!!! Postarzcie mnie trochę !!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-17, 20:02   #1
anetw
Raczkowanie
 
Avatar anetw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 83
Question

!!! Postarzcie mnie trochę !!!


Witam!
Mam 23 lata a wyglądam na 15-cie,
mam więc prośbę postarzcie mnie trochę ( a mam liche włoski tzn. jest ich niby dużo ale są bardzo ciniutkie). Zdjęcie nie jest zbyt aktualne jest sprzed ok.8 miesięcy. obecnie mam średni-ciemny bląd taki sobie, włosy do ramion lekko asymetryczne, i grzywkę dośc krótką też lekko asymetryczną. Podoba mi się taka fryzurka ale nie wiem czy grzywka jaką mam będzie pasować do tak mocnej asymetrii. A pasemka pasowały by??
A jeszcze jedno co jakieś 4-6 miesięcy coś zmieniam jak nie obcięcie to kolo, pasemka i jak do tej pory nie znalazłam tej ok.
Z góry dziękuję za wszystkie propozycje!!!

Edytowane przez anetw
Czas edycji: 2006-05-05 o 10:10
anetw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 11:25   #2
HolyBoy
Raczkowanie
 
Avatar HolyBoy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 371
GG do HolyBoy
Dot.: !!! Postarzcie mnie trochę !!!

witaj, idź do solarium, mocniejszy makijaż, ciemniejsza szminka i moze się postarzysz
HolyBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 12:13   #3
maartha
Raczkowanie
 
Avatar maartha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 342
Dot.: !!! Postarzcie mnie trochę !!!

Ja na Twoim miejscu nie postarzałabym się Cieszyłabym się, gdybym w wieku 24 lat (bo tyle właśnie mam) wyglądała młodziej
__________________

maartha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 12:31   #4
madla
Rozeznanie
 
Avatar madla
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 499
Dot.: !!! Postarzcie mnie trochę !!!

Cytat:
Napisane przez anetw
Witam!
Mam 23 lata a wyglądam na 15-cie,
mam więc prośbę postarzcie mnie trochę
Tak, a za 15 lat będziesz chciała się odmłodzić! Ciesz się subtelnością i delikatnością swojej urody.

A jak chcesz wyglądać starzej to posłuchaj rad HolyBoy - efekt murowany!! Będziesz starsza, nienaturalna i przez to śmieszna...
__________________
madla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 12:34   #5
Pepus
Wtajemniczenie
 
Avatar Pepus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ♥ tam gdzie świeci Słońce ♥
Wiadomości: 2 885
GG do Pepus
Dot.: !!! Postarzcie mnie trochę !!!

Mam dużo więcej lat od ciebie i wyglądam na 16 - 18. Kiedyś też mnie to denerwowało. Teraz jest inaczej, bo wszystkie moje koleżanki zazdroszczą mi mojego wyglądu. Jedyne co mnie drażni w moim wygladzie to - włosy! Są bardzo cieniutkie i do tego nie są podatne na skręt. Nie pomagają szampony zwiększające objętość.
No ale nie można mieć wszystkiego
Moim zdaniem wyglądasz ok. i nie rób nic w kierunku "postarzania" .
Pozdrawiam serdecznie.
Pepus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 17:04   #6
tyczq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PolanD
Wiadomości: 25
GG do tyczq
Dot.: !!! Postarzcie mnie trochę !!!

Dziewczyno nie masz co zmieniac !! bardzo dobze ze tak mlodo wygladasz !!! im bedziesz starsza tm lepiej bedziesz sie z tym czula bo bedziesz o wiele mlodziej wygladala !! po 2 po co masz sobie niszczyc cere solariami i kosmetykami !!
Ja osobiscie uwazam ze kobieta jedynie lekko powinna podkreslac swoje linie i nie nakladac duzo ( sorry ze tak powiem ) TAPETY na bo to niezbyt wyglada !!

Ciesz sie naprawde ze masz tak sliczna cere i tak mlodo wygladasz

Pozdrawiam
tyczq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 18:12   #7
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: !!! Postarzcie mnie trochę !!!

