Jak wzmocnić włosy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Notka

Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów Masz problem z dobraniem pielęgnacji do Twoich włosów? Zapytaj Wizażanek i skorzystaj z rad ekspertek Dove!

 
 
Narzędzia
Stary 2014-11-09, 11:01   #1
gretka18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7

Jak wzmocnić włosy?


Moje włosy nie są już takie gęste jak kiedyś. Czy ktoś zna sprawdzony, naturalny sposób na ich wzmocnienie?
__________________
gretka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 14:57   #2
nowa121212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 456
Dot.: Jak wzmocnić włosy?

maska jajeczna
nowa121212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 16:49   #3
aggri
Przyczajenie
 
Avatar aggri
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 12
Dot.: Jak wzmocnić włosy?

płukanka z naparu z pokrzywy
__________________
W pomaganiu cudowna jest możliwość poznawania Wspaniałych Ludzi i obcowania z nimi. Nie pomaga się za coś w zamian, pomaga się w imię Nadziei.
www.facebook.com/sosimply
aggri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 19:10   #4
Schwarckof
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 25
Dot.: Jak wzmocnić włosy?

Otóż ja bym proponowała, tak jak kolezanka wyżej napisała - maseczka jajeczna. Aczkolwiek, według mojego przepisu: 2 żółtka jajka(1 lub dwa w zależności od długości), 2/3 łyżki stołowe jogurtu naturalnego, łyżeczka olejku rycynowego, łyżeczka oliwy z oliwek, można tez dodać kilka kropel soku z cytryny. Wmasować w skórę głowy i we włosy, zrobić koczka, owinąć folią i ręcznikiem - iść spać. Na następny dzień spłukać, umyć włosy, zrobić sobie jakąś płukankę, na porost włosów polecam kawową - wmosować w skórę głowy. Taki rytuał powtarzać z 2 razy w tygodniu. Proponuję, abyć przetestowała jantar, ampułki z joanny z rzepą. Życzę pięknych włosów.
Schwarckof jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 18:12   #5
asiaasistylee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 16
Dot.: Jak wzmocnić włosy?

Raz w tygodniu staram się nakłądać nawilżające maski/olejki i różnego typu inne rzeczy. Dobry rodzaj farby do włosów również jest ważny.

Moje włosy: http://asistylee.blogspot.com/2014/1...s-wstawki.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (70,2 KB, 33 załadowań)
asiaasistylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 22:52   #6
avciaxt
Raczkowanie
 
Avatar avciaxt
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 410
Dot.: Jak wzmocnić włosy?

Od siebie polecam olejek łopianowy ze skrzypem polnym z Green Pharmacy (są też ich inne rodzaje, jednak ten lubię najbardziej) wmasowywany w skórę głowy dwa razy w tygodniu na pół godziny. Dobra jest też bursztynowa wcierka do włosów z Jantaru.

Jako maskę również polecam jajeczną z olejem rycynowym, mój przepis (proporcje na długie i gęste włosy): 3 żółtka z jajek, 4 łyżki oleju rycynowego delikatnie podgrzanego, łyżeczka miodu, łyżka oliwy z oliwek, zawartość 3-4 kapsułek z witaminami A+E, jeśli przeszkadza zapach maski dodać kilka kropel olejku zapachowego do ciasta. Zostawiam ją u siebie na około 3 godziny, potem normalnie zmywam szamponem i używam odżywki.

Wewnętrznie możesz spróbować kuracji np. skrzypowitą czy pokrzywą.

A przede wszystkim: nie ciągać włosów, starać się ich nie niszczyć, do snu związywać w luźny warkoczyk.

Mam nadzieję, że się na coś przydałam.

Edytowane przez avciaxt
Czas edycji: 2014-12-04 o 22:54
avciaxt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 14:39   #7
Milcia90
Przyczajenie
 
Avatar Milcia90
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11
Dot.: Jak wzmocnić włosy?

Moje włosy jak nie są suszone, prostowane, kręcone to jest jako tako...ale w przeciwnym wypadku to kaszana ale jak nie użyję prostownicy czy lokówki to wyglądam beznadziejnie.

Stosujecie oliwę z oliwek? Mi bardzo fajnie nawilża i wzmacnia włosy. No ale oczywiście do czasu użycia suszary czy czegoś x]

Kiedyś to sobie tak fajnie doprowadziłam włosy do ładu, że prawie były "lejące" a długie mam. ehh...
__________________
Mój Mych
Milcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-06, 16:14   #8
avciaxt
Raczkowanie
 
Avatar avciaxt
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 410
Dot.: Jak wzmocnić włosy?

Cytat:
Napisane przez Milcia90 Pokaż wiadomość
Moje włosy jak nie są suszone, prostowane, kręcone to jest jako tako...ale w przeciwnym wypadku to kaszana ale jak nie użyję prostownicy czy lokówki to wyglądam beznadziejnie.

