Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-12, 17:03   #61
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

A ja wlasnie dostalam rozyk Caprice Chanela. Cuuudny
A do tego UC mi na nim lapy nie polozyl
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 17:20   #62
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Gdyby ktos kupował zestaw borghese i nie chciał torebeczki to ja jestem chętna kurcze głupio tak kupować cały zestaw dla kosmetyczki
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 17:43   #63
kasiek74
Rozeznanie
 
Avatar kasiek74
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 512
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

ale nastukałyście postów
czytam czytam i myślałam, że nie dojdę do końca.
Przyleciał do mnie blended (puściłam na inny adres) po niecałym tygodniu
Przeleciałam promocję świąteczną i nic fajnego nie znalazłam...
A tak liczyłam na jakiś prezent dla siebie
kasiek74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 18:10   #64
vanilia___
Raczkowanie
 
Avatar vanilia___
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 227
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Czesc Dziewczyny!
Nie wiem, czy to odpowiedni wątek, ale chciałam się zapytać czy któraś z Was zamawiała może na Truskawie (bądź gdzie indziej ) Preparat do skóry trądzikowej Special Clearing Booster firmy DERMALOGICA. Od dłuższego czasu jest w promocji, chyba za 119zł, i zastanawiam się czy jest coś wart. Nigdy nie mialam nic z tej marki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dermalogica.jpg (10,6 KB, 3 załadowań)
vanilia___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 18:12   #65
pellekb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 19
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Witam
Wreszcie, po ponad dwóch tygodnia przebywania w Bytomiu dotarła paczka dla mnie i mojej przyjaciółki - niestety, zarówno tusz Hypnose jak i Diora są kompletnie wyschnięte i zamierzamy je zwrócić Dotarły także piątki Diora i o ile mój wygląda na nowy, to jej opakowanie wygląda zupełnie inaczej, nie jak te granatowe z połyskującym CD, jest takie niebiesko-ciemnozłoto-czarne. Przyznam też, że mam problem z odnalezieniem kodu, który powinnam wpisać w dekalkulatorze, wciąż wyskakuje mi błąd Proszę, powiedźcie mi które to numery w Diorze i Lancome'ie?

I co powinnam zrobić, by Truskawka zwróciła mi kasę za cło + oddała kasę za tusze i ew. cień. Albo przynajmniej wysłała kosmetyki nieprzeterminowane?

Edytowane przez pellekb
Czas edycji: 2008-11-12 o 18:14
pellekb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 18:20   #66
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez pellekb Pokaż wiadomość
Witam
Wreszcie, po ponad dwóch tygodnia przebywania w Bytomiu dotarła paczka dla mnie i mojej przyjaciółki - niestety, zarówno tusz Hypnose jak i Diora są kompletnie wyschnięte i zamierzamy je zwrócić Dotarły także piątki Diora i o ile mój wygląda na nowy, to jej opakowanie wygląda zupełnie inaczej, nie jak te granatowe z połyskującym CD, jest takie niebiesko-ciemnozłoto-czarne. Przyznam też, że mam problem z odnalezieniem kodu, który powinnam wpisać w dekalkulatorze, wciąż wyskakuje mi błąd Proszę, powiedźcie mi które to numery w Diorze i Lancome'ie?

I co powinnam zrobić, by Truskawka zwróciła mi kasę za cło + oddała kasę za tusze i ew. cień. Albo przynajmniej wysłała kosmetyki nieprzeterminowane?
Zrób zdjecie napisz jakie są cos tam o satysfakcji i poslij im. Kod to ten wytłoczony na pudełku cyferka+literka albo na opakowaniu własciwym czarnym druczkiem najczęściej gdzieś powiniem byc. cyferka literka albo same literki dowolne kombinacje moga być.