Ja tam mysle,ze fryzura ktora zamiescilas pasowalaby Ci i na pewno wygladalabys dojrzalej.Do tego bardzo cieniutkie pasemka w kolorze jasnego,zimnego brazu (albo i w dwoch odcieniach)-byle byly subtelne i nie kontrastowaly za bardzo z Twoim naturalnym kolorem.
Jesli chodzi o postarzenie - duzo moze dac ubior - np.zrezygnowanie ze sportowego stylu na rzecz bardziej kobiecych rzeczy.Albo stylowe dodatki - wiszace kolczyki itp.
Na Twoim miejscu nie robilabym nic poza tym- zbyt latwo mozna przesadzic,a masz bardzo duzo do podkreslania i pokazania ,a nie ukrywania czy postarzania
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-18, 19:10   #8
patricja
Zadomowienie
 
Avatar patricja
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 835
Dot.: !!! Postarzcie mnie trochę !!!

Jejq tylko nie postarzyć! zgadzam się z sophie - zeby wyglądac poważniej wcale nie trzeba sie postarzyc!!! to nie jest rownoznaczne skróć troche włoski. nie jestem pewna czy taka asymetria jest odpowiednia... zrezygnuj z dziecęcego stylu ubierania sie- to na prawde duzo da! na pewno odpuść sobie rózowe t-shirty! załóż posta na forum z modą i tam dziewczynki na pewno ci pomogą Pozdrawiam.
patricja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 21:02   #9
karii86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: jasło
Wiadomości: 151
Dot.: !!! Postarzcie mnie trochę !!!

nie nie nie nawet nie mysl o postarzaniu sie ! tak jak dziewczyny juz napisały lepiej wygladac mlodziej niz starzej za kilka lat sama to docenisz nie ma nic gorszego jak 'postarzenie" sie na sile ,ani to naturalnie nie wyglada ani ładnie ! Powinnas sie cieszyc ze tak mlodo i swiezo wygladasz!! a co do fryzurki to wydaje mi sie ze wszelkie grzywki do Ciebie pasuja jak najbardziej w prostej zakrywajacej czolo tez powinnas dobrze wyglądać .
Pozdrawiam!
__________________
Ciuszki , buty firmówki .Listopad https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=569705
karii86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 07:46   #10
anetw
Raczkowanie
 
Avatar anetw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 83
Dot.: !!! Postarzcie mnie trochę !!!

Dziękuję bardzo za pocieszenie mnie, ja akutat widze tez plusy młodego wygłądu ale... no i właśnie czasem faktycznie wolałabym mieć nawet więcej. Miała fajną sytację na praktykach studenckich w szkole gimnazjalnej, pani woźna mnie nie chciała ze szkoły wypuścić bo stwierdziła że jestem uczennicą
A jakbym jeszcze prosiła czy mogły byście drogie panie doradzieć mi jakiś fryz, dziękuję bardzo. Pozdrawiam!!!
anetw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 08:07   #11
anetw
Raczkowanie
 
Avatar anetw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 83
Dot.: !!! Postarzcie mnie trochę !!!

A zamieszczam jeszcze inne zdjęcie, może coś mogły by pomóc mi panie z programami do przerobki, ale innych zdjęć nie mam juz niestety, jest ono starsze niż wcześniejsze, niestety nie mam aktualnego, jest robione ok. 2 lata temu. Nie zmieniłam prawie się więc i tak jest jak najbardziej aktualne.

Edytowane przez anetw
Czas edycji: 2006-05-05 o 10:04
anetw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-20, 12:04   #12
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: !!! Postarzcie mnie trochę !!!

Ja rozumiem trochę tę chęć postarzenia się, ale tak jak piszą dziewczyny- za kilka lat będziesz się nieziemsko cieszyć, że tak właśnie wyglądasz. Może pocieniuj włosy? Moim włosom nadało to objętości, wyglądają jakoś ciekawiej. Mogłabyś je też delikatnie podkręcić, ale zacznij od cieniowania. Z makijażem nie ma co przesadzać- może więcej tuszu do rzęs i delikatnego jasnego różu (100* z Inglota) na policzki. Może nie będziesz przez to wyglądać starzej, ale to bym w Tobie zmieniła żeby Ci dodać jeszcze więcej uroku niż już masz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 15:34   #13
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: !!! Postarzcie mnie trochę !!!

.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif 285.gif (53,3 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg uz.JPG (15,8 KB, 63 załadowań)
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 15:50   #14
Aneta_-
Raczkowanie
 
Avatar Aneta_-
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 297
GG do Aneta_- Send a message via Skype™ to Aneta_-
Dot.: !!! Postarzcie mnie trochę !!!