Stosujecie oliwę z oliwek? Mi bardzo fajnie nawilża i wzmacnia włosy. No ale oczywiście do czasu użycia suszary czy czegoś x]

Kiedyś to sobie tak fajnie doprowadziłam włosy do ładu, że prawie były "lejące" a długie mam. ehh...
A próbowałaś przed suszeniem i po suszeniu wetrzeć we włosy kilka kropelek oleju arganowego? U mnie się bardzo fajnie sprawdza.
avciaxt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 17:51   #9
Milcia90
Przyczajenie
 
Avatar Milcia90
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11
Dot.: Jak wzmocnić włosy?

No właśnie gdzieś ciągle czytam albo słyszę o tym olejku, ale jeszcze go nie wypróbowałam i chyba to zrobię w końcu
kiedyś smarowałam jedwabiem, ale jak się naczytałam, że wysusza włosy to odpuściłam sobie.
Dziś czytałam o masce na włosy: żółtko, oliwa z oliwek i sok z cytryny. Tego też jeszcze moje włosy nie doświadczyły więc jutro próba.
__________________
Mój Mych
Milcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 19:13   #10
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: Jak wzmocnić włosy?

Cytat:
Napisane przez Milcia90 Pokaż wiadomość
Moje włosy jak nie są suszone, prostowane, kręcone to jest jako tako...ale w przeciwnym wypadku to kaszana ale jak nie użyję prostownicy czy lokówki to wyglądam beznadziejnie.

Stosujecie oliwę z oliwek? Mi bardzo fajnie nawilża i wzmacnia włosy. No ale oczywiście do czasu użycia suszary czy czegoś x]

Kiedyś to sobie tak fajnie doprowadziłam włosy do ładu, że prawie były "lejące" a długie mam. ehh...
Zrób im odwyk przez rok od prostownicy i lokówki. Zobaczysz jak się zmienią i już na prostownice więcej nie spojrzysz.
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 10:18   #11
nowa121212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 456
Dot.: Jak wzmocnić włosy?

Cytat:
Napisane przez LoveMessages Pokaż wiadomość
Zrób im odwyk przez rok od prostownicy i lokówki. Zobaczysz jak się zmienią i już na prostownice więcej nie spojrzysz.
No wlasnie schiwaj prostownice lokowke.. Ja nie uzywam prostownicy juz od kilku miesiecy i widze bardzo duzy efekt poprawy wlosow. Do tego stosuje odzywke do splukiwania Fructis goodbye damage i odzywke w sprayu dove a czasami loreal i jest OK
nowa121212 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-13, 17:14   #12
Gosia Gonia
Raczkowanie
 
Avatar Gosia Gonia
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Piotrków Tryb
Wiadomości: 419
Dot.: Jak wzmocnić włosy?

@asiaasistyle byłam już wcześniej u Ciebie na blogu , chyba jak dawałaś konkurs ,od razu zauważyłam ,że masz ładne długie błyszczące włosy. Ja do włosów używam z przeróżnych płukanek ,które można zakupić w zielarskim, polecam tam zajrzeć ,na pewno coś znajdziecie dla siebie.
__________________
GoSiA
Gosia Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-31, 13:34   #13
elinkama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Dot.: Jak wzmocnić włosy?

Ja piję pokrzywę, jest dobra nie tylo na włosy, ale też na paznokcie i skórę
__________________
http://www.obuwiebuty.com.pl/
elinkama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-01, 23:19   #14
Xsey
Przyczajenie
 
Avatar Xsey
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10
Dot.: Jak wzmocnić włosy?

Najważniejsze abyś ich nie obciążała - prostownice, suszarki, lokówki i inne włosowe potwory odłóż na bok

Z mojego doświadczenia bardzo dobrze sprawuje się awokado w każdej postaci - koktajl, maseczka czy wcierka. Szampon jajeczny lub łagodne, ziołowe które nie obciążą silikonem. Cytryna to też mały zbawiciel...

Od czasu do czasu popijam pokrzywę (mam już troszkę torebek za sobą, ale nie ukrywam - z systematycznością mam problem). Dobrze wpływa na włosy i paznokcie a czasem i na samopoczucie

Zdrowo jeść, dużo pić i eksperymentować
Xsey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 00:51   #15
dorocia85
Przyczajenie
 
Avatar dorocia85
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Tuszyn
Wiadomości: 25
Dot.: Jak wzmocnić włosy?

Dla mnie najlepszym sposobem na wzmocnienie włosów jest codzienne łykanie skrzypu w kapsułkach/tabletkach. Osobiście polecam Skrzypovitę.
Oczywiście na efekty trzeba poczekać, ale zdecydowanie są.
dorocia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 12:16   #16
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Jak wzmocnić włosy?

Jeżeli farbujesz na czas regeneracji włosów (jeśli całkowity brak farbowania nie wchodzi w grę) farbowałabym tylko sam odrost.
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 14:55   #17
knapus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 12
Dot.: Jak wzmocnić włosy?

