Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-03-07, 20:41   #31
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez roux666 Poka¿ wiadomo¶æ
mysle, ze jak juz kupilam to po prostu naloze ja i zobacze...najwyzej nastepnym razem jej juz nie kupie.

Hm..a od czego ta porowatosc zalezy? Czy jest to cos, na co mamy wplyw? Wyczytalam na Twoim blogu, ze pory sie zamyka splukujac na koniec wlosy zimna woda... Co jeszcze bedzie pomagac??
dobre oczyszczenie pare dnie przed farbowaniem i zakwaszenie tu¿ po farbowaniu. Niektóre od¿ywki do w³osów farbowanych znakomicie domykaj± ³uskê - ³atwo to wyczuæ, w³oski s± bardzo lej±ce g³adkie...dobra jest tez metoda p³ukaniki ostowej - na szklankê wody ³y¿ka/2 octu jab³kowego. Porowato¶æ mo¿e byæ juz nasz± przypad³o¶ci± ale najczê¶ciej wynika z zniszczeñ przez chemiczne farby, rozja¶niacze itp.
mo¿na wykonaæ test na porowato¶æ: potrzebujemy kilkana¶cie czystych, pozbawionych kosmetyków w³osów z ró¿nych czê¶ci g³owy oraz szklanki wody. W³osy zanurzamy w wodzie i czekamy a¿ w³osy opadn± na dno. Je¿eli opadn± w czasie 2 minut to w³osy s± wysokoporowate, je¶li utrzymuj± siê na powierzchni to s± niskoporowate, je¶li po jakim¶ czasie opadaj± na dno ¶rednioporowate.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-07, 20:52   #32
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomo¶ci: 7 521
GG do roux666
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
dobre oczyszczenie pare dnie przed farbowaniem i zakwaszenie tu¿ po farbowaniu. Niektóre od¿ywki do w³osów farbowanych znakomicie domykaj± ³uskê - ³atwo to wyczuæ, w³oski s± bardzo lej±ce g³adkie...dobra jest tez metoda p³ukaniki ostowej - na szklankê wody ³y¿ka/2 octu jab³kowego. Porowato¶æ mo¿e byæ juz nasz± przypad³o¶ci± ale najczê¶ciej wynika z zniszczeñ przez chemiczne farby, rozja¶niacze itp.
mo¿na wykonaæ test na porowato¶æ: potrzebujemy kilkana¶cie czystych, pozbawionych kosmetyków w³osów z ró¿nych czê¶ci g³owy oraz szklanki wody. W³osy zanurzamy w wodzie i czekamy a¿ w³osy opadn± na dno. Je¿eli opadn± w czasie 2 minut to w³osy s± wysokoporowate, je¶li utrzymuj± siê na powierzchni to s± niskoporowate, je¶li po jakim¶ czasie opadaj± na dno ¶rednioporowate.

wow Kathy, bardzo dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz!!)


wszedzie szukam jeszcze info jak czesto zakwaszac wlosy...Ale nigdzie nie znajduje...:/
Alez Cie dzis wypytuje ...
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood

Edytowane przez roux666
Czas edycji: 2013-03-07 o 20:58
roux666 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-07, 21:07   #33
viooolett
Raczkowanie
 
Avatar viooolett
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: ok.Chelma
Wiadomo¶ci: 133
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
a ze sie tak psytam czy owa analiza nie byla przeprowadzana przez kogos znanaego? bo kilku "specjalistow" z pl jak przychodzi "zwykla" Polka to kazdej mowia, ze jest latem i dopiero dla znanych twarzy szukaja czegos wlasciwego
pamietam jak mnie rozbawilo jak kiedys ktos polecil mi srebrne dodatki i szary szale wygladalam jak z anemia i przebarwieniami



zdecydowanie popieram taka opinie, czyste typy to rzadkosc
no i moze troche takich osob to KAZDA POLKA przestanie byc latem



a nie jestes ciemna jesienia??
Teraz mysle,ze tak,choc dlugo wierzylam w to,ze jestem zima,przez ten chlodny odcien wlosow.Mam rudy nawet w teczowkach...
viooolett jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-07, 21:08   #34
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez roux666 Poka¿ wiadomo¶æ
wow Kathy, bardzo dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz!!)


