Polowanie na nagrody z Bio-silica! - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Polowanie na nagrody z Bio-silica!

Notka

Polowanie na nagrody z Bio-silica! Z Bio Silica MAX możesz wygrać zabiegi, które dodatkowo odmłodzą Twoją skórę, włosy i paznokcie. Szukaj aktywnego banerka, klikaj i wygrywaj bony do SPA oraz zestawy pielęgnacyjne!

 
 
Narzędzia
Stary 2014-05-29, 19:13   #571
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Polowanie na nagrody z Bio-silica!

Cytat:
Napisane przez moonara Pokaż wiadomość
Dziewczyny i jak efekty?
Ja zauważyłam, że moje włosy zaczęły się ładnie błyszczeć. Paznokcie stały się zdrowsze. Co do skóry to ciężko mi stwierdzić czy są efekty
Cytat:
Napisane przez jola1000 Pokaż wiadomość
Ja jestem już po Bio silice, teraz zaczęłam Gold vit. Mi się wydaje że z cerą u mnie lepiej, nic na razie(odpukać:P) nie wyskakuje, żadnej przykrej niespodzianki nie było a wcześniej zdarzało się to od czasu do czasu. Niestety, największy problem mam z włosami, wiecznie są takie suche, puszące sie i wypadają. Niestety nie zauważyłam tu jakiegos większego efektu no ale ciesze się że chociaż z buźką jest w miarę ok i paznokcie też w porządku
Powiem Wam, że moja cera też jakoś lepiej ostatnio wygląda. Mniej mi różnych niespodzianek wyskakuje i zauważyłam, że generalnie w lepszej kondycji jest. Czyli tak jak u koleżanki powyżej. Tylko teraz nie wiem, czy to rzeczywiście te tabletki, czy może po prostu mam jakiś lepszy okres (tfu tfu odpukać), czy może lekka zmiana w pielęgnacji się do tego przyczyniła. Ale śmiem twierdzić, że to działanie tych tabletek, a może sobie tylko wmawiam haha.
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 00:10   #572
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Polowanie na nagrody z Bio-silica!

u mnie też cera jakaś lepsza i nawet pochwały zyskałam
na włosy pewnie za szybko na jakieś widoczne efekty
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 09:56   #573
KITKA_23
Raczkowanie
 
Avatar KITKA_23
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PiotrkĂłw Trybunalski
Wiadomości: 133
Dot.: Polowanie na nagrody z Bio-silica!

YEY! Kolejny dzień bez żadnych wyprysków, aż jestem bardzo zaskoczona (jakże pozytywnie!), bo zawsze choć raz w tygodniu jakiś "diodowy przyjaciel" się pojawiał, a tu - skóra, aż miło ... Mam wrażenie, że to zasługa suplementu Bio-silica. Włosy, paznokcie - na razie chyba za wcześnie, by były efekty...
KITKA_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 10:16   #574
nat1123
Rozeznanie
 
Avatar nat1123
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Gdańsk/Olsztyn
Wiadomości: 571
Dot.: Polowanie na nagrody z Bio-silica!

ja wczoraj skończyłam opakowanie bio i muszę powiedzieć, że cera mi się wygladzila włosy i paznokcie są bez zmian (dzisiaj włosy scinam, bo są już zniszczone, a poza tym sięgają prawie do bioder , a wokół paznokci zawsze mam przesuszona skórę i kremy też mi nie pomagają). zastanawiam się czy robić jakieś przerwy w braniu czy od razu gold vit zaczynać hmm a Wy jak robicie?

Wysyłane z mojego GT-S5839i za pomocą Tapatalk 2
nat1123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 11:33   #575
anjaa94
Raczkowanie
 
Avatar anjaa94
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 223
Dot.: Polowanie na nagrody z Bio-silica!

Mi zostały jeszcze 2 tabletki gold vit ,ale już Wam napiszę czy faktycznie te tabletki zdziałały cuda jeśli chodzi o cerę to chyba się troszkę poprawiła , wygładziła ( podczas okresu żadnych niespodzianek) od czasu do czasu coś się pojawi ,ale szybko znika jeśli chodzi o paznokcie to troszkę mniej się rozdwajają ii pozostały włosy tutaj nie zauważyłam jakiegos efektu wow troszkę wiecej mi ich rośnie ale nie jestem pewna czy to zasługa tabletek , wypadania jednak nie powstrzymały sądzę ,ze picie ziółek może zdziałać to samo ,a może nawet i więcej

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Cytat:
Napisane przez nat1123 Pokaż wiadomość
ja wczoraj skończyłam opakowanie bio i muszę powiedzieć, że cera mi się wygladzila włosy i paznokcie są bez zmian (dzisiaj włosy scinam, bo są już zniszczone, a poza tym sięgają prawie do bioder , a wokół paznokci zawsze mam przesuszona skórę i kremy też mi nie pomagają). zastanawiam się czy robić jakieś przerwy w braniu czy od razu gold vit zaczynać hmm a Wy jak robicie?

Wysyłane z mojego GT-S5839i za pomocą Tapatalk 2
ja skończę zaraz gold vit ,a potem chyba zrobię sobie tydzień przerwy od tabletek i zaczynam biosilice
anjaa94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 15:52   #576
nat1123
Rozeznanie
 
Avatar nat1123
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Gdańsk/Olsztyn
Wiadomości: 571
Dot.: Polowanie na nagrody z Bio-silica!

