STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III) - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-14, 13:37   #1801
hailie21
Zakorzenienie
 
Avatar hailie21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: City of Joy
Wiadomości: 6 387
Dot.: STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)

Cytat:
Napisane przez xmdln Pokaż wiadomość
Kojarzysz moze o ktorej? Na razie nie zaobserwowalam zadnej roznicy w cenach, nawet z dorzutkami niestety slabiutko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ok 12:00.
__________________
Profesjonalne pokazy iluzji https://youtu.be/GobutlL0ty0


W moim niebie będą miękkie sierści,
nosy, łapy, ogony i kły.
W moim niebie będę znowu głaskać,
moje wszystkie pożegnane psy
hailie21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 19:09   #1802
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)

Cytat:
Napisane przez soulone Pokaż wiadomość
Odebrałam i chyba zwracam. Ogólnie kurtka jest ok, tylko te ćwieki na rękawach są jak na mnie trochę "za ostre". Chyba muszę pogodzić się z tym, że nie pasują mi takie kurtki, bo nie wyglądam jak stylowo ubrany człowiek, a jak przedstawiciel subkultury . Niektórym dziewczynom bardzo coś takiego pasuje, niestety nie mi.
Nie jest zła, ale po prostu nie w moim stylu .
Zajrzałam dzisiaj do Stradka i mierzyłam te kurtki, moja zamówiona L pójdzie na pewno do zwrotu raz, że za duża, a dwa jest krótka. Ledwo za pępek mi sięga, wolałabym dłuższą. Ale ogólnie jest całkiem spoko i pasek bez problemu można wyjąć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 20:11   #1803
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)

Wrzucam fotki co na tą chwilę udało mi się kupić sorry za tło

1. Zółte spódnico spodnie, mają fajna długość, są wykonane z elastycznego materiału. Wygodne rozmiarowka standardowa.

2. Woski biker, o nich już pisaliśmy

3. Sweter z kokardka na plecach, mam rozmiar S, jest ogromny. Mieciutki, wygodny, ale na pewno będzie się mechacil.

4. Biały sweter z azurowymi dziurami, tutaj też rozmiar S, jest szeroki i krótki.

5. Kurtka na misku, za tą ceną jest ok ma duży kaptur, jest podszywana misiem.

Kupiłam jeszcze jeansy z dziurami i bluzkę haftowana która weszła na wyprzedaż ostatnio. Obie rzeczy

Mierzylam również koszule haftowane na plecach, jedna biała, druga w kratę, są ogromne. Tak samo koszula w paski z haftem kwiatów. Musiałam zwrócić, a S nie ma dostępnych również odebrałam skorkowa spódnice z haftem bociana, 38 jest jak 36, fajnie wykonana. Zamówiłam dziś 40 bo wskoczyla na dorzutce.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1108.jpg (61,9 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1112.jpg (62,1 KB, 136 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1133.jpg (60,3 KB, 129 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1140.jpg (58,9 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1143.jpg (61,4 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1145.jpg (62,2 KB, 120 załadowań)
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 20:33   #1804
kamilove
Zakorzenienie
 
Avatar kamilove
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 4 469
STRADIVARIUS &lt;3 - nasza miłość!! (część III)

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
Wrzucam fotki co na tą chwilę udało mi się kupić sorry za tło



1. Zółte spódnico spodnie, mają fajna długość, są wykonane z elastycznego materiału. Wygodne rozmiarowka standardowa.



2. Woski biker, o nich już pisaliśmy



3. Sweter z kokardka na plecach, mam rozmiar S, jest ogromny. Mieciutki, wygodny, ale na pewno będzie się mechacil.



4. Biały sweter z azurowymi dziurami, tutaj też rozmiar S, jest szeroki i krótki.



5. Kurtka na misku, za tą ceną jest ok ma duży kaptur, jest podszywana misiem.



Kupiłam jeszcze jeansy z dziurami i bluzkę haftowana która weszła na wyprzedaż ostatnio. Obie rzeczy



Mierzylam również koszule haftowane na plecach, jedna biała, druga w kratę, są ogromne. Tak samo koszula w paski z haftem kwiatów. Musiałam zwrócić, a S nie ma dostępnych również odebrałam skorkowa spódnice z haftem bociana, 38 jest jak 36, fajnie wykonana. Zamówiłam dziś 40 bo wskoczyla na dorzutce.

