Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-03-26, 21:37   #31
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 21:42   #32
MlodaMatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 86
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Jest nie ok w stosunku do każdej osoby, niezależnie od tego czy jest dzieckiem czy nie.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Dziękuje że to przyznałaś.

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Za dużo nie rozmawiałyśmy o macierzyństwie z wiadomych przyczyn i nigdy nie dawała znaków że mogą paść takie słowa.
MlodaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 21:59   #33
Senija
Zadomowienie
 
Avatar Senija
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: stara syrena bez kół w stodole
Wiadomości: 1 124
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Dalej usilnie próbuję pojąć sens tego wątku ale zaczyna mnie to przerastać.
Autorko, zadzwoniłaś, 'wygarnęłaś', zakładam że Ci ulżyło. Czego od nas tutaj oczekujesz?
Senija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 22:03   #34
MlodaMatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 86
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez Senija Pokaż wiadomość
Dalej usilnie próbuję pojąć sens tego wątku ale zaczyna mnie to przerastać.
Autorko, zadzwoniłaś, 'wygarnęłaś', zakładam że Ci ulżyło. Czego od nas tutaj oczekujesz?
Ale dalej nie odpowiedziałaś na moje pytanie.Założyłam wątek bo nie wiem jak teraz postąpić z jednj strony była dla mnie kimś ważny ale z drugiej teraz to już nie wiem czy chce z nią ciągnąć znajomość.
MlodaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 22:07   #35
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 22:10   #36
Senija
Zadomowienie
 
Avatar Senija
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: stara syrena bez kół w stodole
Wiadomości: 1 124
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez MlodaMatka Pokaż wiadomość
Ale dalej nie odpowiedziałaś na moje pytanie.Założyłam wątek bo nie wiem jak teraz postąpić z jednj strony była dla mnie kimś ważny ale z drugiej teraz to już nie wiem czy chce z nią ciągnąć znajomość.
To chyba oczywiste że nie? Ona jest wulgarna, prymitywna, nietaktowna i chamska a Ty jesteś kobietą z klasą, ogładą, taktem i manierami (z treści Twojej wypowiedzi wynika że tak siebie i ją postrzegasz). Jak niby miałaby wyglądać teraz taka znajomość (w ogóle nie wyobrażam sobie jak wyglądała do tej pory skoro jesteście tak różne, ale to już swoją drogą).
Ucinasz kontakt i tyle, nie martwisz się więcej że ktoś będzie mówił o Twoim dziecku per bachor.

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Też uważam że Autorka na to liczy tylko nie wiem jak niby zakładanie wątku o tym miałoby w tym pomóc?
Senija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 22:16   #37
MlodaMatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 86
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez Senija Pokaż wiadomość
To chyba oczywiste że nie? Ona jest wulgarna, prymitywna, nietaktowna i chamska a Ty jesteś kobietą z klasą, ogładą, taktem i manierami (z treści Twojej wypowiedzi wynika że tak siebie i ją postrzegasz). Jak niby miałaby wyglądać teraz taka znajomość (w ogóle nie wyobrażam sobie jak wyglądała do tej pory skoro jesteście tak różne, ale to już swoją drogą).
Ucinasz kontakt i tyle, nie martwisz się więcej że ktoś będzie mówił o Twoim dziecku per bachor.

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------



Też uważam że Autorka na to liczy tylko nie wiem jak niby zakładanie wątku o tym miałoby w tym pomóc?
Jeśli nie to dlaczego wcześniej w postach dajesz do zrozumienia że dziwisz się moim oburzeniem.
MlodaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-26, 22:18   #38
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 496
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Coś czuję, że Wasza przyjaźń nie przetrwa tej próby. A może to wcale nie była przyjaźń? Pożreć się śmiertelnie o taką głupotę?
Chyba, że przyczyna tkwi głębiej - np. w rozbieżnym podejściu każdej z Was do dzieci i macierzyństwa. Tym bardziej Wasze drogi się rozejdą.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 22:20   #39
MlodaMatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 86
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez linaya Pokaż wiadomość
Coś czuję, że Wasza przyjaźń nie przetrwa tej próby. A może to wcale nie była przyjaźń? Pożreć się śmiertelnie o taką głupotę?
Chyba, że przyczyna tkwi głębiej - np. w rozbieżnym podejściu każdej z Was do dzieci i macierzyństwa. Tym bardziej Wasze drogi się rozejdą.
Sorki ale jeśli ktoś mi obraża dziecko i wypowiada się w ten sposób to dla mnie nie jest głupota.
MlodaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 22:27   #40
Senija
Zadomowienie
 
