Nie jestem akceptowana przez matkę mojego ukochanego. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-03-21, 11:03   #1
Majkaxp5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 9

Nie jestem akceptowana przez matkę mojego ukochanego.


Jesteśmy już razem prawie od 2 lat, jego rodziców poznałam po 6 miesiącach, od razu mnie skreślili bo im się nie spodobałam z wyglądu, i tego wcale nie ukrywają. Mój chłopak mieszka z nimi, i od tamtej pory cały czas musi słuchać zastanów się jeszcze, modlę się żebyście się rozstali itp. W tamtym roku mieliśmy wesela u jego rodziny i zastanawiałam się jakie będzie ich zachowanie w stosunku do mnie, i oczywiście przy rodzinie swojej tacy milutcy dla mnie jak pięknie wyglądam itp. Parę razy w tamtym roku byłam u nich i znowu udawanie milutkich, pojechałam tylko dlatego że mojemu zależało. Przed świętami ubiegłego roku jego mama zaprosiła mnie naa poważną rozmowę i miało być lepiej ale po świętach znowu zaczęła. Ale teraz powiedziałam dość, nie będę tam jeździć. Nie wierzyłam że to jest prawda póki sama tego nie usłyszałam jak szeptała do niego.. Ja należe do osób tych bardziej wrażliwych i nie umiem mieć wywalone tak jak niektórzy, niestety.. próbuję ale słabo mi to wychodzi. Mamie mojego chłopaka najbardziej przeszkadzam, tata jego to taki jest jak mu zawieje.. Ja sama wiem że nie jest idealna ale to chyba jest jego wybór z kim ma żyć bo on mnie poznał po charakterze, jaką jestem a oni nie.. Bo nie dali mi szansy.. Wiem że tak trochę haotycznie to napisałam ale właśnie tak to wygląda. I tak kocham go i nie potrafię go zostawić.. Doradźcie mi coś, proszę bo już sama niewiem co mam dalej robić. Powiedzieć im coś czy nie? I dodam tylko że mój im ciągle tłumaczy, gada do nich ale to nic nie daje...PROSZE O RADY!
Majkaxp5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-21, 11:08   #2
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Nie jestem akceptowana przez matkę mojego ukochanego.

Cytat:
Napisane przez Majkaxp5 Pokaż wiadomość
Jesteśmy już razem prawie od 2 lat, jego rodziców poznałam po 6 miesiącach, od razu mnie skreślili bo im się nie spodobałam z wyglądu, i tego wcale nie ukrywają. Mój chłopak mieszka z nimi, i od tamtej pory cały czas musi słuchać zastanów się jeszcze, modlę się żebyście się rozstali itp. W tamtym roku mieliśmy wesela u jego rodziny i zastanawiałam się jakie będzie ich zachowanie w stosunku do mnie, i oczywiście przy rodzinie swojej tacy milutcy dla mnie jak pięknie wyglądam itp. Parę razy w tamtym roku byłam u nich i znowu udawanie milutkich, pojechałam tylko dlatego że mojemu zależało. Przed świętami ubiegłego roku jego mama zaprosiła mnie naa poważną rozmowę i miało być lepiej ale po świętach znowu zaczęła. Ale teraz powiedziałam dość, nie będę tam jeździć. Nie wierzyłam że to jest prawda póki sama tego nie usłyszałam jak szeptała do niego.. Ja należe do osób tych bardziej wrażliwych i nie umiem mieć wywalone tak jak niektórzy, niestety.. próbuję ale słabo mi to wychodzi. Mamie mojego chłopaka najbardziej przeszkadzam, tata jego to taki jest jak mu zawieje.. Ja sama wiem że nie jest idealna ale to chyba jest jego wybór z kim ma żyć bo on mnie poznał po charakterze, jaką jestem a oni nie.. Bo nie dali mi szansy.. Wiem że tak trochę haotycznie to napisałam ale właśnie tak to wygląda. I tak kocham go i nie potrafię go zostawić.. Doradźcie mi coś, proszę bo już sama niewiem co mam dalej robić. Powiedzieć im coś czy nie? I dodam tylko że mój im ciągle tłumaczy, gada do nich ale to nic nie daje...PROSZE O RADY!
*chaotycznie

Olej. Nic na to nie poradzisz. To facet powinien ustawić ich do pionu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-21, 11:10   #3
umysl_analityczny
Raczkowanie
 
Avatar umysl_analityczny
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 86
Dot.: Nie jestem akceptowana przez matkę mojego ukochanego.