Jedyne co ci moge doradzic to odrobine intensywniejszy makijaż oczek tusz,cienie i kredka to powinno pomóc...
Aneta_- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 18:52   #15
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: !!! Postarzcie mnie trochę !!!

Fajna ta fruzura ktora wlepilas,mysle ze powinnas sobie wycieniowac troche wlosy i puscic na twarz, to Ci ja optycznie wyszczupli. No i mysle ze powinnas zmienic image z dziewczescego na bardziej kobiecy. Fryzura tak jak pisalam super, do tego jakis balejage, albo w jednym miejscu puszczoe jakies pasko, mocno skontrastowane, np kilka pasemek ciemnego brazu.,. wiesz zeby to dalo takiego "pazura". Uwazam ze pomalowane usta zawsze dają takiej kobiecosci i odwagi.
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 21:44   #16
DefSquad
Przyczajenie
 
Avatar DefSquad
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 16
Dot.: !!! Postarzcie mnie trochę !!!

hahaaa...powinnaś się cieszyć ze wyglądasz młodziej jeszcze kilka latek i będziesz pisać tutaj ale w zupełnie odwrotnym sensie a moim skromnym zdaniem to wyglądasz Ś.W.I.E.T.N.I.E. Pozdrawiam gorąco
DefSquad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 12:57   #17
anetw
Raczkowanie
 
Avatar anetw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 83
Dot.: !!! Postarzcie mnie trochę !!!

Dzięki za komputerowa metamorfozę, oj zebym jeszcze miala taka burze wlosów, choc widze ze ciemne kolorki mi jednak nie pasuja, za blada jestem, tak mi sie wydaje, a moze jakies inne propozycje komputerowe, dziekuje goraco, pozdrawiam.
anetw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 15:45   #18
patricja
Zadomowienie
 
Avatar patricja
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 835
Dot.: !!! Postarzcie mnie trochę !!!

jakbyś dała rade to przyślij nowe zdjęcia a najlepiej z efektem jaki da ci makijaz no a potem (jak sie juz zdecydujesz) z odpowiednim fryzem. jestem baaardzo ciekawa jak wyjdzie....
patricja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 16:13   #19
cannabis
Raczkowanie
 
Avatar cannabis
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: from the inside ;)
Wiadomości: 243
Dot.: !!! Postarzcie mnie trochę !!!

Nie ma co sie postarzać, kiedyś będziesz chciała sie odmłodzić wiec korzystaj z czasu kiedy wyglądasz ok!
A fryzurka super!! Chciałabym sobie taką zrobić ale nie wiem jak będe wyglądała... mam brązowe, grube i proste włosy... no i boje sie że fryzjer nie zrobiłby mi tak jak chce!
cannabis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-21, 19:45   #20
anetw
Raczkowanie
 
Avatar anetw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 83
Dot.: !!! Postarzcie mnie trochę !!!

ja zaś mam włoski cienkie i boję się ze tak mocne cieniowanie bedzie wyglądać na mnie jak kilka włosków na krzyż, jak tylko od fryzjera (a ide za tydzien) wrócę to pokażę efekty, tylko jeszcze nie wiem co zrobię,
pozdrawiam,
i jeszcze prosze, jesli ktos umie robic te cuda na komputerze nich mnie troche zmieni, dzieki.
anetw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 21:54   #21
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: !!! Postarzcie mnie trochę !!!

Będziesz wyglądać dobrze Nie bój się porządnego cieniowania- ja też się bałam, ale wyszło super I druga sprawa- strzeż się strzyżenia brzytwą!!
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 21:59   #22
misia_pysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 15
Dot.: !!! Postarzcie mnie trochę !!!

Powiem ci że taka fryzura przysłaniająca choć troche oczy strasznie męczy wzrok.
misia_pysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 11:09   #23
anetw
Raczkowanie
 
Avatar anetw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 83
Dot.: !!! Postarzcie mnie trochę !!!

