Mikrodermabrazja- wszystko zabiegu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-30, 19:35   #1
Omara1000
Raczkowanie
 
Avatar Omara1000
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: POLAND
Wiadomości: 72

Mikrodermabrazja- wszystko zabiegu


Mikrodermabrazja jest to mechaniczne ścieranie naskórka.

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

WSKAZANIA:
- oczyszczanie skóry z rozszerzonymi porami
- złuszczenie naskórka
- likwidowanie plam pigmentacyjnych
- rozstępy skórne
- łagodzenie zmian trądzikowych
- redukcja zmarszczek, blizn
- cellulit

PRZECIWWSKAZANIA:
- trądzik w stanie ropnym
- wszystkie choroby skóry np. grzybicze
- skóra alergiczna, wrażliwa
- nowotwory skóry
- znamiona barwnikowe
- ciąża
- opryszczka

Cena zabiegu od 90 nawet do 200zł


Osoby po zabiegu mikrodermabrazji piszcie o swoich odczuciach w trakcie i po zabiegu

Edytowane przez Omara1000
Czas edycji: 2011-06-30 o 19:28 Powód: wiecej informacji
Omara1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 15:07   #2
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: Mikrodermabrazja- wszystko zabiegu

moja koleżanka zrobiła mikrodermabrazję na twarzy i miała masakrę - zakażenie skóry, zaczerwienienie urtrzymywało się na tyle długo a skóra była tak zapalona że musiała iść do dermatologa po ratunek... dlatego ten zabieg moim zdaniem jest zbyt inwazyjny.
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 16:32   #3
nika*
Raczkowanie
 
Avatar nika*
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 36
Dot.: Mikrodermabrazja- wszystko zabiegu

Pierwszy zabieg mikro kosmetyczka wykonała delikatną głowicą, trwał z 15 min., na drugi dzień buźka była pięknie wygładzona.
Drugi zabieg 2 tyg. później mocniejszą głowicą i wtedy nie było to najprzyjemniejsze, ale do przeżycia Buzia coraz gładsza Wykonałabym jeszcze 2 i pewnie wystarczyło by by mnie usatysfakcjonować, niestety zabiegi muszą być w odstępach 2-tygodniowych i nie zdązę przed wyjazdem na wakacje :/
nika* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 15:37   #4
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Mikrodermabrazja- wszystko zabiegu

Cytat:
Napisane przez Omara1000 Pokaż wiadomość
Mikrodermabrazja jest to mechaniczne ścieranie naskórka.

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

WSKAZANIA:
- oczyszczanie skóry z rozszerzonymi porami
- złuszczenie naskórka
- likwidowanie plam pigmentacyjnych
- rozstępy skórne
- łagodzenie zmian trądzikowych
- redukcja zmarszczek, blizn
- cellulit

PRZECIWWSKAZANIA:
- trądzik w stanie ropnym
- wszystkie choroby skóry np. grzybicze
- skóra alergiczna, wrażliwa
- nowotwory skóry
- znamiona barwnikowe
- ciąża
- opryszczka

Cena zabiegu od 90 nawet do 200zł


Osoby po zabiegu mikrodermabrazji piszcie o swoich odczuciach w trakcie i po zabiegu
po co taki watek, i po co to piszesz... ??? zapraszamy do przejrzenia forum, a nie zakladania setnego takiego samego watku... istnieje na 100% zbiorczy, tam sie prosimy kierowac nowicjuszki
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 11:24   #5
nika*
Raczkowanie
 
Avatar nika*
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 36
Dot.: Mikrodermabrazja- wszystko zabiegu

Cytat:
Napisane przez Fisiasia Pokaż wiadomość
po co taki watek, i po co to piszesz... ??? zapraszamy do przejrzenia forum, a nie zakladania setnego takiego samego watku... istnieje na 100% zbiorczy, tam sie prosimy kierowac nowicjuszki
Napisała to bo najwidoczniej takiego wątku nie znalazła podobnie jak ja, jeśli takowy znalazłaś nic nie stało na przeszkodzie żeby nas oświecić podając link.
Są chyba 2 lecz o mikrodermabrazji DOMOWEJ
nika* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 16:59   #6
JellyJumper
Zadomowienie
 
