jak się malować?? co z włosami, brwiami ... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-07, 15:45   #1
rozettaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 27

jak się malować?? co z włosami, brwiami ...


Witam,
od pewnego czasu już nie wiem co mam zrobić z włosami. Do niedawna sięgały mi już w najdłuższym miejscu do pasa, ale były tak zniszczone, że poszłam do fryzjera, poprosiłam o ścięcie zniszczonej części i myślałam, że może sięgną do piersi a tu się okazały, że po wizycie u fryzjera włosy mam do łopatek:-P
Zniszczyły się niesamowicie, mimo że stosowałam odżywkę tzn. Biowax do włosów ciemnych, najwyraźniej nie było to wystarczające. Nigdy nie miałam problemów z rozdwajającymi się końcówkami czy łamliwością włosów, traktowałam je parę lat temu prawie codziennie prostownicą a one i tak zbijały się w gęste pukle i były naprawdę lśniące a od pewnego czasu widzę, że popadają w coraz gorszą kondycję. Mam zamiar kupić mgiełkę, szampon i odżywkę Farmona Jantar, zacząć brać skrzyp i pić drożdże - czy to wystarczy?

Na większości załączonych zdjęć (zrobione przed chwilą) włosy już mam po ścięciu i dół może jeszcze się jakoś prezentuje, ale włosy wyżej strasznie się puszą i nie stanowią całości, co powinnam zrobić i jak je układać i przede wszystkim CZYM, bo jak słyszę podczas rozczesywania szczotką (okrągłą) to elektryzowanie się włosów to po prostu strach ;/

Do tego mam pytanie co z brwiami i ich regulacją? Może powinny mieć inny kształt i może zastosować hennę? Chociaż wtedy utracę na naturalności...

i nade wszystko potrzebuję porady: jak się malować??? Z tego jestem totalnie zielona, na zdjęciach zero makeup'u, czasem posmaruję się podkładem transparentnym, jakieś cienie na oczy w odcieniach brązów i tusz do rzęs - to wszystko. Nie lubię kresek na całej długości górnej, bo wydaje mi się, że oczy się zmniejszają i mnie to postarza.

Od długiego czasu już zastanawiam się nad zrobieniem grzywki, ale biorę pod uwagę tylko taką na mój prawy bok (miałam obie opcje grzywki na bok, ale bardziej odpowiada mi w prawo).

Wstawiam jeszcze inne zdjęcia dla porównania - w najdłuższych włosach jestem pomalowana na potrzeby sesji, ale uważam, że za dużo tej tapety;P

Będę jeszcze coś dodawać, może zdjęcie z upięciem do góry i później dodam zdjęcia całej sylwetki, bo w tym też potrzebuję pomocy;P

i jeszcze pytanie - na ile wyglądam Wam lat?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 537645_337100579730609_180882228_n.jpg (63,3 KB, 350 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6449.jpg (28,3 KB, 192 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4055.jpg (29,7 KB, 142 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02739.jpg (63,3 KB, 158 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02740.jpg (80,8 KB, 169 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02742.jpg (86,4 KB, 192 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02744.jpg (72,9 KB, 153 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02743.jpg (71,9 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02745.jpg (83,8 KB, 174 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02746.jpg (82,0 KB, 175 załadowań)
rozettaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 16:20   #2
gosienka9117
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 30
Wink Dot.: jak się malować?? co z włosami, brwiami ...

grzywka na bok jak najbardziej jest wskazana
na sesji akurat bardzo ładnie wyglądałaś naturalność naturalnością ale lepiej wyglądać ładnie niż przeciętnie (bez obrazy)
ja bym kupiła dobry fluid - nie musi być mega kryjący, ale skóra zdrowiej wygląda jak jest na niej jakikolwiek dobrze dobrany fluid.
Tusz czarny- to podstawa.
Ładna jesteś, ale te ciemne włosy Cię postarzają - zeszłabym chociaż do jakiegoś czekoladowego koloru.
Cienie: złoto, zieleń, brązy, itp, przecież możesz wypróbować wszystkich kolorów i zobaczysz w których najlepiej wyglądasz.
Róż - do podkreślenia kości policzkowych.
Błyszczyk jakiś delikatny, a pomadka czerwona na wielkie wyjścia ładnie podkreśli Twoją ciemną karnacje
Tyle chyba
gosienka9117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 16:24   #3
Depresja2010
Zakorzenienie
 
Avatar Depresja2010
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 030
GG do Depresja2010
Dot.: jak się malować?? co z włosami, brwiami ...

ja ewentualnie zrobiłabym grzywke na bok i tyle,jestes cudna nie zmieniaj nic bo po co ?
btw do sesjii wygladałaś spoko,nie wiem gdzie Ty tam widzisz tone tapety?
Depresja2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 16:55   #4
Shari89
Raczkowanie
 
Avatar Shari89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 44
Dot.: jak się malować?? co z włosami, brwiami ...