wszedzie szukam jeszcze info jak czesto zakwaszac wlosy...Ale nigdzie nie znajduje...:/
Alez Cie dzis wypytuje ...
kiedy¶ robiono to po ka¿dym myciu...nie by³o balsamów, wiêc mo¿esz to robiæ po ka¿dym myciu, ja natomiast nie robie tego poniewa¿ mam ró¿ne wypróbowane od¿ywki które lubie.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-07, 21:15   #35
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 5 146
GG do olena90
Cytat:
Napisane przez roux666 Poka¿ wiadomo¶æ
wow Kathy, bardzo dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz!!)


wszedzie szukam jeszcze info jak czesto zakwaszac wlosy...Ale nigdzie nie znajduje...:/
Alez Cie dzis wypytuje ...
Zakwaszacze masz teraz w szamponach i odzywkach do wlosow farbowanych.. ale wiem ze mozna kupic zakwaszacz w profesjonalnych hurtowniach

wyslane z fonika L5
__________________
My
22.11.2008

"tak" 24.12.2009

Lilu¶
13.01.2015


16.01.2016
olena90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-07, 22:13   #36
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 648
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
ju¿ 3 czê¶æ super...

cocopoznan

fajny kolor, i stonowany tez takiel lubie
Dziêki!

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
a ze sie tak psytam czy owa analiza nie byla przeprowadzana przez kogos znanaego? bo kilku "specjalistow" z pl jak przychodzi "zwykla" Polka to kazdej mowia, ze jest latem i dopiero dla znanych twarzy szukaja czegos wlasciwego...
Fakt. Ja by³am u babki z Poznania, nie jakiej¶ z TV. Analiza trwa³a ponad 2 godziny z samymi chustami a potem jeszcze pokaza³a mi make up w moich barwach.
Naprawdê profesjonalnie zrobiona. Jak mi przyk³ada³a do twarzy ró¿ne kolory to widaæ by³o jak siê cera zmienia. Jak zaczê³am siê ubieraæ zgodnie z tym co mi doradzi³a, to wszyscy znajomi zauwa¿yli ¿e zmiana na korzy¶æ. Dosta³am te¿ próbnik z moimi osobistymi kolorami. Nie taki standardowy, ogólny dla jesieni, ale taki z wszystkimi kolorami jakie mi pasowa³y. Polecam na 100%.
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-07, 22:41   #37
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 5 146
GG do olena90
A kuku bo polki sa w 70% wiosnami.. jednak uwazanie na stylizacji sie przydaje.

wyslane z fonika L5
__________________
My
22.11.2008

"tak" 24.12.2009

Lilu¶
13.01.2015


16.01.2016
olena90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-03-08, 09:44   #38
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez viooolett Poka¿ wiadomo¶æ
Teraz mysle,ze tak,choc dlugo wierzylam w to,ze jestem zima,przez ten chlodny odcien wlosow.Mam rudy nawet w teczowkach...

no to moim zdaniem nie mozesz byc zima, jak dla zdecydowanie jestes ciemna jesienia

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki!

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------


Fakt. Ja by³am u babki z Poznania, nie jakiej¶ z TV. Analiza trwa³a ponad 2 godziny z samymi chustami a potem jeszcze pokaza³a mi make up w moich barwach.
Naprawdê profesjonalnie zrobiona. Jak mi przyk³ada³a do twarzy ró¿ne kolory to widaæ by³o jak siê cera zmienia. Jak zaczê³am siê ubieraæ zgodnie z tym co mi doradzi³a, to wszyscy znajomi zauwa¿yli ¿e zmiana na korzy¶æ. Dosta³am te¿ próbnik z moimi osobistymi kolorami. Nie taki standardowy, ogólny dla jesieni, ale taki z wszystkimi kolorami jakie mi pasowa³y. Polecam na 100%.
to swietnie, uwielbiam douczone i zaangazowane w taka prace osoby. jak sama mowisz nawet osoby z Twojego otoczenia dostrzegly zmiany czyli analiza sie przydala i byla przeprowadzona profesjonalnie moze kiedys sie skusze w takim razie (ponownie)

Cytat:
Napisane przez olena90 Poka¿ wiadomo¶æ
A kuku bo polki sa w 70% wiosnami.. jednak uwazanie na stylizacji sie przydaje.

