Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-22, 18:27   #91
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Kurde, mam wrażenie, że w tym wątku trudno o odpowiedź, no ale spróbuję.

Szukam fryzjera w Poznaniu, który jest kreatywny, który pomoże mi dobrać coś dla siebie, biorąc pod uwagę moje sugestie (nie lubię klasycznych fryzur, wolę coś bardziej ekstrawaganckiego) + kolor. No i żeby cena nie była za wysoka. Da się?
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 11:03   #92
masafi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 33
GG do masafi
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Kurde, mam wrażenie, że w tym wątku trudno o odpowiedź, no ale spróbuję.

Szukam fryzjera w Poznaniu, który jest kreatywny, który pomoże mi dobrać coś dla siebie, biorąc pod uwagę moje sugestie (nie lubię klasycznych fryzur, wolę coś bardziej ekstrawaganckiego) + kolor. No i żeby cena nie była za wysoka. Da się?
W czerwcu byłam w Maestro na koloryzacji i mogę polecić bez wahania.Co do ścięcia to pewnie też bym się zdecydowała gdyby zaszła taka potrzeba.
masafi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 11:57   #93
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Jestem po wizycie w Studio Kameleon, Dolna Wilda. Zadowolona bardzo, polecam! Wyszłam od pani Marzeny po raz pierwszy z takim odcieniem rudego jaki chciałam i pokazałam na zdjęciach, zero czerwieni, żarówy, nierówności.
W salonie pracują na farbach Matrix, Schwarzkopf i Goldwell. Bardzo przyjemna atmosfera, przytulnie urządzone, polecam!
Na pewno "zaprzyjaźnię" się z tym salonem na długo
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 19:15   #94
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

A moge zapytać o cenę w obu salonach?
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 05:28   #95
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

W Kameleonie zapłaciłam 135zł za farbowanie i suszenie na szczotce, mam gęste włosy, sięgające tak do zapięcia stanika.
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 08:40   #96
miziol
Raczkowanie
 
Avatar miziol
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 429
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

hej

ja ostatnio wybrałam się do kupca z przeświadczeniem, że jestem umówiona w Laurencie a tu zonk dawno tam nie byłam i wyrósł w miejscu Laurent-Spa salon BiBiuti.
byłam ino na podcięciu końcówek i grzywki, oraz lekkim przecieniowaniu włosów i ogólnie jestem zadowolona. Cena z myciem i wymodelowaniem na szczotkę dla włosów do łopatek 60 zł - nie ma tragedii. Nie wiem niestety jak się nazywała Pani, która mnie obcinała, ale była bardzo miła, wysłuchała wszelkich uwag. Generalnie bardzo duży tam ruch, nie wiem czy dlatego że w centrum i długo otwarte czy dzieją się tam jakieś cuda
__________________
ale o so chosi ? :P
miziol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 10:41   #97
masafi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 33
GG do masafi
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

W Maestro niestety jest drożej-koloryzacja i wysuszenie na szczotce 200zł.
masafi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-25, 07:30   #98
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

A jakimi farbami koloryzują?
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 10:10   #99
masafi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 33
GG do masafi
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
A jakimi farbami koloryzują?
O ile dobrze pamiętam to Davines i Kemon
Ten krótki filmik wynalazłam przed wizytą w Maestro,nie zaszkodzi zobaczyć.
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Cytat:
Napisane przez masafi Pokaż wiadomość
O ile dobrze pamiętam to Davines i Kemon
Ten krótki filmik wynalazłam przed wizytą w Maestro,nie zaszkodzi zobaczyć.
Pozdrawiam
http://www.nasalony.pl/kosmetyka/30-...rka-kemon-film
masafi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 11:18   #100
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