Edytowane przez Magda_M_1973
Czas edycji: 2008-11-12 o 18:23
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 18:28   #67
pellekb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 19
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Zrób zdjecie napisz jakie są cos tam o satysfakcji i poslij im. Kod to ten wytłoczony na pudełku cyferka+literka albo na opakowaniu własciwym czarnym druczkiem najczęściej gdzieś powiniem byc. cyferka literka albo same literki dowolne kombinacje moga być.
Znalazłam kody Diora z F na początku i długim ciągiem liczb i kod Lancome'a z bodajże F na początku? Ale dekalkulator pokazuje mi coś takiego:
"Production Date
Maybe your input is not correct.obviously in January
0-1-
Maybe your input is not correct.
Your product was produced 2008 years ago. Make sure your input is correct."
i tak samo z każdym z 4 produktów
pellekb jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-12, 18:31   #68
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Podaję kod z pudru diora 7F01 to takie mam być
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 18:32   #69
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
A ja wlasnie dostalam rozyk Caprice Chanela. Cuuudny
A do tego UC mi na nim lapy nie polozyl
ale robisz mi gula!! klikllabym go ale te cany...

Cytat:
Napisane przez eszton 1 Pokaż wiadomość
A ja mialam tez zamowić ale w niedzielę pusciłam trochę kasy w galerii i złożyłam sobie obietnicę że sie powstrzymam od zakupów przez najbliższy miesąc.. do Bożego Narodzenia.. i naprawde chciałabym wytrwać.. ale to strasznie trudne.. zazdroszcze Ci.. gdybym go kliknęla wcześniej to nie mialabym teraz moralnych rozterek
jeszcze bedzie okazja do klikniecia
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 18:34   #70
pellekb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 19
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Podaję kod z pudru diora 7F01 to takie mam być
Dziękuję Z podanym przez Ciebie kodem mi to wychodzi, ale moje Diorki nie mają żadnej cyfry przed F i wygląda tak: F014805970 i F072791705
pellekb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 18:37   #71
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez pellekb Pokaż wiadomość
Dziękuję Z podanym przez Ciebie kodem mi to wychodzi, ale moje Diorki nie mają żadnej cyfry przed F i wygląda tak: F014805970 i F072791705
to ty chyba bierzesz kod kreskowy ten nie wchodzi....szukaj to malutkie cyferki
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-12, 18:42   #72
pellekb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 19
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
to ty chyba bierzesz kod kreskowy ten nie wchodzi....szukaj to malutkie cyferki
Hmm, kod z wyschniętego Hypnose pokazał mi koniec grudnia :/ Z Diora wbijam "2F01" i "8N03" i pokazuje mi: "Wrong input of product id
2008-0" czy to znaczy że tę akurat piątkę Diora wyprodukowano w 2008 roku?
pellekb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 18:48   #73
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez pellekb Pokaż wiadomość
Hmm, kod z wyschniętego Hypnose pokazał mi koniec grudnia :/ Z Diora wbijam "2F01" i "8N03" i pokazuje mi: "Wrong input of product id
2008-0" czy to znaczy że tę akurat piątkę Diora wyprodukowano w 2008 roku?
No z tego wychodzi ze tak!!!! Ale jak tusz suchy to ja bym reklamowała dziewczyny reklamują i najczęściej nie muszą odsyłać a dostaja nowe. A wysłanie sie nie opłaca.
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 18:59   #74
pellekb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 19
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
No z tego wychodzi ze tak!!!! Ale jak tusz suchy to ja bym reklamowała dziewczyny reklamują i najczęściej nie muszą odsyłać a dostaja nowe. A wysłanie sie nie opłaca.
Przy tym drugim Diorze za to pokazuje 2002 albo 2006... Cudownie Na 4 zamówione produkty trzy do zwrotu, zapłacone cło i miesiąc czekania, to chyba moja pierwsza i ostatnia przygoda z Truskawką
Mam szansę na to, że nie przyślą mi w zamian następnych starych i wysuszonych produktów?
pellekb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 19:15   #75
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez pellekb Pokaż wiadomość
Przy tym drugim Diorze za to pokazuje 2002 albo 2006... Cudownie Na 4 zamówione produkty trzy do zwrotu, zapłacone cło i miesiąc czekania, to chyba moja pierwsza i ostatnia przygoda z Truskawką
Mam szansę na to, że nie przyślą mi w zamian następnych starych i wysuszonych produktów?
A tam nie mów tak - pecha mialaś 2006 to nie takie stare znowu. Ale ja takich przygód nie miałam ale możesz wysyłac do skutku - ktos tak robił....
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 19:20   #76
pellekb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 19
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
A tam nie mów tak - pecha mialaś 2006 to nie takie stare znowu. Ale ja takich przygód nie miałam ale możesz wysyłac do skutku - ktos tak robił....
Dekalkulator pokazuje 2002 z błędem, a w książeczce jest coś o 2006. Te cienie zamówiła przeze mnie akurat moja przyjaciółka i ona nie chce kosmetyku z 2006 roku Będę pisać, a jak znowu wyślą starocie, to poproszę o zwrot kasy.

