Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2. - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-01, 20:07   #301
koniczyna82
Rozeznanie
 
Avatar koniczyna82
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 646
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Inosquare i Anulek - no cóż, dobrze przynajmniej, że mówicie o panach o statusie "ex"

Ale jedna sprawa gdy ktoś skąpi swojej kasy a inna kiedy wyciąga kasę od kogoś. No i jeśli to się powtarza dzieje się to tylko za zgodą i wiedzą naciąganiem osoby.
koniczyna82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 07:46   #302
201609051006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 47
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;59768661]Trochę bez sensu ta opcja. Niby taki honorowy, że obiecał iść z nią i głupio było odkręcić a i tak się "zamieniliscie partnerami". Nie ogarniam czemu ta dziewczyna chciała iść z nim, skoro miała już nowego chłopaka.

Nie wiem też dlaczego pozwalalas chłopakowi, by brał Twój portfel.[/QUOTE]

na szczęście ani mnie ani tobie rozstrzygac i decydować o poprawności zachowań licealistów sprzed lat, prawda? ani nie ma sensu, ani nie ma potrzeby.
201609051006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 10:01   #303
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;59768661]Trochę bez sensu ta opcja. Niby taki honorowy, że obiecał iść z nią i głupio było odkręcić a i tak się "zamieniliscie partnerami". Nie ogarniam czemu ta dziewczyna chciała iść z nim, skoro miała już nowego chłopaka.[/QUOTE]
A to nie było tak, że oboje byli tylko osobami towarzyszącymi? To chyba nie była ich studniówka wiec taka podmianka nie była taka głupia.
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 10:12   #304
201609051006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 47
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez BioIvO Pokaż wiadomość
A to nie było tak, że oboje byli tylko osobami towarzyszącymi? To chyba nie była ich studniówka wiec taka podmianka nie była taka głupia.
otóż to
201609051006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 22:33   #305
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez iconosquare Pokaż wiadomość
ale wam dam używanie
1. byliśmy parą w szkole średniej, ten sam rocznik, różne profile klas, wspólna studniówka. tak się złożyło, że eks szedł ze swoją była (), więc ja dla równowagi zaprosiłam chłopaka jego byłej, który był również przyjacielem mojego eks (). przyszli we dwóch do mnie do domu, dostałam różę. pojechaliśmy do tej dziewczyny, po czym ówczesny tż się do mnie obraca i mówi: ,,słuchaj, oddaj mi ta różę, dam ją karoli" . oddałam.
2. mieszkaliśmy kilkanaście kilometrów od siebie, nie było żadnego połączenia komunikacyjnego między naszymi miejscowościami. mimo że on miał samochód, to zawsze do mnie dzwonił bym przyjechała. problem w tym, że nigdy nie zaprosił mnie do domu. pakował się mi do samochodu, jechalismy do mnie, a potem go odwoziłam. po dłuższym czasie zaczął rzucać żarcikami, że jesli nic z tego związku nie wyjdzie, to wystawi mi rachunek za paliwo .
3. regularnie słyszałam, że musi mnie zaprosić na kolację - mama mu tak poradziła. był tak dumny z samego pomysłu i czuł się z tego powodu tak męsko, że aż przez pół roku pseudo-związku nigdy mnie nigdzie nie zaprosił.