A powiedzcie mi - potrafią tam dobrać fryzurę do osoby?
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 09:56   #101
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Ja nie obcinałam, mam długie, proste włosy lekko w pazurki po bokach, tak że tego Ci nie powiem.
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-28, 20:24   #102
Evciam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Hej dziewczyny byłam niedawno u świetnego fryzjera w niku na piatkowskiej ścinal mnie Mateusz, chyba szef bo tak się nazywa salon. Jak nigdy jeszcze po jego pięciu nie stoję i nie wkurzam się godzinami przed lustrem bo włoski same się świetnie układają. Polecam wam nie będziecie żałować nie mówiąc jak miło zostałam ugoszczona czarujaca herbatą
Evciam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 10:55   #103
olkina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-cz;II

Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
Dołączam się do pytania o trwałą - miałam robioną w Łodzi dwa razy jakiś czas temu, teraz chciałabym robić gdzieś w Poznaniu. Boję się babcinych salonów, a wiem, że większość nowoczesnych salonów się tego nie podejmie (ile ja się musiałam w samej Łodzi naszukać...ale w końcu się udało).
Liczę na to, że któraś z Was skojarzy, że jej fryzjer robi trwałą

W załącznikach dwa zdjęcia w trwałej (robionej na średnich i dużych wałkach) - jak widać nie jest to efekt fal z reklam - więc jeśli ktoś chce fale to się rozczaruje. Ja chciałam loki . No i ostatnie zdjęcie - po długim farbowaniu na czarno i nagłym zdjęciu koloru (do prawie białego) i nałożeniu na to rudości. Odradzam każdemu taką zabawę, potem włosy sukcesywnie obcinałam, aż dało się wyciąć ostatnią część, z której była zdejmowana czarna farba. Zniszczenia po trwałej mogę porównać do zniszczeń po farbie (ale zainwestowałam w dobre kosmetyki). Zniszczenia po zdejmowaniu koloru to był kataklizm, najlepsze kosmetyki i zabiegi nie pomogły.

Witaj,

też szukam kogoś kto fajnie robi trwałą w Poznaniu, ale też chciałam zapytać gdzie w Lodzi robiłaś trwałą na zdjeciach świetnie wyglądaja włoski.

Będę wdzięczna za kontakt.

Pozdrawiam
Ola
olkina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 12:20   #104
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-cz;II

w Euro stylu na Ketlinga, pani fryzjerka chyba (ale naprawdę chyba, bo to już kawał czasu temu) miała na imię Monika. Wydaje mi się, że pisałam o niej wtedy na łódzkim wątku.
Byłam bardzo zadowolona, ale pani fryzjerka uczciwie mówiła, że nie cierpi robić trwałej (i chyba nikt nie lubi niestety).
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 07:33   #105
olkina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-cz;II

Dzięki, pamiętam też tam kiedyś byłam ale nie na trwałą, bardzo miłe panie tam a co do Poznania to może też coś już znalazłaś?
olkina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 18:00   #106
gruszkawrotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Kilka miesięcy temu byłam u Piotra z Pacykarni. Ścięcie było dosyć dokładne ale bez rewelacji. Wyszłam z taką samą fryzurą jak przed ścięciem mimo, że to nie miało być tylko "podcięcie końcówek". Zapłaciłam 70 zł, więc cena standardowa. Atmosfera w salonie jakaś dziwna, było strasznie zimno a p.Piotr chyba zapomniał że siedzę z mokrą głową i na niego czekam...skupił się natomiast ( wraz z drugą panią fryzjerką) na innej klientce, która siedziała obok i miała farbowane włosy...Rozumiem, że Pani ta zapewne zapłaciła 3x więcej niż ja, ale chyba zainteresowanie jednego fryzjera wystarczy w zupełności. Ogólnie nie czułam się tam mile widziana i więcej tam nie wrócę.