Cytat:
Napisane przez Majkaxp5 Pokaż wiadomość
Mój chłopak mieszka z nimi, i od tamtej pory cały czas musi słuchać zastanów się jeszcze, modlę się żebyście się rozstali itp.
Gdyby moi rodzice w ten sposób wypowiedzieli się o mojej partnerce, byłaby to nasz ostatnia rozmowa do czasu ich zmądrzenia.
umysl_analityczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-21, 11:17   #4
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Nie jestem akceptowana przez matkę mojego ukochanego.

Może pomyślcie o zamieszkania razem, sami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-21, 12:30   #5
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Nie jestem akceptowana przez matkę mojego ukochanego.

Nie ma tu na to żadnej rady
Musisz poprostu zaakceptować sytuację i przestać tam jezdzic czy chodzic na jakieś wspólne imprezy gdzie będziesz miała z nimi styczność
Nie wiem dlaczego tak ci zalezy na tym żeby jakaś obca baba Cię lubiła
Do chłopaka pretensji miec nie możesz bo on nie odpowiada za uczucia matki względem ciebie tak to juz jest w życiu że pewnych ludzi nie lubimy i nie musimy lubic
Spotykaj się z nim u Ciebie

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2020-03-21 o 16:52
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-21, 14:39   #6
Patizm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 278
Dot.: Nie jestem akceptowana przez matkę mojego ukochanego.

To co takiego jest w Twoim wygladzie co im tak strasznie orzeszkadza?
Patizm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-21, 14:48   #7
renata_b_1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 157
Dot.: Nie jestem akceptowana przez matkę mojego ukochanego.

Po 1 *chaotycznie ortografia! Przynajmniej ta podstawowa!
Po 2 Tak jak babeczki wyżej Co Cie obchodzi jakaś Baba Czym Ty się przejmujesz. Mnie by interesowało żeby mój facet mnie kochał i akceptował taką jaką jestem.

Po 3 Moim zdaniem tutaj nie masz pola manewru żadnego jej przekonania nie zmienisz, do chłopaka pretensji nie możesz mieć bo on nie odpowiada za matkę. Po prostu musisz pogodzić się z tym i najważniejsze olać ją A jeżeli są możliwości (np finansowe) to po prostu wyprowadźcie się jak najdalej się da

Edytowane przez renata_b_1993
Czas edycji: 2020-03-21 o 14:49
renata_b_1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-21, 14:52   #8
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Nie jestem akceptowana przez matkę mojego ukochanego.

Wyglada na to, ze oni maja wewnatrz rodziny konflikt. Matka z synem znaczy sie. Powiedz TZtowi, ze albo przestanie Ci opowiadac o JEGO klotniach z matka, albo faktycznie rozwazysz rozstanie z nim. Ciezko byc w zwiazku z kims kto dzien w dzien zyje konfliktami, codziennie o tym opowiada i uszczesliwia tym partnera. Ale co kto lubi.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-21, 15:08   #9
Efenina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 27
Dot.: Nie jestem akceptowana przez matkę mojego ukochanego.

Ja bym zapytała TŻ co on sądzi o zachowaniu jego matki , spokojnie powiedziała co czuje bez żadnych pretensji do niego. I spróbowała w ogóle się nią nie przejmować, jak coś będzie mówić to z nią nie dyskutuj, bo taka tylko liczy na to, że zaczniesz się z nią kłócić i będzie mogła mówić synkowi jaka zła jesteś.
Efenina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-21, 16:07   #10
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Nie jestem akceptowana przez matkę mojego ukochanego.

