wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-05, 10:50   #181
muress
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

witam wszystkich, to chyba moj pierwszy post na tym forum

Mam dwie uzyteczne wiadomosci i jedno pytanie ;-)

To najpierw to, co wiem:

1. peep toe (czy jakkolwiek się to pisze) - są do kupienia (albo M&S albo w sklepach z rajstopami - juz nie pamietam, gdzie to znalazłam, ale znalazłam) specjalne rajstopy do takich butów i to az dwa typy:

- z dziurą na palcach (słowo!) tzn rajstopa konczy sie na stopie i tylko zahacza o duzy palec taką pętelką jakby w japonkach
- bez wzmocnienia na palcach i bez szwa

2. nieprzemakalne buty do spodnicy i spodni i jeszcze nie trapery (pewnie sprawa nieaktualna, ale odpowiem): bardzo polecam buty z goretexem, zwłaszcza firm hoegl i ara (byc moze to nawet to samo, tzn. w sklepach ara sprzedaja chyba buty hoegl). Sa rozne, na plaskim, na obcasie, co roku inna kolekcja. Najladniejsze jakie widzialam, to ze dwa lata temu na płaskiej podeszwie, takie sportowe, zaokrąglony przód, ale długie do kolan, z czegos elastycznego, takie buty "rajstopa". W kazdym razie nie przemakają, ja chodzilam w nich po kaluzach, w glebokim sniegu - i nic. Najczesciej jednak sa ocieplane, ale moze mozna znalezc cos bez ocieplenia lub z malym ociepleniem.

a teraz pytanie:

w zacmieniu umyslu kupiłam dwie pary butów rowno o rozmiar za duze (39 zamiast 38). To czólenka, jedne na platformie i wysoki obcas, drugie z pieta i zakrytymi palcami, wyciete w srodku. Buty sa ladne, chetnie bym w nich chodzila, ale spadaja wrr. Co moge zrobic?? Wkladki scholla party feet - to wyczytałam. Cos jeszcze? Wypchanie czubków ? No szkoda mi tych butów, bo dlugo takich szukalam (zwlaszcza tych na platformie) i nie moglam znalezc, a te sa ladne, zgrabne i dobrze wyprofilowane. Moze jednak ktos podrzuci jakis pomysł?
muress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 19:35   #182
cookiemonster
Wtajemniczenie
 
Avatar cookiemonster
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 904
GG do cookiemonster
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez muress Pokaż wiadomość

a teraz pytanie:

w zacmieniu umyslu kupiłam dwie pary butów rowno o rozmiar za duze (39 zamiast 38). To czólenka, jedne na platformie i wysoki obcas, drugie z pieta i zakrytymi palcami, wyciete w srodku. Buty sa ladne, chetnie bym w nich chodzila, ale spadaja wrr. Co moge zrobic?? Wkladki scholla party feet - to wyczytałam. Cos jeszcze? Wypchanie czubków ? No szkoda mi tych butów, bo dlugo takich szukalam (zwlaszcza tych na platformie) i nie moglam znalezc, a te sa ladne, zgrabne i dobrze wyprofilowane. Moze jednak ktos podrzuci jakis pomysł?

jesli twoje buty sa za duze o jeden rozmair to niewiele mozesz zrobic. wkladka do buta, zapietki i podpietki pomagaja jesli brakuje kilku milimetrow. nie wiem czy ci to pomorze przy roznicy jednego rozmiru. mozesz sprobowac. a jesli nie chodzilas w tych butach to radze je sprzedac i kupic w odpowiednim rozmiarze. jest dporo butow na platformie w sklepach takze napewo uda ci sie dostac takie w rozmairze 38.
__________________
cookiemonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 20:12   #183
Ryjek
Zakorzenienie
 
Avatar Ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 548
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

mam pytanie do Warszawianek:
czy w sklepie Miss Sixty są dostępne takie buty?
będę wdzięczna za odpowiedz
image4xls.jpg

image4xl.jpg

image1xl.jpg
Ryjek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 09:04   #184
Sandrunia Niepoń
Zadomowienie
 
