Jakie kremy na brevoxyl??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-04-19, 10:31   #1
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753

Jakie kremy na brevoxyl???


Dziewczyny pomóżcie
Od prawie miesiąca używam brevoxylu (z pozytywnym skutkiem ), tylko mam problem z doborem kremu nawilżającego. Na noc używam Ephitaliale, a na dzień Iwostinu o przedłużonym działaniu z filtrem. Do tej pory było ok, ale widzę, że potrzebuję czegoś silniejszego do nawilżania. Wcześniej przed Iwostinem próbowałam Prosensiv Dermedica, ale "gryzie" się z moją skórą - nieważne czy potraktowaną brevoxylem, czy nie . Trochę to dziwne, bo wszyscy tak go chwalą, a mnie uczulił (rzadko kiedy coś mnie uczula) i wyglądałam po nim jak pomidor . Proszę, doradźcie jakiś fajny kremik suuuuper nawilżający, tyle tego jest i już się pogubiłam . Będę bardzo, bardzo wdzięczna
Pozdrawiam
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-19, 12:01   #2
janeausten
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 19
Re: Jakie kremy na brevoxyl???

Witam Brevoxylu używam tylko na noc, a "na Brevoxyl" Octopirox Pharmacerisu (neutralny, nawilża, lekko natłuszcza) albo Vita Capilaril - aktywny krem nawilżający też Pharmacerisu (świetnie nawilża, powinien chronić naczynka, zapachowy), oba kosztują po dwadzieścia parę złotych, pozdrawiam
janeausten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-19, 15:12   #3
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Re: Jakie kremy na brevoxyl???

Dzięki za podpowiedź . Co prawda, nie mam kłopotu z naczynkami, ale na pewno przyjrzę się temu kremikowi Vita Capilari. Octopirox miałam wcześniej, ale oddałam i widzę, że trzeba będzie się znów w niego zaopatrzyć, może tym razem będzie mi pasował?
A może ktoś ma jeszcze jakieś sugestie? Tyle tu dziewczyn używa brevoxylu. Napiszcie co na ten "wysuszacz" kłaść
Pozdrawiam
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-19, 21:51   #4
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Re: Jakie kremy na brevoxyl???

Tak nieśmiało podciągnę wątek, może ktoś ma jeszcze jakieś sugestie?
Pozdrawiam
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-21, 05:33   #5
janeausten
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 19
Re: Jakie kremy na brevoxyl???

to znowu ja ten Octopirox wyciągnęłam po pół roku z dna kosmetyczki, właśnie przez Brevoxyl; na początku stosowania B. moja skóra oszalała: miałam rumień, swędzenie, wysuszenie; teraz właściwie mogłabym się nim smarować i dwa razy dziennie, ale jednak strasznie wysusza;
ja mam skłonność do pękających naczynek, ale może zamiast Vita Capilaril powinnaś spróbować Vita Sensilium, nawilżający krem z Pharmacerisu A; ja sie nim co prawda nie smarowałam, ale zamierzam go kupić po VC. pozdrawiam
janeausten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-21, 07:31   #6
kkarolinaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 352
Re: Jakie kremy na brevoxyl???

Moge sie tylko dowiedziec co to jest ten Brevoxyl?
kkarolinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-21, 09:13   #7
bianca-z-kedarstreet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 7
Re: Jakie kremy na brevoxyl???

witam, ja używam pure camille(nie wiem czy to poprawna pisownia) Yves Rocher (chyba jeszcze jest w promocji(ok.17 zł)i sprawdza się bardzo dobrze. Mocno nawilża,nie podrażnia, ślicznie pachnie i ładnie prezentuje się na szafce
bianca-z-kedarstreet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-04-21, 09:25   #8
lila12
Zadomowienie
 
Avatar lila12
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 440
Re: Jakie kremy na brevoxyl???

