Cyberpunk 2077 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety > Gry komputerowe

Notka

Gry komputerowe Forum dla graczy komputerowych. Nie wiesz w co grać? Co kupić? Która gra jest fajna? Dołącz i podziel się wiedzą i pomysłami.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-18, 16:46   #31
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: Cyberpunk 2077

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Elder Scrolls Online. MMORPG.
Dzięki. O tym w ogóle nie wiedziałam przed tym wątkiem.

Cytat:
Napisane przez OldWorldBlues Pokaż wiadomość
Spróbuj, najlepsze elementy Mass Effect to właśnie fabuła, dialogi i świat przedstawiony. W teorii jest to gra idealna dla Ciebie.
I koniecznie zacznij od pierwszej części (moim zdaniem najlepsza), bo cała trylogia to tak naprawdę jedna historia w trzech częściach
Dzięki, pewnie spróbuję do tego podejść. Chociaż nie wiem, czy nie skończy się tak, że zacznę od III, bo tą część mąż akurat ma
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-19, 00:42   #32
OldWorldBlues
mad lad
 
Avatar OldWorldBlues
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: centre of attention
Wiadomości: 1 762
Dot.: Cyberpunk 2077

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
Teraz już tak. Niestety ja grałam zaraz po jej wyjściu i był to niesamowity bugfest. Do tego stopnia, że za pierwszym podejściem nie mogłam ukończyć gry.
Ale po patchach, kiedy gra nabrała płynności, to gra się przyjemnie.
Klimat jest bardzo na plus, bo nie jest to typowe europejskie pseudośredniowieczne otoczenie. To bardziej wyspy karaibskie. Do tego rzeczy dzieją się na wyspach, więc pływanie, eksplorowanie i napadanie innych statków rzeczywiście dużo do zmiany klimatu dodają. I rzeczywiście podejmowane decyzje mają bardzo duże znaczenie. Więc to też na plus.
Oczywiście ma wkurzające momenty i niedociągnięcia (zepsuli Alotha - dziady), ale w związku z tym że nie ma dużej ilości gier w tym typie, to dla mnie nadal warto po Deadfire sięgnąć. I jak wyjdą dodatki to pewnie przejdę raz jeszcze.
No właśnie klimat tej odsłony z jednej strony mnie zachęca, z drugiej trochę niepokoi. Fajnie, że twórcy wreszcie dają nam do dyspozycji nieco inną scenerię, ale akurat za karaibskimi klimatami nie przepadam i dodatkowo wszelkie mechaniki ze statkami, nieważne w jakiej grze, zawsze należały dla mnie do tych najmniej przyjemnych. Naprawdę zawsze.
No ale, to przecież Obsidian; ważne, że nadal są dobrzy w tym, z czego zazwyczaj słynęli – świetnych scenariuszy. Bo nadal są, prawda?
Cytat:
Napisane przez srebrnykot Pokaż wiadomość
Chociaż nie wiem, czy nie skończy się tak, że zacznę od III, bo tą część mąż akurat ma
Stanowczo odradzam, ale zabronić już nie mogę.
__________________
IF YOU WISH TO MAKE AN APPLE PIE FROM SCRATCH,
YOU MUST FIRST INVENT THE UNIVERSE
OldWorldBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-19, 10:48   #33
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Cyberpunk 2077

Cytat:
Napisane przez OldWorldBlues Pokaż wiadomość
No właśnie klimat tej odsłony z jednej strony mnie zachęca, z drugiej trochę niepokoi. Fajnie, że twórcy wreszcie dają nam do dyspozycji nieco inną scenerię, ale akurat za karaibskimi klimatami nie przepadam i dodatkowo wszelkie mechaniki ze statkami, nieważne w jakiej grze, zawsze należały dla mnie do tych najmniej przyjemnych. Naprawdę zawsze.
No ale, to przecież Obsidian; ważne, że nadal są dobrzy w tym, z czego zazwyczaj słynęli – świetnych scenariuszy. Bo nadal są, prawda?
Moim zdaniem nadal potrafią. Rzeczy które dzieją się w tle są zasadnie i mocno osadzone. I dla mnie były wciągające. Moim "ale" jest to, że teoretycznie głównym wątkiem jest gonienie adrowego kolosa i to że powinieneś to robić szybko, a tak naprawdę robi się wszystko inne niż to. Bo wątki poboczne są ciekawsze. I nie czułam tego, że naprawdę powinnam się spieszyć.
Ale sam scenariusz nadal uważam za wciągający
No i przyznaję że dla mnie te wszystkie okołostatkowe sprawy były miłym dodatkiem. Ale to moje żeglarskie spaczenie i wiem, że to co dla mnie było plusami dla innych nie musi nimi być. Ale i tak polecam


Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-19, 11:30   #34
OldWorldBlues
mad lad
 
Avatar OldWorldBlues
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: centre of attention
Wiadomości: 1 762
Dot.: Cyberpunk 2077

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nadal potrafią. Rzeczy które dzieją się w tle są zasadnie i mocno osadzone. I dla mnie były wciągające. Moim "ale" jest to, że teoretycznie głównym wątkiem jest gonienie adrowego kolosa i to że powinieneś to robić szybko, a tak naprawdę robi się wszystko inne niż to. Bo wątki poboczne są ciekawsze. I nie czułam tego, że naprawdę powinnam się spieszyć.
Ale sam scenariusz nadal uważam za wciągający
No i przyznaję że dla mnie te wszystkie okołostatkowe sprawy były miłym dodatkiem. Ale to moje żeglarskie spaczenie i wiem, że to co dla mnie było plusami dla innych nie musi nimi być. Ale i tak polecam
Ale tak jest zawsze w rozbudowanych grach RPG – wszyscy wokół nieustannie przekonują, że świat się pali i spieszyć się trzeba, bo nadejdzie katastrofa, a my zbieramy jakieś grzyby w lesie albo gramy w gwinta.
To jest tak zwany dysonans ludonarracyjny.

Jedynka Pillarsów mi się podobała, dlatego raczej po dwójkę też sięgnę. No i kto wie – może wreszcie polubię te nieszczęsne statki.
__________________
IF YOU WISH TO MAKE AN APPLE PIE FROM SCRATCH,
YOU MUST FIRST INVENT THE UNIVERSE
OldWorldBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-26, 08:37   #35
Honeyrata
Przyczajenie
 
Avatar Honeyrata
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 16
Dot.: Cyberpunk 2077

Cytat:
Napisane przez Cersa Pokaż wiadomość
Nie spodziewałam się, ale podobno będą nawet romanse (hetero, bi, homo), te ciągnące się przez całą grę również. Ciekawe czy też w tym aspekcie gry Redzi zdetronizują Bioware.
Akurat to wynika z oryginalnego papierowego systemu, gdzie były nawet homogangi
Honeyrata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-06, 17:12   #36
laery
Przyczajenie
 
Avatar laery
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 17
Dot.: Cyberpunk 2077

Cytat:
Napisane przez OldWorldBlues Pokaż wiadomość
No właśnie klimat tej odsłony z jednej strony mnie zachęca, z drugiej trochę niepokoi. Fajnie, że twórcy wreszcie dają nam do dyspozycji nieco inną scenerię, ale akurat za karaibskimi klimatami nie przepadam i dodatkowo wszelkie mechaniki ze statkami, nieważne w jakiej grze, zawsze należały dla mnie do tych najmniej przyjemnych. Naprawdę zawsze.
"Karaibskie klimaty" i kolorki wzięły się z tego, że a) rzecz się dzieje w Kalifornii, b) klimat papierowego Cyberpunka był całkiem neonowy, jeśli przy tym noirowy.

Mike Pondsmith bierze w udział w produkcji - myślę, że możemy być spokojni (przynajmniej ci, którzy liczą na odwzorowanie klimatu starego Cyberpunka 2020).
laery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-06, 17:14   #37
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Cyberpunk 2077

Cytat:
Napisane przez laery Pokaż wiadomość
"Karaibskie klimaty" i kolorki wzięły się z tego, że a) rzecz się dzieje w Kalifornii, b) klimat papierowego Cyberpunka był całkiem neonowy, jeśli przy tym noirowy.