Fajna ta kurtka mogę prosić ref? Ona taka zimowa czy nie bardzo?

Edit: znalazłam na str

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Edytowane przez kamilove
Czas edycji: 2017-07-14 o 20:36
kamilove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 21:00   #1805
aneczka87874
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka87874
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 076
GG do aneczka87874
Dot.: STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)

Dobra stwierdziłam że już dłużej nie wytrzymam i muszę coś kliknąć i tak długo się trzymałam. Oprócz stradka jeszcze w pullu dwie pary dżinsów kliknęłam

Paulina upoluj mi tą kurtkę i czarne gacie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1400220702_2_1_2.jpg (81,1 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2300636711_1_1_2.jpg (63,8 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1307091010_2_2_2.jpg (159,3 KB, 61 załadowań)
aneczka87874 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 21:09   #1806
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)

Cytat:
Napisane przez kamilove Pokaż wiadomość
Fajna ta kurtka mogę prosić ref? Ona taka zimowa czy nie bardzo?

Edit: znalazłam na str

Wysłałam pw z wiadomością

Cytat:
Napisane przez aneczka87874 Pokaż wiadomość
Dobra stwierdziłam że już dłużej nie wytrzymam i muszę coś kliknąć i tak długo się trzymałam. Oprócz stradka jeszcze w pullu dwie pary dżinsów kliknęłam

Paulina upoluj mi tą kurtkę i czarne gacie
Klikaj klikaj malutka już są fajne ceny i pojawiają się jeszcze rozmiary to można upolowac conieco
Jaki rozmiar kurtki i gaci potrzebujesz? Gacie obserwuje cały czas bo chciałabym podmienić na tansze kurtki są u mnie stacjonarnie jakbyś była zainteresowana
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 21:14   #1807
g0si4
Zakorzenienie
 
Avatar g0si4
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 946
Dot.: STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
Wrzucam fotki co na tą chwilę udało mi się kupić sorry za tło

1. Zółte spódnico spodnie, mają fajna długość, są wykonane z elastycznego materiału. Wygodne rozmiarowka standardowa.

2. Woski biker, o nich już pisaliśmy

3. Sweter z kokardka na plecach, mam rozmiar S, jest ogromny. Mieciutki, wygodny, ale na pewno będzie się mechacil.

4. Biały sweter z azurowymi dziurami, tutaj też rozmiar S, jest szeroki i krótki.

5. Kurtka na misku, za tą ceną jest ok ma duży kaptur, jest podszywana misiem.

Kupiłam jeszcze jeansy z dziurami i bluzkę haftowana która weszła na wyprzedaż ostatnio. Obie rzeczy

Mierzylam również koszule haftowane na plecach, jedna biała, druga w kratę, są ogromne. Tak samo koszula w paski z haftem kwiatów. Musiałam zwrócić, a S nie ma dostępnych również odebrałam skorkowa spódnice z haftem bociana, 38 jest jak 36, fajnie wykonana. Zamówiłam dziś 40 bo wskoczyla na dorzutce.
Ale masz fajne buciki
__________________
IG
g0si4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-14, 21:24   #1808
aneczka87874
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka87874
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 076
GG do aneczka87874
Dot.: STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
Wysłałam pw z wiadomością



Klikaj klikaj malutka już są fajne ceny i pojawiają się jeszcze rozmiary to można upolowac conieco
Jaki rozmiar kurtki i gaci potrzebujesz? Gacie obserwuje cały czas bo chciałabym podmienić na tansze kurtki są u mnie stacjonarnie jakbyś była zainteresowana
Gacie chyba 40 a kurtała Mka . Jak byś widziała gatki to proszę kliknij mi na Wałbrzych ,kurtkę też na Wałbrzych jak byś złapała Szkoda mi na wysyłkę
aneczka87874 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-15, 06:24   #1809
Gosia5656
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 5
Dot.: STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)

Jaki masz rozmiar tej kurtki z misiem z skórzanymi wstawkami ?
Gosia5656 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-15, 09:16   #1810
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)