Avatar Sandrunia Niepoń
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 791
GG do Sandrunia Niepoń Send a message via Skype™ to Sandrunia Niepoń
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez cookiemonster Pokaż wiadomość
a co sie tyczy numeracji w różnych krajach to istnieją 3 główne sposoby numerowania obuwia w Europie:
1.numeracja metryczna gdzie 1cm=1 numer, teoretycznie powinna być używana w Polsce ale używana jest bardzo rzadko. długość stopy= rozmair obuwia. w Czechach używa się systemu mondopoint czyli długość stopy+13mm= roamiar obuwia
2. numeracja sztychowa francuska, używana powszechnie w Europie (tu są numery 36-40 dla pań), 1 sztych=1 numer, 1 sztych to 1/3 z 2cm=6,667mm
3. numeracja calowa angielska, 1/3 cala=1 numer,



wklejam jeszcze tabelkę z numeracją w różnych krajach

US / Canada China Australia Europe Mexico Japan UK.............. __5__________35.5____3.5_ _____35_____-_____21____2.5 __5.5________36______4___ ____35.5____- ____21.5___3 __6__________37______4.5_ _____36_____- ____22____3.5 __6.5________37.5_____5__ ______37_____-____22.5___4
__7 _________38_______5.5____ __37.5___- ____23____4.5 __7.5________39_______6__ ______38____4.5___23.5___ 5
__8 _________39.5_____6.5____ __38.5___5 ____24_____5.5
__8.5________40______7___ _____39_____5.5___24.5___ __6
__9 ________41______7.5______ _40_____6____25______6.5
__9.5_________-______8________41_____6.5 ___25.5_____7
__10_________42______8.5_ _____42_____7_____26_____ _7.5

Czyli numer 39 to bedzie??
__________________
Moje szczęście jest już z Nami FASOLKA

Przyszedł na świat 2009.01.06


Sandrunia Niepoń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 09:29   #185
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez Sandrunia Niepoń Pokaż wiadomość
Czyli numer 39 to bedzie??
Wg amerykańskiej numeracji to 8,5. Ale najlepiej zmierz długość stopy centymetrem i zapytaj w wątku o butkach zamawianych z zagranicy, czy ktoś ma 39 i jaki rozmiar brał. Bo ja noszę 38 a moja stopa ma 25 cm i wg tabelki powinnam brać 7,5 - tymczasem dziewczyny pisały tam, że 7,5 to 24,5 cm I tym sposobem sama się pogubiłam i nie wiem, jaki rozmiar brać z Cutesy Shoes :/
Edit. Jeszcze przy butach zakrywajacych stopę można by jakoś ukryć, gdyby rozmiar był za duży (można np. wepchać coś w czub), ale ja chcę wziąć peep-toe, które odsłaniają palce i muszą być w sam raz :/
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 09:51   #186
Sandrunia Niepoń
Zadomowienie
 
Avatar Sandrunia Niepoń
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 791
GG do Sandrunia Niepoń Send a message via Skype™ to Sandrunia Niepoń
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Szkoda ze Nikt mi nie odp,ale zaryzykuje i zamawiam :
Bucik nr 39 to 8,5??????Mam rozmiar 39 normalnie.
http://stores.channeladvisor.com/cut...ti?sck=2906858

http://stores.channeladvisor.com/cut...n_?sck=2906858


W rzie jakichkolwiek pytań prosze o kontakt na gg.
Dziękuje
__________________
Moje szczęście jest już z Nami FASOLKA

Przyszedł na świat 2009.01.06


Sandrunia Niepoń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 09:54   #187
Sandrunia Niepoń
Zadomowienie
 
Avatar Sandrunia Niepoń
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 791
GG do Sandrunia Niepoń Send a message via Skype™ to Sandrunia Niepoń
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez Ally83 Pokaż wiadomość
Wg amerykańskiej numeracji to 8,5. Ale najlepiej zmierz długość stopy centymetrem i zapytaj w wątku o butkach zamawianych z zagranicy, czy ktoś ma 39 i jaki rozmiar brał. Bo ja noszę 38 a moja stopa ma 25 cm i wg tabelki powinnam brać 7,5 - tymczasem dziewczyny pisały tam, że 7,5 to 24,5 cm I tym sposobem sama się pogubiłam i nie wiem, jaki rozmiar brać z Cutesy Shoes :/
Edit. Jeszcze przy butach zakrywajacych stopę można by jakoś ukryć, gdyby rozmiar był za duży (można np. wepchać coś w czub), ale ja chcę wziąć peep-toe, które odsłaniają palce i muszą być w sam raz :/
Dobrze obliczylas,bo tesciowa ma 37 czyli 6,5 a moj spr w adidasach,bo tam sa rozne rozmiary i bylo napisane ze 39 to 8,5.
Czyli wszystko sie zgadza
__________________
Moje szczęście jest już z Nami FASOLKA