4. na urodziny dostałam książkę z działu ,,tania książka" za kilka złotych. zupełnie nietrafiona, to był poradnik psychologiczny dla zagubionych ludzi... . przyszedł też z wódką, którą kupił by napić się z kolegami po tym jak go odwiozę .
5. teraz obecny facet, który dzisiaj zostanie byłym. już to powinno obudzić moją czujność, a nie jedynie powodowac niesmak - zawsze jak chciałam coś slodkiego, a bylismy razem, to kupowałam dla siebie i proponowałam oraz kupowałam łakocie jemu. jak on coś chciał to szliśmy razem do sklepu, a on w milczeniu kupował tylko dla siebie i szybko wpychał do buzi.
6. mieszkał u mnie, nie dokładał się ani groszem do swojego utrzymania, twierdził że ma gdzie mieszkać i mieszka u swoich rodziców. nie przeszkadzało mu to spędzać 5 dni w tygodniu u mnie, na pozostałe 2 dni wracałam do rodziny.
7. regularnie musiałam zmieniac mieszkania, bo właścicielom nie podobało się z oczywistych względów, że trzymam dodatkową osobę w 1 os. pokojach, które wynajmowałam jako studentka - nie dał sobie nawet powiedzieć, żeby u mnie tyle nie przebywał, że przez niego mam problemy. jako rozwiązanie sprawy zaproponował mi bym wynajęła dla nas pokój dwuosobowy lub kawalerkę. powiedział ,,jak chcesz mogę ci się dorzucić 200zł" .
8. wyjadał mi całą lodówkę, za jednym razem zjadał moje posiłki na 3 dni. jak lodówka już była pusta albo miał ochotę na coś konkretnego to zabierał mnie na zakupy. do koszyka wrzucał dla siebie jedzenie na kolację, śniadanie i II śniadanie do pracy, oczywiście wszystko najlepszej jakości, a że lubił sobie zjeść to wrzucał dużo. przy kasie mówił ,,kochanie, nie mam pieniążków" lub odchodził i udawał że to nie jego sprawa. potrafił sobie nawet wrzucac mi do koszyka piwa, które zabierał na wyjście z kolegami.
9. nie gotuję, jem na mieście. zawsze pojawiał się w obiadowej porze, zatroskany pytał czy jadłam i prowadził mnie na coś smacznego. z resztą niemal codziennie gdzieś wychodziliśmy, nie tylko na obiad, ale i do pabów, kawiarenek, kina itd. gdy przychodziło do płacenia było standardowe ,,kochanie, nie mam pieniążków". czasem mnie zabierał na wyjścia niesponsorowane przeze mnie do teatru, filharmonii, na koncerty - jednak tylko gdy były darmowe wejścia...
10. lubił mnie zabierać do drogich restauracji na randki, z okazji moich urodzin lub walentynek. gdy przychodziło do płacenia to oczywiście był tekst o braku ,,pieniążków" albo ,,zapłacisz kartą?"
11. gdy poznawałam jego znajomych to spotykaliśmy się z nimi zawsze na drinku lub piwie. tż lubi wypić dobre piwo, dwa, trzy i więcej. gdy przychodziło do płacenia to mówił ,,kochanie, daj portfel", ew. ,,kochanie, daj kartę". rozpuścił sie do tego stopnia, że zaczął zostawiać napiwek z moich pieniędzy. w którymś momencie przestał w ogóle tłumaczyć się z braku pieniążków i zaczął sam płacić - z pieniędzy wyciągniętych z mojego portfela. jego znajomi za jego plecami sami zaczęli mnie objeżdżać, że daję się tak wykorzystywać.
12. tż lubuje się w pożyczaniu pieniędzy. w pewnym momencie zapętlił się, więc pożyczałam mu większe sumy, a że zarabial całkiem fajnie to umawialiśmy się, że w ciągu kilku miesięcy mi regularnie będzie oddawał (w sumie to w miesiąc-dwa mógłby nawet oddać wszystko, a i jeszcze by mu sporo zostało). po 4 latach krzykiem kazałam oddawać, był zdziwiony i powiedział, że myślał, że nie musi .
