Wstydzę się tańczyć przy partnerze! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-04, 14:02   #1
TrocheOptymizmu
Raczkowanie
 
Avatar TrocheOptymizmu
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 59

Wstydzę się tańczyć przy partnerze!


Tak wiem, dziwne to!
Bekam przy nim, puszczam bąki, załatwiam się przy nim, nie wstydzę się gdy mam rozwolnie, wymiotuję przy nim. Po prostu wszystko! Ale jest jeden jedyny temat, którego się przed nim wstydzę i uważam że leży to w mojej psychice.
Wstydzę się przy nim tańczyć, dać się ponieść imprezie.
Zresztą nie tylko przy nim, póki się nie napiję nie jestem w stanie swobodnie dać się ponieśc imprezie, stresuję się, mam wrażenie że nie umiem wtedy tańczyć a moje ruchy są dość sztywne. Dopiero jak wypiję to mi pomaga.
A teraz są wakacje, nasz czas, planujemy dość ostro się bawić a ja się boję, że pójdę do klubu i będę znów siedzieć do rana jak ten cieć.
Chcę się jakoś przełamać.
Może jest ktoś kto ma podobny problem?
Bardzo mu się podobam, jesteśmy razem 3 lata i nie mam powodów by się wstydzić przy nim tańczyć a jednak, jego osoba wprowadza mnie w krępację kiedy mam tańczyć. Tak samo miewam z koleżankami i innymi ale z nim najbardziej, bo mi na nim zależy ale przecież znam go prawie jak własną kieszeń to czego się wstydzić? Skoro wiem, że stwierdzi, że super tańczę i podoba mu się to. Ale wstydzę się zacząć, polecieć...
Wesprzyjcie mnie jakoś, zachęćcie, błagam.
Zazwyczaj chodzi na imprezy z kolegami, bo ja mam taką możliwość z nim ale wiem że pójdę i będę siedzieć...
TrocheOptymizmu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 14:13   #2
EdytkaEdytka71
Raczkowanie
 
Avatar EdytkaEdytka71
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 149
Dot.: Wstydzę się tańczyć przy partnerze!

A on wie o tym? I co on na to?
EdytkaEdytka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 14:21   #3
TrocheOptymizmu
Raczkowanie
 
Avatar TrocheOptymizmu
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 59
Dot.: Wstydzę się tańczyć przy partnerze!

Wie i mówi, że głupiutka jestem, że nie mam co się wstydzić, bo dla niego jestem idealna. Mam wrażenie, że czasem mu trochę przykro, że mam przed nim taką jedną krempację. A ja mam jakąś cholerną blokadę do tego i nie tylko przed nim.

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Mam wrażenie, że tu chodzi o moją dolegliwość. Mam po tacie pewne tiki, na pierwszy rzut oka niewidoczne i nasilają się jak się stresuję, boję się, że jak tańczę to wygląda absurdalnie i od razu stres, paraliż i wrażenie że zaraz przyjdzie tik.
TrocheOptymizmu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 14:23   #4
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Wstydzę się tańczyć przy partnerze!

Mysle, ze za bardzo martwisz sie tym, co inni o Tobie pomysla lub powiedza. Skoro Twoj chlopak wie o tym problemie, to moze malymi krokami to przelamiesz. Mysleliscie o tanczeniu we dwojke w domu?

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 16:37   #5
201703060948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 422
Dot.: Wstydzę się tańczyć przy partnerze!

Ja tak mam. Po prostu moje ruchy są faktycznie sztywne W ogóle z motoryką, czy jak to się nazywa, u mnie bardzo kiepsko. I nic to, zamiast skupiać się na swoich słabościach, wolę rozwijać atuty. Właściwie nigdy nie tańczę.
201703060948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 21:51   #6
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Wstydzę się tańczyć przy partnerze!

Też tak mam. A chodziłam od małego na lekcje tańca, mam klasę taneczną i w ogóle dobrze tańczę (tak obiektywnie).

Ale ja tego strasznie nie lubię... Bo się wstydzę. Mogę się pokazać nago w tłumie obcych, rozmawiać z ledwo poznaną osobą o seksie, ale zatańczyć jak ktoś patrzy? NIGDY!
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 22:06   #7
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Wstydzę się tańczyć przy partnerze!

Mój mąż ma identyczne i tak od wielu lat. Mi to nie przeszkadza. A im mniej zwracam na to uwagi tym on sie czuje pewnien i bardzien rozluzowany. Więc ja tam do tego nie przykuwam uwagi
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-05, 02:44   #8
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Wstydzę się tańczyć przy partnerze!

Cytat:
Napisane przez TrocheOptymizmu Pokaż wiadomość
Tak wiem, dziwne to!
Bekam przy nim, puszczam bąki, załatwiam się przy nim, nie wstydzę się gdy mam rozwolnie, wymiotuję przy nim. Po prostu wszystko


A-ha..

Mnie,osobiscie, partner który robił by takie rzeczy przy mnie (bekanie,pierdzenie, sikanie i s*anie, rzyganie) po pewnym czasie brzydził. Nie dlatego,że nie toleruje takich zachowań, bo wiadomo czasem się zdarzy niechcący puścić bąka albo beknac. Ale nie notorycznie. Zabija to obraz na partnera, pożądanie zaczyna przygasac.

Chcesz powiedzieć,że masz srake nieborake a twój partner wchodzi sobie do łazienki i np. Myje zęby,kapie się czy coś? I widzi jak się podcierasz?..


Fuj.
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-05, 09:15   #9
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Wstydzę się tańczyć przy partnerze!

Cytat:
Napisane przez Barbarella05 Pokaż wiadomość


A-ha..

Mnie,osobiscie, partner który robił by takie rzeczy przy mnie (bekanie,pierdzenie, sikanie i s*anie, rzyganie) po pewnym czasie brzydził. Nie dlatego,że nie toleruje takich zachowań, bo wiadomo czasem się zdarzy niechcący puścić bąka albo beknac. Ale nie notorycznie. Zabija to obraz na partnera, pożądanie zaczyna przygasac.

Chcesz powiedzieć,że masz srake nieborake a twój partner wchodzi sobie do łazienki i np. Myje zęby,kapie się czy coś? I widzi jak się podcierasz?..


Fuj.
Każdy ma związek, jaki mu pasuje... Jeśli im to nie przeszkadza, no to chyba wszyscy szczęśliwi?
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-05, 10:47   #10
TrocheOptymizmu
Raczkowanie
 
Avatar TrocheOptymizmu
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 59
Dot.: Wstydzę się tańczyć przy partnerze!

Tak, nam to nie przeszkadza i o dziwo dzięki temu nas to zbliża niż oddala, bo znamy siebie z każdej strony, z tej negatywnej też a mimo to dalej jest super. Pożądanie się nie zmieniło a nawet wraz z naszym stażem wzrasta. Ale każda para jest inna.
Nie napisałam tego by wam to obrzydzić ale pokazać bardziej taki obraz, że znamy się od A do Z a ja jednak mam jeden jedyny kompleks, który jest absurdalny.
Koleżanka napisała wyżej, że ,,Ja tańczyć przy kimś? NIGDY!'' - No właśnie moje podejście takie jest. Stresuję się a jak się stresuję moje ruchy są sztywne. A chcę potańczyć w tym roku, bo to dobry klub, szkoda nie skorzystać.
TrocheOptymizmu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-05 11:47:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:04.