Te spodnico-spodnie fajnie wygladaja i kuszą, ale szkoda,że nie ma innego koloru.
świat się konczy-do tej pory nic nie kupiłam na wyprzedażach poza dwoma basicami z długim rekawem z h&m za zawrotną cenę 20 zł za dwupak
Kupiłam jeszcze dwie sukienki (Orsay i h&m) oraz spoodnice z haftem ze Stradka, ale po przymierzeniu w domu -zwrot. No-spodnice dziś odbiore i zwrócę
Chciałam ostatnio kliknąć kilka rzeczy w kilku rozmairach w Camaieau z odbiorem w sklepie- ale okazalo się,że się wynieśli nieodwołalnie z Lublina, więc sobie darowałam, bo raz,że problem z kurierem, a dwa że potem jeszcze znowu odsyłać też kurierem Szkoda, bardzo lubiłam u nich kupować klasyczne rzeczy do pracy- proste sukienki z bawełny, ołówkowe spodnice. Podczas letniej wyprzedaży online upolowałam świetnie dzinsowe ogrodniczki za 50 zł. Jakieś dwa miesiące temu kupiłam u nich stacjonarnie jeszcze jedną sukienkę, nie wyglądało na to,że się mają wynieść
Chyba jestem chora

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2017-07-15 o 09:21
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-15, 10:29   #1811
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)

Cytat:
Napisane przez aneczka87874 Pokaż wiadomość
Gacie chyba 40 a kurtała Mka . Jak byś widziała gatki to proszę kliknij mi na Wałbrzych ,kurtkę też na Wałbrzych jak byś złapała Szkoda mi na wysyłkę
Spoko, będę klikać i dawać znaka na fejsie

Cytat:
Napisane przez Gosia5656 Pokaż wiadomość
Jaki masz rozmiar tej kurtki z misiem z skórzanymi wstawkami ?
Mam rozmiar M, ale kurtka ma krótkie rękawy

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Te spodnico-spodnie fajnie wygladaja i kuszą, ale szkoda,że nie ma innego koloru.
świat się konczy-do tej pory nic nie kupiłam na wyprzedażach poza dwoma basicami z długim rekawem z h&m za zawrotną cenę 20 zł za dwupak
Kupiłam jeszcze dwie sukienki (Orsay i h&m) oraz spoodnice z haftem ze Stradka, ale po przymierzeniu w domu -zwrot. No-spodnice dziś odbiore i zwrócę
Chciałam ostatnio kliknąć kilka rzeczy w kilku rozmairach w Camaieau z odbiorem w sklepie- ale okazalo się,że się wynieśli nieodwołalnie z Lublina, więc sobie darowałam, bo raz,że problem z kurierem, a dwa że potem jeszcze znowu odsyłać też kurierem Szkoda, bardzo lubiłam u nich kupować klasyczne rzeczy do pracy- proste sukienki z bawełny, ołówkowe spodnice. Podczas letniej wyprzedaży online upolowałam świetnie dzinsowe ogrodniczki za 50 zł. Jakieś dwa miesiące temu kupiłam u nich stacjonarnie jeszcze jedną sukienkę, nie wyglądało na to,że się mają wynieść
Chyba jestem chora
No nie mów, musisz się poprawić hihi ale ma to też swoje plusy, kasa w kieszeni i poukladana szafa

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez g0si4 Pokaż wiadomość
Ale masz fajne buciki
Dzięki moja pierwsza para butów z ccc, udało mi się je kupić że zniżka 50% za jedyne 35 zl
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-16, 11:17   #1812
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
Spoko, będę klikać i dawać znaka na fejsie



Mam rozmiar M, ale kurtka ma krótkie rękawy


No nie mów, musisz się poprawić hihi ale ma to też swoje plusy, kasa w kieszeni i poukladana szafa

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------


Dzięki moja pierwsza para butów z ccc, udało mi się je kupić że zniżka 50% za jedyne 35 zl
Wczoraj się poprawiłam nawiedzając Orsay- kupiłam dwie sukienki i sweterkowe-bolerko, a za całość zapłaciłam 100 zł kasę przepuszczam na Pandorę, a w szafie i tak mi się nic nie mieści
W Stradku nic nie widzę do kupienia stacjonarnie, zapoluję na szorty wizytowe niebieskie i chabrowe długie spodnie online, ale poki co brak rozmiaru.
Wczoraj chciałam odebrać i od razu oddać tę spodnicę. Panie powiedziały,że tak nie można i muszę czekać na maila z kodem i potrwa to 10 minut. Więc myślę ok, pokręce się po sklepie, co chwilę odświeżałam pocztę, ale maila nie było. Wyszłam więc pochodzić po innych sklepach, minęła godzina i nadal nic nie ma! myślę nie, no dłużej czekać nie będę, weszłam na swoje konto Stradivarius online, tam udało mi się pobrać fakturę i tam był ten kod. A maila nie mam do teraz Straszne utrudnienie, dobrze,że mam smartfona, ale przecież niektórzy nie korzystają z neta w telefonie, to jak mają oddać te rzeczy
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-16, 11:27   #1813
aneczka87874
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka87874
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 076
GG do aneczka87874
Dot.: STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)