13. lubi jeździć taksówkami, więc zawsze jak wychodziliśmy na imprezę albo na miasto to musieliśmy wrócić taksą. trasa jest za 10zł, a on zawsze wyciągał z mojego portfela 25zł. jak mu to wytknełam to oczywiście nie pamięta. w końcu taki pijany był.
14. ma samochód, czasem proponował podwózki, np. do mojego domu rodzinnego. interes po zbóju, bilet jest za 6zł, a on nalegał, mówił że nie pozwoli bym tarabaniła się z tobołami, odwoził mnie, siedział u mnie weekend (moi rodzice zawsze zabierali nas na wycieczki weekendowe, oczywiście nikt mu nie kazał płacić), a w drodze powrotnej kazał sobie oddać 80zl, wspominając czasem, ze koszta były wyższe. samochód na gaz, nie spalał tylu pieniędzy...
15. gdy szedł gdzieś na imprezę, a ja nie szłam (zazwyczaj chodzimy osobno) to czasem prosił mnie bym go zawiozła jego samochodem, a potem przyjechała po niego. zdarzyło mu się powiedzieć mi ,,nie wiem jak dojedziesz z powrotem, nie ma paliwa, zatankuj mi paliwo za 50zł". oczywiście nigdy nie oddał.
16. zdarzało się że prosiłam go o podwózkę (np. do szpitala na zabieg, szpital w sąsiedniej miejscowości), zawsze wtedy jechalismy na stację i płaciłam horrendalne sumy. po to żeby przejechac kilkanaście kilometrów musiał zatankowac butlę gazu do pełna i pół baku benzyny - a jakże, 98ki - do jego starego samochodu. przez chwilę się łudziłam po takim pierwszym tankowaniu, że po prostu część ode mnie weźmie pieniędzy, ale gdy podjechaliśmy do okienka wyciągnął sobie z portfela moją kartę i powiedział do mnie ,,podaj mi pin". oczywiście nic mi nie zwrócił.
dodam, ze chłopak naprawdę dobrze zarabia, do tego odkąd nie pozwalam mu mnie naciągać to mieszka u swoich rodziców i oni sposnorują mu życie. jest wiecznie spłukany, bo stawia kolegom na imprezach i jest wręcz obruszony, ze tak naciągają go. nadmienię, że powiedziałam mu ze mnie okrada i wyłudza ode mnie pieniądze, obraził się. widziałam tu poruszane kwestie higieny - szczoteczki do zębów tżtowi też kupiłam ja. nie miał u mnie, a myć zęby zdarzało mu się maksymalnie parę razy w tygodniu. byle jakiej uzywał nie będzie, musi być specjalna i miękka, taką jaką kolega polecił. pierwszej kupionej przeze mnie nie wymieniał tak długo, póki mu kolejnej nie kupiłam...
Ja nie mogę, co za burak. Dobrze dla Ciebie,że twoje zaciemnienie umysłowe minęło i pożegnałaś tego idiotę.
Cytat:
Napisane przez Anulek Pokaż wiadomość
Właśnie zerwałam dzisiaj. Nigdy w życiu nie podarował mi ani jednego kwiatka, ani prezentu na żadne święta. Na Boże Narodzenie kupił telefon dla kogoś z rodziny najnowszy apple , ja nie dostałam prezentu. Kupiłam mu drogie perfumy givenchy 100 ml on mi nic. Usłyszałam tylko że on nie ma pieniędzy. Nigdy o mnie nie pomyslał. Długo o tym myślałam ostatnio to we mnie już wylewało się na zewnątrz i mu zaczęłam o tym mówić że jest mi przykro czuje się nie kochana itp. usłyszałam tylko mase chamstwa . Nie umiem gotować usłyszałam że kwiaty to kobieta powinna dostawać gdy będzie umiała barszcz ugotować!!
Jeszcze mi mówił że ja od niego wymagam drogich prezentów żebym poszła poszukała na portalach randkowych kogoś kto mi będzie kwiaty przynosił prezenty itd. masę przykrych słów...
I chwała Ci za dobrą decyzję.