Cytat:
Napisane przez anjaa94 Pokaż wiadomość

ja skończę zaraz gold vit ,a potem chyba zrobię sobie tydzień przerwy od tabletek i zaczynam biosilice
też tak planowalam i tak zrobię ;d


Wysyłane z mojego GT-S5839i za pomocą Tapatalk 2
nat1123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 20:24   #577
Seti11
Raczkowanie
 
Avatar Seti11
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 178
Dot.: Polowanie na nagrody z Bio-silica!

Ja kończę bio silicę, z cerą to może rzeczywiście lepiej trochę, piszecie, że nic nie wyskakuje, mi coś tak wczoraj, ale rzeczywiście szybko znika, dzisiaj już nie ma po tym śladu. Ale chyba najbardziej na paznokcie i raczej na pewno jak skończe GOLD-a to kupię Bio Silicę. A wiecie może gdzie ocenić produkt? Coś przyślą, czy na własną rękę?
Seti11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-30, 23:36   #578
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Polowanie na nagrody z Bio-silica!

konkurs, a nie testy, więc nie trzeba oceniać
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 23:40   #579
Anna_Konda
Always on the run
 
Avatar Anna_Konda
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mieszkanko w LU
Wiadomości: 695
Dot.: Polowanie na nagrody z Bio-silica!

Brałam razem te 2 preparaty. Koncze pojutrze. Cera coraz gorzej, wlosy bez zmian ale za to szpony mam jak marzenie!

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
__________________
Dbam o włosy! Dbam o paznokcie!
Denkuję!
Gotuję!

smartshopping
Anna_Konda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-31, 09:07   #580
Inna_693
Raczkowanie
 
Avatar Inna_693
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 146
Dot.: Polowanie na nagrody z Bio-silica!

Ja jestem w połowie obu opakowań- brałam w jeden dzień Gold a w drugi Bio. I tak na przemian. Cera jest na prawde dużo ładniejsza. Bez jakiś niespodzianek, wygładzona. Ma łady kolor. Jeżeli coś wyskoczy to macie rację- znika w trymiga. Na włosach nie wiem... jest jakaś poprawa ale testuję właśnie nową odżywkę z Wizażu i to raczej jej zasługa. A paznokcie mam baaaardzo mocne. Stosuję oczywiście jakieś odżywki, jednak sądzę że swój udział ma z tym to branie suplementów. Obecnie jestem po tygodniowej przerwie i nic się nie wydarzyło niespodziewanego. tak że gites
Inna_693 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 20:28   #581
gallina1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 604
Dot.: Polowanie na nagrody z Bio-silica!

Co do bio-silica: nie pomogła na paznokcie, cera mi się pogorszyła, ale to (mam nadzieję) nie od tego Jedynie włosy sa mocniejsze i nie wypadaja garściami
gallina1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-06, 11:12   #582
aneczkaa736
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 9
Dot.: Polowanie na nagrody z Bio-silica!

Ja dziś zażyłam ostatnią tabletkę Gold-vit i niestey muszę przyznać że jestem rozczarowana Szczerze to liczyłam że poprawi stan mojej cery, niestety nic w tym kierunku. Być może to za krótko aby było widać jakieś efekty, możliwe że po kolejnym opakowaniu byłoby widać jakieś efekty, ale raczej się nie skuszę. Jutro zaczynam brać Biosilice i spodziewam się lepszych efektów
aneczkaa736 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-07, 08:17   #583
Medea05
Przyczajenie
 
Avatar Medea05
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17
Dot.: Polowanie na nagrody z Bio-silica!

Ja przez tydzień brałam biosilice+gold. Potem tylko biosilice. Tydzień temu mi sie skonczyła i zaczęłam gold. Cera nie widzę wiekszych zmian, za to paznokcie mam w miare, mniej się chyba rozdwajaja. Ale biorac pod uwage ze wcześniej przez 3 miesiace brałam inne tabletki, cynk itd to nie wiem czy wszystko się na to złożyło czy tyylko biosilica
Ale biosilice chyba sobie kupie póxniej!
Medea05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-07, 17:46   #584
Seti11
Raczkowanie
 
Avatar Seti11
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 178
Dot.: Polowanie na nagrody z Bio-silica!

Wiecie, że po rozpoczęciu Gold to masakra: opryszczka na ustach i kilka pryszczy. Skóra wydaje się tłusta.
Seti11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-07, 17:57   #585
gallina1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 604
Dot.: Polowanie na nagrody z Bio-silica!

to źle, właśnie zaczęłam ja brać w nadziei, że pomoże mi na ostatnie zmiany skorne :<
gallina1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-07, 18:23   #586
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Polowanie na nagrody z Bio-silica!

niestety na początku często jest wysyp a potem już jest dobrze
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-12, 15:47   #587
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: Polowanie na nagrody z Bio-silica!

Kończę obydwa opakowania, brałam tabletki prawie codziennie, zdarzało się zapomnieć kilka razy, więc to już ponad miesiąc i powiem Wam, że jestem bardzo zadowolona Mam dobrą cerę, ale wiadomo - hormony, więc zdarzały mi się różne niespodzianki w określonych momentach cyklu. A tym razem - NIC! Hihi i paznokcie rosną mi szybciej
__________________
Ludzi dzielimy na potrafiących cieszyć się życiem i takich, którzy je marnują - Phil Bosmans
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Polowanie na nagrody z Bio-silica!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-12 15:47:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:35.