Avatar Senija
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: stara syrena bez kół w stodole
Wiadomości: 1 124
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez MlodaMatka Pokaż wiadomość
Jeśli nie to dlaczego wcześniej w postach dajesz do zrozumienia że dziwisz się moim oburzeniem.
No bo się dziwię, co ma jedno do drugiego? Mnie takie określenie jakoś szczególnie nie oburza, a Ciebie bardzo więc to chyba jasne że z taką osobą jak ta koleżanka nie znajdziesz wspólnego języka? Przecież nie założyłaś wątku żeby się dowiedzieć czy mnie (czy kogokolwiek innego) to oburza tylko dowiedzieć się jak kontynuować znajomość. Zgadza się?
Nie wydaje Ci się że skoro w tak różny sposób Ty i ta koleżanka postrzegacie rzeczywistość to raczej nie będzie tu miejsca na jakąś super relację?
Ja (i inne dziewczyny) napisały tutaj jak to wg nich wygląda, czy oburza, czy nie oburza, czy przesada czy nie przesada ale to w żaden sposób nie ma wpływu na Twoje stosunki z tą koleżanką. Za bardzo się różnicie w podejściu do niektórych kwestii żeby to ciągnąć dalej i tyle.
Jaką jeszcze poradę chciałabyś tutaj od nas uzyskać?
Senija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 22:31   #41
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 496
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez MlodaMatka Pokaż wiadomość
Sorki ale jeśli ktoś mi obraża dziecko i wypowiada się w ten sposób to dla mnie nie jest głupota.

Ok, masz prawo tak myśleć. A ona ma prawo myśleć inaczej. Nie musicie się zgadzać. Ale i tak uważam, że ten incydent to początek końca Waszej przyjaźni.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-26, 22:33   #42
Senija
Zadomowienie
 
Avatar Senija
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: stara syrena bez kół w stodole
Wiadomości: 1 124
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez MlodaMatka Pokaż wiadomość
Sorki ale jeśli ktoś mi obraża dziecko i wypowiada się w ten sposób to dla mnie nie jest głupota.
No dla Ciebie nie ale dla niej tak skoro tak postąpiła. Możesz stanąć na głowie i zapiać a i tak nie zmienisz tego że ta koleżanka ma to w głębokim poważaniu i Twoje dziecko to dla niej drący japę bachor. Wygarnęłaś jej co chciałaś, sprawa zamknięta, nie ma tutaj się nad czym zastanawiać, dwa różne światy.
(ja zgadzam się z Twoją koleżanką że to nic wielkiego ale rozumiem że Ty nie skoro tak emocjonalnie do tego podchodzisz. Tyle tylko że Twoje emocjonalnego podejście NICZEGO nie zmienia ani NIKOGO nie obchodzi).
Senija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 22:38   #43
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez MlodaMatka Pokaż wiadomość
Sorki ale jeśli ktoś mi obraża dziecko i wypowiada się w ten sposób to dla mnie nie jest głupota.
Mam jakoś pół roczna siostrzenice, mówię o niej purchlak xd i też mówię, że drze japę
To nie znaczy, że jej nienawidzę i chce użyć sliskiego kocyka

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 22:41   #44
MlodaMatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 86
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez Senija Pokaż wiadomość
No dla Ciebie nie ale dla niej tak skoro tak postąpiła. Możesz stanąć na głowie i zapiać a i tak nie zmienisz tego że ta koleżanka ma to w głębokim poważaniu i Twoje dziecko to dla niej drący japę bachor. Wygarnęłaś jej co chciałaś, sprawa zamknięta, nie ma tutaj się nad czym zastanawiać, dwa różne światy.
(ja zgadzam się z Twoją koleżanką że to nic wielkiego ale rozumiem że Ty nie skoro tak emocjonalnie do tego podchodzisz. Tyle tylko że Twoje emocjonalnego podejście NICZEGO nie zmienia ani NIKOGO nie obchodzi).
A mnie dziwi twoja postawa, która wybiela ją.Te słowa są z natury pejoratywny i nie widzę tutaj miejsca na to aby analizować co kto uważa.Jeśli ona uważa że wcale źle się nie wypowiedziała to świadczy o tym że używa słów bez świadomości ich wydźwięku.