wyslane z fonika L5
a kuku do mnie czy do niezbyt przygotowanych profesjonalistek?? nie wiem czego ucza na takich kursach bo nie bralam w nich udzialu, wiem natoamist ze zdecydowana wiekszosc osob, ktore poznalam ( w tym troche znanych) uwaza niemal kazda Polke za lato. jeszcze jakis czas temu nawet w kazdym artykule bylo to podkreslane
a szkoda bo jakos nie widze zebysmy byly az tak do siebie nawet kolorystycznie podobne. czasami mam troche wrazenie , ze to poczucie "podobienstwa i niemal identycznosci "kazdej Polki"" to troche niechciana pamiatka po czasach komuny wtedy podobno kazdy mial byc taki sam ( z opowiadan Mamy) i chyba troche to zostalo w swiadomosci nawet naszego pokolenia
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-08, 10:40   #39
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomo¶ci: 7 521
GG do roux666
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

hej hej pieknego dnia rude kobiety!!!)
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-08, 11:09   #40
mandarynka882
Rozeznanie
 
Avatar mandarynka882
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 872
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Kobitki Wszystkiego Naj z Okazji Naszego ¦wiêta hehe))!!!

dzi¶ w DDTVN babka ( stylistka czy kosmetyczka l'oreal) mówi³a, ¿e wiêkszo¶æ Polek ma ch³odny typ urody czyli popielate jasne lub ciemne blondy albo br±zy, cere be¿ow± albo szar± zmêczon±...
pokazywa³a jak dobraæ czerwon± szminkê do typu urody. Szkoda, ¿e ca³o¶ci nie ogl±da³am bo mo¿e co¶ wiêcej mówi³a
mandarynka882 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-08, 11:49   #41
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomo¶ci: 1 441
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Kolejne farbowanie Bardzo lubiê swój blond, ale ostatnio lepiej siê czujê w rudawych odcieniach.
Zdjêcia z wczoraj, robione przy bardzo pochmurnej pogodzie.
Z lewej w naturalnym ¶wietle, z prawej flesz.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg rude.jpg (142,7 KB, 221 za³adowañ)
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-08, 12:41   #42
sza1234
Przyczajenie
 
Avatar sza1234
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: 3city
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Palette Intensive Color Creme KI6 Mied¼ - dla bezpieczeñstwa pofarbowa³am tylko jedno pasmo i oczywi¶cie wyszed³ krwisto czerwony. Dwie farby pójd± w odstawkê w sobotê kolejna próba, tym razem farba fryzjerska, nazwy nie pamiêtam. jak uzyskam wymarzony kolor zamieszczê zdjêcie trzymajcie kciuki

A mo¿e która¶ z Was chcia³aby farbê wy¿ej podan±?
sza1234 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-08, 14:04   #43
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun pó³nocny
Wiadomo¶ci: 8 098
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mandarynka882 Poka¿ wiadomo¶æ
Kobitki Wszystkiego Naj z Okazji Naszego ¦wiêta hehe))!!!

dzi¶ w DDTVN babka ( stylistka czy kosmetyczka l'oreal) mówi³a, ¿e wiêkszo¶æ Polek ma ch³odny typ urody czyli popielate jasne lub ciemne blondy albo br±zy, cere be¿ow± albo szar± zmêczon±...
pokazywa³a jak dobraæ czerwon± szminkê do typu urody. Szkoda, ¿e ca³o¶ci nie ogl±da³am bo mo¿e co¶ wiêcej mówi³a
widzia³am ten fragment. moim zdaniem ta modelka by³a tragicznie pomalowana. a makija¿ystka zapomnia³a wspomnieæ, ¿e nie ka¿demu pasuje czerwona szminka, bo niektórzy (np. ja) maj± naturalnie raczej ¿ó³te zêby ni¿ bia³e, a czerwieñ je tylko podkre¶la.
__________________
tekila901 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-08, 14:45   #44
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tekila901 Poka¿ wiadomo¶æ
widzia³am ten fragment. moim zdaniem ta modelka by³a tragicznie pomalowana. a makija¿ystka zapomnia³a wspomnieæ, ¿e nie ka¿demu pasuje czerwona szminka, bo niektórzy (np. ja) maj± naturalnie raczej ¿ó³te zêby ni¿ bia³e, a czerwieñ je tylko podkre¶la.