W akcie desperacji poszłam w kolejnym miesiącu do salonu Trendy na Piątkowskiej. Atmosfera jak to we wszystkich tego typu sieciówkach, nie spodziewałam się rewelacji, bo skoro idę do prywatnego salonu, płacę 70 zł i nie widzę żadnych zmian na głowie, to równie dobrze mogę iść na strzyżenie studenckie. Ścinała mnie p.Asia. Pomęczyłam ją swoimi wizjami fryzury i...wyszło super obcięła mi włosy inaczej niż zwykle noszę. Poza tym, wystarczyło, że przeczeszę je palcami i wyglądały idealnie. kilka miesięcy później wróciłam do p. Asi, niestety strzyżenie nie udało się jak to pierwsze...Może dam jeszcze jedną szansę
gruszkawrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 20:58   #107
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

ja dzisiaj ponownie byłam u Bartka w Mono Hair. Jestem bardzo zadowolona.

Miałam klasycznego boba, tył krótszy niż przod i chcialam z neigo wyjsc.

mam więc włosy wyrównane, na całej długosci równe, za to pocieniowane lekko z gory. przez co podnoszą się fajnie, bo mają tendencje do klapania.

Farby nie kładłam, bo mam jeszcze porozjaśniane słoncem i wygladaja ok.

Teraz mogę zapuszczac!
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 22:18   #108
worldbylemon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Czesc!
Czy wiecie gdzie wykonuja koloryzacje DUO KOLOR? czy ktoras z was ja kiedys robila?
Ja ostatnio chodzilam do fryzjera Piotra w Dermice.. ja jestem srednio zadowolona natomiast moja siostra i jej kolezanki sa z niego bardzo mocno zadowolone Terminy-1-2tyg czekania. za moje dlugie wlosy place 80, a z farba 160-180.

ale czy wiecie ktoremu fryzjerowi udaloby sie zrobic cos takiego : http://freezstajl.files.wordpress.co...o-kolor-3d.jpg

mam nadzieje ze odpowiecie
Pozdrawiam
worldbylemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 16:32   #109
2988c920f887451997ed59670eafbe58b42f5da3_61df6c3a62fb8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 528
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Poszukuję dobrego fryzjera w Poznaniu do podcięcia końcówek i wystylizowania fryzury jak w załączniku (bez metamorfozy, raczej doszlifowanie, by się tak układały, bo mam podobne).

Czy kochane Wizażanki mogłyby jakiegoś polecić?
2988c920f887451997ed59670eafbe58b42f5da3_61df6c3a62fb8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-01, 23:45   #110
Anq26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

.

Edytowane przez Anq26
Czas edycji: 2013-05-17 o 12:20
Anq26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 02:17   #111
wredziulek
Zadomowienie
 
Avatar wredziulek
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 035
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Szukam fryzjera na ślub. Mam wrażenie, że czas mojej współpracy z dotychczasową fryzjerką dobiega końca, a już na pewno nie powierzę jej tak odpowiedzialnego zadania. Interesuje mnie klasyka bez wodotrysków (jakiś prosty kok). Możliwie niedrogo, może być zwykły osiedlowy salonik, byle się znali na rzeczy. Najchętniej na Wildzie albo w Luboniu... Czy ktoś zna może takie miejsce?
wredziulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 12:26   #112
Leon_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cześć dziewczyny
chciałam zapytać czy któraś z Was wie gdzie będzie albo pracuje już Karolina Libera (specjalistka od krótkich fryzur) z salonu Diamante?
Wczoraj się dowiedziałam że już tam nie pracuje może ktoś ma do niej jakiś kontakt byłabym bardzo wdzięczna za wszelkie informacje

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź
Leon_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 13:44   #113
mała___mi
Raczkowanie
 