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Mam jakoś pół roczna siostrzenice, mówię o niej purchlak xd i też mówię, że drze japę
To nie znaczy, że jej nienawidzę i chce użyć sliskiego kocyka

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Ale zapewne masz do niej niechęć i jej nie lubisz inaczej tego nie potrafię wyjaśnić.Dopiero co napisałaś że takie słowa nie są ok a teraz sama takich używasz wobec siostrzenicy.
MlodaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 22:44   #45
Senija
Zadomowienie
 
Avatar Senija
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: stara syrena bez kół w stodole
Wiadomości: 1 124
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez MlodaMatka Pokaż wiadomość
A mnie dziwi twoja postawa, która wybiela ją.Te słowa są z natury pejoratywny i nie widzę tutaj miejsca na to aby analizować co kto uważa.Jeśli ona uważa że wcale źle się nie wypowiedziała to świadczy o tym że używa słów bez świadomości ich wydźwięku.
A w jaki sposób CZYJAKOLWIEK postawa ma wpływ na tę sytuację? Wybielanie tutaj kogokolwiek przez KOGOKOLWIEK nie ma ŻADNEGO wpływu na całą sytuację. Mogłabym tu napisać że tak, to ta koleżanka taka zła i niedobra, jak ona może się tak wyrażać o Twoim maleństwie, bla bla bla i co to zmieni? co tutaj moja postawa zmieni w tej sytuacji?
to samo jej świadomość lub nieświadomość wydźwięku tego co mówi - co to zmienia w całej tej sytuacji? Ona jest dosadna (prymitywna, wulgarna jak tam chcesz), Ty jesteś przewrażliwiona (taktowna, ułożona jak zwał tak zwał). CO TO ZMIENIA?

Zapytam jeszcze raz: jaki jest cel tego wątku? na jakie pytanie chcesz uzyskać odpowiedź?

Edytowane przez Senija
Czas edycji: 2020-03-26 o 22:45
Senija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 22:47   #46
MlodaMatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 86
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez Senija Pokaż wiadomość
A w jaki sposób CZYJAKOLWIEK postawa ma wpływ na tę sytuację? Wybielanie tutaj kogokolwiek przez KOGOKOLWIEK nie ma ŻADNEGO wpływu na całą sytuację. Mogłabym tu napisać że tak, to ta koleżanka taka zła i niedobra, jak ona może się tak wyrażać o Twoim maleństwie, bla bla bla i co to zmieni? co tutaj moja postawa zmieni w tej sytuacji?
to samo jej świadomość lub nieświadomość wydźwięku tego co mówi - co to zmienia w całej tej sytuacji? Ona jest dosadna (prymitywna, wulgarna jak tam chcesz), Ty jesteś przewrażliwiona (taktowna, ułożona jak zwał tak zwał). CO TO ZMIENIA?

Zapytam jeszcze raz: jaki jest cel tego wątku? na jakie pytanie chcesz uzyskać odpowiedź?
To nie uczestnicz w tym wątku i tyle.
MlodaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 22:49   #47
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez MlodaMatka Pokaż wiadomość

Ale zapewne masz do niej niechęć i jej nie lubisz inaczej tego nie potrafię wyjaśnić.Dopiero co napisałaś że takie słowa nie są ok a teraz sama takich używasz wobec siostrzenicy.
Pudło. Dzieciak jak dzieciak, ani mnie ziębi ani grzeje. Nie czuję do niej niechęci, jak nie drze paszczy, to jest nawet spoko, a jak się uśmiecha to można powiedzieć że na swój sposób urocza xd

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 22:49   #48
Senija
Zadomowienie
 
Avatar Senija
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: stara syrena bez kół w stodole
Wiadomości: 1 124
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez MlodaMatka Pokaż wiadomość
To nie uczestnicz w tym wątku i tyle.