Dziękuję
pellekb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 19:29   #77
.::MaŁGosia::.
Raczkowanie
 
Avatar .::MaŁGosia::.
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 58
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
otrzymalam swoja paczuszke z tru z puderkiem clinique blended 04 poki co odcien mi sie bardzo podoba pedzelek taki tyci "uroczy"
dimiti, ten pędzelek z pudru Clinique to niby służy to strzepania nadmiaru pudru - choć ja uważam, że nawet do tego się nie nadaje , ja go nie lubię i nie używam .
A nakładanie na twarz pudru blended producent zaleca rączkami , wysypujesz trochę na czyste dłonie, a potem ten puder nakładasz na twarz takimi ruchami jakbyś ją myła. I dopiero potem nadmiar ściągasz tym pędzelkiem. Ja osobiście używam do tego innego pędzla. Ale do samego sposobu "mycia" twarzy blended'em przekonałam się .
.::MaŁGosia::. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 19:41   #78
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez pellekb Pokaż wiadomość
Dekalkulator pokazuje 2002 z błędem, a w książeczce jest coś o 2006. Te cienie zamówiła przeze mnie akurat moja przyjaciółka i ona nie chce kosmetyku z 2006 roku Będę pisać, a jak znowu wyślą starocie, to poproszę o zwrot kasy.

Dziękuję
Ale nawet w spehorze takie może kupic.....czy innym sklepie bo są ważne na pewno jak to data prod 2006. Ale jak uważacie.....
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 19:45   #79
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez .::MaŁGosia::. Pokaż wiadomość
dimiti, ten pędzelek z pudru Clinique to niby służy to strzepania nadmiaru pudru - choć ja uważam, że nawet do tego się nie nadaje , ja go nie lubię i nie używam .
A nakładanie na twarz pudru blended producent zaleca rączkami , wysypujesz trochę na czyste dłonie, a potem ten puder nakładasz na twarz takimi ruchami jakbyś ją myła. I dopiero potem nadmiar ściągasz tym pędzelkiem. Ja osobiście używam do tego innego pędzla. Ale do samego sposobu "mycia" twarzy blended'em przekonałam się .
wlasnie na kwc czytalam, ze pisali o tym nakladaniu i tym pedzelku ale ogolnie taki malutki kochaniutki jest tylko w takim razie do czego wogole mozna go uzywac? a puder nakladasz na fluid tymi rekami? bo tak jakos sie boje ze cos popsuje
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-12, 19:54   #80
pellekb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 19
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Ale nawet w spehorze takie może kupic.....czy innym sklepie bo są ważne na pewno jak to data prod 2006. Ale jak uważacie.....
Ale to ma zupełnie inne opakowanie niż te, co są w Sephorze! Moja mama od dawna używa Diora i mówi, że to jest stara seria A w Diorze przynajmniej są w tych właściwych opakowaniach i nie wyglądają jak podróbki.
Na razie odpisali w sprawie Mascary Diora i zapytali, czy chcę pieniądze czy wymianę.
Dzięki za pomoc
pellekb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 19:55   #81
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez pellekb Pokaż wiadomość
Hmm, kod z wyschniętego Hypnose pokazał mi koniec grudnia :/ Z Diora wbijam "2F01" i "8N03" i pokazuje mi: "Wrong input of product id
2008-0" czy to znaczy że tę akurat piątkę Diora wyprodukowano w 2008 roku?
koniec grudnia 2007?? toż to świeżynka

