Reklamacja dżinsów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-09-03, 10:28   #1
Evejinka
Evela
 
Avatar Evejinka
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 11

Reklamacja dżinsów


Cześć, mam taki nietypowy problem, otóż chce oddać dżinsy na reklamację, ale nie do końca wiem jaki dać powód. Kupiłam dżinsy przez internet w znanej sieci sklepów, przyszły, przymierzyłam i jest ok, ale problem zaczął się jak poszłam w nich do pracy, otóż po pierwsze zjeżdżają mi lekko z tyłka a raczej wątpię, że bym weszła w rozmiar mniejszy i to uczucie jakby przyklejały się do ciała i jest w nich baaardzo gorąco aż się wytrzymać nie da, chce je oddać bo napewno już ich nie ubiorę, ale nie wiem czy mogę oddać je na reklamację na podstawie tego co napisałam jak myślicie? Czy lepiej wymyślić coś takiego powszechnego? 
Evejinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-03, 11:15   #2
sowaaaaa
Zadomowienie
 
Avatar sowaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 1 911
Dot.: Reklamacja dżinsów

Jak dla mnie nie masz powodu do reklamacji... To że źle leżą i nie trafiłaś z fasonem nie jest powodem.... Mogłabyś je bez problemu zwrócić, ale juz w nich chodziłaś więc odpada...
sowaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-03, 18:20   #3
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Reklamacja dżinsów

Cytat:
Napisane przez Evejinka Pokaż wiadomość
Cześć, mam taki nietypowy problem, otóż chce oddać dżinsy na reklamację, ale nie do końca wiem jaki dać powód. Kupiłam dżinsy przez internet w znanej sieci sklepów, przyszły, przymierzyłam i jest ok, ale problem zaczął się jak poszłam w nich do pracy, otóż po pierwsze zjeżdżają mi lekko z tyłka a raczej wątpię, że bym weszła w rozmiar mniejszy i to uczucie jakby przyklejały się do ciała i jest w nich baaardzo gorąco aż się wytrzymać nie da, chce je oddać bo napewno już ich nie ubiorę, ale nie wiem czy mogę oddać je na reklamację na podstawie tego co napisałam jak myślicie? Czy lepiej wymyślić coś takiego powszechnego? 
To, że jest w nich gorąco to nie jest raczej powód do reklamacji, natomiast jeżeli rozciągają się zaraz po założeniu to tak akurat nie powinno być. Inna sprawa, że jeżeli są z dużą domieszką stretchu to można się było tego spodziewać.

Ja bym spróbowała wyprać w większej temperaturze licząc, że lekko się zbiegną i nosić w chłodniejsze dni. Ostatnio było po 27-30 stopni to mam nadzieję, że nie o takim dniu pisałaś
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-03 19:20:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:06.