Premiera książki ?Jak dbać o włosy. Poradnik początkującej włosomaniaczki? Anny Kołomycew, założycielki bloga Anwen.pl! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2014-11-14, 09:59   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Premiera książki ?Jak dbać o włosy. Poradnik początkującej włosomaniaczki? Anny Kołomycew, założycielki bloga Anwen.pl!


Anna Kołomycew jest założycielką najpopularniejszego urodowego bloga poświęconego włosom i ich pielęgnacji: www.anwen.pl. Przez kilka lat wypracowała sobie status eksperta w tej tematyce, jest cytowana w blogosferze. Stworzyła ogromną Facebookową społeczność Włosomaniaczek (ponad 106.000 osób). Swoją pierwszą książkę poświęciła tematowi, na którym się zna najlepiej ? włosom. czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 14:46   #2
ajdija
Raczkowanie
 
Avatar ajdija
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Australia
Wiadomości: 243
Dot.: Premiera książki ?Jak dbać o włosy. Poradnik początkującej włosomaniaczki? Anny

doczekałam się!
sprawię sobie taką na Mikołaja, albo o nią poproszę może i informacje będą się powielać z blogiem, ale jak wysiądzie komputer albo nie będzie prądu, to co wtedy? trzeba mieć papierową alternatywę
ajdija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 15:50   #3
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Premiera książki ?Jak dbać o włosy. Poradnik początkującej włosomaniaczki? Anny

Nieźle się wybiła- od bloga do książki
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 16:44   #4
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Premiera książki ?Jak dbać o włosy. Poradnik początkującej włosomaniaczki? Anny

Jak dziś pamiętam ten etap gdy byłam u niej jedną z pierwszych komentujących. Nie sądziłam wtedy, że tak daleko to się potoczy.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 22:10   #5
92ana
Raczkowanie
 
Avatar 92ana
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 134
Dot.: Premiera książki ?Jak dbać o włosy. Poradnik początkującej włosomaniaczki? Anny

Z przyjemnością sięgnę po tą książkę.
__________________
KOSMETYKI ANI - o sposobach na ładny wygląd i dobre samopoczucie
92ana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 22:30   #6
KarolinaMcCartney
Przyczajenie
 
Avatar KarolinaMcCartney
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4
Dot.: Premiera książki ?Jak dbać o włosy. Poradnik początkującej włosomaniaczki? Anny

Wielkie gratulacje dla Anwen! Ta dziewczyna nawet nie zdaje sobie sprawy jak pomogła mi w moich włosowych problemach Niedługo książka znajdzie się u mnie na półce
KarolinaMcCartney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 14:50   #7
Spokelove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1
Dot.: Premiera książki ?Jak dbać o włosy. Poradnik początkującej włosomaniaczki? Anny

Jestem ogromnie ciekawa tej książki, pewnie niebawem trafi na moją półkę
Spokelove jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-18, 07:34   #8
KITKA_23
Raczkowanie
 
Avatar KITKA_23
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PiotrkĂłw Trybunalski
Wiadomości: 133
Talking Dot.: Premiera książki ?Jak dbać o włosy. Poradnik początkującej włosomaniaczki? Anny

ja już zamówiłam i czekam na książkę... gratulacje ANWEN !!!
__________________
KITKA_23
KITKA_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 13:45   #9
carlarocaa
Przyczajenie
 
Avatar carlarocaa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 3
Dot.: Premiera książki ?Jak dbać o włosy. Poradnik początkującej włosomaniaczki? Anny

Ja mam straszne problemy z włosami. Po nielicznych ale komentarzach widzę, że warto.
carlarocaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 20:03   #10
sweetmedi25
Zakorzenienie
 
Avatar sweetmedi25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 339
Dot.: Premiera książki ?Jak dbać o włosy. Poradnik początkującej włosomaniaczki? Anny

Tez jestem bardzo ciekawa tej książki, ktoś już ją ma z Was Dziewczyny?
sweetmedi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 16:41   #11
AnetaChan
Rozeznanie
 
Avatar AnetaChan
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 515
Dot.: Premiera książki ?Jak dbać o włosy. Poradnik początkującej włosomaniaczki? Anny

Właśnie 2 dni temu dorwałam ją w Empiku podaruję siostrze na Gwiazdkę
AnetaChan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-06, 15:25   #12
Aieaa
Przyczajenie
 
Avatar Aieaa
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2
Dot.: Premiera książki ?Jak dbać o włosy. Poradnik początkującej włosomaniaczki? Anny

Kupiłam sobie na Mikołaja, zaczynam czytac Podobno świetna
Aieaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 20:13   #13
KITKA_23
Raczkowanie
 
Avatar KITKA_23
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PiotrkĂłw Trybunalski
Wiadomości: 133
Thumbs up Dot.: Premiera książki ?Jak dbać o włosy. Poradnik początkującej włosomaniaczki? Anny

Bardzo mi się podoba książka Anwen - zajmuje zaszczytne miejsce w mojej domowej biblioteczce w dziale książkowym: pielęgnacja, makijaż, uroda Według mnie to świetne kompendium wiedzy na temat pielęgnacji i wszystkiego co dotyczy WŁOSÓW. Jestem bardzo z niej zadowolona i na pewno nie raz po nią sięgnę
__________________
KITKA_23
KITKA_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 22:11   #14
sweetmedi25
Zakorzenienie
 