Cytat:
Napisane przez pellekb Pokaż wiadomość
Dekalkulator pokazuje 2002 z błędem, a w książeczce jest coś o 2006. Te cienie zamówiła przeze mnie akurat moja przyjaciółka i ona nie chce kosmetyku z 2006 roku Będę pisać, a jak znowu wyślą starocie, to poproszę o zwrot kasy.

Dziękuję
cienie z 2006 to przecież prawie że nówka sztuka świeżak
a Magda ma rację, te z sephory itd. też są często z 2006 np.

EDIT:
ahaaaa dostałam dziś ten puderek estee http://us.strawberrynet.com/productD...oChar=E#DETAIL . styczeń 2007 Jutro wypróbuje

Edytowane przez Priyaa
Czas edycji: 2008-11-12 o 20:02
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 20:00   #82
Kareczka
Raczkowanie
 
Avatar Kareczka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 131
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Mnie nic nie pobije dostalam ostatnio puder z 2000 roku od razu napisalam kase oddali na konto w ciagu 3 dni, tak wiec sie nie martw
Kareczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 20:03   #83
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez pellekb Pokaż wiadomość
Ale to ma zupełnie inne opakowanie niż te, co są w Sephorze! Moja mama od dawna używa Diora i mówi, że to jest stara seria A w Diorze przynajmniej są w tych właściwych opakowaniach i nie wyglądają jak podróbki.
Na razie odpisali w sprawie Mascary Diora i zapytali, czy chcę pieniądze czy wymianę.
Dzięki za pomoc
Na truskawce nie sprzedaja podróbek to każda z nas ci zaręczy!!!!! Może sie cos trafic starego ale sama widzisz jaka szybka odpowiedx z ich strony. Jak masz za duzo kasy to zostają sephory i inne drooooooogie drogerie gdzie tez mozna sie nadziać na podróby i (mój przypadek z perfumami z seph) i nie takie całkiem nowe rzeczy!!! Tu są tylko fani truskawki
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 20:06   #84
pellekb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 19
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Ten Dior jest ze starej serii, ma taki sam numer jak Beige Masai, ale zupełnie inne opakowanie i w dodatku inną nazwę. Po opłaceniu wysokiego cła i 3/4 produktach niespełniających oczekiwań to już wolę naprawdę oszczędzić i wydać te pieniądze w Sephorze/Douglasie, dziękuję bardzo
A "świeżynka" Lancome'a jest naprawdę wysuszona

Edytowane przez pellekb
Czas edycji: 2008-11-12 o 20:07
pellekb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 20:11   #85
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Prosze bardzo
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 20:14   #86
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez pellekb Pokaż wiadomość
Ten Dior jest ze starej serii, ma taki sam numer jak Beige Masai, ale zupełnie inne opakowanie i w dodatku inną nazwę. Po opłaceniu wysokiego cła i 3/4 produktach niespełniających oczekiwań to już wolę naprawdę oszczędzić i wydać te pieniądze w Sephorze/Douglasie, dziękuję bardzo
A "świeżynka" Lancome'a jest naprawdę wysuszona
ale przecież na zdjęciu było widać, czy to nowa czy stara seria. Jak powierzchnia cienia była gładka, to z nowej serii to to nie jest, nowa seria ma taką ładną poprzecinaną powierzchnię. No i jeszcze kształt środkowego cienia świadczy o danej serii. Ja jeszcze nie dostałam czegoś innego, niż widziałam wcześniej na zdjęciu w tru. Fakt, nie każdy może wiedzieć o takich tam "błahych szczegółach"
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 20:24   #87
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
ale przecież na zdjęciu było widać, czy to nowa czy stara seria. Jak powierzchnia cienia była gładka, to z nowej serii to to nie jest, nowa seria ma taką ładną poprzecinaną powierzchnię. No i jeszcze kształt środkowego cienia świadczy o danej serii. Ja jeszcze nie dostałam czegoś innego, niż widziałam wcześniej na zdjęciu w tru. Fakt, nie każdy może wiedzieć o takich tam "błahych szczegółach"
Ja też nie a jak sa jakies watpliwości to radziłyśmy sie i wogóle mozna sprawdzić na stronie producenta albo przejśc sie do drogerii i bliżej to obadać
Niech żyje TRUSKAWKA Niech żyje hura hura. I my nie jesteśmy złe na tru tylko na tych co $ podnosza co chwile i sam kurs tez Ja tam jestem usatysfakcjonowana o!
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 20:30   #88
hałas
Wiele hałasu o nic.
 