Jeśli chodzi o makijaż oczu to widziałabym Cię w delikatnych brązach, beżu i brzoskwini. Hmm jeśli chodzi o brwi to delikatnie je wyregulować żeby nadać im równa linię i przeczesać szczoteczką żeby ujarzmić włoski
Shari89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 17:05   #5
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: jak się malować?? co z włosami, brwiami ...

fantastyczny typ urody, błagam nie rozjaśniaj włosów, bo zrobisz sobie krzywdę, twój naturalny kolor (jak się domyślam) wybitnie Ci pasuje jest przepiekny i rzadko ktora dziewczyna ma naturalnie tak ciemne włosy w Polsce.
maluj się lekko, ciemny cień na powiece, albo delikatna kreska, bez makijażu też dobrze wyglądasz.
Dodałaś zdjęcia zrobione w chłodnym świetle i jedno z lampą. powiedz czy masz cerę sniadą czy bladą? bardziej żółtą czy białą? albo dodaj inne zdjęcia
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 12:47   #6
Przylepa73
Rozeznanie
 
Avatar Przylepa73
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 529
Dot.: jak się malować?? co z włosami, brwiami ...

Jak dla mnie, wyglądasz ślicznie bez makijażu Może jakiś brązowy 'dymek' z cienia w zewnętrznym kąciku i rozjaśnienie wewnętrznego? Lekko podkreślona dolna powieka? Unikałabym jedynie ciemnych pomadek, bo masz dość wąskawe usta, a im służą raczej jaśniejsze odcienie i oczywiście błyszczyki. Pooglądaj tutoriale na youtubie i popróbuj, a znajdziesz makijaż w którym czujesz się dobrze Potem możesz go wkleić na forum 'Moje makijaże' i znowu poprosić o opinie, jeśli nie byłabyś pewna czy jest ok. Dla mnie to by wystarczyło w zupełności.


Włosów pod żadnym pozorem nie rozjaśniaj, jeżeli masz problem z ich kondycją. Rozjaśnianie okropnie niszczy włosy. Jeśli już chcesz farbować, to polecam hennę khadi - ja mam włosy tak długie jak Ty kiedyś miałaś i są w bardzo dobrej kondycji dzięki hennie (a farbuje na rudo już dość długo). Polecam też po każdym myciu włosów spłukać je zimną wodą - to zamknie ich łuski. Możesz do zimnej wody dodać trochę octu jabłkowego albo cytryny (włosy lubią zakwaszanie - to dodaje im blasku). No i obowiązkowo odżywka po myciu, a i czasem jakaś maska. Ja jestem zachwycona maską Natur Vital z aloesem, nie obciąża włosów a robi z nimi cuda, poczytaj opinie na KWC. Picie skrzypu albo pokrzywy to dobry pomysł. Jeżeli włosy się puszą, to może po prostu potrzebują więcej nawilżenia? Maska którą poleciłam tu pomoże, tak samo miód i oleje. Elektryzowaniu zapobiega też czesanie włosów drewnianym grzebieniem z szerokimi zębami (szczotka w ogóle szkodzi włosom, bo kiedy słyszysz cichutki trzask, to znaczy że właśnie urwałaś włosa. A przy czesaniu szczotką takich 'trzasków' słychać setki). Się rozpisałam, wybacz, mam fioła na punkcie włosów


Ile masz lat... wydaje mi się że w przedziale 19-22, wybacz jeśli nie trafiłam :P
__________________
Tyle w życiu było rzeczy, których baliśmy się. A nie trzeba było. Trzeba było żyć.


Kubuś 27.03.12
Przylepa73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 17:36   #7
Simia
Rozeznanie
 
Avatar Simia
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca
Wiadomości: 950
Dot.: jak się malować?? co z włosami, brwiami ...

Ale Ty jesteś piękna Te oczy mmm... Podobasz mi się w takich włosach, można ewentualnie trochę pocieniować (ale delikatnie) Wyglądasz świeżo, wystarczy kilka minimalnych poprawek. Brwi można trochę wyregulować, malować się w kolorach beżu, brązu, delikatna pomadka/błyszczyk. No i tusz Delikatny podkład (polecam BB krem) lub jakiś wyrównujący koloryt i dopasowujący się do cery
Dałabym Ci góra 20 lat
__________________
. . .
Simia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-11, 01:05   #8
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: jak się malować?? co z włosami, brwiami ...

