Pierwsze użycie depilatora - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Depilatory Braun Silk-épil 7

Notka

Depilatory Braun Silk-épil 7 sprawdź opinię wizażanek

 
 
Narzędzia
Stary 2014-10-05, 20:05   #61
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

Cytat:
Napisane przez sziszi9 Pokaż wiadomość
To normalne, że nie chwyta wszystkich za pierwszym razem dobrze jest potarzać na początku depilację raz w tyg....trochę latem uporczywe ale teraz jesienną porą jak najbardziej można przed latem osłabić włoski i doprowadzić nogi do ładu a czy któraś może skusiła się na depilację pach depilatorem? ja jeszcze się nie odważyłam
Ale latem to sie depilacji laserowej nie robi
Najlepszy czas to właśnie jesień i zima I wtedy na lato i resztę roku masz problem depilacji z głowy
dryda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-08, 18:24   #62
paulla777
Raczkowanie
 
Avatar paulla777
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 50
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

Hej dziewczyny

Wczoraj przyszedł mój pierwszy depilator. Całe życie używałam maszynki, ale ostatnimi czasy miałam jej dość.
Mój depilator, to najnowszy Braun- braun silk epil skin spa beauty edition- ze szczoteczką do oczyszczania twarzy i głowicą szczotkową do peelingu ciała. Tych szczoteczek nie próbowałam jeszcze. Od razu wzięłam depilator na pierwszy ogień.
Jakoś nigdy nie miałam problemu z bólem- tatuaże, przeróżne zabiegi, wypadki. Ten depilator jak niektórzy zapewniali jest bezbolesny, ale ja tam nie wierzę reklamom i postanowiłam sprawdzić to na własnej skórze.
Najpierw sprawdziłam kawałek uda, bo tam włoski miałam najdłuższe- po pierwszym przyłożeniu na chwilę go wyłączyłam i odstawiłam. To nie było łaskotanie Ale przy drugim i trzecim podejściu było do wytrzymania. Najlepiej znoszę łydki, tam ból jest najmniejszy. Depilowałam nogi na mokro, jednak bałam się wsadzić depilator totalnie pod wodę ( niby wodoszczelny, ale wiecie ), tak więc moje nogi były tylko oblane wodą.
Niestety w zestawie nie mam nakładek do miejsc wrażliwych, ale gdzieś ktoś pisal, że Silk Epil jest tak delikatny, że te nakładki są zbędne. Postanowiłam wziąć się za pachy. Masasakra. Trzy podejścia. O nie. Czwarte. Wytrzymałam, choć nie ogoliłam pach do końca. Natomiast okolic bikini totalnie nie dałam rady.
Skóra w miejscach depilowanych ogólnie była podrażniona, pod pachami to już w ogóle. Ale rankiem wszystko zniknęło. Pierwsze koty za płoty. Jutro robię kolejną depilację, by dokładniej pozbyć się tego, czego nie pozbyłam wczoraj
I tu moje pytanie do Was, doświadczonych depilatorek- jak przygotować skórę do zabiegu? Z tego co wyczytałam, to ta szczoteczka do peelingu powinna być użyta 1-2 przed depilacją ( z ulubionym żelem po prysznic bądź peelingiem ). Jednak przy goleniu nóg maszynki zawsze trzymałam się zasady, że peeling wykonuję po goleniu. Jak to jest u Was Drogie Panie?
I pytanie nr 2- czy Wy również nie mając odpowiednich nakładek do miejsc wrażliwych ( pach i okolic bikini ) używać tam swoich depilatorów?
Byłabym wdzięczna z a odpowiedź.
Pozdrawiam
paulla777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 05:03   #63
meganem
Raczkowanie
 
Avatar meganem
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 432
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

jeśli chodzi o mnie, to nie przygotowuję się specjalnie. A nakładki nie używam, jakoś tak już z przyzwyczajenia.
__________________
Mój blog

https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=216083

E. Chodakowska :
Bikini x 22
Sukces x 19
Turbo wyzwanie x 27
Killer x 4
Metamorfoza x 3
Turbo spalanie x 5

Huragan Workout x 4
meganem jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Depilatory Braun Silk-épil 7


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-09 05:03:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:38.