Ja mam aktualnie fryzure z dość krótką asymetryczną grzywką więc i tak takiej na twarz nie bedę mieć bo bym się niedoczekała aż mi odrośnie,(choć grzywka odrasta mi niesamowicie szybko) i właśnie się zastanawiam czy takie cięcie pasowało by do takiej grzywki???
Myślę jeszcze o innych fryzurach. je też wstawiam. I też się zastanawiam czy do nich pasuje grzywka krótsza, pozdrawiam i ślę buziaki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (4,2 KB, 762 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wella1.JPG (3,4 KB, 757 załadowań)
anetw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 18:31   #24
cannabis
Raczkowanie
 
Avatar cannabis
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: from the inside ;)
Wiadomości: 243
Dot.: !!! Postarzcie mnie trochę !!!

hm no własnie... problem z grzywką... np. mam grzywke na prosto ściętą.. troche za brwi bo juz mi odrosła i czy taka grzywka pasuje do tej pierwszej fryzury (blond)?? Bo chciałam sobie tak ściąć włosy a nie chce czekac aż mi odrosną włosy czy cieniować grzywki bo chce sie jej pozbyć!
cannabis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 18:45   #25
bawarka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: !!! Postarzcie mnie trochę !!!

Ja mam ten sam "problem", ale tłumaczę sobie, że za dziesięć lat będzie mnie to niewyobrażalnie radowało
Blond odmładza, więc przyciemnienie włosów powinno pomóc. Poza tym elegancki strój również dodaje powagi a chyba bardziej chodzi o to niż o postarzenie
bawarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 18:54   #26
aliksander
Raczkowanie
 
Avatar aliksander
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 189
GG do aliksander Send a message via Skype™ to aliksander
Dot.: !!! Postarzcie mnie trochę !!!

heh powiem cie 1 jezeli dlaciebie jest problem jak masz 23 lata i wygl adasz na 15 to jak bedziesz miala 30 to tesz bedzie problem wystarczy troche kobicosci i bedziesz wygladala na 20 tak jak chcesz co do wlosuw to proponuje jednak ciencie na pazurki delekatnie zeby sie zlewala z grzywka i na policki bardzo ladnie no i ociwisciekobiecosc hmmmm.. co tu muwic chyba to potrafisz

pozdrawiam!! a sory za bledy jestem obcekrajawcem
aliksander jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 12:10   #27
anetw
Raczkowanie
 
Avatar anetw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 83
Dot.: !!! Postarzcie mnie trochę !!!

Dziękuje za słowa wsparcia, hhhmmm... ja wiem że za kilka lat będę się cieszyć z młodego wyglądu, ale teraz to tak sobie, a i pocieszam się tym faktem, ale jakoś strasznie nie panikuję też. Zmieniam niedługo fryz i zamieszczę efekty, a jak to bywa, kolejny raz odkryję ze jakiej fryzury bym nie miala to i tak młodo będę wyglądać, no ale za parę lat bede podrywac mlodych przystojniakow, (zreszta juz tez, bo tak 18-latkom sie podobam, ze oni mnie podrywaja) , a to jest dość zabawne, dziekuje ze tyle osob pisze i widze ze nie tylko ja mam ten problem, pozdrawiam
anetw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 15:59   #28
aliksander
Raczkowanie
 
Avatar aliksander
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 189
GG do aliksander Send a message via Skype™ to aliksander
Dot.: !!! Postarzcie mnie trochę !!!

ale moge powiedzic ze nie wygladasz na 15 czy 18 dal byn cie 20.ta co myszlisz to to co chcesz myszlec tylko potswiadomie otym niewiesz a jak bedziesz miala 30 czy tam 35 bedziez myszlala ze jestesz stara chociasz bedziesz wygladala na 18 czy to niejest wspaniale ciesie kobieta ze masz jak to powiedzic opuznionoją odrotnją wyodraznie hehehe 1 slowem jak sie nie obrazisz jest sciebie kawal kabiety

pozdrawiam!
aliksander jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 10:30   #29
anetw
Raczkowanie
 
Avatar anetw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 83
Dot.: !!! Postarzcie mnie trochę !!!

hello, zmienilam fryzurę. Wkońcu, jak narzaie nie mogę się przyzwyczaić, ale chyba nie jest żle (mam nadzieję) choć efekt jest inny niż chciałam. A i jak narzazie niestety nie mam dostępu do cyfrówki więc nie mam zdjęć, ale jak tylko będzie szansa robię zdjęcia i je zamieszczę, a wy mi oceniacie czy zmiana jest ok, pozdrawiam pa
anetw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 17:03   #30
rumiana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 148
Dot.: !!! Postarzcie mnie trochę !!!

Nie mogę się doczekać aż wkleisz fotki i zobaczymy Twoją zmianę!
rumiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:40.