W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIORCZY - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-24, 17:35   #211
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez graziaw Pokaż wiadomość
Witam Wizażystki!
Wizażanki

Trzecia od pada bo uwydatnia tylko brzuszek, ktory (moim zdaniem) "wlewa sie" w ten niebieski pasek

Zdecydowanie 1 !! Z tych trzech tylko pierwsza! Moge sie nawet pokusic o stwierdzenie, ze wyszczupla kolorki sa swietne, ani za ostre, ani za mdle. Duze wzory faktycznie nie sa korzystne, no a ostatnia to juz kompletnie nie - masakra

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Niedługo wybieram się na wesele przyjaciółki i zaczęłam szukać jakiejś sukienki na ta okazję Na początku myślałam o tej pierwszej fioletowej, ale moje plecy są w nie najlepszym stanie (wypryski ) i znając mnie to całe wesele spędziłabym w bolerku/żakiecie, bo wstydziłabym się zdjąć

Poszukałam więc czegoś z zakrytymi plecami i znalazłam te 2 różowe sukienki To satyna więc pewnie poszerza, ale w sumie jestem szczupła (r. 34). Mi osobiście bardziej podoba się ta z tymi bufkami rękawkami, ale nie wiem czy za bardzo nie poszerzy moich nie najwęższych ramion (ale też nie jakoś bardzo szerokich ). I obawiam się też, że ten fason (ołówkowy) może krępować ruchy

Może macie doświadczenia z takimi sukienkami? Wygodne są itp? I co w ogóle o nich sądzicie (różowych), która ładniejsza na wesele?
Bosssssssska ta rozowa Boże, czemu mi zgrabnych nog poskapiles
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 17:45   #212
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez aluniaaaaa Pokaż wiadomość
Wizażanki

Trzecia od pada bo uwydatnia tylko brzuszek, ktory (moim zdaniem) "wlewa sie" w ten niebieski pasek

Zdecydowanie 1 !! Z tych trzech tylko pierwsza! Moge sie nawet pokusic o stwierdzenie, ze wyszczupla kolorki sa swietne, ani za ostre, ani za mdle. Duze wzory faktycznie nie sa korzystne, no a ostatnia to juz kompletnie nie - masakra



Bosssssssska ta rozowa Boże, czemu mi zgrabnych nog poskapiles
Która różowa?

Właśnie doczytałam, że ta z rękawkami nie ma podszewki Więc raczej odpada, bo chyba założę rajstopy. A ta druga nie wiem czy ma podszewkę, czekam na odpiwiedź w tej sprawie Jeśli ma to dylemat sam się rozwiąże
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 18:04   #213
AsiaW**
Zakorzenienie
 
Avatar AsiaW**
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 570
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez graziaw Pokaż wiadomość
Witam Wizażystki! Chciałabym prosić o radę, jak może ubrać się na wesele starsza pani,w wieku 54 lat. Jak widać na zdjęciach, jestem niewysoka i z "masywnymi" biodrami.
Przymiarzałam sporo sukienek, ale do mojej figury trudno mi coś dobrać.
Wybrałam te 3 typy - nie wiem czy dobre.
Pierwsza - podobają mi się kolory, na białym tle, różowo-szare, wydają mi się takie ożywiające.

Druga - ma dekolt prawie w szpic, wydaje mi się dla mnie korzystny.
Do obydwu oczywiście muszę dobrać jakieś wdzianko.

Trzecia - super układająca się tkaninia, delikatna, ale te żywe kolory i wzory trochę mnie przerażają-chyba nie dla mnie. Zdjęcie niewyraźne, ale tutaj jest strona tego sklepu.
http://www.skleplima.com/produkt/136/alisa
Bardzo proszę o jakąś podpowiedź.
w tej pierwszej wyglądasz bardzo ładnie, świetnie podkreśla twoje kształty, jest elegancka, z klasa, wyglądasz rewelacyjnie!
__________________


AsiaW** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 18:11   #214
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

Iwona: ta bez rękawków
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 20:30   #215
graziaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

Wizażanki miłe! Dziękuję za porady i sugestie.
Chyba zdecyduję się na sukienkę, którą mi radzicie.

Mam jeszcze prośbę, co do dodatków. Kolczyki i torebka chyba wystarczą, czy coś jeszcze na szyję? I jaki kolor wybrać? Coś w szarości czy koralowy? Czy srebro?
Biały chyba nie
Buty też pod kolor?