Avatar mała___mi
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 175
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cześć dziewczyny, to i ja dorzucę parę słów od siebie, parę słów ostrzeżenia można powiedzieć. Byłam ostatnio w salonie Destiny na Garncarskiej. Poszłam tam ponieważ byłam w tym salonie parę lat temu, zajmowała się moimi włosami pani Magda, właścicielka, i byłam całkiem zadowolona, dobry kolor, fajne cięcie, fajne podejście tzn. zainteresowanie włosami, jakieś rady. Efekt był naprawdę ok, wróciłam tam jeszcze raz czy dwa, ale odstraszyła mnie atmosfera panująca w tym salonie - właścicielka fukająca na dziewczyny, wciąż szepcząca im jakieś uwagi, po którym dziewczynom miny się wyraźnie wydłużały i do tego rzucie gumy nad głową klientki. Ostatnio jednak w ramach stwierdzenia, że znalezienie dobrego fryzjera graniczy z cudem, postanowiłam wrócić do tego, co już sprawdzone. Niestety spotkało mnie wielkie rozczarowanie. Mimo że obsługiwała mnie ta sama fryzjerka, efekt był zupełnie inny - tak fatalnie pofarbowanych i ściętych włosów nie miałam już dawno, w ogóle nie wiem czy kiedykolwiek miałam. Kolor zupełnie nie taki na jaki się umawiałyśmy, a cięcie - powiem tylko, że od pierwszego umycia głowy cały czas chodzę w związanych włosach. Że w ogóle zapłaciłam za tę usługę (i to niemało) to tylko efekt mojej głupoty i tego, że pani Magda wmawiała mi, że jest idealnie i fantastycznie. Jedyne co się nie zmieniło, to atmosfera w salonie, niestety.
Ogólnie muszę powiedzieć, że jestem zszokowana tym, jak ciężko jest znaleźć w takim dużym mieście fryzjera, który po prostu dobrze pofarbuje i zetnie włosy. Jak sobie pomyślę, że równie trudno znaleźć jest chirurga, który wytnie żylaki, czy lekarza, który wyleczy nowotwór to normalnie strach się bać.
A co do fryzjera to po ostatnim rozczarowaniu i lekturze kilku wątków na forum, stwierdzam, że chyba zapuszczę włosy i zacznę farbować sama. Gorzej chyba nie będzie, a przynajmniej zaoszczędzę kupę pięniędzy i nie będę kieszeni nabijać partaczom.
__________________
...więc głowa do góry gdy dzień wstaje rano
od tego są nogi by łazić na nich...

/Kazimierz Staszewski/
mała___mi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 14:52   #114
2988c920f887451997ed59670eafbe58b42f5da3_61df6c3a62fb8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 528
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cytat:
Napisane przez Anq26 Pokaż wiadomość
To szukaj wróżki z magiczną różdżką...te modelki mają fale na wałki albo klipsy robione i żadne strzyżenie tego nie wyczaruje. Niektórzy mają falowane włosy ale to nadal nie jest ten efekt i widać różnicę między taką stylizowaną fryzurą na wałki a falowanymi włosami.
Wydawało mi się, że jeśli człowiek zapyta uprzejmie, to czeka go uprzejma odpowiedź, a nie złośliwości. Szukałam pomocy w znalezieniu fryzjera, który potrafi przystrzyc i wymodelować włosy na podstawie zdjęcia, a nie ironicznych uwag. Niektórzy jednak nie mogą się pohamować. Co do konieczności stylizacji włosów jestem tego świadoma, jednak wiem też, że z wycieniowanych włosów już takiego ułożenia włosów nie osiągnę. Chodziło mi o uzyskanie podobnego cięcia włosów. I wiem z doświadczenia, że nawet coś tak niewyszukanego fryzjerzy potrafią zniekształcić i zepsuć.
2988c920f887451997ed59670eafbe58b42f5da3_61df6c3a62fb8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 20:02   #115
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Hej, tak czytam ten wątek i myśle sobie, napisze może ktoś polecić fryzjera, który zrobi z moich brąz włosów ładny blond? Tak żeby włoski na tym nie ucierpiały za bardzo. Są długości do łopatek. do tej pory miałam zawsze ciemne kolory i chciałam spróbować czegoś innego
Dekoloryzacja plus farbowanie na blond. W przystępnej cenie
Będę wdzięczna za informacje
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 21:58   #116
Anq26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

.