Właśnie jestem ciekawa jak to teraz z tymi zwrotami będzie ...
Coś dorzucili bo kliknęłam spódnicę i bluzkę,zobaczymy co to będzie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2670105003_2_3_2 (1).jpg (51,8 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1291080001_2_1_2.jpg (81,5 KB, 62 załadowań)
aneczka87874 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-16, 14:07   #1814
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Wczoraj się poprawiłam nawiedzając Orsay- kupiłam dwie sukienki i sweterkowe-bolerko, a za całość zapłaciłam 100 zł kasę przepuszczam na Pandorę, a w szafie i tak mi się nic nie mieści
W Stradku nic nie widzę do kupienia stacjonarnie, zapoluję na szorty wizytowe niebieskie i chabrowe długie spodnie online, ale poki co brak rozmiaru.
Wczoraj chciałam odebrać i od razu oddać tę spodnicę. Panie powiedziały,że tak nie można i muszę czekać na maila z kodem i potrwa to 10 minut. Więc myślę ok, pokręce się po sklepie, co chwilę odświeżałam pocztę, ale maila nie było. Wyszłam więc pochodzić po innych sklepach, minęła godzina i nadal nic nie ma! myślę nie, no dłużej czekać nie będę, weszłam na swoje konto Stradivarius online, tam udało mi się pobrać fakturę i tam był ten kod. A maila nie mam do teraz Straszne utrudnienie, dobrze,że mam smartfona, ale przecież niektórzy nie korzystają z neta w telefonie, to jak mają oddać te rzeczy
Ja dostałam pdfa z kodem już w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-16, 18:11   #1815
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Wczoraj się poprawiłam nawiedzając Orsay- kupiłam dwie sukienki i sweterkowe-bolerko, a za całość zapłaciłam 100 zł kasę przepuszczam na Pandorę, a w szafie i tak mi się nic nie mieści
W Stradku nic nie widzę do kupienia stacjonarnie, zapoluję na szorty wizytowe niebieskie i chabrowe długie spodnie online, ale poki co brak rozmiaru.
Wczoraj chciałam odebrać i od razu oddać tę spodnicę. Panie powiedziały,że tak nie można i muszę czekać na maila z kodem i potrwa to 10 minut. Więc myślę ok, pokręce się po sklepie, co chwilę odświeżałam pocztę, ale maila nie było. Wyszłam więc pochodzić po innych sklepach, minęła godzina i nadal nic nie ma! myślę nie, no dłużej czekać nie będę, weszłam na swoje konto Stradivarius online, tam udało mi się pobrać fakturę i tam był ten kod. A maila nie mam do teraz Straszne utrudnienie, dobrze,że mam smartfona, ale przecież niektórzy nie korzystają z neta w telefonie, to jak mają oddać te rzeczy
A jest jakaś zniżka w Orsayu? Widziałam tam czerwona spódnice z gipiury

Odnośnie zwrotu, to coś dziwnego, jakiego maila miałaś niby dostać? Nr zamówienia jest na paczce, jeśli nie masz tel to wystarczy tylko go podać. Obierając paczkę przy kasie nawet nie musisz wychodzić z kolejki żeby móc zwrócić rzeczy z tej paczki i żaden obrazek z tel jest niepotrzebny. Przynajmniej u mnie tak to wygląda

Kiedyś miałam sytuację, że chciałam zwrócic rzeczy, a nie było faktury, Panie z tel nie chciały spisać numeru, kazaly mi pochodzić po sklepach w galerii żeby ktoś wydrukowal mi fakturę i wtedy zrobią zwrot
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-16, 18:24   #1816
asullka00
Zakorzenienie
 