Myślę, że trzeba zadziałać dwukierunkowo od wewnątrz i na zewnątrz. Na pewno pomocna będzie zbilansowana dieta czyli spożywanie takich produktów które będą wzmacniać włosy oraz można wspomóc się suplementacja ja np łykam Silica. NA zewnątrz teżtrzeba zadbac o włosy poprzez dobranie odpowiedniego szamponu i odżywki. Jest tego trochę na rynku. Polecałabym jakieś apteczne specyfiki typu radical czyli coś też ze skrzypem itp. Są dostepne toniki ampułki.
knapus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 15:58   #18
kkasia1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 8
Dot.: Jak wzmocnić włosy?

zdecydowanie polecam podwójne uderzenie, czyli właściwa dieta + regeneracja i wzmacnianie zewnętrzne. Ja osobiście używam też zwykłego olejku rycynowego który wsmarowuję w skórę głowy na noc gdy wiem, ze rano będę myć włosy. Bardzo wzmacnia i do tego przyśpiesza przyrost włosów
kkasia1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 16:44   #19
Lana Del Rey
Rozeznanie
 
Avatar Lana Del Rey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 634
Dot.: Jak wzmocnić włosy?

Jak dla mnie najważniejsze są trzy rzeczy: dbanie zewnętrzne: olejowanie, odżywki, maski. I wewnętrzne, tutaj: dieta (dużo warzyw, owoców, bez słodyczy i fast foodów) oraz suplementacja.
Lana Del Rey jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-20, 21:36   #20
ogromarta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1
Dot.: Jak wzmocnić włosy?

Ja polecę Wam maskę Kallos - pachnie jak budyń - dla mnie najlepszy pomysł na wzmocnienie włosów

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-al-latte.html
__________________
http://www.musictrans.pl/ - poczytajcie
ogromarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 09:04   #21
krystyna77
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 696
Dot.: Jak wzmocnić włosy?

Cytat:
Napisane przez elinkama Pokaż wiadomość
Ja piję pokrzywę, jest dobra nie tylo na włosy, ale też na paznokcie i skórę
pokrzywa świetnie działa na skórę, tylko trzeba regularnie ją pić. a najlepiej samemu zrywać i parzyć.
krystyna77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 22:48   #22
marta600
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11
Dot.: Jak wzmocnić włosy?

maski do włosów ale takie bez silikonów oraz olejki różnorodne ale też takie bez dodatkowych składników. Najlepiej pozostawić je na całą noc a rano spłukać maska a olejek zmyć. Oczywiście stosować regularnie
__________________
marta600 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 14:26   #23
smocurka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 30
Dot.: Jak wzmocnić włosy?

Ja również nakładam maskę zrobioną z żółtka połączonego z oliwą z oliwek i sokiem z cytryny. Tylko że dopiero zaczęłam to stosować, mogę powiedzieć że zauważyłam jak do tej pory że włosy są żywsze i bardziej lśniące. Jednak mam pytanie czy ktoś próbować używać nafty kosmetycznej? Dużo o tym czytałam ale jakoś nie do końca jestem do tego pomysłu przekonana.
smocurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-17, 20:03   #24
NJ10
Przyczajenie
 
Avatar NJ10
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 1
Dot.: Jak wzmocnić włosy?

Jest kilka sprawdzonych przeze mnie sposobów :

- zacznij olejować włosy ( na początek polecam olej arganowy i kokosowy)

- zrób własną "bombę odżywczą" czyli maskę domowej roboty i stosuj ją kilka razy w tygodniu ( proponowane składniki : sok z cytryny,miód,jogurt naturalny,mleko,miód,oliw a z oliwek,żółto jaja kurzego itp.)

- przestań używać prostownicy i lokówki ( oczywiście,jeżeli używasz )

- kup polecane maski Kallos ( np. keratynową i bananową ) lub Biovax/ Wax ( np. do włosów ciemnych/jasnych,zniszczonych itp.)

- wypróbuj szampony dla dzieci (np.Babydream )

- wypróbuj różne płukanki
NJ10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 14:01   #25
grapelollipop
Raczkowanie
 
Avatar grapelollipop
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa/Białystok
Wiadomości: 197
Dot.: Jak wzmocnić włosy?

fajny jest olej arganowy lub migdałowy z firmy Valona, to jakieś arabskie kosmetyki, do tej pory widywałam je jedynie w aptece, ale efekt jest jedna buteleczka ok.14 zł
grapelollipop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 11:30   #26
rossweet
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2
Dot.: Jak wzmocnić włosy?

Podczas kuracji wzmacniającej włosy liczy się przede wszystkim konsekwencja. Należy zapomnieć o cud-preparatach, które po jednokrotnym użyciu mają załatwić wszystkie problemy z włosami. Bardzo istotna jest systematyczność. Jeśli zdecydujemy się już na jakiś rodzaj maseczki, to nie rezygnujmy z niej gdy po pierwszym zastosowaniu nie przyniesie spektakularnych efektów. Najlepsze są z pewnością naturalne preparaty przyrządzone samodzielnie w domu. Łatwo odnajdziemy wiele przepisów na domowe wzmocnienie, jednak przygotowanie większości z takich maseczek zajmuje sporo czasu. Polecam więc najprostszy w wykonaniu napar z siemienia lnianego. Jego regularne stosowanie przynosi wymierne efekty.
xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-03-04 o 15:25 Powód: reklama
rossweet jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-04 11:30:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:23.