i o tym wlasnie mowie, a sugerowana przez jedna z nas tutaj rzekoma wiosna u 70 % Polek ( przperaszam, ale nie pamietam nicka) to cieply typ przeciez

moja Mama ma tak samo jak Ty, w czerwonej szmince jak normalnie biale zeby wydaja sie zolte i zadne odcienie, nawet rzekomo wybielajace szminki i tak nie daja rady

a co do modelki, ze tak powiem jak ktos lubi zle wygladac to kto zabroni
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-08, 14:49   #45
mandarynka882
Rozeznanie
 
Avatar mandarynka882
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 872
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Chardon Poka¿ wiadomo¶æ
Kolejne farbowanie Bardzo lubiê swój blond, ale ostatnio lepiej siê czujê w rudawych odcieniach.
Zdjêcia z wczoraj, robione przy bardzo pochmurnej pogodzie.
Z lewej w naturalnym ¶wietle, z prawej flesz.
bardzo ³adny kolorek, ja w³a¶nie teraz bym co¶ takiego chcia³a
jaka to farba?
mandarynka882 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-08, 14:54   #46
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomo¶ci: 1 441
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Venita, balsam z henn± nr 2.
Sp³ukuje siê po ok. 4 tygodniach do ciemnego z³ota.
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-08, 15:39   #47
mandarynka882
Rozeznanie
 
Avatar mandarynka882
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 872
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

mi siê teraz w ogóle bardziej podobaj± takie kolorki i w takie bym chcia³a celowaæ:


mandarynka882 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-08, 16:35   #48
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 5 146
GG do olena90
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
a kuku do mnie czy do niezbyt przygotowanych profesjonalistek?? nie wiem czego ucza na takich kursach bo nie bralam w nich udzialu, wiem natoamist ze zdecydowana wiekszosc osob, ktore poznalam ( w tym troche znanych) uwaza niemal kazda Polke za lato. jeszcze jakis czas temu nawet w kazdym artykule bylo to podkreslane
a szkoda bo jakos nie widze zebysmy byly az tak do siebie nawet kolorystycznie podobne. czasami mam troche wrazenie , ze to poczucie "podobienstwa i niemal identycznosci "kazdej Polki"" to troche niechciana pamiatka po czasach komuny wtedy podobno kazdy mial byc taki sam ( z opowiadan Mamy) i chyba troche to zostalo w swiadomosci nawet naszego pokolenia
a gdzie napisa³am ¿e by³am na kursie?? ja jestem po szkole wiza¿u.. jakby ka¿da zostawa³a przy naturalnym kolorze w³osów, nie robi³a henny itd to by¶ zobaczy³a podobieñstwo...

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
i o tym wlasnie mowie, a sugerowana przez jedna z nas tutaj rzekoma wiosna u 70 % Polek ( przperaszam, ale nie pamietam nicka) to cieply typ przeciez
nie rzekoma tylko tak jest... wiêkszo¶c polek jest autentyczn± wiosn±... ale najczê¶ciej zmieniaj± siê w zimy(pó³nocn± bad¼ po³udniow±) b±d¼ lata..

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

Cytat:
Napisane przez mandarynka882 Poka¿ wiadomo¶æ
Kobitki Wszystkiego Naj z Okazji Naszego ¦wiêta hehe))!!!

dzi¶ w DDTVN babka ( stylistka czy kosmetyczka l'oreal) mówi³a, ¿e wiêkszo¶æ Polek ma ch³odny typ urody czyli popielate jasne lub ciemne blondy albo br±zy, cere be¿ow± albo szar± zmêczon±..
pokazywa³a jak dobraæ czerwon± szminkê do typu urody. Szkoda, ¿e ca³o¶ci nie ogl±da³am bo mo¿e co¶ wiêcej mówi³a

to s± w³a¶nie co poniektóre cechy wiosny
__________________
My
22.11.2008

"tak" 24.12.2009

Lilu¶
13.01.2015


16.01.2016

Edytowane przez olena90
Czas edycji: 2013-03-08 o 16:48
olena90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-08, 17:12   #49
lulamanula
Raczkowanie
 