Mike Pondsmith bierze w udział w produkcji - myślę, że możemy być spokojni (przynajmniej ci, którzy liczą na odwzorowanie klimatu starego Cyberpunka 2020).
Ale karaibskie klimaty były o Deadfire...

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-06, 18:11   #38
OldWorldBlues
mad lad
 
Avatar OldWorldBlues
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: centre of attention
Wiadomości: 1 762
Dot.: Cyberpunk 2077

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
Ale karaibskie klimaty były o Deadfire...

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Dziękuję.
__________________
IF YOU WISH TO MAKE AN APPLE PIE FROM SCRATCH,
YOU MUST FIRST INVENT THE UNIVERSE
OldWorldBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 06:22   #39
laery
Przyczajenie
 
Avatar laery
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 17
Dot.: Cyberpunk 2077

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
Ale karaibskie klimaty były o Deadfire...

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
A okej, my bad.
laery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-06, 20:01   #40
laery
Przyczajenie
 
Avatar laery
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 17
Dot.: Cyberpunk 2077

Yo, miss V, a pleasure.

Kto z Was czeka na E3 i informacje o nadchodzącym Cyberpunku?
laery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-07, 07:43   #41
Jacek5G
Przyczajenie
 
Avatar Jacek5G
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 20
Dot.: Cyberpunk 2077

Cytat:
Napisane przez laery Pokaż wiadomość
Yo, miss V, a pleasure.

Kto z Was czeka na E3 i informacje o nadchodzącym Cyberpunku?
Ja czekam na konferencje. Tylko nie wiem jak pogodzić je z pracą. Chyba po prostu tych które będą w środku nocy nie obejrzę na żywo tylko retransmisje.
Jacek5G jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-08, 21:27   #42
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Cyberpunk 2077

Akurat konferencję z CP będzie łatwo obejrzeć - Microsoft ma prezentację jutro o 22:00
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-10, 08:10   #43
Jacek5G
Przyczajenie
 
Avatar Jacek5G
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 20
Dot.: Cyberpunk 2077

I jak wrażenia po konferencji? Keanu wyszedł super. Szkoda że jeszcze nie ma gameplayu ale pewnie będzie w najbliższym czasie. W końcu gra już za rok
Jacek5G jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-10, 21:00   #44
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Cyberpunk 2077

Cytat:
Napisane przez Jacek5G Pokaż wiadomość
I jak wrażenia po konferencji? Keanu wyszedł super. Szkoda że jeszcze nie ma gameplayu ale pewnie będzie w najbliższym czasie. W końcu gra już za rok
Gdzieś mi wpadło oświadczenie CD Projektu, że gameplaye'a nie ma jeszcze, bo chcą stopniować hype i nakręcać atmosferę (i sprzedaż). Chyba na RPG Codexie było wrzucone.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-10, 21:47   #45
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Cyberpunk 2077

Będą pokazy zamknięte dla mediów i (chyba) dema dla graczy w czasie E3, a publiczny stream nowego dema dostaniemy na Gamescomie i/lub PAX Dev - obydwa w sierpniu.

Zawartość i cena edycji standardowej bardzo w porządku, preorder już wleciał. Premiera 16.04 przyszłego roku. I cyk, urlopik. Hype train rozpędził się już tak, że nic go nie zatrzyma.

Sam trailer był nieco słabszy, niż poprzedni (myślę, że zyska w analizach, szczególnie ta druga jego część, bo trochę interesujących rzeczy tam mignęło, m.in. chyba netrunning), ale Keanu na końcu wyrwał z butów i zrekompensował z nawiązką delikatne poczucie rozczarowania. Wielkie brawa, absolutnie doskonały wybór 'twarzy' zarówno z punktu widzenia marketingowego jak i tego, że Keanu jest po prostu świetnym facetem i fajnie będzie go w tej produkcji zobaczyć i usłyszeć.