Avatar asullka00
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 673
Dot.: STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)

Cytat:
Napisane przez aneczka87874 Pokaż wiadomość
Właśnie jestem ciekawa jak to teraz z tymi zwrotami będzie ...
Coś dorzucili bo kliknęłam spódnicę i bluzkę,zobaczymy co to będzie
Podalabys link lub ref do tej bluzki bialej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asullka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 05:09   #1817
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
A jest jakaś zniżka w Orsayu? Widziałam tam czerwona spódnice z gipiury

Odnośnie zwrotu, to coś dziwnego, jakiego maila miałaś niby dostać? Nr zamówienia jest na paczce, jeśli nie masz tel to wystarczy tylko go podać. Obierając paczkę przy kasie nawet nie musisz wychodzić z kolejki żeby móc zwrócić rzeczy z tej paczki i żaden obrazek z tel jest niepotrzebny. Przynajmniej u mnie tak to wygląda

Kiedyś miałam sytuację, że chciałam zwrócic rzeczy, a nie było faktury, Panie z tel nie chciały spisać numeru, kazaly mi pochodzić po sklepach w galerii żeby ktoś wydrukowal mi fakturę i wtedy zrobią zwrot
Zniżka na przecenione rzeczy była jakiś tydzień temu (dodatkowe -20proc.), praktycznie regularnie są też tego rodzaju zniżki na nową kolekcję, rzadko obejmuje sale.
A z tym zamówieniem w Stradku to też byłam zaskoczona. Do tej pory (jak były paragony dołączone do paczek) robiłam zwroty od ręki. Teraz ekspedientka skanowała ten kod z faktury elektronicznej Dziwne to dla mnie, jeszcze były jakby wkurzone,że im głowę zawracam, tylko czekałam,aż mi powiedzą,że jak chcę zwracać bez mierzenia, to po co zamawiałam
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 09:13   #1818
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
A jest jakaś zniżka w Orsayu? Widziałam tam czerwona spódnice z gipiury

Odnośnie zwrotu, to coś dziwnego, jakiego maila miałaś niby dostać? Nr zamówienia jest na paczce, jeśli nie masz tel to wystarczy tylko go podać. Obierając paczkę przy kasie nawet nie musisz wychodzić z kolejki żeby móc zwrócić rzeczy z tej paczki i żaden obrazek z tel jest niepotrzebny. Przynajmniej u mnie tak to wygląda

Kiedyś miałam sytuację, że chciałam zwrócic rzeczy, a nie było faktury, Panie z tel nie chciały spisać numeru, kazaly mi pochodzić po sklepach w galerii żeby ktoś wydrukowal mi fakturę i wtedy zrobią zwrot
Kiedy ostatni raz zwracałaś coś, że nie wymagali kodu? Ja ostatni raz na zimowej wyprzedaży i teraz zmienili procedury. Trzeba mieć kod, który wysyłają na maila już w momencie potwierdzenia złożenia zamówienia dla mnie to utrudnienie, bo w galerii często nie mam zasięgu, chyba będę robić screenshoty albo drukować to
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 10:40   #1819
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)

Cytat:
Napisane przez zakalec Pokaż wiadomość
Kiedy ostatni raz zwracałaś coś, że nie wymagali kodu? Ja ostatni raz na zimowej wyprzedaży i teraz zmienili procedury. Trzeba mieć kod, który wysyłają na maila już w momencie potwierdzenia złożenia zamówienia dla mnie to utrudnienie, bo w galerii często nie mam zasięgu, chyba będę robić screenshoty albo drukować to
Zwracałam rzeczy teraz w piątek
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-17, 11:00   #1820
viperka85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 44
Dot.: STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)

Przecież załączony jest paragon elektroniczny, tak jak i w Zarze, wystarczy pokazać na tel. - jeśli nie bezpośrednio z poczty, to zapisać go sobie wcześniej na tel. w formie pdf i pokazać
viperka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 12:25   #1821
aneczka87874
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka87874
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 076
GG do aneczka87874
Dot.: STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)

asullka proszę linka do bluzki https://www.stradivarius.com/pl/kobi...ml?colorId=003

Dziś dostałam paczkę z dżinsami i spódnicą ,dżnsy super -zostają . Spódniczka ładna ale za duża,ostatnio się zmniejszyłam trochę i ciągle zapominam że mam kupować Mki a nie Lki
aneczka87874 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 18:42   #1822
hailie21
Zakorzenienie
 