Jak to wszystko czytam, to Bogu dziękuję że mój TŻ jest jaki jest i że go spotkałam.
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 01:04   #306
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość

Jak to wszystko czytam, to Bogu dziękuję że mój TŻ jest jaki jest i że go spotkałam.

Ja też, że miałam tyle szczęścia, aby spotkać w końcu kogoś kto by mi gwiazdkę z nieba ściągnął, gdyby mógł.


Też bym mogła wiele napisać, ale chyba najgorsza sytuacja jaka mi się przytrafiła z moim eksem to wtedy, gdy leżałam tak chora, że nie mogłam wstać z łóżka. Poprosiłam go, żeby mi poszedł do Apteki po tabletki. Usłyszałam, że za dwie dychy mi pójdzie
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 02:20   #307
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;59960706]Ja też, że miałam tyle szczęścia, aby spotkać w końcu kogoś kto by mi gwiazdkę z nieba ściągnął, gdyby mógł.


Też bym mogła wiele napisać, ale chyba najgorsza sytuacja jaka mi się przytrafiła z moim eksem to wtedy, gdy leżałam tak chora, że nie mogłam wstać z łóżka. Poprosiłam go, żeby mi poszedł do Apteki po tabletki. Usłyszałam, że za dwie dychy mi pójdzie [/QUOTE]

Bardzo łaskawy i jeśli nie pracowity, to chociaż przedsiębiorczy

Mój (dawno i nieprawda) mi kazał kiedyś dać pieniądze za mój lek ("siedź, oczywiście ja to załatwię, bo o ciebie dbam...tylko daj pieniądze, bo to twoje"), a było to...3,50zł Dałam dychę to sobie jeszcze pomadkę do ust kupił hahaha. Dodam, że relacja była napięta i nienaturalna, właśnie przez tego typu rozdzielanie moje-twoje z jego strony i chyba tu nawet nie chodziło o kasę, tylko o brak kultury i burackie podejście do partnerki. Jak robił zakupy w supermarkecie i położyłam wodę za 80gr, to potrafił oddzielić ją tym czymś do oddzielania kolejnych zakupów, żebym sama płaciła za swoje, bo "lubi być precyzyjnie rozliczony" (powiedzonko numer jeden) i mnóstwo innych takich zachowań

---------- Dopisano o 02:20 ---------- Poprzedni post napisano o 02:18 ----------

Ale to przykre, że tyle wpisów w tym wątku i tylu jest takich beznadziejnych facetów Ile kobiet musiało i będzie musiało czuć się przez nich beznadziejnie.
__________________

Edytowane przez MissScareAll
Czas edycji: 2016-05-06 o 02:21
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-06, 08:14   #308
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Ostatnio spotykalam się z chłopakiem i pewnego dnia siedzimy u mnie i ja się pytam czy idziemy coś zjeść a on: możemy ale ty płacisz bo więcej zarabiasz

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 08:23   #309
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Dostałam srebrny pierścionek zareczynowy za 6,50. Jakaś promocja z all. Sobie na sprzęty nie żałował, ja jemu tez robiłam nie tanie prezenty.
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 08:49   #310
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
Dostałam srebrny pierścionek zareczynowy za 6,50. Jakaś promocja z all. Sobie na sprzęty nie żałował, ja jemu tez robiłam nie tanie prezenty.
Jezu. Jeszcze przez Internet takie coś zamawiał? Pomyślałabym, że go naszła atmosfera i wskoczył do pierwszego lepszego sklepu z drobniakami w kieszeni i oświadczył się na pół-poważnie. Ale skoro to było planowane, to ja sunę...
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 08:54   #311
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;59960706]Ja też, że miałam tyle szczęścia, aby spotkać w końcu kogoś kto by mi gwiazdkę z nieba ściągnął, gdyby mógł.
[/QUOTE]
Ja też tak myślałam o swoim ex Dopóki nie pracował i ciągnął pieniążki od mamusi, to gwiazdki mi z nieba ściągał.
Gdy zaczął pracować i mamusia go odcięła od swoich środków to zaczęło się skąpienie i wyliczanie na moje i twoje. Nawet nie chciało mu się do mnie przyjeżdżać bo mu szkoda na paliwo było, i jeszcze mi to paliwo wielce wypominał. A mieszkałam ze 2 - 3 km dalej
No ale właśnie między innymi dlatego został exem
__________________
Nawet z mapą
gubię się
bo lubię


- Loesje
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-06, 08:55   #312
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Jezu. Jeszcze przez Internet takie coś zamawiał? Pomyślałabym, że go naszła atmosfera i wskoczył do pierwszego lepszego sklepu z drobniakami w kieszeni i oświadczył się na pół-poważnie. Ale skoro to było planowane, to ja sunę...
W życiu mi tak przykro nie było. A ja mu tort na urodziny za 400 zł zamówiłam z jego podobizną, a do tego perfumy mu kupiłam. Pod choinkę dostałam kolczyki wkrętki do tego pierścionka. Swój prezent (bilet na Lord of the dance za 190 zł) dostał kilka dni wcześniej, wiec mógł się bardziej postarać.
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 09:03   #313
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
W życiu mi tak przykro nie było. A ja mu tort na urodziny za 400 zł zamówiłam z jego podobizną, a do tego perfumy mu kupiłam. Pod choinkę dostałam kolczyki wkrętki do tego pierścionka. Swój prezent (bilet na Lord of the dance za 190 zł) dostał kilka dni wcześniej, wiec mógł się bardziej postarać.
ale jaja... Co zrobiłaś?
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 09:09   #314
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
W życiu mi tak przykro nie było. A ja mu tort na urodziny za 400 zł zamówiłam z jego podobizną, a do tego perfumy mu kupiłam. Pod choinkę dostałam kolczyki wkrętki do tego pierścionka. Swój prezent (bilet na Lord of the dance za 190 zł) dostał kilka dni wcześniej, wiec mógł się bardziej postarać.
Facet ewidentnie skąpy, ale nie rozumiem oczekiwania rewanżu tylko dlatego, że Ty się wykosztowałaś na prezenty dla niego.