Wdzięczna dojrzała plus50
graziaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 06:38   #216
natalalala
Zakorzenienie
 
Avatar natalalala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: I <3 Gdańsk
Wiadomości: 4 924
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez graziaw Pokaż wiadomość
Wizażanki miłe! Dziękuję za porady i sugestie.
Chyba zdecyduję się na sukienkę, którą mi radzicie.

Mam jeszcze prośbę, co do dodatków. Kolczyki i torebka chyba wystarczą, czy coś jeszcze na szyję? I jaki kolor wybrać? Coś w szarości czy koralowy? Czy srebro?
Biały chyba nie
Buty też pod kolor?

Wdzięczna dojrzała plus50
a nie poszperasz jeszcze w tym sklepie? ta sukienk ani ejest zla, ale moglaby byc jeszcze lepsza
jak sie dobrze przyjzec, to te ramiaczka odstaja. Są za szerokie. Lepsze bylyby weższe i jak wczesniej wspomnialam lepsza bylaby troche krotsza sukienka

ale jesli sie uprzesz -to do tej sukienki beda dobre dodatki w kazdym kolorze znajdujacym sie na sukience
koniecznie dodaj pasek by podkreslic talie-nie za szeroki np czarny lub szary; najlepiej w kolorze butow
co do bizuterii-jesli beda to delikatne kolczyki, to naszyjnik do tego jak najbardziej moze byc tez.
co do torebki- to nie w kolorze butow! pamietajmy-te czasy juz sie skonczyly
Pozdrawiam!
__________________
CUZ EVERYBODY DIES BUT NOT EVERYBODY LIVES !
natalalala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 12:44   #217
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Niedługo wybieram się na wesele przyjaciółki i zaczęłam szukać jakiejś sukienki na ta okazję Na początku myślałam o tej pierwszej fioletowej, ale moje plecy są w nie najlepszym stanie (wypryski ) i znając mnie to całe wesele spędziłabym w bolerku/żakiecie, bo wstydziłabym się zdjąć

Poszukałam więc czegoś z zakrytymi plecami i znalazłam te 2 różowe sukienki To satyna więc pewnie poszerza, ale w sumie jestem szczupła (r. 34). Mi osobiście bardziej podoba się ta z tymi bufkami rękawkami, ale nie wiem czy za bardzo nie poszerzy moich nie najwęższych ramion (ale też nie jakoś bardzo szerokich ). I obawiam się też, że ten fason (ołówkowy) może krępować ruchy

Może macie doświadczenia z takimi sukienkami? Wygodne są itp? I co w ogóle o nich sądzicie (różowych), która ładniejsza na wesele?
Iwona, moja kumpela chodzi w podobnej sukience do tej różowej, tylko z firmy Every Nature, u niej mimo braku podszewki nie podciąga się kiecka przy chodzeniu
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-25, 13:05   #218
Ksav
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

Droga graziaw.
Uważam, że żadna z tych sukienek nie jest ładna, a ta pierwsza (najlepsza z tych 3) rzeczywiście odstaje przy paszkach tak jak zauważyła natalalala. To, że jesteś w takim wieku nie oznacza, że masz zakładać sukienki jak moja babcia (bez urazy)
Moim zdaniem powinnaś po przymierzać różne sukienki o różnym kroju. Często jest tak, że sukienka, która naszym zdaniem wydaję się zupełnie nieodpowiednia dla nas po przymierzeniu okazuje się, że właśnie jest najodpowiedniejsza i wyglądamy w niej super.
Ksav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 16:38   #219
Jackie Brown
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 24
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

Drogie kobitki, doradźcie mi... wybieranie sukienki na wesele to dla nie katorga, czy w galeriach handlowych dostanę długą, tzw. wieczorową suknię? bo zawsze widzę na wieszakach krótkie, też zawsze mi się wydawało że nie ma co zakładać długiej, ale bardzo chciałabym zakryć swoje grube łydy...
Czy widziałyście gdzieś w sieciówkach coś w ten deseń?
Jackie Brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 20:15   #220
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