Przyszedł na świat 2009.01.06


Sandrunia Niepoń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-10, 12:19   #188
aleks_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Ja mam takie pytanko do Cookie....mianowicie mam kilka par butów w których żadko chodze bo mają za wysoki obcas ok 8cm;( chciałabym wymienić w nich obcasy tak na takie ok 3cm a w jednych nawet chciałabym mieć tylko taki mały na 1 cm wysokości. Myślisz Cookie że jest to możliwe od strony technicznej? Czy szewc się tego podejnie? pozdrawiam
aleks_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 16:02   #189
eloteteie
Zadomowienie
 
Avatar eloteteie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 649
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Miałam podobną sytuację w balerinkach - miały obcas 1,5 - 2cm. chciałam go prawie w ogóle zlikwidować, wydawać by się mogło, że ingerencja nie byłaby zbyt duża, ale szewc odmówił. Powiedział, że cała linia buta by się zmieniła, czub podniósłby się, a mnie najprawdopodobniej bolałyby w tych butach stopy.
eloteteie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 01:32   #190
cookiemonster
Wtajemniczenie
 
Avatar cookiemonster
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 904
GG do cookiemonster
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez aleks_a Pokaż wiadomość
Ja mam takie pytanko do Cookie....mianowicie mam kilka par butów w których żadko chodze bo mają za wysoki obcas ok 8cm;( chciałabym wymienić w nich obcasy tak na takie ok 3cm a w jednych nawet chciałabym mieć tylko taki mały na 1 cm wysokości. Myślisz Cookie że jest to możliwe od strony technicznej? Czy szewc się tego podejnie? pozdrawiam

to jest niewykonalne!!! nie mozna obnizyc wysokich butow o 5cm!! buty robione sa na kopycie dostosowanym do odpowiedniej wysokosci obcasa (roznica moze wyniesc pol centymetra). jesli obejzysz na pierwszej stronie zdjecia z tego jak sie robi but zobaczysz ze buty na obcasie maja specjalna stalowa wkladke zeby utrzymac ich ksztalt, wszelkie czesci spodu buta dostosowane sa do tej wysokosci obcasa. przyszwa jest tez juz uformowana odpowiednio takze nie ma nawet mozliwosci zmienienia wysokosci obcasa w twoich butach.
__________________
cookiemonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 10:10   #191
diament74
Raczkowanie
 
Avatar diament74
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 59
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Mam taki sam problem...Znów nie trafione obuwie. Są za lużle. Ale coś wymyślę. Kupię podpiętki może będzie lepiej...
diament74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-11, 12:28   #192
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

czesc .mam pytanko.jak profesjonalnie mierzy sie wysokosc obcasa?do nawyzszego punktu w ktorym styka sie z podeszwa czy do najnizszego-kurcze nie wiem czy to dobrze wyjasnilammoze jakis rysuneczek z objasnieniem moglybyscie mi zamiescic?
rozwazam zakup tych butkow
http://www.allegro.pl/item182342693_...cm_r_r_38.html
podobno to 6 cm ale jakos wydaje mi sie ze to wiecej.prosze o pomocpozdrawiam beata

czesc-czy naprawde nikt mnie nie oswieci?zalaczam rysunek-obcas mierzy sie do punktu 1 czy 2?bardzo prosze o pomoc-pozdrawiam beata
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 182342693.jpg (41,4 KB, 36 załadowań)

Edytowane przez mysia82
Czas edycji: 2007-04-15 o 22:04
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 19:04   #193
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

ja mam sprawę i pytanie bo nie jestem pewna czy będzie ok jak zamówię buty o dł wkładki 26,5

długośc mojej stopy według pomiarów tak jak w pierwszym poście - 26 cm. Czy jak zamówię 26,5 to będzie ok? To bedą balerinki. Mam wątpliwości ponieważ dziś chcialam sobie kupić na mieście buty i wszystkie jakie mierzyłam 40 były dla mnie trochę za duże, a na alegro buty które mają długość 26,5 to 41! Może to ja coś źle pomierzyłam? A może dlatego wydawało mi się że za duże bo to balerinki i one mi się zsuwały ze stopy ze względu na to że mają mało materiału na stopie (tzn nad nią , wiadomo o co chodzi). Proszę o odpowiedź bo ja juz sama nie wiem czy te 26,5 będą dla mnie dobre.

editt: po przeczytaniu wątku się zastanawiam czy rzeczywiście mam długość stopy 26. Mierzyłam długopisem; czy powinnam odjąć ewentualną szerokość długopisu?