Cytat:
Napisane przez Patizm Pokaż wiadomość
To co takiego jest w Twoim wygladzie co im tak strasznie orzeszkadza?

No właśnie co?
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-22, 08:10   #11
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: Nie jestem akceptowana przez matkę mojego ukochanego.

Po pierwsze byłoby mi przykro, że bliska rodzina mojego ukochanego jest mało inteligentna do tego stopnia, że chamsko kogoś traktuje ze względu na wygląd. I do tego niewychowana, że swoich przemyśleń nie może zachować dla siebie.

A dwa - jeszcze smutniej byłoby mi, że mój facet na takie coś pozwala i takich komentarzy nie ukróca jak rozumiem. Powinien postawić jasne ultimatum - mamo, albo zaczynasz zachowywać się jak cywilizowany człowiek, albo więcej do Ciebie z nią nie przyjadę.

Ale rozumiem, że Ci przykro, bo jednak ta baba będzie w Twoim życiu obecna, nawet jeżeli przestaniesz do niej jeździć, to dla niego cały czas będzie ważna.

Szkoda, że taki margines chodzi po świecie
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-22, 09:10   #12
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Nie jestem akceptowana przez matkę mojego ukochanego.

Cytat:
Napisane przez kolorowe_jaskolki Pokaż wiadomość
Po pierwsze byłoby mi przykro, że bliska rodzina mojego ukochanego jest mało inteligentna do tego stopnia, że chamsko kogoś traktuje ze względu na wygląd. I do tego niewychowana, że swoich przemyśleń nie może zachować dla siebie.

A dwa - jeszcze smutniej byłoby mi, że mój facet na takie coś pozwala i takich komentarzy nie ukróca jak rozumiem. Powinien postawić jasne ultimatum - mamo, albo zaczynasz zachowywać się jak cywilizowany człowiek, albo więcej do Ciebie z nią nie przyjadę.

Ale rozumiem, że Ci przykro, bo jednak ta baba będzie w Twoim życiu obecna, nawet jeżeli przestaniesz do niej jeździć, to dla niego cały czas będzie ważna.

Szkoda, że taki margines chodzi po świecie
myslisz ze oni mowia to jej w twarz?czy tylko do niego?
bo jak tylko do niego to ja uwazam ze to jest ok i to jego wina ze jej powtarza co oni mowia do niego
nie moze zakazac matce myslec i mowic co mysli na temat jego dziewczyny,nie moze jej zakazac marzyc o tym zeby sie rozstali
moze przestac przyprowadzac swoja dziewczyne do nich do domu wiedzac ze nie jest tam mile widziana ,moze przestac opowiadac jej co jego matka wygaduje na jej temat(nie wiem w sumie dlaczego wogole zaczal jej o tym mowic)
moze tez sie wyrowadzic od rodzicow i zaczac zyc ze swoja dziewczyna
autorka pisze ze przy niej "udaja milutkich" wiec chyba nie mowia tego do niej
nie wiem tez o czym byla ta jej rozmowa z chlopaka matka o ktorej wspomina autorka
dla mnie sprawa jest jasna nie pcham sie tam gdzie mnie nie lubia (szczegolnie jak sama ich nie lubie)
nawet jesli jego matka przestala by mowic to glosno to wciaz bedzie tak samo o niej myslala tego nie da sie zmienic najlepiej tam nie przyjezdzac i nie utrzymywac kontaktow
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-22, 09:47   #13
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: Nie jestem akceptowana przez matkę mojego ukochanego.