Słabe to mimo wszystko, bo ostatecznie to była Twoja decyzja na co i ile wydajesz.
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 09:21   #315
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez BajaderkowaBaba Pokaż wiadomość
ale jaja... Co zrobiłaś?
Po minie widział, że chyba przegiął. 4 miesiące później dostałam z białego złota z brylancikami za 720 zł. Cenę znam, bo mówił, że boi się już sam coś wybrać. I uwaga! Wziął go na raty na 24 miesiące, twierdząc, że będzie sobie robił historię kredytową.





Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Facet ewidentnie skąpy, ale nie rozumiem oczekiwania rewanżu tylko dlatego, że Ty się wykosztowałaś na prezenty dla niego.

Słabe to mimo wszystko, bo ostatecznie to była Twoja decyzja na co i ile wydajesz.
Rewanżu nie chciałam, ale żeby pierścionek za 6,50? To już przesada. Zwlaszcza, że na kupno 4 kamer jednocześnie sobie nie żałował, ani na 3 tablety i wiele innych sprzętów.
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 09:26   #316
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Keket, pan od pierscionka jest panem eks czy obecnym?
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 09:32   #317
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Obecnym... O matko i córko! Odważna jesteś.
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 09:37   #318
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Aha. To nie mam pytan. Nie wzielabym slubu z kims takim.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 09:45   #319
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
Keket, pan od pierscionka jest panem eks czy obecnym?
W tym tygodniu już eks. Wyszło, że podejście do bardzo ważnych spraw różni się u nas i to bardzo. Zresztą kilka spraw wyszło dopiero po czasie. Gdybym wiedziała wcześniej, to nawet bym tego nie zaczynała. Np. pasuje mu praca u wujka na pół etatu. gdzie na umowie ma tylko 800 zl, a w rzeczywistości dostaje 3 razy więcej. Jak spytałam, czy myśli w ogóle o emeryturze, bo z tego to raczej dużej nie będzie, to mówił, że nie ma co martwić się na zapas, a poza tym i tak pewnie emerytury nie dożyje. Wyszło, że nie ma matury i mówi, że po co mu wykształcenie skoro zarabia tyle co ja. Ja akurat zarabiam więcej. Facet mieszka z rodzicami, dorzuca się ok. 150 zł miesięcznie do rachunków, a nie ma nic odłożongo, bo trzeba ciągle coś przy dwóch autach robić i dwóch motocyklach. Nakupował sprzętu, typu wiertarki, spawarki, szlifierki, lutownice, bo na fuchy mu się przyda. Odkąd go znam, to był tylko raz. Były ramy rowerowe w wyprzedaży, to kupił od razu 5. Rozumiem dwie, jedna z kołami do jazdy po lesie, druga z miejskimi, ale bez przesady. Robię prawko, rodzicielka powiedziała, że sprawi mi autko w prezencie, to powiedział, że po co, niech się dorzuci do mieszkania. Ostatnio wymyslił, że weźmie niewielki kredyt (innego nie dostanie) da mi pieniądze na wkład własny, a ja wezmę kredyt hipoteczny na dom dla nas. Jeszcze wymagania, że dom, a nie mieszkanie, bo nie będzie się gniezdził, min. 150 m, duża piwnica, bo musi mieć, gdzie sprzęt trzymać i do tego duży ogród. Powiedziałam mu, że jak sobie zarobi... Zero ambicji. Teraz wrócę do miasta i spakuję w karton jego rzeczy, pierścionek i mu odeślę.
__________________


Edytowane przez Keket
Czas edycji: 2016-05-06 o 09:54
Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-06, 09:48   #320
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Chociaz tyle dobrego, ze zobaczylas inne jego wady. Nie moglabym byc z facetem, ktory na mnie skapi. Chociaz w jego przypadku skapi to za malo powiedziane.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 09:50   #321
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
Ja też tak myślałam o swoim ex