Powiem tak: jakbym była bachorem takiej kobiety jak Ty to też darłabym jadaczkę non stop
Senija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 22:53   #49
MlodaMatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 86
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez Senija Pokaż wiadomość


Powiem tak: jakbym była bachorem takiej kobiety jak Ty to też darłabym jadaczkę non stop
No i widzisz wyszło z ciebie bu....

Jakiej kobiety wytłumacz mi???????
MlodaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-26, 22:56   #50
Senija
Zadomowienie
 
Avatar Senija
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: stara syrena bez kół w stodole
Wiadomości: 1 124
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez MlodaMatka Pokaż wiadomość
No i widzisz wyszło z ciebie bu....

Jakiej kobiety wytłumacz mi???????
Takiej która na konkretne pytanie "po co założyłaś ten wątek?" odpowiada: to nie uczestnicz.

I co to za bu co ze mnie wyszło? Buka?
Senija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 22:58   #51
MlodaMatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 86
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez Senija Pokaż wiadomość
Takiej która na konkretne pytanie "po co założyłaś ten wątek?" odpowiada: to nie uczestnicz.

I co to za bu co ze mnie wyszło? Buka?
Przecież napisałam że po to aby zapytać się i poradzić co zrobić dalej i jaka jest opinia ludzi a po co się takie wątki zakłada?
MlodaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 23:00   #52
Senija
Zadomowienie
 
Avatar Senija
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: stara syrena bez kół w stodole
Wiadomości: 1 124
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez MlodaMatka Pokaż wiadomość
Przecież napisałam że po to aby zapytać się i poradzić co zrobić dalej i jaka jest opinia ludzi a po co się takie wątki zakłada?
No dostałaś przecież odpowiedź. Dalej nic bo Ty oburzona a koleżanka wkurzona płaczem dzieciaka, coś jest jeszcze niejasne? Zrywacie kontakt i tyle. Chyba nie masz zamiaru się przyjaźnić z kimś kto o Twojej perełce mówi bachor?

I co to jest to 'bu'?

Edytowane przez Senija
Czas edycji: 2020-03-26 o 23:02
Senija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 23:17   #53
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Nie napisałaś jak wyglądała potem kłótnia.
Od kogoś kogo nazywasz przyjacielem od 10 lat oczekiwałabym większej kultury a nie obrabiania dupy. Mogła skrócić wizytę skoro ją to zmęczyło. Można mówić bachor drze japę żartobliwie ale tak samo mówić to wrednie. Mówienie tego do kogoś za twoimi plecami raczej świadczy o tym drugim.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 23:53   #54
LhunLai
Eternal rebel
 
Avatar LhunLai
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1 054
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez MlodaMatka Pokaż wiadomość
A co ja takiego zrobiłam?Weź przestań może to jestem ta zła i zaraz zaczniecie jej bronić.
A żebyś wiedziała!

Cytat:
Napisane przez MlodaMatka Pokaż wiadomość
Problem jest w tym że te słowa są obraźliwe i odnoszą się do najbliższej mi osoby rozumiesz!?
Ohoho, uważaj, żebyś się nie opluła, Święcie Oburzona

Cytat:
Napisane przez MlodaMatka Pokaż wiadomość
Ale dalej nie odpowiedziałaś na moje pytanie.Założyłam wątek bo nie wiem jak teraz postąpić z jednj strony była dla mnie kimś ważny ale z drugiej teraz to już nie wiem czy chce z nią ciągnąć znajomość.
Ty chyba masz totalnie nie po kolei w głowie. Najpierw ją zwyzywałaś a teraz się zastanawiasz, czy ciągnąć znajomość? Trzeba było pomyśleć, zanim się impulsywnie do niej zadzwoniło. Teraz to już musztarda po obiedzie.

Cytat:
Napisane przez MlodaMatka Pokaż wiadomość
Te słowa są z natury pejoratywny i nie widzę tutaj miejsca na to aby analizować co kto uważa.Jeśli ona uważa że wcale źle się nie wypowiedziała to świadczy o tym że używa słów bez świadomości ich wydźwięku.
Aha, ale Ty możesz do niej wydzwaniać i ją obrzucać stekiem niewybrednych słów i zmieszać z błotem, tak? I swojego beznadziejnego braku kultury oraz chamstwa już nie widzisz? To niestotne co kto pierwszy powiedział, zachowujesz się gorzej, niż ona (bo ona nikogo tak naprawdę nie obraziła) ale oczywiście to będziesz wypierać bo przecież masz w swojej głowie idealny wizerunek siebie jako kulturalnej paniusi Zapewniam Cię, iż jest fałszywy.