Ja na Brevoxyl kładę Epitheliale lub Physiogel.
Zainteresował mnie bardzo Vita Capilaril, czy faktycznie mocno nawilża? Bo ja ma skórę strasznie przesuszoną i nawet po Epitheliale + Physiogel jest ściagnięta.
__________________
Mój Bartuś 21 grudzień 2009
lila12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-21, 09:50   #9
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Re: Jakie kremy na brevoxyl???

Cześć janeausten!
Cieszę się, że się odezwałaś. Właśnie wczoraj byłam na zakupach i kupiłam Vita Capiralil, ale bardziej ze względu na pękające naczynka mojego męża, a sama na pewno też zobaczę. Octopiroxu akurat nie było, a na Sensilium jakoś nie zwróciłam uwagi, może też nie było? Za to kupiłam Sensilium C-Forte - aktywne serum regenerujące. Dziś go użyłam, a na to jeszcze Iwostin dzienny i jakoś się nie pogryzły, a skóra lepiej wygląda. Przestudiowałam ulotkę Pharmaceris A i znalazłam też Sensilium Maxima - Preparat-ratunek dla skóry podrażnionej i zaczerwienionej. Ciekawe jak to cudo by działało.
Mam jeszcze małe pytanko do Ciebie - długo używasz brevoxylu? Jakie efekty?

Do kkarolinaa:
brevoxyl - środek wskazany w leczeniu trądziku pospolitego (formy zaskórnikowej i grudkowo-krostkowej)

Pozdrawiam
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-21, 10:03   #10
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Re: Jakie kremy na brevoxyl???

Hej lila12!
Na noc też kładę Epitheliale, super łagodzi, ale niestety nawilżania brak . Właśnie też jestem na etapie poszukiwań. Wiadomość wyżej napisałam co stosuję i na razie jest ok. Buzia mnie nie "ciągnie". O Vita Capilaril wiem na razie tyle, że buzia po nim się nie świeci i super się wchłania, bo zastosowałam to na moim mężu Nawilżania niestety nie czułam -wiadomo .

Yolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-21, 10:23   #11
lila12
Zadomowienie
 
Avatar lila12
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 440
Re: Jakie kremy na brevoxyl??? - do Yolla

Maga poleciła mi maseczkę w saszetkach Dermiki Vita Retinol. Po niej buzia jest dobrze nawilżona i odżywiona. Pozdrówka
__________________
Mój Bartuś 21 grudzień 2009
lila12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-04-21, 10:39   #12
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Re: Jakie kremy na brevoxyl??? - do Yolla

Dzięki lila12
Właśnie przeglądałam na KW Twoje kosmetyki i tak pomyślałam o tej maseczce. Na pewno wypróbuję
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-21, 10:56   #13
Eliza_DB
Raczkowanie
 
Avatar Eliza_DB
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 208
GG do Eliza_DB
Re: Jakie kremy na brevoxyl???

Ja stosuję brevoxyl już prawie rok, tzn. nie ciągle tylko na jakieś niespodzianki i od czasu do czasu na całą twarz. Na początku twarz była istotnie podrażniona i przesuszona, wtedy stosowałam Nanobase, (w aptece , ok. 10 zł), bezzapachowy, natłuszczający. teraz juz wystarcza tylko normalny krem nawilżający, jaki stosuję zwykle, ale buzie mam tłustą, więc może to takie "naturalnie natłuszczanie"
Eliza_DB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-21, 11:13   #14
janeausten
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 19
Re: Jakie kremy na brevoxyl???