No i oczywiście wielkie serducho za piękną wymianę zdań:

Keanu: Walking the streets of future is gonna be breathtaking...
Random guy to Keanu: You're breathtaking!
Keanu: You're breathtaking! You're all breathtaking!

daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 14:53   #46
Renata789
Kawoszka
 
Avatar Renata789
 
Zarejestrowany: 2019-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 13
Dot.: Cyberpunk 2077

Chcę zobaczyć pełnoprawny gameplay - to co nam pokazali było podejrzanie zbyt płynne...
Oczywiście w duchu liczę, że będzie to dopracowane w każdym calu, First Person, z obłędnym storyline'm ^_^

Do Jedi Fallen Order też pochodziłam sceptycznie, a jednak gameplay bardzo mnie uspokoił. Cyberpunk musi zrobić to samo :P
Póki co preorder jeszcze wisi niezaakceptowany.
Renata789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 21:37   #47
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Cyberpunk 2077

Cytat:
Napisane przez Renata789 Pokaż wiadomość
Chcę zobaczyć pełnoprawny gameplay - to co nam pokazali było podejrzanie zbyt płynne...
Oczywiście w duchu liczę, że będzie to dopracowane w każdym calu, First Person, z obłędnym storyline'm ^_^
Był już przecież jeszcze w zeszłym roku z alphy, o: https://youtu.be/vjF9GgrY9c0

A co do tego, jaka gra jest teraz, to mały fragment gameplayu pokazano po wystąpieniu Keanu i jak się dziś okazało, jest to kawałek nowego dema, którego pierwsze pokazy dla mediów odbyły się już dzisiaj. Powoli zaczynają pojawiać się pierwsze wrażenia z tego pokazu, ciekawe, ale polecam uważać na spoilery fabularne, jak ktoś jest na to wyczulony. Podobnie jak poprzednie, to też trwa ok. 50 minut. Szeroka publiczność zobaczy je w trakcie oficjalnego pokazu na Gamescomie w sierpniu.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-14, 08:02   #48
Goreckii
Przyczajenie
 
Avatar Goreckii
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 19
Dot.: Cyberpunk 2077

A zamierzacie kupować preorder? Czy lepiej się wstrzymać do czasu recenzji? Ufam Redom ale jednak Wiedźmin 3 jak wyszedł też miał dużo bugów które dopiero potem naprawili.
Goreckii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-14, 12:11   #49
Renata789
Kawoszka
 
Avatar Renata789
 
Zarejestrowany: 2019-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 13
Dot.: Cyberpunk 2077

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;86897154]Był już przecież jeszcze w zeszłym roku z alphy, o: https://youtu.be/vjF9GgrY9c0[/QUOTE]

Tego nie zaliczam Własnie czekałam na te pokazy dla mediów. To już jest bliższe finalnej wersji. Chociaż nie oszukujmy się - oni zawsze dopracowują i dopieszczają na maxa wersje demo na pokazy ;p Redom się to opłaciło, patrząc na ich indeks na giełdzie

Goreckii, ja się jeszcze wstrzymuję z preorderem. Gdzies tam z tyłu głowy mam jednak to, że miałabym kupić w ciemno grę, w którą zagram dopiero za niecały rok
Renata789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-14, 12:17   #50
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Cyberpunk 2077

Cytat:
Napisane przez Goreckii Pokaż wiadomość
A zamierzacie kupować preorder? Czy lepiej się wstrzymać do czasu recenzji? Ufam Redom ale jednak Wiedźmin 3 jak wyszedł też miał dużo bugów które dopiero potem naprawili.
Trochę zależy od kasy. Jeśli będę miała nadmiar, to nie mam problemu z preorderem. Bo grę i tak na 100% kupię. Więc nie ma dla mnie różnicy kiedy.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-14, 14:21   #51
Lapis_Lazuli
Rozeznanie
 
Avatar Lapis_Lazuli
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 929
Dot.: Cyberpunk 2077