No, napisała, że matka wcale tego nie ukrywa, więc uznałam, że mówi to wprost. Zresztą dziewczyna pewnie czuje, że matka ją traktuje z dystansem. Chociaż faktycznie nie jest to jednoznacznie napisane. Ale to nic nie zmienia, bo:

Ja uważam, że w żadnym wypadku to nie jest ok, ona nie mówi mu czegoś z troski, że coś tam jej nie odpowiada w jej charakterze, zachowaniu nawet, tylko obgaduje wygląd jego dziewczyny, bo jej się nie podoba. Nie wiadomo o co dokładnie chodzi, może np. kolczyki i dredy, tatuaże, zgaduję, matce ma prawo się to nie podobać, ale obgadywanie jej wyglądu z synem i nakłanianie do 'przemyślenia tego', bo jej się nie podoba jej wygląd jest... głupie? okrutne? idiotyczne? Może sobie mieć wizję wymarzonego wyglądu swojej przyszłej synowej, ale dyskryminować kogoś z powodu wyglądu, no, absolutnie nie. Nie wiadomo co dokładnie jej chłopak z tym robi, jeżeli to on jej to mówi to już w ogóle debil, ale jak widać kompletnie tego nie ukróca, tylko słucha tych bredni wygadywanych przez matkę i jak widać nie ma z tym problemu. Byłoby mi smutno podwójnie
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-22, 10:26   #14
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Nie jestem akceptowana przez matkę mojego ukochanego.

Cytat:
Napisane przez kolorowe_jaskolki Pokaż wiadomość
No, napisała, że matka wcale tego nie ukrywa, więc uznałam, że mówi to wprost. Zresztą dziewczyna pewnie czuje, że matka ją traktuje z dystansem. Chociaż faktycznie nie jest to jednoznacznie napisane. Ale to nic nie zmienia, bo:

Ja uważam, że w żadnym wypadku to nie jest ok, ona nie mówi mu czegoś z troski, że coś tam jej nie odpowiada w jej charakterze, zachowaniu nawet, tylko obgaduje wygląd jego dziewczyny, bo jej się nie podoba. Nie wiadomo o co dokładnie chodzi, może np. kolczyki i dredy, tatuaże, zgaduję, matce ma prawo się to nie podobać, ale obgadywanie jej wyglądu z synem i nakłanianie do 'przemyślenia tego', bo jej się nie podoba jej wygląd jest... głupie? okrutne? idiotyczne? Może sobie mieć wizję wymarzonego wyglądu swojej przyszłej synowej, ale dyskryminować kogoś z powodu wyglądu, no, absolutnie nie. Nie wiadomo co dokładnie jej chłopak z tym robi, jeżeli to on jej to mówi to już w ogóle debil, ale jak widać kompletnie tego nie ukróca, tylko słucha tych bredni wygadywanych przez matkę i jak widać nie ma z tym problemu. Byłoby mi smutno podwójnie
ze zdjec ktore autorka tu wstawila wyglada normalnie ,nie jest brzydka zdeformowana nie ma zadnych "odchylow"typu dredy,piercing czy tauaz na czole
ale...
moim zdaniem matka ma prawo sobie mowic co chce ja tez bym miala w tylku co moja matka mysli o wygladzie mojego chlopaka bo to mi sie ma podobac a nie jej
napewno jednak nie mowialabym o tym mojemu chlopakowi
sama jako matka rowniez mam prawo do wyrazenia mojej opinii i jesli mi sie ktos nie podoba z wygladu czy z jakiego kolwiek innego powodu to to powiem glosno i zadne nie zyczenie sobie takich komentarzy przez moje dzieci raczej niz by nie zmienilo bo mysle co mysle i tyle
w przeszlosci moje dzieci mialy znajomych ktorych nie tolerowalam i ci znajomi nie byli zapraszani do nas do domu i to samo polecam chlopakowi autorki nie przyprowadzac jej do domu gdzie jest nie mile widziana,kontak z jego matka nie jest jej niezbedny do zycia
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-22, 11:15   #15
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: Nie jestem akceptowana przez matkę mojego ukochanego.