Raczej się o to nie martwię, on jest na swoim i potrafi zarządzać swoimi pieniędzmi, podobnie jak ja Choć zmienić się może każdy, ale nie ma co podchodzić tak pesymistycznie do każdego faceta. Zobaczymy co przyniesie wspólne mieszkanie Póki co, przy nim to ja wychodzę na skąpiradło, bo muszę zacisnąć pasa z powodu remontu domu.
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 10:02   #322
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
W tym tygodniu już eks. Wyszło, że podejście do bardzo ważnych spraw różni się u nas i to bardzo. Zresztą kilka spraw wyszło dopiero po czasie. Gdybym wiedziała wcześniej, to nawet bym tego nie zaczynała. Np. pasuje mu praca u wujka na pół etatu. gdzie na umowie ma tylko 800 zl, a w rzeczywistości dostaje 3 razy więcej. Jak spytałam, czy myśli w ogóle o emeryturze, bo z tego to raczej dużej nie będzie, to mówił, że nie ma co martwić się na zapas, a poza tym i tak pewnie emerytury nie dożyje. Wyszło, że nie ma matury i mówi, że po co mu wykształcenie skoro zarabia tyle co ja. Ja akurat zarabiam więcej. Facet mieszka z rodzicami, dorzuca się ok. 150 zł miesięcznie do rachunków, a nie ma nic odłożongo, bo trzeba ciągle coś przy dwóch autach robić i dwóch motocyklach. Nakupował sprzętu, typu wiertarki, spawarki, szlifierki, lutownice, bo na fuchy mu się przyda. Odkąd go znam, to był tylko raz. Były ramy rowerowe w wyprzedaży, to kupił od razu 5. Rozumiem dwie, jedna z kołami do jazdy po lesie, druga z miejskimi, ale bez przesady. Robię prawko, rodzicielka powiedziała, że sprawi mi autko w prezencie, to powiedział, że po co, niech się dorzuci do mieszkania. Ostatnio wymyslił, że weźmie niewielki kredyt (innego nie dostanie) da mi pieniądze na wkład własny, a ja wezmę kredyt hipoteczny na dom dla nas. Jeszcze wymagania, że dom, a nie mieszkanie, bo nie będzie się gniezdził, min. 150 m, duża piwnica, bo musi mieć, gdzie sprzęt trzymać i do tego duży ogród. Powiedziałam mu, że jak sobie zarobi... Zero ambicji. Teraz wrócę do miasta i spakuję w karton jego rzeczy, pierścionek i mu odeślę.
Gratki!!!
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 10:03   #323
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez BajaderkowaBaba Pokaż wiadomość
Gratki!!!
Dziękuję

Przypomniało mi się, jak powiedział, że skoro dostałam potem pierścionek za 700 zł, to mogę mu wziąć na raty opony letnie do auta. Potem twierdził, że żartował :banghead:
__________________


Edytowane przez Keket
Czas edycji: 2016-05-06 o 10:57
Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 11:02   #324
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
W życiu mi tak przykro nie było. A ja mu tort na urodziny za 400 zł zamówiłam z jego podobizną, a do tego perfumy mu kupiłam. Pod choinkę dostałam kolczyki wkrętki do tego pierścionka. Swój prezent (bilet na Lord of the dance za 190 zł) dostał kilka dni wcześniej, wiec mógł się bardziej postarać.
O nie. Zamordowałabym.


Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
Ja też tak myślałam o swoim ex Dopóki nie pracował i ciągnął pieniążki od mamusi, to gwiazdki mi z nieba ściągał.
Gdy zaczął pracować i mamusia go odcięła od swoich środków to zaczęło się skąpienie i wyliczanie na moje i twoje. Nawet nie chciało mu się do mnie przyjeżdżać bo mu szkoda na paliwo było, i jeszcze mi to paliwo wielce wypominał. A mieszkałam ze 2 - 3 km dalej
No ale właśnie między innymi dlatego został exem
Wyliczanie za paliwo to standard, oczywiście w formie "zobacz, tak się starałem, tyle wydałem na paliwo do ciebie i od ciebie, a jeszcze cie odwiedziłem..." Żenada