I jeżeli ze zwykłych balerinek jakie dziś przymierzałam stopa mi się wysuwała/wyskakiwała to jak kupię z gumką na pięcie to powinno być ok?

Edytowane przez gothika
Czas edycji: 2007-04-17 o 20:26
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 01:30   #194
cookiemonster
Wtajemniczenie
 
Avatar cookiemonster
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 904
GG do cookiemonster
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
ja mam sprawę i pytanie bo nie jestem pewna czy będzie ok jak zamówię buty o dł wkładki 26,5

długośc mojej stopy według pomiarów tak jak w pierwszym poście - 26 cm. Czy jak zamówię 26,5 to będzie ok? To bedą balerinki. Mam wątpliwości ponieważ dziś chcialam sobie kupić na mieście buty i wszystkie jakie mierzyłam 40 były dla mnie trochę za duże, a na alegro buty które mają długość 26,5 to 41! Może to ja coś źle pomierzyłam? A może dlatego wydawało mi się że za duże bo to balerinki i one mi się zsuwały ze stopy ze względu na to że mają mało materiału na stopie (tzn nad nią , wiadomo o co chodzi). Proszę o odpowiedź bo ja juz sama nie wiem czy te 26,5 będą dla mnie dobre.

editt: po przeczytaniu wątku się zastanawiam czy rzeczywiście mam długość stopy 26. Mierzyłam długopisem; czy powinnam odjąć ewentualną szerokość długopisu?

I jeżeli ze zwykłych balerinek jakie dziś przymierzałam stopa mi się wysuwała/wyskakiwała to jak kupię z gumką na pięcie to powinno być ok?

jezeli chodzi o kupowanie butow to najlepiej jest je przymierzyc i przejsc w nich troche, zeby sprawdzic czy beda pasowaly. gumka przy piecie, czy an przodzie albo taka podtrzymujacanoge zawsze bedzie dobrym wyjciem przy balerinach (niestety czasami jest zbyt ciasna co po pewnym czasie zaczyna przeszkadzac).
przy mierzeniu dlugosci stopy wazne jest by trzymac olowek czy dlugopis pod katem 90 stopni w stosunku do podlogi i kartki i najlepiej jak odrysuje ja ktos inny a ty bedziesz stala z ciezarem opartym na dwoch stopach.
__________________
cookiemonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 08:34   #195
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

czyli nie trzeba odelmować grubości długopiu?

jak wytłumaczyć to że moja stopa ma dł. 26,5 ( a prawa 26,8) a buty mierzyłam i mają 26cm czyli są mniejsze?

aha, i mierzyłam stopę na stojąco, bo wydaje mi się że wtedy pomiary są bardziej wiarygodne, czy dobrze?

Edytowane przez gothika
Czas edycji: 2007-04-18 o 09:07
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 09:04   #196
_dAria86
Rozeznanie
 
Avatar _dAria86
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Tuam Ireland
Wiadomości: 728
GG do _dAria86 Send a message via Skype™ to _dAria86
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

dziewczyny szukam butów na lato- tylko nie wiem gdzie moge takie dostac. Opis z materiału na koturnie, a koturna z.... no wąłsnie nie wiem jak opisac jakby pleciona ze słomy qurde moze domyslicie sie o co mi chodzi
_dAria86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 09:08   #197
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez _dAria86 Pokaż wiadomość
dziewczyny szukam butów na lato- tylko nie wiem gdzie moge takie dostac. Opis z materiału na koturnie, a koturna z.... no wąłsnie nie wiem jak opisac jakby pleciona ze słomy qurde moze domyslicie sie o co mi chodzi
nie chodzi ci o espadryle?
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 09:15   #198
_dAria86
Rozeznanie
 
Avatar _dAria86
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Tuam Ireland
Wiadomości: 728
GG do _dAria86 Send a message via Skype™ to _dAria86
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
nie chodzi ci o espadryle?
chyba tak jest wątek ,,espadryle,, ale tam nie ma zdjec, moze Wy macie??
dziekuje
_dAria86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 09:19   #199
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

jest ich pełno na alegro a w sklepach to nie wiem

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=184819994

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=183836198
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-18, 10:07   #200
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

czesc-czy ktoras z Was moze mnie oswiecic z tym obcasem?????jak sie mierzy wysokosc?pozdawiam
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 10:17   #201
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez mysia82 Pokaż wiadomość
czesc-czy ktoras z Was moze mnie oswiecic z tym obcasem?????jak sie mierzy wysokosc?pozdawiam
niestety nie wiem
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 18:45   #202
Snooffie
Przyczajenie
 