Poza tym bije od Ciebie arogancja, wywyższanie się, bezpodstawne uważanie się za lepszą, pyskatość, dziecinność, niedojrzałość emocjonalna. No bo sorry ale wydzwanianie do niej i rzucanie tekstem, ze Ty sobie czegoś tam nie życzysz i obrzucanie ją mocnymi słowami jest na poziomie piaskownicy. Wielce oburzona mamusia-królowa, której korona z głowy spadła bo ktoś śmiał jej bachorka nazwać jak mu się podoba Jak 5-letni dzieciuch, który impulsywnie odpowiada innemu: "to ty jesteś głupi!!!", jak ktoś go obrazi, bo nie ma dojrzałości emocjonalnej, żeby stosownie zareagować.


W ogóle się nie odniosłaś do samej sytuacji, bo ja sobie tego nie wyobrażam - to dziecko darło się godzinę podczas gdy Wy rozmawiałyście nad kawą i Ty nawet tyłka nie ruszyłaś, żeby coś z tym zrobić?? NIC??

Bo jeśli tak, to już szczyt wszystkiego.
LhunLai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 00:02   #55
Arlekinowa
Raczkowanie
 
Avatar Arlekinowa
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 237
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Przecież to jest troll i to ewidentnie od tej samej osoby, która założyła poprzedni wątek tego typu. Nie próbujcie dochodzić czego oczekuje Autorka, bo ona nie oczekuje niczego, po prostu trolluje. Ewentualnie chce tu zrobić jakiś kącik wzajemnej adoracji wychwalania bohaterskich matek polek i ich perełeczek ukochanych umiłowanych, przy okazji narzekając na chamskie bezdzietne lambadziary. Niby chce wiedzieć "jaka jest opinia ludzi", ale tylko wtedy kiedy w tej opinii krytykuje się jej "koleżankę". Jeżeli ktoś nie uważa przewinienia "koleżanki" za haniebne i godne krzesła elektrycznego, albo - o zgrozo! - wykaże jakieś zrozumienie dla takiej postawy, to Autorka wątku będzie próbowała mu wmawiać jakie to chamskie, prymitywne i w ogóle jak można tak uważać, mówić, robić. Byleby wyszło na jej.
Arlekinowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 01:13   #56
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 053
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Troll. Ale można się pośmiać.



Autorko, masz ból tyłka o nic. Koleżanka nie zrobiła nic złego obiektywnie, ma prawo ci się to nie podobać i ona ma prawo mieć to gdzieś.


I tym sposobem wasze drogi się rozeszły i tyle.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 08:06   #57
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Wydaje mi się, w świetle podobnego wątku (być może tej samej autorki), że to troll usiłujący wywołać gównoburzę.
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 09:40   #58
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Ja też nie byłabym zadowolona gdyby bliska mi osoba wypowiedziała się tak o moim hipotetycznym dziecku. Tak samo nie podobałoby mi się gdybym przez przypadek dowiedziała się że moja przyjaciółka mówiła o moim facecie np per półgłówek. Dla mnie jest to obraźliwe i pokazuje że ta dziewczyna żadną przyjaciółką autorki nie jest. Jak się idzie w odwiedziny do kogoś kto posiada małe dziecko to raczej człowiek zdaje sobie sprawę że to nie jest kukła, która będzie grzecznie leżeć aż się koleżaneczka nagada 🤷 A jak tak bardzo dzieci się nie toleruje to odwiedzanie osób ich posiadających rozbawia mnie do łez Przychodzi do czyjegoś domu i wymaga od domowników dostosowania się do niej? I to jeszcze od małego dziecka? Będąc tak bardzo zniesmaczoną mogła przeprosić i wyjść lub chociaż zwrócić uwagę bezpośrednio autorce. Wybrała obgadywanie za plecami i to w niewybrednym tonie znajomość do odstrzału.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Czas edycji: 2020-03-27 o 09:41
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 09:52   #59
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