Avatar hailie21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: City of Joy
Wiadomości: 6 387
Dot.: STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)

Czy któraś z Was zamawiała kombinezon z falbanami (były czerwone, czarne i białe)?
__________________
Profesjonalne pokazy iluzji https://youtu.be/GobutlL0ty0


W moim niebie będą miękkie sierści,
nosy, łapy, ogony i kły.
W moim niebie będę znowu głaskać,
moje wszystkie pożegnane psy
hailie21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 22:25   #1823
ewcik
Zakorzenienie
 
Avatar ewcik
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 574
Dot.: STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)

jak anulować zamówienie w stardim
ewcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-18, 10:12   #1824
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)

Cytat:
Napisane przez ewcik Pokaż wiadomość
jak anulować zamówienie w stardim
infolinia
na stronie nie widze mozliwosci, nie wiem o co cho.
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-18, 14:01   #1825
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)

odebrałam zaległe zamówienia i wszystko do zwrotu
- trykotowy sweter jasny szary - S duża, trochę nieprzyjemny w dotyku, zeszmaci się szybko
- kamizelka swetrowa z paskiem szara - co to w ogóle jest, wielka, nie leży...
- sukienka koszulowa biała z długim rękawem - S jak namiot, trzy razy się mogę nią owinąć
- czarne bikery - kilkane jeszcze za 59,99, mam 165 cm wzrostu i są trochę za długie, a mają zamek i się marszczą, wzięłam 34 i wydawały się małe, ale są mocno rozciągliwe i w pasie mogłyby być nawet węższe, plastikowe, woski z mango są bezkonkurencyjne, wosk się spiera, ale z reklamacjami nie ma problemu
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-18, 15:10   #1826
aneczka87874
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka87874
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 076
GG do aneczka87874
Dot.: STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)

Ja jeszcze doklikałam wczoraj parkę (dzięki Paulina za cynka ) i dżinsy

Co do wosków to zgadzam się,z mango są najlepsze

Jeszcze ceny nie spadły tak jak chciałam a już wydałam tyle kasy że aż mi słabo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5859079551_1_1_2.jpg (88,7 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8155554709_2_1_2.jpg (65,8 KB, 64 załadowań)
aneczka87874 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-18, 15:54   #1827
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)

Ja wczoraj odebrałam swoje woski i nie pokochałam ich od razu i zaczęłam się zastanawiać czy ze mną jest coś nie tak,skoro wzbudzają ogólny zachwyt odebrałam też szalink biało granatowo limonkowy (zostaje) i bluzkę ze sznurowaniem na rekawach i chyba ją również zwrócę.

Woski z mango rozbijają się trochę? I czy je jeszcze dorzucaja?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 20:42   #1828
aneczka87874
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka87874
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 076
GG do aneczka87874
Dot.: STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)

Jak coś to dorzutka w pullu,tylko że ukryte linki. Większości rzeczy nie ma na stronie tzn nie widać
aneczka87874 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 21:31   #1829
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)

Cytat:
Napisane przez Fufka Pokaż wiadomość
Ja wczoraj odebrałam swoje woski i nie pokochałam ich od razu i zaczęłam się zastanawiać czy ze mną jest coś nie tak,skoro wzbudzają ogólny zachwyt odebrałam też szalink biało granatowo limonkowy (zostaje) i bluzkę ze sznurowaniem na rekawach i chyba ją również zwrócę.

Woski z mango rozbijają się trochę? I czy je jeszcze dorzucaja?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rozbijają się nieznacznie
dorzucają rzadko, pojedyncze rozmiary, dzisiaj było 34 z czarnych, ale nie zdążyłam
czerwone mam do odbioru w sklepie
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 21:39   #1830
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)

Cytat:
Napisane przez julietta83 Pokaż wiadomość
rozbijają się nieznacznie
dorzucają rzadko, pojedyncze rozmiary, dzisiaj było 34 z czarnych, ale nie zdążyłam
czerwone mam do odbioru w sklepie
Ja właśnie czerwone mierzylam ale to było ze 3tyg temu i już ich w sklepie nie ma. Będę zaglądać na stronę mango., bo potrzebuję 38 :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-01 19:40:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:58.