Avatar lulamanula
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tekila901 Poka¿ wiadomo¶æ
widzia³am ten fragment. moim zdaniem ta modelka by³a tragicznie pomalowana. a makija¿ystka zapomnia³a wspomnieæ, ¿e nie ka¿demu pasuje czerwona szminka, bo niektórzy (np. ja) maj± naturalnie raczej ¿ó³te zêby ni¿ bia³e, a czerwieñ je tylko podkre¶la.
no, my¶la³am, ¿e ja siê nie znam po prostu bo mi te¿ makija¿ tej modelki nie podoba³ siê wcale
lulamanula jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-08, 21:39   #50
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez olena90 Poka¿ wiadomo¶æ
a gdzie napisa³am ¿e by³am na kursie?? ja jestem po szkole wiza¿u.. jakby ka¿da zostawa³a przy naturalnym kolorze w³osów, nie robi³a henny itd to by¶ zobaczy³a podobieñstwo...



nie rzekoma tylko tak jest... wiêkszo¶c polek jest autentyczn± wiosn±... ale najczê¶ciej zmieniaj± siê w zimy(pó³nocn± bad¼ po³udniow±) b±d¼ lata..

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------




to s± w³a¶nie co poniektóre cechy wiosny
nie wiem po jakiej szkole jestes, ale z calym szacunkiem na studiach takze zakres kazdego przedmiotu prowadzony jest w formie okresowego kursu i kursem z analizy sa takze zajecia w szkole wizazu - masz tam bloki programowe , prawda? blok programowy na uczelni humanistycznej to kursy z okreslonego przedmiotu, na tego typu uczelni np analiza

po drugie - nie sadze bym nie zauwazala roznicy bo patrze na budowe kosci twarzy. to cos wiecej niz kolor bo ja np. jestem mega podobna do siostry a kolory zupelnie inne mamy i podobienstwo widac BO SA KOSCI TE SAME NIEMAL, ale wygladamy juz zupelnie inaczej od kolezanek itd... to straszne widziec TYLKO kolorystyke...
zabawne bo azjaci, ktorzy w poszczegolnych regionach naprawde bywaja niemal kserem sasiada widza swoje odmienne cechy , a Polki, ktore sa piekne na wiele roznych sposobow "ekspertki " wrzucaja do tego samego pudelka....
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel

Edytowane przez julianna-p
Czas edycji: 2013-03-08 o 21:43
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-08, 21:42   #51
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez roux666 Poka¿ wiadomo¶æ
siema rude wizazanki!
dolaczam do Was, jesli mozna )

mam pytanie, czy ktoras z Was farbowala wlosy Professional by FAMA? ( odcien 7.46) albo czy ta marka jest Wam znana??
Jestem w³a¶nie po pierwszym farbowaniu by FAMA nie wp³ynê³a ona na kondycjê moich w³osów i do¶æ d³ugo kolor by³ intensywny
Z koloru jestem zadowolona, chocia¿ na pocz±tku w³osy u nasady wysz³y mi intensywniej ni¿ koñcówki (jednak jest to niezale¿ne od firmy). Jak dla mnie za intensywne, ale nie wiem czego innego siê mog³am spodziewaæ po kolorze 9.44
Poni¿ej kolor po 2-3 tygodniach po farbowaniu, wiêc jest on ju¿ wyp³ukany

Cytat:
Napisane przez tekila901 Poka¿ wiadomo¶æ
widzia³am ten fragment. moim zdaniem ta modelka by³a tragicznie pomalowana. a makija¿ystka zapomnia³a wspomnieæ, ¿e nie ka¿demu pasuje czerwona szminka, bo niektórzy (np. ja) maj± naturalnie raczej ¿ó³te zêby ni¿ bia³e, a czerwieñ je tylko podkre¶la.
Czerwona szminka potrafi z bia³ych zêbów zrobiæ ¿ó³tawe.
Ja niestety te¿ jestem posiadaczk± naturalnie ¿ó³tych ko¶ci i czerwone szminki absolutnie odpadaj±. Jak na moje oko to w ogóle wszelkie rzucaj±ce siê w oczy szminki podkre¶laj± ¿ó³te zêby.
A co do programów, w których s± prezentowane makija¿e na modelkach to nie wiem czemu, ale bardzo rzadko podobaj± mi siê ich stylizacje