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
W tym tygodniu już eks. Wyszło, że podejście do bardzo ważnych spraw różni się u nas i to bardzo. Zresztą kilka spraw wyszło dopiero po czasie. Gdybym wiedziała wcześniej, to nawet bym tego nie zaczynała. Np. pasuje mu praca u wujka na pół etatu. gdzie na umowie ma tylko 800 zl, a w rzeczywistości dostaje 3 razy więcej. Jak spytałam, czy myśli w ogóle o emeryturze, bo z tego to raczej dużej nie będzie, to mówił, że nie ma co martwić się na zapas, a poza tym i tak pewnie emerytury nie dożyje. Wyszło, że nie ma matury i mówi, że po co mu wykształcenie skoro zarabia tyle co ja. Ja akurat zarabiam więcej. Facet mieszka z rodzicami, dorzuca się ok. 150 zł miesięcznie do rachunków, a nie ma nic odłożongo, bo trzeba ciągle coś przy dwóch autach robić i dwóch motocyklach. Nakupował sprzętu, typu wiertarki, spawarki, szlifierki, lutownice, bo na fuchy mu się przyda. Odkąd go znam, to był tylko raz. Były ramy rowerowe w wyprzedaży, to kupił od razu 5. Rozumiem dwie, jedna z kołami do jazdy po lesie, druga z miejskimi, ale bez przesady. Robię prawko, rodzicielka powiedziała, że sprawi mi autko w prezencie, to powiedział, że po co, niech się dorzuci do mieszkania. Ostatnio wymyslił, że weźmie niewielki kredyt (innego nie dostanie) da mi pieniądze na wkład własny, a ja wezmę kredyt hipoteczny na dom dla nas. Jeszcze wymagania, że dom, a nie mieszkanie, bo nie będzie się gniezdził, min. 150 m, duża piwnica, bo musi mieć, gdzie sprzęt trzymać i do tego duży ogród. Powiedziałam mu, że jak sobie zarobi... Zero ambicji. Teraz wrócę do miasta i spakuję w karton jego rzeczy, pierścionek i mu odeślę.
Co za paskudny egoistyczny typ. Uciekaj od niego i się nawert nie zastanawiaj, nawet jak ma jakieś zalety, to te wady wgniatają je w podłogę.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 11:04   #325
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
O nie. Zamordowałabym.




Wyliczanie za paliwo to standard, oczywiście w formie "zobacz, tak się starałem, tyle wydałem na paliwo do ciebie i od ciebie, a jeszcze cie odwiedziłem..." Żenada
Też to słyszałam. I jeszcze, że jak był sam, to był w stanie odłożyć 1500 zł miesięcznie, a teraz mało mu zostaje. Tylko, że jakos nie ma żadnych oszczędności.

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
O nie. Zamordowałabym.




Wyliczanie za paliwo to standard, oczywiście w formie "zobacz, tak się starałem, tyle wydałem na paliwo do ciebie i od ciebie, a jeszcze cie odwiedziłem..." Żenada

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------



Co za paskudny egoistyczny typ. Uciekaj od niego i się nawert nie zastanawiaj, nawet jak ma jakieś zalety, to te wady wgniatają je w podłogę.
Już to zrobiłam. Twierdzi, że umowa o prace i pieniądze nie są najważniejsze. Ważne jest wspieranie siebie nawzajem i miłość. Miłością rachunków się nie opłaci niestety.
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 11:06   #326
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
Też to słyszałam. I jeszcze, że jak był sam, to był w stanie odłożyć 1500 zł miesięcznie, a teraz mało mu zostaje. Tylko, że jakos nie ma żadnych oszczędności.
To też słyszałam hahaha. Ogólnie, że go dużo kosztuję. Ale co ciekawe, nie tylko pieniędzy (od tego się zaczęło), ale też czasu, nerwów i generalnie za dużo poświęcenia, burzę mu plan na codzienność i na życie. Także skąpstwo i egoizm przekładają się na inne dziedziny i nie ma co liczyć na cud i odmianę.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 17:30   #327
koniczyna82
Rozeznanie
 
Avatar koniczyna82
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 646
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Wcale nie tak łatwo o skąpych facetów. Żaden z moich ex w życiu nie wypomniał by mi czegokolwiek co by na mnie wydał. O moim mężu już nie wspominając. W ogóle miałam zawsze odwrotny kłopot - w szczególności na pierwszych randkach a już zwłaszcza takich, kiedy faceta za dobrze nie znałam i wcale nie wiedziałam czy po randkę będę chciała znać dalej. Zawsze bardzo nie chciałam, żeby za mnie płacono, aż za bardzo. Odpuściłam trochę po rozmowie z kumplem, który twierdził że facetom możliwość kupienia/zdobycia czegoś swojej dziewczynie- czegoś co ją ucieszy sprawia wielką frajdę. Zresztą miał rację bo jak się rozejrzę w moim blizszym i dalszym otoczeniu to widzę, że naprawdę sprawia. A wyjątki potwierdzają regułę tak jak ten od nie spuszczania wody.