Avatar Snooffie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3
GG do Snooffie
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

A co mam zrobić jeśli tego sezonu są modne płaskie buty, baleriny a ja mam wysokie podbicie i nie moge chodzić na płaskich butach i bez skarpetki czy pończochy/rajstop na stopie.....bo poprastu umieram z bólu, i nie ciężko jest znaleźć odpowiednio wyprofilowany but, tak żeby odpowiadał mojej stopie....
__________________
Pozdrawiam Izabela !!
Snooffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 21:40   #203
Zuzanka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 49
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Szukam od jakiegoś czasu balerinek - trampek....Niestetynigdzi e nie moge znaleźć "moich wymarzonych"...Gdzie mogę takie znależć....Nie moro i nie panterka...Albo takie np.....
Zuzanka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 08:27   #204
doomcia
Rozeznanie
 
Avatar doomcia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bj :)
Wiadomości: 614
GG do doomcia
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Te co wysłałas link na allegro byly jakis czas temu
Zaraz poszukam...
__________________
Boże, daj mi siłę, bym pogodził się z tym, czego nie mogę zmienić'
doomcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 08:36   #205
doomcia
Rozeznanie
 
Avatar doomcia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bj :)
Wiadomości: 614
GG do doomcia
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

O prosze
http://allegro.pl/item190189943_gwia..._punk_emo.html

http://allegro.pl/item191159986_olds...ko_kropki.html
te sa uzywane, ale mysle ze nie bedzie ci to przeszkadzało no chyba ze

http://allegro.pl/item188363928_bale...punk_goth.html

http://allegro.pl/item189711740_nowo...r36_20062.html


albo cos takiego...
http://allegro.pl/item189523721_tram...anio_bcm_.html
http://allegro.pl/item191982241_hit_..._38_20077.html
http://allegro.pl/item191978068_hit_..._41_20078.html

No troche ich jest :p
__________________
Boże, daj mi siłę, bym pogodził się z tym, czego nie mogę zmienić'
doomcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 16:29   #206
cookiemonster
Wtajemniczenie
 
Avatar cookiemonster
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 904
GG do cookiemonster
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez mysia82 Pokaż wiadomość
czesc-czy ktoras z Was moze mnie oswiecic z tym obcasem?????jak sie mierzy wysokosc?pozdawiam

jeżeli chodzi o mierzenie wysokości obcasa, to sprawa nei jest taka prosta. specjalistyczne portale podaja kilka metod :
1. najprostrza, czyli mierzenie po zewnętrznej stronie obcasa on podłoża do najwyżej położonego miejsca styku obcasa z cholewką
2. zdjecie miery od wewnętrznej strony, czyli w najniższym miejscu styku obcasa z cholewka buta
3. mierzenie obcasa przez srodek lub w odległości 35mm od najwyższego miesca w kierunku najniższego

nie ma jednej najlepszej metody, wszystko zalezy od producenta
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg heel_height.jpg (44,3 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: gif HeelHeight.gif (4,5 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: gif w_heel_height.gif (4,7 KB, 79 załadowań)
__________________
cookiemonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 20:39   #207
Couver de Neige
Zadomowienie
 
Avatar Couver de Neige
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Olszówka
Wiadomości: 1 959
GG do Couver de Neige
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

CENA zabija O_O ja kupiłam za 16 zł.te z zooko
Couver de Neige jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 15:57   #208
Zuzanka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 49
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez Couver de Neige Pokaż wiadomość
CENA zabija O_O ja kupiłam za 16 zł.te z zooko
No wiem, ceny są straaszne....A gdzie kupiłaś??????????
Zuzanka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 20:21   #209
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Macie jakieś sposoby, aby nie obcierałay paseczki przy japonkach? Nie podkleje przecież sobie plastrów
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 20:36   #210
cookiemonster
Wtajemniczenie
 
Avatar cookiemonster
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 904
GG do cookiemonster
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Sovilo ktoś na ktorymś z watków mówił o takim preparacie który chroni stopy przed obtarciami bo tworzy taką ochronną powłoke tma gdzie go napsikasz. tylko nei wim jak sie nazywa, poszukam po watkach i jak znajdę to dam znać (z tego co pamiętam do dostania w aptece)


edit: znalazłam to na KWC http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11553
__________________
cookiemonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-08 18:10:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:49.