delikatny szampon,maseczki i żele - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-20, 19:35   #1
karola125
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5
Unhappy

delikatny szampon,maseczki i żele


Hej, mam 18 lat, włosy przetłuszczające się u nasady , reszta przesuszona. Cera chyba mieszana, nie dokucza mi już trądzik itp. Kosmetyczka powiedziała,że mam przesuszoną cerę... nie wiem co o tym myśleć bo często się świecę i czuję,że mam tłuste czoło i od zawsze myślałam,że mam cerę tłustą a nie suchą Mam bardzo delikatną skórę, do ciała używam jedynie delikatnego emolium (bez barwników i bez zapachu) poza tym na skórę nic nie nakładam, stronię od kremów.
Chciałabym zmienić szampon na jakiś delikatny,z naturalnymi składnikami i najlepiej również bezzapachowy i bezbarwny, do tego chciałabym jakiś żel/peeling do mycia twarzy i maseczki. Niestety zupełnie nie znam się na tych naturalnych kosmetykach a półki sklepowe są zawalone chemią jeden jest lepszy od drugiego a na końcu żaden nie pomaga tylko wyrządza szkody...w końcu zwariowałam i teraz szukam jak najdelikatniejszych kosmetyków,mogą być ziołowe i przede wszystkim dobre i skuteczne, mogą być z apteki tylko broń boże żadne garniery, nivea itd. bo mam po nich podrażnioną skórę. Proszę o radę jakie kosmetyki będą najlepsze dla młodej skóry... szukam w internecie i nic nie mogę znaleźć
karola125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 13:23   #2
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: delikatny szampon,maseczki i żele

Jest szampon Emolium, jest Neutrogena, są kosmetyki Node, jest seria Hammamelis Yves Rocher- cała bardzo delikatna,żel z zielonym korkiem maxi duche jest najdelikatniejszy i może służyć jako żel all over, do mycia twarzy można kupić AA Help, w ogóle AA Help to dobra delikatna seria, co do maseczek i peelingów dobre są kosmetyki Dermaglin.
__________________
Odwyk kosmetyczny:
http://spreadsheets.google.com/ccc?k...BWUJOVEE&hl=en
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 21:52   #3
madame tissot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 44
Dot.: delikatny szampon,maseczki i żele

d włosów tylko kerastase. TYLKO
madame tissot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 19:53   #4
B-52
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 347
Dot.: delikatny szampon,maseczki i żele

:p

Edytowane przez B-52
Czas edycji: 2010-09-08 o 14:15
B-52 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 20:00   #5
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: delikatny szampon,maseczki i żele

hmm, tak apropo tluszczenia sie skory, nie chce zakladac nowego watku wiec spytam tutaj. do tej pory moja cera w ciagu dnia strasznie sie blyszczala, mam mieszana. musialam poprawiac pudrem lub bibulkami nos troche opoliczki i czolo. mowiecie, ze to tez czesto sprawa nawilzenia, ale niesadze zeby nawilzenie mialo jakis duzy wplyw na to, zeby cera z mieszanej nagle stala sie praktycznie normalna, czasami sucha. powiem tak, teraz moja cera gdy nie mam na niej podkaldu czy pudru swieci sie minimalnie, zawsze bylam jak latarnia, dodam ze ostatnio jej praktycznie nienawilkzam, wrecz odwrotnie po umyciu zelem jest sciagnieta i przesuszona, jeszcze nie zdazylam sie zaopatrzyc w cos nawilzajacego, i mimo to wystarczy ze wciagu dnia uzyje samego pudru w kamieniu, nie tak jak wczesniej tony podkladu, i cera jest matowa caly dzien, jedynie na wieczor sie blyszczy, czy mozliwa jest taka nagla zmiana? czy to zasluga kremu normaderm, ktorego nie uzywam nawet regularnie, co kilka dni jak mi sie zachce, bo zapominam o nim, czy moze tabletek diane? koncze wlasnie 2 opakowanie. nie to zebym narzekala, ale dziwi mnie taka zmiana ; p
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:24.