Edytowane przez Anq26
Czas edycji: 2013-05-17 o 12:20
Anq26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 13:17   #117
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cytat:
Napisane przez Anq26 Pokaż wiadomość
Dlatego 90% wizyt klientek, które upatrzą sobie jakąś fryzurę i przychodzą ze zdjęciem z gazety kończy się rozczarowaniem.
moim zdaniem głównie dlatego, że fryzjer robic coś zupełnie innego niż to, co jest na zdjeciu!
albo za bardzo skróci, albo sknoci kolor, albo nei potrafi tak włosów ułożyć. albo nie słuchają, albo po prostu brak im umiejętności

99% fryzjerów tnie o wiele krócej, niż życzy sobie tego klientka

z 80% nei potrafi uzyskać takiego koloru, o jakim klientka marzy

a niestety żadko który fryzjer potrafi dobrać fryzure do twarzy klientki, czy zmodyfikować to, o co ona prosi, zeby dobrze wyglądało.

jak dla mnie, osobą ktora potrafi zmodyfikować fryzurę tak,zeby pasowala, jest BARTEK z Monohair, jego naprawdę polecam do ścięcia

troszkę gorzej było z kolorem, nie byłam zupełnie zadowolona, bardzo szybko sie spłukał i nie był super dokładnie nałozony (mam pojedyńcze siwe i nei pokrył dokładnie)nie wiem, czy to wina farby czy nakładania

z koloru natomiast bardzo bylam zadowolona u SYlwii, z Farouka na Słowiańskiej.

teraz więc hcodzę osobno na farbę i osobno na ścięcie. Kosztuje mnie to tak samo, jakbym farbowała i ścinała w Monohair, więc w ten sposób to załatwiam
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 22:26   #118
Anq26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

.

Edytowane przez Anq26
Czas edycji: 2013-05-17 o 12:20
Anq26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 11:20   #119
magribi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Zgadzam się z marta12101

choć nie powiedziałabym, że 99% tnie krócej lecz, że inaczej niż chce klientka i to bez konsultacji z nią. Ja często przynoszę kilka zdjęć, żeby pokazać fryzjerowi o jaki typ/styl fryzury mi chodzi no i tu większość wnioskowała, że chcę boba (mimo, że żadna pokazana fryzura bobem nie była...)
W kwestii farby, może raz byłam zadowolona z farby nałożonej w salonie.

Muszę spróbować opcji Bartek + Sylwia, bo tak jak z cięcia w mono jestem zawsze zadowolona z farbą jest znacznie gorzej. Również miałam ją nierówno położoną...
magribi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 20:46   #120
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

cieszę się, że moja ad hoc analiza problemów z fryzjerem znajduje poparcie aczkolwiek, nie ma się z czego cieszyć, bo to w sumie smutne, że tak trudno osiągnąć coś, czego oczekujemy!

moim skromnym zdaniem Bartek z Mono i SYlwia z Farouka to opcja optymalna

Mam natomiast pytanie do ekspertki Anq 26, co nalezy zrobić, zeby kolor byl rowny

Mam ciemne wlosy, trochę juz siwych, tez mam czekoladowy brąz. Przez lato jednak nie stosowałam tak bardzo ochrony i wypłowial mi trochę. farba ktora byla wczesniej bardziej sjasniala, tak więc mam wszystkie wlosy brązowe, a od połowy moze część jaśńiejsze.

Bardzo chętnie stosowałabym ampułki, coby kolor się trzymal, tylko nie wiem jakie? Z szamponow to mam profesjonalny Loreal do farbowanych plus odzywka i jest git. do moich wlosow za ucho to się sprawdza, same się ukladają praktycznie. tylko ten kolor się nei trzyma.

będę wdzieczna za poradę, jesli będziesz miala czas odpowiedziec
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-12 10:53:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:06.