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Tzn. W dalszej znajomości odpuściłam, nie na pierwszych randkach

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
Ja też tak myślałam o swoim ex Dopóki nie pracował i ciągnął pieniążki od mamusi, to gwiazdki mi z nieba ściągał.
Gdy zaczął pracować i mamusia go odcięła od swoich środków to zaczęło się skąpienie i wyliczanie na moje i twoje. Nawet nie chciało mu się do mnie przyjeżdżać bo mu szkoda na paliwo było, i jeszcze mi to paliwo wielce wypominał. A mieszkałam ze 2 - 3 km dalej
No ale właśnie między innymi dlatego został exem
Ten to dopiero ciekawy przypadek. Zwykle jest odwrotnie, normalnemu typowi co jest dorosły a jeszcze nie zarabia głupio prosić rodziców o kasę na siebie typu nowe buty a co dopiero na fanty dla dziewczyny. I jak sami zaczną zarabiać cieszą się my, ze w reszcie mogą coś fajnego dziewczynie sprezentować, zabrać gdzieś itd.

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Keket
Wow. Ta akcja z pierścionkiem była jak scenariusz do serialu "Kiepscy". Skąd się biorą tacy faceci?
koniczyna82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 19:17   #328
Pierwsza_klasa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 8
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Mój były nie chciał kupować mi lakierów do paznokci. Nie zarabiał kokosów, ale ja moją wypłatę przeznaczałam na drobne przyjemności a, że jestem kosmetyczką (głównie robię paznokcie) to powinien zrozumieć, że muszę mieć pieniądze na te lakiery. Nic by nie było, gdyby dał mi chociaż stówkę na nie. Wydaje się sporo, ale za to można kupić tylko ze trzy dobre lakiery. A takich za 5 złotych to ja nie będę używać. No i zerwał ze mną twierdząc, że wydaję bardzo dużo na siebie. Pfff . Nie zrozumiał tego, że muszę.
Pierwsza_klasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 19:24   #329
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Pierwsza_klasa Pokaż wiadomość
Mój były nie chciał kupować mi lakierów do paznokci. Nie zarabiał kokosów, ale ja moją wypłatę przeznaczałam na drobne przyjemności a, że jestem kosmetyczką (głównie robię paznokcie) to powinien zrozumieć, że muszę mieć pieniądze na te lakiery. Nic by nie było, gdyby dał mi chociaż stówkę na nie. Wydaje się sporo, ale za to można kupić tylko ze trzy dobre lakiery. A takich za 5 złotych to ja nie będę używać. No i zerwał ze mną twierdząc, że wydaję bardzo dużo na siebie. Pfff . Nie zrozumiał tego, że muszę.
Ale dlaczego chłopak miałby kupować Ci lakiery do paznokci?
__________________
.
michalova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 19:24   #330
Kucias
Zadomowienie
 
Avatar Kucias
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 286
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Pierwsza_klasa Pokaż wiadomość
Mój były nie chciał kupować mi lakierów do paznokci. Nie zarabiał kokosów, ale ja moją wypłatę przeznaczałam na drobne przyjemności a, że jestem kosmetyczką (głównie robię paznokcie) to powinien zrozumieć, że muszę mieć pieniądze na te lakiery. Nic by nie było, gdyby dał mi chociaż stówkę na nie. Wydaje się sporo, ale za to można kupić tylko ze trzy dobre lakiery. A takich za 5 złotych to ja nie będę używać. No i zerwał ze mną twierdząc, że wydaję bardzo dużo na siebie. Pfff . Nie zrozumiał tego, że muszę.
Trollowo, widziałam Twój wątek.
__________________
Ignorowanie Onnej przynosi szczęście.
Kucias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-27 20:32:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:51.