Pytanie do profesjonalistki o peeling enzymatyczny?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-24, 23:00   #1
Moniak19
Raczkowanie
 
Avatar Moniak19
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 203

Pytanie do profesjonalistki o peeling enzymatyczny??


Moje pytanie dotyczy właściwie składu ale nie tylko. Chodzi mi głównie o peeling enzymatyczny który ma w składzie alkohol?? Czy to typowy składnik tego typu peelingow?? Używam takiego peelingu od pewnego czasu a mam cere tłustą-wrażliwą i nie wiem czy on mi przpadkiem nie zaszkodzi?? Jakiej firmy peeling byłby dla mojej cery najlepszy??Prosze o rade??
Moniak19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 11:47   #2
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Pytanie do profesjonalistki o peeling enzymatyczny??

nie, nie jest to typowy składnik peelingów enzymatycznych, ale zdaza się ze niektóre mają go w składzie. jeśłi masz cerę tłusta wrażliwą pownnaś się właśnie kierować produktami docery wrażliwej. lepiej odstaw ten peeling,jeśłi ma wysuszajacy czy drażniący alkohol, a jeśli masz tendencję do czeriwnienia się czy też rozszerzonych naczyń krwionośnych to w ogóle!.jednak pamietaj że nie każdy alkohol wysusza i powoduje podrażnienia. niektóre nawilżają , pełnią rolę emolientów np behenyl, stearyl, ceterayl alkohol.wiec jeśłi jesteś pewna , iż alkohol zawarty w peelingu , jest podrażniający odstaw go. fajny ma dermika metrinum, również do cery tłustej on jest i wrażliwej.on właśnie zawiera cetyl alk- pełniącego rolę emolienta i emulgatora.również AA cera wrażliwa jest godny polecenia również w swoim skłądzie "anawilzajacy alkohol"- ceterayl alk. kiedys miałąm próbkę bielendy winoterapia , taki sredni - bez alkoholoow wysuszajacych czy nawilżajacych
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:00.