Znalazłam jednak inne sukienki, bo w tamtych jednak razi mnie brak podszewki
Te są dodatkowo szyte na miarę. Bardzo mi się podobają, tylko nie wiem który fason (rozum podpowiada mi tę drugą ze względu na częściowo zakryte plecy, a serce pierwszą ). Która ładniejsza waszym zdaniem?
I druga sprawa - który kolor (bo oba mi się podobają)? Dodaję swoją fotkę żeby łatwiej było ocenić który kolor bardziej by do mnie pasował. Mam jasną karnację (na fotce jestem opalona, teraz mam dużo jaśniejszą skórę). Przed weselem mam zamiar iść do fryzjera żeby pofarbować włosy na brąz w kierunku rudego (taki rudy, ale nie taki żywy i płomienny) więc oceńcie pod kątem takich włosów Oczy mam zielone.

Z góry dziękuję za rady

Edytowane przez iwona200
Czas edycji: 2010-05-26 o 12:24
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 20:33   #221
natalalala
Zakorzenienie
 
Avatar natalalala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: I <3 Gdańsk
Wiadomości: 4 924
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Znalazłam jednak inne sukienki, bo w tamtych jednak razi mnie brak podszewki
Te są dodatkowo szyte na miarę. Bardzo mi się podobają, tylko nie wiem który fason (rozum podpowiada mi tę drugą ze względu na częściowo zakryte plecy, a serce pierwszą ). Która ładniejsza waszym zdaniem?
I druga sprawa - który kolor (bo oba mi się podobają)? Dodaję swoją fotkę żeby łatwiej było ocenić który kolor bardziej by do mnie pasował. Mam jasną karnację (na fotce jestem opalona, teraz mam dużo jaśniejszą skórę). Przed weselem mam zamiar iść do fryzjera żeby pofarbować włosy na brąz w kierunku rudego (taki rudy, ale nie taki żywy i płomienny) więc oceńcie pod kątem takich włosów Oczy mam zielone.

Z góry dziękuję za rady
no jak koniecznie ktoras z tych to drugi fason kolor fiolet
__________________
CUZ EVERYBODY DIES BUT NOT EVERYBODY LIVES !
natalalala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-25, 20:55   #222
nusia1987
Raczkowanie
 
Avatar nusia1987
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z planety Ziemia :)
Wiadomości: 242
GG do nusia1987
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

Dziewczyny proszę powiedzcie, czy ta sukienka nadaje się na wesele, czy nie jest za krótka? A jeżeli się nadaje, to doradźcie jakie dodatki by pasowały, czy te buty mogą być. Szukam jakiejś kopertówki, czytałam wypowiedzi wizażanek, że taki sam kolor butów i torebki jest passe? Szukam jakieś ciekawej kopertówki, która by pasowała, ale już się gubię. Proszę, poradźcie coś.
__________________
... każdy szuka kogoś, by pójść tą samą drogą i kochać dniem i nocą do utraty tchu i tak na zawsze już ...
nusia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 21:39   #223
graziaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

Dzięki za dalsze porady. Natalalala masz rację co do ramiączek, musiałabym zrobić jakieś zaszewki. Trudno mi dobrać rozmiar do mojej figury, jak w biuście jest ok, to biodra są opięte na maxa i widać każdą fałdkę. Dlatego przymierzyłam większy rozmiar, no i stąd te luzy w biuście.
Ksav jestem babcią(bez urazy)hihihihihi. Mam jeszcze trochę czasu do wesela to pomyszkuję znów po sklepach. Może coś lepszego mi się trafi.
Jak coś nowego poprzymierzam to poproszę Was o pomoc.
graziaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 22:34   #224
nojaniemoge
Raczkowanie
 
Avatar nojaniemoge
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 149
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

Witajcie,
za 2 tyg idę na wesele. Mam sukienkę taką jak na zdjęciu i myślałam, żeby dobrać do niej elementy w stylu tych z pozostałych zdjęć.
Co tym myslicie? Czy różowa sukienka i buty to przesada? Może lepiej czarne buty? Sama już nie wiem
nojaniemoge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 22:39   #225
nojaniemoge
Raczkowanie
 
Avatar nojaniemoge
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 149
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
W najbliższą sobotę idziemy na wesele. Przedstawiam mój zestaw. Żałuję, że nie mam butów w kolorze fuksji. Kurcze kolejne wesele w czerwcu, może do tego czasu kupię takie buty. Na pazurki nałożę lakier w jakimś fioletowawym odcieniu jak kwiaty na sukience.