Avatar sweetmedi25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 339
Dot.: Premiera książki ?Jak dbać o włosy. Poradnik początkującej włosomaniaczki? Anny

Cytat:
Napisane przez KITKA_23 Pokaż wiadomość
Bardzo mi się podoba książka Anwen - zajmuje zaszczytne miejsce w mojej domowej biblioteczce w dziale książkowym: pielęgnacja, makijaż, uroda Według mnie to świetne kompendium wiedzy na temat pielęgnacji i wszystkiego co dotyczy WŁOSÓW. Jestem bardzo z niej zadowolona i na pewno nie raz po nią sięgnę
Jakie masz inne książki dotyczące urody? Możesz coś polecić?
sweetmedi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 08:26   #15
KITKA_23
Raczkowanie
 
Avatar KITKA_23
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PiotrkĂłw Trybunalski
Wiadomości: 133
Smile Dot.: Premiera książki ?Jak dbać o włosy. Poradnik początkującej włosomaniaczki? Anny

Cytat:
Napisane przez sweetmedi25 Pokaż wiadomość
Jakie masz inne książki dotyczące urody? Możesz coś polecić?
Pewnie, że mogę - najbardziej lubię sięgać do starych książek z lat 90. ze zbiorów mojej Mamy a moje urodowo-modowe zbiory - te, do których sięgam najczęściej i mam największy sentyment - widoczne są na zdjęciach Mam jeszcze kilka książek z lat 2000. - takie poradniki dla nastolatek, ale raczej zatrzymam je dla mojej Córci. Marzy mi się powiększenie kolekcji o makijażowe poradniki i na pewno "pod choinkę" dostanę jakieś książki dotyczące pielęgnacji włosów, bo już "Mikołaja-Siostrołaja" o takie poprosiłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ulubione urodowe.jpg (122,7 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg najbardziej ulubione urodowe .jpg (113,4 KB, 13 załadowań)
__________________
KITKA_23
KITKA_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 09:11   #16
KITKA_23
Raczkowanie
 
Avatar KITKA_23
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PiotrkĂłw Trybunalski
Wiadomości: 133
Dot.: Premiera książki ?Jak dbać o włosy. Poradnik początkującej włosomaniaczki? Anny

Wracając do książki Anwen - to muszę przyznać, że podoba mi się to, że w bardzo zrozumiały sposób Ania wyjaśnia czytelnikom, jak określić rodzaj włosów (tabelka jest bezcenna i pomaga w łatwym określeniu, a co za tym idzie odnalezieniu się w tematach włosowych). Wszystkie informacje są bardzo rzetelne i potwierdzone doświadczeniem autorki. Muszę przyznać, że śledzenie jej bloga to mój nałóg, zaraz po ukochanym Wizażu . Np. temat określania porowatości włosów jest dla mnie bardziej zrozumiały i łatwiej mi to rozpoznać, korzystając właśnie z podobnej tabelki, jaką opracowała autorka W KSIĄŻCE, ponieważ na blogu mimo ogromu informacji, nie mogłam tego jasno "ogarnąć" Wielkie brawa dla Anwen i czekam na jej kolejną książkę.
__________________
KITKA_23
KITKA_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 16:11   #17
Malfoyy
Raczkowanie
 
Avatar Malfoyy
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 128
Dot.: Premiera książki ?Jak dbać o włosy. Poradnik początkującej włosomaniaczki? Anny

Zakochałam się w tej książce- jak zresztą w blogu Anwen. Uwielbiam jej styl pisania i sposób, w jaki wszystko tłumaczy- prosto, ale dokładnie. Warto przeczytać
Malfoyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 08:50   #18
koloriada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 56
Dot.: Premiera książki ?Jak dbać o włosy. Poradnik początkującej włosomaniaczki? Anny

Uwielbiam bloga Anwen! <3
To dzięki niej zaczęłam dbać o moje kręcone włosy i muszę przyznać, że efekt jest naprawdę zadowalający

Książkę już kupiłam i polecam wszystkim!
"Jak dbać o włosy. Poradnik dla początkującej włosomaniaczki" można wygrać teraz w konkursie na szafa.pl o TU.
koloriada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 09:32   #19
keepcalmandbebeautiful
Raczkowanie
 
Avatar keepcalmandbebeautiful
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 67
Dot.: Premiera książki ?Jak dbać o włosy. Poradnik początkującej włosomaniaczki? Anny

Kupiłam tę książkę jeszcze w przedpremierowej sprzedaży. Przeczytałam od deski do deski. Lektura przyda się wszystkim, którzy chcą rozpocząć swoją "włosomaniacką" przygodę. Jeśli jesteś już w tym temacie zaawansowana, może okazać się, że w książce nie znajdziesz już wiele nowego. Moim zdaniem jednak warto ją kupić, bo stanowi kompendium wiedzy, wszystkie ważne informacje są zebrane w jednym miejscu. Dużym plusem są też przepisy na domowe kosmetyki.
__________________
Mój blog: Keep calm and be beautiful
keepcalmandbebeautiful jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-05, 15:14   #20
sweetmedi25
Zakorzenienie
 
Avatar sweetmedi25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 339
Dot.: Premiera książki ?Jak dbać o włosy. Poradnik początkującej włosomaniaczki? Anny

Fajna promocja jest w jednej księgarni więc chyba się skuszę
sweetmedi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-05 16:14:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:03.