Wy¿ej poruszy³y¶cie temat naturalno¶ci (braku makija¿u i naturalnych w³osów). Ja te¿ d³ugo ¿y³am w prze¶wiadczeniu, ¿e jest mi to niepotrzebne, ale teraz nie mogê bez makija¿u i mojego aktualnego koloru w³osów ¿yæ
Tez uwa¿am, ¿e moje oczy bez kreski i tuszu znikaj±
Ale wiadomo, wszystko trzeba umieæ robiæ z umiarem
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg wiza¿2.jpg (29,2 KB, 187 za³adowañ)

Edytowane przez Filifonka
Czas edycji: 2013-03-08 o 21:44
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-09, 01:39   #52
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 5 146
GG do olena90
Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
nie wiem po jakiej szkole jestes, ale z calym szacunkiem na studiach takze zakres kazdego przedmiotu prowadzony jest w formie okresowego kursu i kursem z analizy sa takze zajecia w szkole wizazu - masz tam bloki programowe , prawda? blok programowy na uczelni humanistycznej to kursy z okreslonego przedmiotu, na tego typu uczelni np analiza

po drugie - nie sadze bym nie zauwazala roznicy bo patrze na budowe kosci twarzy. to cos wiecej niz kolor bo ja np. jestem mega podobna do siostry a kolory zupelnie inne mamy i podobienstwo widac BO SA KOSCI TE SAME NIEMAL, ale wygladamy juz zupelnie inaczej od kolezanek itd... to straszne widziec TYLKO kolorystyke...
zabawne bo azjaci, ktorzy w poszczegolnych regionach naprawde bywaja niemal kserem sasiada widza swoje odmienne cechy , a Polki, ktore sa piekne na wiele roznych sposobow "ekspertki " wrzucaja do tego samego pudelka....
Ja jestem po typowej szkole wizazu i nie mialam blokow tematycznych tylko cale dwa lata opieraly sie na analizach kolorystycznych,typach urody,jakie kto powinien nosic kolory, i jak korygowac wady urody poprzez bronzery i rozjasniacze.. i to nie chodzi o podobienstwo w budowie twarzy tylko w kolorystyce oczu( bialka plus teczowki) ,cery,wlosow...

wyslane z fonika L5
__________________
My
22.11.2008

"tak" 24.12.2009

Lilu¶
13.01.2015


16.01.2016
olena90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-09, 13:18   #53
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

ja natomiast jestem typowa jesieñczy to farbowana czy tez nie, mój naturalny to kasztanowy ciemny br±z...teraz jestem ruda oczki br±zowo-z³ote...
je¶li chodzi o ubrania czê¶ciej (90%) stosuje palete wiosny ni¿ jesieni bo siê lepiej w takiej czuje, natomiast make-up typowo jesienny...
co do szminek czerwonych to tragedia...lub Addams Family w moim przypadku - wygl±da nienaturalnie, u¿ywam b³yszczyków w kolorze nude lub transparentnej rozwodnionej truskawki, oczy w kolorze fioletu, br±zu i zieleni khaki
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-09, 15:49   #54
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 5 146
GG do olena90
Ale dlaczego my wogole odbiegamy od tematu?? :p

wyslane z fonika L5
__________________
My
22.11.2008

"tak" 24.12.2009

Lilu¶
13.01.2015


16.01.2016
olena90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-09, 20:31   #55
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomo¶ci: 7 521
GG do roux666
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Dziewczyny, a jak czesto odswiezacie swoje kolory?
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-09, 20:39   #56
viooolett
Raczkowanie
 
Avatar viooolett
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: ok.Chelma
Wiadomo¶ci: 133
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Ostatnio widzialam odzywki do wlosow Syoss,color&volume,czy jesli daje objetosc to nie bedzie wyplukiwac koloru,bo ma niby go chronic.Czy uzywal ktos tej odzywki?