Avatar JellyJumper
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 372
Dot.: Mikrodermabrazja- wszystko zabiegu

ja takiego wątku również nie znalazłam. A jako że niedługo wybieram się na pierwszy zabieg chętnie się czegoś dowiem. Zapewne wszystko wyjaśni mi kosmetyczka, ale was również zapytam.
Czy po zabiegu przez jakiś czas należy unikać słońca lub kosmetyków typu maseczki, peelingi enzymatyczne, kremy? Czy zabieg moge wykonywac po oczyszczaniu manualnym? Tak poleciła mi kosmetyczka jednak boje się czy to nie za wiele dla mojej skóry
__________________
ODCHUDZAM SIĘ

Waga:67kg--> 63 kg-->60
Udo: 55 cm-->52
Łydka: 34cm
Biodra: 96cm-->94
Talia: 68cm-->66

ZAPUSZCZAM WŁOSY

21.11 Jest: 33 cm

JellyJumper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 12:33   #7
Omara1000
Raczkowanie
 
Avatar Omara1000
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: POLAND
Wiadomości: 72
Dot.: Mikrodermabrazja- wszystko zabiegu

Cytat:
Napisane przez JellyJumper Pokaż wiadomość
ja takiego wątku również nie znalazłam. A jako że niedługo wybieram się na pierwszy zabieg chętnie się czegoś dowiem. Zapewne wszystko wyjaśni mi kosmetyczka, ale was również zapytam.
Czy po zabiegu przez jakiś czas należy unikać słońca lub kosmetyków typu maseczki, peelingi enzymatyczne, kremy? Czy zabieg moge wykonywac po oczyszczaniu manualnym? Tak poleciła mi kosmetyczka jednak boje się czy to nie za wiele dla mojej skóry

Zabieg mikrodermabrazji nie stanowi dla pacjenta żadnego niebezpieczeństwa i jest całkowicie bezbolesny, pacjent odczuwa jedynie delikatne wysysanie skóry.
Skóra po zabiegu może być lekko podrażniona, ale to zależy jaki masz typ. Ja radziłabym Ci przez około 2 tyg po zabiegu unikać wystawiania się na słońce. Skóra musi dojść do siebie. Peeling enzymatyczny jest delikatny dla skóry i jest świetny dla skóry suchej. Ja po zabiegu nie stosowałabym żadnych peelingów. Mikrodermabrazja jest jak jeden wielki peeling. Jeśli chodzi o maski to polecam maske algową, działa bardzo łagodząco. Ale ją trzeba zrobić u kosmetyczki.

Daj znać jak będziesz po zabiegu jakie efekty
Omara1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-10, 00:10   #8
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Mikrodermabrazja- wszystko zabiegu

Miałam bodajże 6 zabiegów, w 'moim' gabinecie płaciłam za zabieg 200 złotych procz tego po kazdej mikrofermobrazji miałam peeling z kwasu migdałowego, czy jakos tak, nie pamietam dokladnie <mysli> niestety mnie nie pomogl, cere okropna miałam i mam do tej pory. Powiem nawet wiecej - o wiele lepsza skore mam po stosowaniu brevoxylu[na pojdeyncze zmian] i skinorenu [2 razy dziennie] niz po tych zabiegach.
Co do samego procesu - dziwne uczucie, jakby ktos przylozyl do twarzy odkurzacz i wlaczyl ostre zasysanie troszke bolalo, pozniej, kiedy jeszcze twarz byla skatowana kwasikiem. Pozniej zaczerwienienie utrzymywalo sie caly nastepny dzien. Skora luszczyla sie w minimalny sposob. Podsumowujac nic specjalnego, nie dam sie 3 raz na to namowic [a i wczesniejsze blizny po tradziku wcale, ale to wcale sie nie wybielily]
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:53.