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87681705]ze zdjec ktore autorka tu wstawila wyglada normalnie ,nie jest brzydka zdeformowana nie ma zadnych "odchylow"typu dredy,piercing czy tauaz na czole
ale...
moim zdaniem matka ma prawo sobie mowic co chce ja tez bym miala w tylku co moja matka mysli o wygladzie mojego chlopaka bo to mi sie ma podobac a nie jej
napewno jednak nie mowialabym o tym mojemu chlopakowi
sama jako matka rowniez mam prawo do wyrazenia mojej opinii i jesli mi sie ktos nie podoba z wygladu czy z jakiego kolwiek innego powodu to to powiem glosno i zadne nie zyczenie sobie takich komentarzy przez moje dzieci raczej niz by nie zmienilo bo mysle co mysle i tyle
w przeszlosci moje dzieci mialy znajomych ktorych nie tolerowalam i ci znajomi nie byli zapraszani do nas do domu i to samo polecam chlopakowi autorki nie przyprowadzac jej do domu gdzie jest nie mile widziana,kontak z jego matka nie jest jej niezbedny do zycia[/QUOTE]

Ale ona mu ciągle trąbi zerwij z nią, bo nie wygląda jak modelka (czy cokolwiek). Ma prawo, że nie podoba jej się ona z wyglądu, jeżeli czuje wielką potrzebę to może mu to zakomunikować, ale nic więcej. Gdyby wzięła go na stronę i z nim serio porozmawiała czy przemyślał ten związek, bo tamta laska np. jest bardzo ortodoksyjną katoliczką albo kiedyś go już zdradziła, to inna sytuacja. A tutaj ktoś na podstawie wyglądu komuś przypisuje jakieś cechy. Albo uznaje wygląd za najważniejszą cechę przyszłego małżonka Twojego dziecka. Dziwne, ze chłopak jeszcze nie dostał do głowy od tego ciągłego jojczenia w kółko o tym samym. Głupota, zacofanie i krzywda
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-22, 11:27   #16
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Nie jestem akceptowana przez matkę mojego ukochanego.

Cytat:
Napisane przez kolorowe_jaskolki Pokaż wiadomość
Ale ona mu ciągle trąbi zerwij z nią, bo nie wygląda jak modelka (czy cokolwiek). Ma prawo, że nie podoba jej się ona z wyglądu, jeżeli czuje wielką potrzebę to może mu to zakomunikować, ale nic więcej. Gdyby wzięła go na stronę i z nim serio porozmawiała czy przemyślał ten związek, bo tamta laska np. jest bardzo ortodoksyjną katoliczką albo kiedyś go już zdradziła, to inna sytuacja. A tutaj ktoś na podstawie wyglądu komuś przypisuje jakieś cechy. Albo uznaje wygląd za najważniejszą cechę przyszłego małżonka Twojego dziecka. Dziwne, ze chłopak jeszcze nie dostał do głowy od tego ciągłego jojczenia w kółko o tym samym. Głupota, zacofanie i krzywda
nie wiadomo tak naprawde o co tej matce chodzi bo nie zostaly tu podane konkretne przyklady co dokladnie mowi i w sumie jesli nie mowi tego w twarz to raczej autorka nie bedzie wiedziala dokladnych szczegolow tylko to co jej chlopak przekaze
matka ma prawo mowic co jej sie podoba a on ma prawo spotykac sie z kim chce
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-22, 11:49   #17
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: Nie jestem akceptowana przez matkę mojego ukochanego.

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87681858]
matka ma prawo mowic co jej sie podoba[/QUOTE]

No, ma prawo, a ja mogę to ostro skrytykować i napisać co o tym uważam.
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-22, 12:55   #18
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Nie jestem akceptowana przez matkę mojego ukochanego.

Cytat:
Napisane przez kolorowe_jaskolki Pokaż wiadomość
No, ma prawo, a ja mogę to ostro skrytykować i napisać co o tym uważam.
No mozesz krytykowac ale to nic nie zmieni bo bedzie nadal tak samo o niej myslec i gadac
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-22, 17:34   #19
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Nie jestem akceptowana przez matkę mojego ukochanego.

gdyby chłopak nie przekazywał informacji o tym co mówi jego matka - chyba byłoby ok. Na początku Autorka nie spodobała się, ale później familia się do niej przekonała. Tyle można byłoby wywnioskować z zachowania tej rodziny gdyby chłopak nie był tak gadatliwy.

