00   #583
Bezz_pomyslu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomo¶ci: 8
Rozja¶niacz nie rozja¶nia w³osów

Hej! Czy kto¶ z was te¿ mia³ taki problem? Moje w³osy by³y kiedy¶ rozja¶nianie przez rozja¶niacz i od razu chwytaly, oczywi¶cie by³o ¿ó³tko ale neutralizowalam go i by³o okej. Mia³am przez d³u¿szy czas kolorowe w³osy - plukanki tonery bo chcia³am mieæ pewno¶æ ¿e mi siê to zmyje jak bêdê chcia³a wróciæ do blondu. Jednak moje w³osy w ogóle teraz na niego nie reaguj±, na³o¿y³am kilka miesiêcy temu na w³osy i chwyci³ tylko mój odrost który ju¿ rozjasniany nie by³ a reszta w³osów zrobi³a siê tylko zielona i nic wiêcej. Nie wiem do koñca co z tym zrobiæ, czy fryzjerzy maja na tyle lepsza farbê aby mi to rozjasnili? Je¶li tak to prosze o propozycjê, przede wszystkim w £odzi lub Poznaniu (oraz bli¿szych okolic) jak kto¶ zna kogo¶ naprawdê dobrego za którego mo¿e reczyc to nawet podjadê :c
Bezz_pomyslu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-08-08, 12:44   #584
Jolanne
Raczkowanie
 
Avatar Jolanne
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomo¶ci: 127
Dot.: okropna zieleñ !!!!!!!!!!

ja bym sz³a do fryzjera który by jako¶ podpowiedzia³ jak zniwelowaæ tê zieleñ ;/
Jolanne jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-08-11, 17:45   #585
tulipanna01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Zielone w³osy

Mam ten sam problem. W³osy bardzo zniszczy³am rozja¶nianiem. Nie chcia³am nak³adaæ farby poniewa¿ moje w³osy s± w z³ej kondycji. Poza tym zrobi³y siê ju¿ tak ¿ó³te od s³oñca... postanowi³am przerzuciæ siê na hennê. Kolor ciemny blond. Na odroscie wyszed³ piêkny ale ni¿ej gdzie mia³am ¿ó³ty blond wyszed³ zielony ☹ Baaardzo zielony. Znalaz³am informacjê ¿e tak siê dzieje gdy na³o¿y siê hennê na rozja¶niane chemicznie w³osy. Problemu by nie by³o gdybym nie musia³a wychodziæ z domu:/ Uratowa³a mnie ró¿owa p³ukanka dodajê kilka kropli do od¿ywki. Przy jasnym blondzie czasami nak³ada³am ale teraz najbardziej mnie uratowa³a. Efekt nie jest trwa³y ale my¶lê ¿e dziêki temu mogê zostaæ przy hennie i d±¿yæ do mojego naturalnego koloru Pierwsze zdjêcie Nie oddaje zieleni, któr± mia³am. Dwa kolejne po plukance. Nie przyciemnia w³osów. Na 1 foto wysz³y ja¶niejsze ni¿ w rzeczywisto¶ci
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20190811_184230.jpg (78,6 KB, 34 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 20190811_184217.jpg (54,3 KB, 29 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 20190811_184159.jpg (52,5 KB, 38 za³adowañ)
tulipanna01 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-08-11, 17:51   #586
tulipanna01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Zielone w³osy

Dodam jeszcze, ¿e za ka¿dym razem gdy prosi³am o zimny kolor u fryzjera wychodzi³ zielonkawy... po wizytach u 3 fryzjerów i po tym jak kolor wyp³ukiwa³ siê po 2 tygodniach za³ama³am rêce... Oczywi¶cie Nie zniechêcam wizyty u fryzjera bo ka¿dy ma inne w³osy
tulipanna01 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-08-27, 13:28   #587
piorunek_01
Atakuj±ca
 
Avatar piorunek_01
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 83
Dot.: Zielone w³osy

mam ¿ó³to-zielone pasma. dziewczyny, uwierzê wam ¿e ciê¿ko siê tego pozbyæ bo jestem po dekoloryzacji, tonerze, farbie i nadal jest poslad :|
__________________
Milczenie- przyjaciel, który nigdy nie zdradza. - Konfucjusz
piorunek_01 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-09-02, 13:49   #588
Olerka991
Raczkowanie
 
Avatar Olerka991
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 111
Dot.: Zielone w³osy

Wspó³czuje wam dziewczyny :O Jest w ogóle jaka¶ opcja by sie tego pozbyæ domowymi sposobami?
__________________
..., chyba siê spó¼ni³am :O
Olerka991 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-09-02 14:49:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:47.