Avatar hałas
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Zachodnniopomorskie
Wiadomości: 385
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Witam
Dzisiaj chciałam złożyć swoje pierwsze zamówienie na truskawce.
Chciałam sie dowiedzieć czy któraś z was miała nastepujące produkty:

Yves Saint Laurent - Opium Legendes de Chine Powder For Eyes & Complexion 8g/0.28oz
http://pl.strawberrynet.com/productD...3756&CatgId=34

Yves Saint Laurent - Palette Mauresque Mosaic Powder Palette ( For the Complexion ) 9g/0.31oz
http://pl.strawberrynet.com/productD...8511&CatgId=34

Mam ochote na dwie. Ale moze któraś z Was może coś powiedzieć na ich temat to odwiedzie mnie od zakupu krórejś z nich(na KWC nie ma jeszcze opinii)
__________________
Na ochronę przed hałasem organizm zużywa ogromne ilości energii.
hałas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 20:34   #89
.::MaŁGosia::.
Raczkowanie
 
Avatar .::MaŁGosia::.
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 58
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
wlasnie na kwc czytalam, ze pisali o tym nakladaniu i tym pedzelku ale ogolnie taki malutki kochaniutki jest tylko w takim razie do czego wogole mozna go uzywac? a puder nakladasz na fluid tymi rekami? bo tak jakos sie boje ze cos popsuje
Spróbuj, jak nie, to znajdziesz swój sposób. Ja teraz używam pudru Chanela - jest boooooski - w sposób tradycyjny, dużym pędzlem. Ale jak używałam (czy używam czasem, bo ciągle mam) blended to nic mi sie nie działo z podkładem. Staram się dobrze podkład wklepać i odczekać zanim zacznę pudrować twarz. A potem delikatnie rękami i nic się nie działo. Chociaż może to będzie zależeć też od rodzaju fluidu, hm???
.::MaŁGosia::. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 20:40   #90
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez hałas Pokaż wiadomość
Witam
Dzisiaj chciałam złożyć swoje pierwsze zamówienie na truskawce.
Chciałam sie dowiedzieć czy któraś z was miała nastepujące produkty:

Yves Saint Laurent - Opium Legendes de Chine Powder For Eyes & Complexion 8g/0.28oz
http://pl.strawberrynet.com/productD...3756&CatgId=34

Yves Saint Laurent - Palette Mauresque Mosaic Powder Palette ( For the Complexion ) 9g/0.31oz
http://pl.strawberrynet.com/productD...8511&CatgId=34

Mam ochote na dwie. Ale moze któraś z Was może coś powiedzieć na ich temat to odwiedzie mnie od zakupu krórejś z nich(na KWC nie ma jeszcze opinii)
O wkleiły ci sie te same ale obie super sa - ktos miał klikac Mariola.....chyba
A takie okrzyki to ku wiadomości młodszym wizażankom wydawało sie na pochodach pierwszomajowych (obowiązkowych zresztą) na częśc I sekretarza itp. ale lepiej krzyczeć na cześć truskawki Hurra, Hurra
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:06.