Sąsiadka z naprzeciwka - jakie podjąć dalsze kroki ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-10-29, 21:29   #1
kosowiak181
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-10
Wiadomości: 1

Sąsiadka z naprzeciwka - jakie podjąć dalsze kroki ?


Witam,

Miesiąc temu przeprowadziłem się do nowego mieszkania (wynajmuje je). Na przeciwko mieszka pewnie sąsiadka. Zdarzyło mi się jak do tej pory z nią raz chwile porozmawiać i tym samym zapoznać. Ale to było dosłownie 5 min. Trochę żałuje, że bardziej nie przeciągałem tej rozmowy. Dziewczyna wydawała się pozytywna oraz była uśmiechnięta. Ale mam wrażenie, że jest taką osobą na co dzień. Podczas rozmowy zadawała mi sporo pytań. Podczas konwersacji wyszło też, że to jest znajoma mojej koleżanki.

I moje pytanie jak pokierować tą znajomością dalej aby np. bardziej się z nią zapoznać ? Czy jeśli zdarzy się taka okazja to po prostu zaproponować jej czy by nie wpadła na tzw herbatkę i byśmy mogli więcej pogadać ? Jakbyście do tego podeszli ? Czy takie zaproszenie byłoby nie na miejscu żeby kogoś zapraszać do siebie jeśli tą osobę ledwo znamy ?

Dodatkowo w obecnym miejscu będę mieszkać do końca roku, więc mam jeszcze 2 miesiące.
kosowiak181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-01, 20:58   #2
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 857
Dot.: Sąsiadka z naprzeciwka - jakie podjąć dalsze kroki ?

Pierwsze co, to przestań to nazywać znajomością, bo jedynie co to się sobie przedstawiliście i odbyliście grzecznościową rozmowę. A Ty zakładasz o tym wątek na forum. Creepy.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-03, 19:13   #3
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 1 805
Dot.: Sąsiadka z naprzeciwka - jakie podjąć dalsze kroki ?

Określenie "tzw. herbatka" ma dla mnie jednoznaczne skojarzenie i jakbym cos takiego usłyszała od faceta, z którym ledwo raz rozmawiałam, to bym go unikała już zawsze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-03 19:13:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:55.