Sukienka - moje dzieło
Torebka - hurtownia Megi (zbiorowe zamówienie)
Biżuteria - hurtownia Piakandi (Zbiorowe zamówienie)
Uszyłaś sama tą sukienkę? Piękna jest
nojaniemoge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 23:42   #226
Adrianna6681
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

witam wizażanki zostałam zaproszona na wesele w czerwcu i mam pytanie, jak myślicie mogłabym iść w małej czarnej?czy wypada? sukienkę kupiłam na inna okazję i miałam tylko raz na sobie więc pomyślałam, że mogłabym ją ubrać, tak wygląda. Proszę napiszcie co sądzicie może powinnam kupić nową? : http://www.allegro.pl/item989791913_h_m_czarn a_sukienka_bombka_hit_r_3 6_nowa.html
Adrianna6681 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 00:38   #227
nojaniemoge
Raczkowanie
 
Avatar nojaniemoge
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 149
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

Wg mnie czarny pasuje na wesele. Mi się ta sukienka nie podoba, ale jeżeli dobrze się w niej czujesz i wyglądasz to czemu nie Ja bym dodała kolorowe dodatki, żeby nie było smutno
nojaniemoge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 07:52   #228
Ksav
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez graziaw Pokaż wiadomość
Trudno mi dobrać rozmiar do mojej figury, jak w biuście jest ok, to biodra są opięte na maxa i widać każdą fałdkę.
Dlatego może nie kupowac całej dopasowanej sukienki.
I jeszcze co do dekoltu to myślę, że lepiej by Ci było w sukience która ma dekolt w łódkę.
Zdjęcia poniżej.
__________________
Nie dyskutuj z głupkiem, bo najpierw sciągnie Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.
Ksav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 08:41   #229
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Jackie Brown Pokaż wiadomość
Drogie kobitki, doradźcie mi... wybieranie sukienki na wesele to dla nie katorga, czy w galeriach handlowych dostanę długą, tzw. wieczorową suknię? bo zawsze widzę na wieszakach krótkie, też zawsze mi się wydawało że nie ma co zakładać długiej, ale bardzo chciałabym zakryć swoje grube łydy...
Czy widziałyście gdzieś w sieciówkach coś w ten deseń?
No nie moge jakie cudne sukienki! Sama moglabym w takich isc na jakies wesele, ale ja nie wiem czy takie dlugie pasuja do mojego wieku A jesli chodzi o twoje pytanie, ja takich nie widzialam, ale moze dlatego, ze sie nie rozgladalam Ale jesli sie dowiesz, gdzie mozna takie dostac - daj mi znac prosze
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-26, 11:28   #230
milabeata86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 162
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

chcę się spytać i doradzić ,idę na wesele ,jako druhna mam jedną sukienkę ale chciałam na przebranie później kupić drugą, mam 40 rozmiar i chciałabym wyglądać szczupło , co mi doradzicie jestem jasną brunetką

ta mi sie bardzo podoba ,ale w ciemno ciężko kupić coś co się nie przymierzyło
http://www.allegro.pl/item1046821087...enka_40_l.html
milabeata86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 11:28   #231
magdzik91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 49
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

Iwona200 bardzo podobają mi się te sukienki. Uważam, że ładniejsza jest druga( przynajmniej dla mnie) Czy możesz powiedzieć gdzie można te cuda dostać i za ile??
magdzik91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 12:23   #232
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez magdzik91 Pokaż wiadomość
Iwona200 bardzo podobają mi się te sukienki. Uważam, że ładniejsza jest druga( przynajmniej dla mnie) Czy możesz powiedzieć gdzie można te cuda dostać i za ile??
http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=2734625 u tego sprzedawcy


Tafta to jaki materiał? Taki jak satyna? Czy taki trochę szeleszczący?
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 12:51   #233
haneczka34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

A swoją drogą zastanawiam się nad tym jak mam ubrać męża ? Wolicie żeby był ubrany w gładki garnitur czy z wełny, bo właściwie nie wiem już na czym to w modzie stanęło (takie szynkie zmiany). Byłabym wdzięczna za jakieś pomysły, bo mój nie ma takich :/
haneczka34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 09:36   #234
magdzik91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 49
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

Iwona200 wielkie dzięki
magdzik91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 21:44   #235
ada77
Raczkowanie
 