[1=f4dc90dff2e2b615c19266a 8122ebdaa1aaf3285_639bb50 290b9a;87696656]Ja też nie byłabym zadowolona gdyby bliska mi osoba wypowiedziała się tak o moim hipotetycznym dziecku. Tak samo nie podobałoby mi się gdybym przez przypadek dowiedziała się że moja przyjaciółka mówiła o moim facecie np per półgłówek. Dla mnie jest to obraźliwe i pokazuje że ta dziewczyna żadną przyjaciółką autorki nie jest. Jak się idzie w odwiedziny do kogoś kto posiada małe dziecko to raczej człowiek zdaje sobie sprawę że to nie jest kukła, która będzie grzecznie leżeć aż się koleżaneczka nagada A jak tak bardzo dzieci się nie toleruje to odwiedzanie osób ich posiadających rozbawia mnie do łez Przychodzi do czyjegoś domu i wymaga od domowników dostosowania się do niej? I to jeszcze od małego dziecka? Będąc tak bardzo zniesmaczoną mogła przeprosić i wyjść lub chociaż zwrócić uwagę bezpośrednio autorce. Wybrała obgadywanie za plecami i to w niewybrednym tonie znajomość do odstrzału.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]No straszne, że jak przychodzi do ciebie gość, to starasz się, żeby miło spędził czas, jak to w ogóle możliwe? Patologia! Dostosowywanie się do gości, kto to widział?!

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 10:44   #60
MlodaMatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 86
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez LhunLai Pokaż wiadomość
A żebyś wiedziała!


Ohoho, uważaj, żebyś się nie opluła, Święcie Oburzona


Ty chyba masz totalnie nie po kolei w głowie. Najpierw ją zwyzywałaś a teraz się zastanawiasz, czy ciągnąć znajomość? Trzeba było pomyśleć, zanim się impulsywnie do niej zadzwoniło. Teraz to już musztarda po obiedzie.


Aha, ale Ty możesz do niej wydzwaniać i ją obrzucać stekiem niewybrednych słów i zmieszać z błotem, tak? I swojego beznadziejnego braku kultury oraz chamstwa już nie widzisz? To niestotne co kto pierwszy powiedział, zachowujesz się gorzej, niż ona (bo ona nikogo tak naprawdę nie obraziła) ale oczywiście to będziesz wypierać bo przecież masz w swojej głowie idealny wizerunek siebie jako kulturalnej paniusi Zapewniam Cię, iż jest fałszywy.

Poza tym bije od Ciebie arogancja, wywyższanie się, bezpodstawne uważanie się za lepszą, pyskatość, dziecinność, niedojrzałość emocjonalna. No bo sorry ale wydzwanianie do niej i rzucanie tekstem, ze Ty sobie czegoś tam nie życzysz i obrzucanie ją mocnymi słowami jest na poziomie piaskownicy. Wielce oburzona mamusia-królowa, której korona z głowy spadła bo ktoś śmiał jej bachorka nazwać jak mu się podoba Jak 5-letni dzieciuch, który impulsywnie odpowiada innemu: "to ty jesteś głupi!!!", jak ktoś go obrazi, bo nie ma dojrzałości emocjonalnej, żeby stosownie zareagować.


W ogóle się nie odniosłaś do samej sytuacji, bo ja sobie tego nie wyobrażam - to dziecko darło się godzinę podczas gdy Wy rozmawiałyście nad kawą i Ty nawet tyłka nie ruszyłaś, żeby coś z tym zrobić?? NIC??

Bo jeśli tak, to już szczyt wszystkiego.
Kobieto na prawdę weź się ogarnij ok.Po po pierwsze to ona pierwsza zaczęła ale to ja jestem winna że ktoś w ten sposób mówi o moim dziecku no normalnie nie do wiary jak się to czyta.Skąd ty to bierzesz???????Ona nie zrobiła nic złego jak się wyraziła w ten sposób ale ja już jestem burakiem totalnym bo raczyłam do niej zadzwonić i powiedzieć co o tym myślę no ludzie święci.:mu r:

Dziecko miało kolkę jak się okazało także wiesz.
MlodaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-29 14:55:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:58.