Edytowane przez viooolett
Czas edycji: 2013-03-09 o 20:49
viooolett jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-09, 22:23   #57
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
ja natomiast jestem typowa jesieñczy to farbowana czy tez nie, mój naturalny to kasztanowy ciemny br±z...teraz jestem ruda oczki br±zowo-z³ote...
je¶li chodzi o ubrania czê¶ciej (90%) stosuje palete wiosny ni¿ jesieni bo siê lepiej w takiej czuje, natomiast make-up typowo jesienny...
co do szminek czerwonych to tragedia...lub Addams Family w moim przypadku - wygl±da nienaturalnie, u¿ywam b³yszczyków w kolorze nude lub transparentnej rozwodnionej truskawki, oczy w kolorze fioletu, br±zu i zieleni khaki
piekny i rzadki typ urody, moj ukochany

Cytat:
Napisane przez olena90 Poka¿ wiadomo¶æ
Ale dlaczego my wogole odbiegamy od tematu?? :p

wyslane z fonika L5
moze dlatego,ze bycie ruda/czerwonowlosa/miedziana blondynka to musi byc calosc, a ktoz lepiej zrozumie dylematy niz inny farbowany rudzielec
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-10, 01:25   #58
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 5 146
GG do olena90
Cytat:
Napisane przez roux666 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, a jak czesto odswiezacie swoje kolory?
Raz na miesiac?? Cos takiego

wyslane z fonika L5
__________________
My
22.11.2008

"tak" 24.12.2009

Lilu¶
13.01.2015


16.01.2016
olena90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-10, 01:28   #59
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 5 146
GG do olena90
Cytat:
Napisane przez viooolett Poka¿ wiadomo¶æ
Ostatnio widzialam odzywki do wlosow Syoss,color&volume,czy jesli daje objetosc to nie bedzie wyplukiwac koloru,bo ma niby go chronic.Czy uzywal ktos tej odzywki?
Ja uzywalam syoss'a na prostowanie wlosow. Tez chroni jako tako kolr.. musisz sprobowac..

wyslane z fonika L5
__________________
My
22.11.2008

"tak" 24.12.2009

Lilu¶
13.01.2015


16.01.2016
olena90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-10, 10:33   #60
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 648
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ



......moze dlatego,ze bycie ruda/czerwonowlosa/miedziana blondynka to musi byc calosc, a ktoz lepiej zrozumie dylematy niz inny farbowany rudzielec
No w³a¶nie. A dlaczego nie?

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
ja natomiast jestem typowa jesieñczy to farbowana czy tez nie, mój naturalny to kasztanowy ciemny br±z...teraz jestem ruda oczki br±zowo-z³ote...
je¶li chodzi o ubrania czê¶ciej (90%) stosuje palete wiosny ni¿ jesieni bo siê lepiej w takiej czuje, natomiast make-up typowo jesienny...
co do szminek czerwonych to tragedia...lub Addams Family w moim przypadku - wygl±da nienaturalnie, u¿ywam b³yszczyków w kolorze nude lub transparentnej rozwodnionej truskawki, oczy w kolorze fioletu, br±zu i zieleni khaki
Ja te¿ jestem jesieni±. Mam bardzo jasn± skórê z piegami, ale pasuje mi czerwieñ na ustach, tylko nie ciemna i musi mieæ ciep³y odcieñ - taki pomidor. Ale najbardziej lubiê kolory, które maj± odcieñ jakby przygryzionych warg, takie naturalne. U¿ywam tylko szminek, b³yszczyki zjadam b³yskawicznie.
Oczy mam orzechowe (br±zowo-z³ote z odrobin± zieleni). Lubiê cienie w naturalnych odcieniach kremowobr±zowych + czarny eyeliner.

Je¶li chodzi o ubrania, to lubiê raczej ciemne kolory. Teraz jak mam wyraziste rude w³osy, to lubiê nosiæ g³ównie zielenie wszelkiej ma¶ci, czerñ, ciemn± czekoladê. Na lato mam te¿ trochê rzeczy ceglastych, kremowych, nude, pomarañczowych, ¶liwkowych i ciemnego granatu.

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Cytat:
Napisane przez roux666 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, a jak czesto odswiezacie swoje kolory?
Odrosty robiê co 3 tygodnie (mam ju¿ trochê siwków z przodu). Wtedy te¿ zazwyczaj na ostatnie 15 min przeci±gam farbê z odrobin± ciep³ej wody. Kolor jest wtedy jednolity i zadbany. W³osy w bardzo dobrej kondycji.
__________________
I love Vintage!

Edytowane przez CocoPoznan
Czas edycji: 2013-03-10 o 17:11
CocoPoznan jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-10-06 10:28:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:44.