Avatar ada77
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 141
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

a co powiecie na tę sukienkę dla szczupłej i wysokiej 30 latki na skromne przyjęcie ślubne/chrzciny? mierzyłam ją i lezy swietnie, nie jest zbyt krótka, przed kolano, tylko czy nie jest zbyt skromna, taka na codzien?
ada77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 22:05   #236
natalalala
Zakorzenienie
 
Avatar natalalala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: I <3 Gdańsk
Wiadomości: 4 924
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez milabeata86 Pokaż wiadomość
chcę się spytać i doradzić ,idę na wesele ,jako druhna mam jedną sukienkę ale chciałam na przebranie później kupić drugą, mam 40 rozmiar i chciałabym wyglądać szczupło , co mi doradzicie jestem jasną brunetką

ta mi sie bardzo podoba ,ale w ciemno ciężko kupić coś co się nie przymierzyło
http://www.allegro.pl/item1046821087...enka_40_l.html
ja jestem tolerancyjna bardzo w kwestiach mody. Powiem tylko ze przebieranie sie na weselu(o ile nie jest sie para mloda0 jest dla mnie smieszne. Jesli nie jest to wzglad praktyczny jakis(zadne nawet mi ni eprzychodzi do glowy) to dla mnie jest smieszne.

ja bylam ostatnio na eleganckim weselu i oprocz pary mlodej przebrala sukienke jedna dziewczyna-ni eobrazajac nikogo-z wioski
ale to moje zdanie.Ktos pyta-to ja zawsze szczerze odpowiadam.

Cytat:
Napisane przez nojaniemoge Pokaż wiadomość
Witajcie,
za 2 tyg idę na wesele. Mam sukienkę taką jak na zdjęciu i myślałam, żeby dobrać do niej elementy w stylu tych z pozostałych zdjęć.
Co tym myslicie? Czy różowa sukienka i buty to przesada? Może lepiej czarne buty? Sama już nie wiem
zdecydowanie czarne buty lub w kol nude.
rozowe buty do rozowej sukienki-nie

Cytat:
Napisane przez ada77 Pokaż wiadomość
a co powiecie na tę sukienkę dla szczupłej i wysokiej 30 latki na skromne przyjęcie ślubne/chrzciny? mierzyłam ją i lezy swietnie, nie jest zbyt krótka, przed kolano, tylko czy nie jest zbyt skromna, taka na codzien?
skoro "swietnie' w niej wygladasz-to ja ubierz.
ja osobiscie lubie elegancje nawet na codzien, wiec na wesele bym jej nie ubrala. Ale jest ladna.
__________________
CUZ EVERYBODY DIES BUT NOT EVERYBODY LIVES !

Edytowane przez natalalala
Czas edycji: 2010-05-28 o 22:09
natalalala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 11:48   #237
biip
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 283
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

hej macie może jakieś sprawdzone sukienki z allegro? Szukam czegoś na wesele w czerwcu. Podoba mi się ta http://moda.allegro.pl/item104659280..._gratis_m.html ma któraś taką? mile widziane jakieś fotki, propozycje. Dzięki
__________________
matura '11
polski pp
angielski pp
matematyka pr
chemia pr
niemiecki pr

Edytowane przez biip
Czas edycji: 2010-05-29 o 12:10
biip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 11:55   #238
nata161
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 20
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

Witam, oto moja sukienka na wesele w lipcu. Zastanawiam się tylko jakie dodatki i buty do niej dobrac, chodzi mi o kolor. Zastanawiałam się nad bielą albo czymś w kolorze cielistym. Moze któras z dziewczyn mi cos doradzi ? Pozdrawiam !
nata161 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 12:38   #239
ada77
Raczkowanie
 
Avatar ada77
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 141
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

a moze taka? bardziej klasyczna, tylko, zeby nie było nudno, buty, dodatki, fiolet/fuksja?
ada77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 18:11   #240
pijanakrewetka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 91
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

Witam,
Otóż za 2 tygodnie mam chrzest i potrzebuję klasycznej sukienki,najlepiej czuję się w czarnych i kremowych/szarych.Nie mam kompletnie pomyslu jaki krój i licze na Waszą pomoc.Od razu zastrzegam,zeby byla w cenie max 350zl
pijanakrewetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-23 21:10:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:52.