Ja juz zamowilam preorder ze steelbookiem na PS4

Edytowane przez Lapis_Lazuli
Czas edycji: 2019-06-14 o 14:22
Lapis_Lazuli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-14, 14:27   #52
MartynaCu
Przyczajenie
 
Avatar MartynaCu
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 11
Dot.: Cyberpunk 2077

Świetna prezentacja jak i trailer. Co jak co, ale CDPR ma pomysł na swoje gry. Liczę im jak największych sukcesów. Sam na pewno kupię tą grę.
__________________
Wyobrażać sobie życie bez niej to jakby wyobrażać sobie życie, którego się nie przeżyło.
MartynaCu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-14, 16:15   #53
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Cyberpunk 2077

@Renata, relacje z pokazów dla mediów już się pojawiły. Co do preordera, ja zrobiłam od razu, zero szacunku do siebie
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-14, 22:45   #54
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 087
Dot.: Cyberpunk 2077

Cytat:
Napisane przez Goreckii Pokaż wiadomość
A zamierzacie kupować preorder? Czy lepiej się wstrzymać do czasu recenzji? Ufam Redom ale jednak Wiedźmin 3 jak wyszedł też miał dużo bugów które dopiero potem naprawili.

Nigdy.


Nie mam w zwyczaju kupować czegoś, czego jeszcze nie ma.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-17, 07:51   #55
Jacek5G
Przyczajenie
 
Avatar Jacek5G
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 20
Dot.: Cyberpunk 2077

Ja chyba jednak poczekam. Dawanie twórcom kasy za coś co nie wyszło jeszcze. Jak ostatnio z Falloutem 76. Miała być super gra, a wyszedł ściek.
Jacek5G jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-17, 08:02   #56
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Cyberpunk 2077

Cytat:
Napisane przez Jacek5G Pokaż wiadomość
Ja chyba jednak poczekam. Dawanie twórcom kasy za coś co nie wyszło jeszcze. Jak ostatnio z Falloutem 76. Miała być super gra, a wyszedł ściek.
Dla mnie to jednak różnica klasy twórców. I o ile mogę w ciemno zaufać CDP, to nie jest to zaufanie którym obdarzam każde inne studio.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-17, 08:13   #57
Goreckii
Przyczajenie
 
Avatar Goreckii
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 19
Dot.: Cyberpunk 2077

Ja czekam. Cdp od czasu wiedźmina wypuścił tylko gwinta który okazał się porażką :/
Goreckii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-17, 08:32   #58
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Cyberpunk 2077

Cytat:
Napisane przez Goreckii Pokaż wiadomość
Ja czekam. Cdp od czasu wiedźmina wypuścił tylko gwinta który okazał się porażką :/
A nie wypuściło jeszcze czasem Thronebreakera?

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 06:56   #59
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 087
Dot.: Cyberpunk 2077

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
Dla mnie to jednak różnica klasy twórców. I o ile mogę w ciemno zaufać CDP, to nie jest to zaufanie którym obdarzam każde inne studio.
Tak właśnie bardzo wiele pieniędzy zostało zarobionych przez studia, które miały zaufanie ludzi, a nagle wypuściły szmirę.

Zawsze jest ten pierwszy raz. Fallout 76, Andromeda czy Anthem. Co ty, Bethesdzie nie ufasz? To Bioware, na pewno gra będzie dobra.

Tak można jakieś dwa tytuły bezkarnie skopać a ludzie zapłacą ci za nie.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 13:56   #60
Midziak
Rozeznanie
 
Avatar Midziak
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 849
Dot.: Cyberpunk 2077

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
A nie wypuściło jeszcze czasem Thronebreakera?

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Wypuścili.

Tak jak jestem bardzo zianteresowane CP2077, tak do samego CDP mam bardzo mieszany stosunek. Z jednej strony firma potrafi sobie zrobic swietny marketing i jaka to ona nie jest super - z drugiej jest tragiczne traktowanie pracownikó jest juz niemal legendarne w polskiej branży
Midziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Gry komputerowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-30 14:38:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:29.