Zmiana fryzury -> grzywka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-15, 01:36   #1
Kruszynka2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 11

Zmiana fryzury -> grzywka


Witajcie. Zupełnie nie planowałam napisać tego tematu, ale jakoś tak naszła mnie myśl aby się was doradzić. Otóż trafiłam tu gdy szukałam fryzur - a konkretniej odpowiednich grzywek dla dziewczyn w okularach. Trafiłam na ten wątek http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ryzury+okulary a z niego do tego działu Tak więc mam niemałe wyzwanie. Moja dobra koleżanka doradziła mi abym zapuściła sobie grzywkę na bok, że fajnie wtedy będę wyglądać. Faktycznie, większość dziewczyn ze zdjęć z tematu z fryzurami ma grzywkę na bok więc chyba coś w tym jest. Teraz, gdy codziennie rano myję włosy, suszę, mogłabym również prostować taką grzywkę [bo włosy naturalnie mi się kręcą a co za tym idzie - grzywka też, więc miałam z nią odwieczny problem]. Dawniej myłam włosy przed snem lecz teraz mam inny styl życia [po prostu mam rano czas na wyszykowanie się ;p]. A że mi jakoś nigdy na wyglądzie nie zależało jakoś specjalnie to do fryzury nie przywiązywałam wagi. I miałam prostą fryzurę - włosy normalnie rozczesane + przedziałek na środku [taka szopa mała :P] + grzywka równo obcięta. Myślałam właśnie nad zmianą fryzury lecz nieco boję się takich wyzwań i sama nie wiem czy coś z tego może być... Co sądzicie?
PS: Dodaję swoje zdjęcie aktualne, dodam, iż mam 19 lat [nie wyglądam na tyle, wiem :P] i że mam również wysokie czoło co stanowi dla mnie problem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Clipboard01.jpg (31,6 KB, 131 załadowań)
Kruszynka2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 18:55   #2
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 848
Dot.: Zmiana fryzury -> grzywka

Proponuję Ci zapuszczać włoski, a grzywkę zrobić na bok. Jeżeli nosisz okulary to dobrze by było zrobić makijaż oka (wystarczy nawet, że nałożysz tusz do rzęs, a oczy już bardziej będą widoczne jakbyś chciała to możesz też nałożyć jaśniejszy delikatny cień w wewnętrznej części powieki, a w zewnętrznej ciemniejszy).

A tak poza tym, też noszę okulary i mam wysokie czoło, i grzywkę i mi taka na bok nie pasowała
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 19:58   #3
Kruszynka2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 11
Dot.: Zmiana fryzury -> grzywka

No właśnie chciałabym zapuścić sobie włosy
A ta grzywka to moje wieczne utrapienie, ajj :P
A tak jak jest teraz jest dobrze czy właśnie lepiej by było ją dać na bok? Teraz jak nie mam czasu 'zrobić' sobie włosów to albo rozczeszę albo całkiem do góry dam a jak bym miała na bok to ciągle musiałabym grzywkę prostować żeby to jakoś wyglądało... Sama nie wiem
Kruszynka2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 21:38   #4
martuska16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 53
Dot.: Zmiana fryzury -> grzywka

jejku jestem troche do ciebie podobna, nawet kiedys mialam mniej wiecej taka fryzure a to bylo 1 gimnazjum a teraz mam 16 lat otoz z własnego doswiadczenia wiem ze grzywka na bok i okulary to odpada!!! sama tak mialam , radze ci grzywke na bok,włosy pocieniowac zeby sie lepiej kreciły i kupic jakas odzywke do tych wlosow zeby wygladały ładniej.A co do makijazu to rzeczywiscie kredka i tusz to podstawa, polecam

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Cytat:
Napisane przez martuska16 Pokaż wiadomość
jejku jestem troche do ciebie podobna, nawet kiedys mialam mniej wiecej taka fryzure a to bylo 1 gimnazjum a teraz mam 16 lat otoz z własnego doswiadczenia wiem ze grzywka na bok i okulary to odpada!!! sama tak mialam , radze ci grzywke na bok,włosy pocieniowac zeby sie lepiej kreciły i kupic jakas odzywke do tych wlosow zeby wygladały ładniej.A co do makijazu to rzeczywiscie kredka i tusz to podstawa, polecam
oj miało byc gzrywka na wprost tam gdzie odpada
martuska16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 12:14   #5
xcbvr
Przyczajenie
 
Avatar xcbvr
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 13
Dot.: Zmiana fryzury -> grzywka

proszę Cię, czy uważasz że jeśli zapuścisz grzywkę to schowasz tym samym okulary? Nie wydaję mi się żeby okulary robiły z Ciebie kogoś gorszego i negatywnie wpływały na wygląd, wręcz przeciwnie dobrze dobrane są atutem i robią z Ciebie kogoś fajnego z klasą. Grzywki są po pierwsze mega niemodne, jeszcze u dzieci w wieku przedszkolnym to ujdzie ale u kogoś dorosłego? no nie.. z tego trzeba wyrosnąć, tak samo jest z ciuszkami dla dzieci w które ubierają się stare 30stki albo 40stki, to jest żal i brak pogodzenia się ze sobą.

Nie chce się wymądrzać bo nie o to mi chodzi ale masz źle dobrane okulary. Do okrągłej twarzy bez wyraźnych rysów powinno się dobierać okulary o ostrych kształtach które będą przeciwieństwem niewyraźnego wyglądu. Czarne zaznaczenie na górze okularów przechodzące przez całą twarz jeszcze ją poszerza. Efekt jest identyczny jak przy założeniu swetra w poprzeczne pasy gdzie wygląda się jak beczka.