Jaki on ma w tym interes żeby Autorka nie lubiła jego rodziców?
Antagonizuje Autorkę z nimi z głupoty czy specjalnie?
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-22, 17:46   #20
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Nie jestem akceptowana przez matkę mojego ukochanego.

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;87682861]gdyby chłopak nie przekazywał informacji o tym co mówi jego matka - chyba byłoby ok. Na początku Autorka nie spodobała się, ale później familia się do niej przekonała. Tyle można byłoby wywnioskować z zachowania tej rodziny gdyby chłopak nie był tak gadatliwy.

Jaki on ma w tym interes żeby Autorka nie lubiła jego rodziców?
Antagonizuje Autorkę z nimi z głupoty czy specjalnie?[/QUOTE]

dokladnie
nie wiem jaki mial w tym cel czy jest poprostu glupi ?
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-22, 17:49   #21
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: Nie jestem akceptowana przez matkę mojego ukochanego.

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87682068]No mozesz krytykowac ale to nic nie zmieni bo bedzie nadal tak samo o niej myslec i gadac[/QUOTE]

No, dlatego ja nie krytykuję tylko tego, że ona to mówi, ale sam fakt, że kogoś ocenia ze względu na wygląd, bo dla mnie to debilne, ale przecież jej nie zabronię.
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-22, 17:56   #22
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Nie jestem akceptowana przez matkę mojego ukochanego.

ja bym sie chciala dowiedziec co to byla za rozmowa z jego matka
o czym dokladnie rozmawialy o jej brzydocie?
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-22, 20:44   #23
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Nie jestem akceptowana przez matkę mojego ukochanego.

Oni nie muszą lubić ciebie, ty nie musisz lubić ich.
Witamy w realnym świecie, gdzie nie wszyscy się kochają.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-22, 20:53   #24
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Nie jestem akceptowana przez matkę mojego ukochanego.

Cytat:
Napisane przez kolorowe_jaskolki Pokaż wiadomość
No, dlatego ja nie krytykuję tylko tego, że ona to mówi, ale sam fakt, że kogoś ocenia ze względu na wygląd, bo dla mnie to debilne, ale przecież jej nie zabronię.
ja wiele razy nie lubilam kogos od pierwszego wrazenia bez szczegolnego powodu i to nie z powodu ze ktos byl obiektywnie brzydki ale posiadal pewne cechy wygladu ktore mnie odpychaly ,sprawialy ze nie ufalam tej osobie ,czasami jest to denerwujacy sposob wyrazania sie,manieryzm
no takie zycie
autorka musi zaakceptowac ze nie kazdy bedzie ja lubil i nie pchac sie tam gdzie nie jest mile widziana
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-23, 04:30   #25
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Nie jestem akceptowana przez matkę mojego ukochanego.

Autorko, przestań jeździć do niego i kontakty z jego rodzina ogranicz do minimum. Spotkajcie się u Ciebie, albo pomyślcie też o zamieszkania razem sami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-23, 08:39   #26
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Nie jestem akceptowana przez matkę mojego ukochanego.

Rodzice mojego faceta też mnie nie akceptują, ale na szczęście nie musimy utrzymywać kontaktu. On też ich nie lubi

Zresztą w takich sytuacjach problemem zwykle nie jest relacja synowa-teściowie, tylko to jak zachowuje się partner. Jeżeli potrafi postawić się rodzicom, ucina przykre komentarze, w kwestii życiowych wyborów to partnerka jest jego priorytetem to nie ma problemu. Jeśli nie to radziłabym się ewakuować.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 15:12   #27
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Nie jestem akceptowana przez matkę mojego ukochanego.

Wygląd?Coś mi się wydaje,że to tylko pretekst coś im bardziej może nie pasować w charakterze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-25 16:12:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:24.