hej Yolla,
Brevoxylu używam około 2 miesięcy, na początku moja skóra była w szoku, jak juz wczesniej wspomniałam, ale efekty były spektakularne, twarz była z dnia na dzień czystsza, nie wiem, czy w tej chwili już sie przyzwyczaiłam do swojego "nowego" wyglądu, czy to apetyt rośnie w miarę jedzenia, ale wydaje mi się, że skóra się do niego przyzwyczaiła , choć to podobno niemożliwe (bakterie nie przyzwyczajają sie do nadtlenku benzoilu); może chciałabym zbyt wiele w krótkim czasie; ogólnie jest bardzo dobrze: wreszcie wychodzę z domu bez Unifiance, ale nadal pory się zanieczyszczają i wypryski pojawiają (zwłaszcza pod koniec cyklu),
ja mam bardzo przetłuszczającą się cerę i nawet Brevoxyl w tej chwili wysusza mi tylko miejscowo brodę i żuchwę, dlatego może Vita Capilaril nawilża mnie optymalnie, a Ciebie nie
wiem jak ciężko znaleźć krem nawilżający, przeciwzmarszczkowy a jednocześnie nie zatykający porów,
zamierzam teraz stosować wymiennie z Brevoxylem na noc Acne-Derm (w aptece bez recepty, cena około 15-20zł) a na dzień oczywiście krem z porządnym filtrem;
uff.. rozpisałam się, pozdrawiam serdecznie
janeausten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-21, 11:44   #15
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Re: Jakie kremy na brevoxyl???

Oj, janeausten, drobne nieporozumienie, coś chyba niewyraźnie napisałam! Vita Capilaril stosowałam tylko na moim mężu, który ma pękające naczynka, dlatego nie czułam nawilżania ! Ale ogólne efekty po tym kremiku bardzo mi się podobały - szybkie wchłanianie, brak połysku. A ja na pewno go też wypróbuję.
Pozdrawiam cieplutko i zmykam, bo właśnie obudziło się moje 14-to miesięczne szczęście
papapa
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-21, 11:46   #16
janeausten
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 19
Re: Jakie kremy na brevoxyl???

ha ha, ale gapa ze mnie
janeausten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-21, 13:15   #17
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: Jakie kremy na brevoxyl???

coś mi się kojarzy, że dziewczyny (chyba też Smoczyca) polecały kiedyś na takie przypadłości krem owsainy? ale zabić sie nie dam, trzeba by przeszukac forum.

jeszcze jeden krem: Evene Clean-Ac, ma bardzo dobre oceny:

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=5972
specjalna formuła do cery tradzikowej w trakcie kuracji - mocno nawiża i łągodzi podrażnienia, polecało mi go wiele osób, i mam zamiar kupić (ja mam nie beveroxylowe, ale isotrexinowo-aknwfugowe podrażnienie, doładowane mikrodermabrazjami)
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-21, 14:54   #18
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Re: Jakie kremy na brevoxyl???

Hej joannea!
Owszem, ten krem owsiany jest bardzo dobry - to właśnie Epitheliale A-Dermy, który używam, bo pięknie regeneruje tyle, że moja skóra wymaga większego nawilżenia. A ta emulsja Avene jest faktycznie godna uwagi, już sobie o niej poczytałam.

Dziewczyny, naprawdę jesteście wielkie!!!
Pozdrówka dla wszystkich!
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-21, 15:06   #19
martiene
Raczkowanie
 
Avatar martiene
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 461
Re: Jakie kremy na brevoxyl???

ja klade na gebe epitheliale, podobno mozna tez dermalibour tej samej firmy, a czy ktoras z Was uzywala hydraphase na brevoxyl?
ps. co ja bym bez was zrobila...
__________________
"Nawet i to nie". (Odeta Delarue)
martiene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-04-22, 09:57   #20
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Re: Jakie kremy na brevoxyl???

Hej, martiene!
Chyba żadna nie używała Hydraphase, jak użyjesz to daj znać, jak działa
Pozdrówka
i miłego "maziania" po buźce
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-22, 10:04   #21
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Re: Jakie kremy na brevoxyl???