"Osoby o okrągłej twarzy powinny wybrać okulary o kanciastych i prostych kształtach z wydłużonymi szkłami. Tylko w ten sposób są w stanie zmniejszyć wrażenie krągłości, czy może wręcz pulchności buzi. Ważne, żeby oprawki były delikatne, chociaż w tym przypadku możesz zaszaleć kolorem. Wybierając oprawki w ciemnym, wyrazistym kolorze, wysmuklisz twarz."

Więc to jest jeden główny problem, drugi to grzywka... Ona naprawdę Ci szkodzi, jeśli będziesz miała super dobrane okulary od razu nabierzesz lepszego wyglądu i lepiej się poczujesz ale nic się nie stanie jeśli nie pozbędziesz się wiszących włosów nad oczami. Piszesz że specjalnie nie interesowałaś się swoim wyglądem i to widać ponieważ wciąż mimo 19 lat czeszesz się jak dziecko w wieku 5 lat. Coś z tym trzeba zrobić. Nie wiem jak wygląda problem wysokiego czoła bo nie powiedziałabym nigdy że takie masz. Włosy są w nieładzie, i wyglądają jakbyś umyła, wymiętoliła ręcznikiem i wysuszyła byle jak suszarką. Jak Cię widzą tak Cię piszą. Ja proponuje Ci zobaczyć jak wyglądałabyś w kilku wersjach, na pewno nie w kręconych ponieważ burza kręconych włosów dodatkowo potęguje okrągłą twarz i robi Ci dwa razy większą głowę, i jest mało staranna i estetyczna. Powinnaś wyprostować włosy i zaczesać je do tyłu i zebrać w kucyk tylko nisko aby nie wyglądał jak u dziecka tylko jak u dorosłej kobiety, zobacz jak będziesz wyglądała w tej wersji. Inna propozycja jest taka abyś pozbyła się grzywki poprzez odpowiednie uczesanie i np. po wyprostowaniu zrobiła coś w stylu przedziałku. Wszystko jednak zależy od Ciebie i Twojego zaangażowania bo sama powinnaś chcieć zmian. Pozdrawiam
xcbvr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 18:04   #6
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 848
Dot.: Zmiana fryzury -> grzywka

Cytat:
Napisane przez Kruszynka2010 Pokaż wiadomość
No właśnie chciałabym zapuścić sobie włosy
A ta grzywka to moje wieczne utrapienie, ajj :P
A tak jak jest teraz jest dobrze czy właśnie lepiej by było ją dać na bok? Teraz jak nie mam czasu 'zrobić' sobie włosów to albo rozczeszę albo całkiem do góry dam a jak bym miała na bok to ciągle musiałabym grzywkę prostować żeby to jakoś wyglądało... Sama nie wiem
Taka grzywka jaką masz jest ok, sama mam podobną tylko ja miałam ścinaną leciutko na skos, i też mam taką dłuższą jak ty Ja na bok zapuszczałam jesienią, było nie wesoło, bo mi się wywijała i nie wyglądało to za ładnie, ale przetrwałam i później już sama zaczęła się układać na bok i wystarczyło tylko rano wyprostować a potem jak już była taka do brody to trzymała się cały dzień
Jakbyś chciała to możesz spróbować teraz na bok ją robić, bo np. noszenie czapki może dopomóc w przyzwyczajaniu włosów do takiego układania

xcbvr Nie rozumiem dlaczego twierdzisz, że grzywki są tylko dla dzieci czy uważasz, że osoby z dużym czołem lepiej będą wyglądać eksponując czoło?? bo wg mnie nie każdemu pasuje czoło na wierzchu, czasami ludzie ukrywają pewne części ciała gdy natura obdarzyła je niezbyt ładnymi, do takich można zaliczyć wysokie czoło, a je można zakryć właśnie pod grzywką.
Nie wiem też na jakiej podstawie określiłaś, że Kurszynka ma okrągłą twarz, przecież na podstawie dodanego zdjęcia nie da się tego określić

Kruszynko wg mnie nie masz fryzury jak dziecko w wieku 5 lat, jest to normalna fryzura, nie uważam też, że dobrym pomysłem jest prostowanie włosów, bo to niszczy włosy i jest pracochłonne, a i tak uzyskasz marny efekt. Najlepsze wyjście dla twoich włosów jest zapuszczanie i jak martuska16 napisała, stosowanie odżywki najlepiej na poprawę skrętu, a wtedy nie jedna dziewczyna pozazdrości Ci kręconych włosów
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 18:46   #7
xcbvr
Przyczajenie
 
Avatar xcbvr
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 13
Dot.: Zmiana fryzury -> grzywka

Karolka, okrągłą twarz widać. Tutaj na zdjęciu dolna część twarzy dokł. żuchwa jest już sama w sobie wyraźnie wyokrąglona, broda jest dość krótka oraz policzki są pełne i trzeba zrobić coś aby pozbyć się takiego efektu. Kruszynka z grzywką wygląda trochę niepoważnie i raczej dziewczęco niż kobieco. Jednak jeszcze raz się powtórzę że kluczem są tutaj dobrze dobrane i modne okulary. Pozdrawiam Was serdecznie!
__________________
"Czego najbardziej nienawidzę w życiu, to ludzie, którzy
nie są już pierwszej młodości, ale próbują wszystkim na
siłę udowodnić, że jest inaczej(...)"
  • Karl LagerfeldThe Guardian, 2007
xcbvr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-18, 18:59   #8
DaNuTK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Zmiana fryzury -> grzywka

hej dziewczyny poradzcie mi jaka mam zrobic sobie fryzurę mam wysokie czoło, (podbródek, przy prostych własach bardzo widac!!) teraz mam proste włosy bez grzywki do ramion
DaNuTK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:17.