Hej, i ja się dołączę. Do Yolli, pisałaś w pierwszym poście, że po Prosensiv jesteś czerwona jak burak. To może byc wpływ brevoxylu. Ja np. mam tak, że na brevoxyl nie mogę położyć nic, żadnego kremu nawilżającego itd., bo on wchodzi z tym kremem w reakcję i wyglądam jak burak. Piecze niemilosiernie. Krem i owszem, ale na dzień nawilżający a brevoxyl co 2, 3 dzień na noc. W inne nocki silny krem kojący np. Octopirox. ja mam pityval, to musi byc coś, co zapobiega łuszczeniu skóry, nie tylko zwykły nawilżacz.
mam tez pytanie, nie wiem, kto to napisal, ale po co używać Brevoxylu na przemian z Acne derm?
__________________
Smoczy kram wymiana
Shu Uemura, The Body Shop, YSL, Sephora i kolczyki hand made
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=1#post8452157
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-22, 10:34   #22
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Re: Jakie kremy na brevoxyl???

Hej!
Tak, po Prosensiv wręcz czerwieniałam i puchłam, ale niezależnie od tego czy byłam wysmarowana brevoxylem, czy też nie. A po nałożeniu Iwostinu było wszystko dobrze. Wydaje mi się, że to po prostu moja indywidualna reakcja na Prosensiv. Na sam brevoxyl moja skóra zareagowała dobrze. Spodziewałam się pieczenia, swędzenia itp. a tu tylko delikatne mrowienie, które po chwili przechodziło. Działa ten specyfik bardzo dobrze, ale i wysusza "bardzo dobrze" . O acne-dermie pisała janeausten, ale ja już wcześniej na forum czytałam, że ktoś właśnie tak robi - na noc AD, a na dzień B. lub odwrotnie.
Pozdrówka
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-22, 11:17   #23
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Re: Jakie kremy na brevoxyl???

Ja używam brevoxylu na noc a na dzień pod makijaż kremu nawilżająco-dotleniajcego PURE 02 Avonu, jestem bardzo zadowolona. Oczywiście mam czasem troszkę problem z łuszczącą się skórką na brodzie i przy nosku, ale jest to naprawdę minimalne....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-22, 20:32   #24
janeausten
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 19
Re: Jakie kremy na brevoxyl???

hej dziewczyny!
Yolla, ależ sie ten wątek rozwinął!
Wspomniałam, że będę używać Brevoxyl i Acne Derm na zmianę w ramach eksperymentów na żywym organizmie, czyli sobie samej Ale nie będę ich uzywać na dzień, tylko na noc, jedna noc z B, druga z AD, tak dla odmiany a poważnie: każdy z nich działa inaczej, Brevoxyl agresywnie, a Acne-Derm długofalowo. Własnie jestem po nocy z AD, spodziewałam się jakiegoś szczypania, mrowienia, zaczerwienienia (jak po Diacnealu), a tu nic. Wygląda jak krem pielęgnacyjny, delikatnie pachnie, świetnie sie wchłania i matuje! Pożyjemy zobaczymy...
janeausten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-23, 10:07   #25
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Re: Jakie kremy na brevoxyl???

Hej!
Cieszę się, że dostałam tyle wskazówek - są dla mnie naprawdę ważne Zaczęłam się już trochę gubić w tym kosmetycznym gaju i tak sobie pomyślałam, że może ktoś mi pomoże i nie zawiodłam się! Baaaaardzo dziękuję !!!
Janeausten, o Acne-derm też myślałam, ale na razie zostanę przy brevoxylu, może później spróbuję. Tak naprawdę, to chciałam zacząć kurację kwasami, ale zamin przygotowałabym buźkę, to byłaby pełnia lata i odłożyłam to na później - tym bardziej, że jestem w tej dziedzinie raczkująca. Na jesień na pewno to sobie zafunduję. Trochę boję się Lysanela, bo po nim ponoć jest wysyp pryszczy, więc może Glyco-A?
Pożyjemy zobaczymy
Serdeczne pozdrówka
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:00.