Wyglądasz jak typowa Portugalka, serio! gdybyś tylko miała takie brązowe oczy zamiast piwnych to 100% Pt w Polce
Jak dziewczyny doradziły już wcześniej- ja bym widziała cie w bardziej czekoladowym odcieniu. Uzywaj tuszu do rzęs oraz bronzera i różu bo one z Twoją twarz mogą zrobic naprawdę wiele jakiś lekki podkład (np. mineralny) wystarczy bo masz bardzo ładną cerę!
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 22:02   #9
joannaabram
Raczkowanie
 
Avatar joannaabram
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 188
Dot.: jak się malować?? co z włosami, brwiami ...

Możesz spróbować z grzywką, nawet prostą, jeśli Twoje włosy są gęste i jest ich dużo. W zakresie makijażu polecam śliwkę, brąz, szarości. Nie zmieniałabym intensywnosci koloru włosów, a bawiła się ich tonacją.
__________________
Zapraszam na bloga - o makijażach, metamorfozach, i nie tylko
joannaabram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 05:28   #10
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: jak się malować?? co z włosami, brwiami ...

Cytat:
Napisane przez rozettaw Pokaż wiadomość
Witam,
od pewnego czasu już nie wiem co mam zrobić z włosami. Do niedawna sięgały mi już w najdłuższym miejscu do pasa, ale były tak zniszczone, że poszłam do fryzjera, poprosiłam o ścięcie zniszczonej części i myślałam, że może sięgną do piersi a tu się okazały, że po wizycie u fryzjera włosy mam do łopatek:-P
Zniszczyły się niesamowicie, mimo że stosowałam odżywkę tzn. Biowax do włosów ciemnych, najwyraźniej nie było to wystarczające. Nigdy nie miałam problemów z rozdwajającymi się końcówkami czy łamliwością włosów, traktowałam je parę lat temu prawie codziennie prostownicą a one i tak zbijały się w gęste pukle i były naprawdę lśniące a od pewnego czasu widzę, że popadają w coraz gorszą kondycję. Mam zamiar kupić mgiełkę, szampon i odżywkę Farmona Jantar, zacząć brać skrzyp i pić drożdże - czy to wystarczy?

Na większości załączonych zdjęć (zrobione przed chwilą) włosy już mam po ścięciu i dół może jeszcze się jakoś prezentuje, ale włosy wyżej strasznie się puszą i nie stanowią całości, co powinnam zrobić i jak je układać i przede wszystkim CZYM, bo jak słyszę podczas rozczesywania szczotką (okrągłą) to elektryzowanie się włosów to po prostu strach ;/

Do tego mam pytanie co z brwiami i ich regulacją? Może powinny mieć inny kształt i może zastosować hennę? Chociaż wtedy utracę na naturalności...

i nade wszystko potrzebuję porady: jak się malować??? Z tego jestem totalnie zielona, na zdjęciach zero makeup'u, czasem posmaruję się podkładem transparentnym, jakieś cienie na oczy w odcieniach brązów i tusz do rzęs - to wszystko. Nie lubię kresek na całej długości górnej, bo wydaje mi się, że oczy się zmniejszają i mnie to postarza.

Od długiego czasu już zastanawiam się nad zrobieniem grzywki, ale biorę pod uwagę tylko taką na mój prawy bok (miałam obie opcje grzywki na bok, ale bardziej odpowiada mi w prawo).

Wstawiam jeszcze inne zdjęcia dla porównania - w najdłuższych włosach jestem pomalowana na potrzeby sesji, ale uważam, że za dużo tej tapety;P

Będę jeszcze coś dodawać, może zdjęcie z upięciem do góry i później dodam zdjęcia całej sylwetki, bo w tym też potrzebuję pomocy;P

i jeszcze pytanie - na ile wyglądam Wam lat?
Proponuję odwiedzić salon kosmetyczny. Tam za niewielkie pieniądze doradzą Ci w kwestii makijażu. Stosuj może hennę, ale jaśniejszego koloru, zbyt ciemna popsuła by efekt. Myślę, że powinnaś skusić sie na poradę.
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-13, 10:44   #11
malwinesia
Raczkowanie
 
Avatar malwinesia
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 235
GG do malwinesia
Dot.: jak się malować?? co z włosami, brwiami ...

skoro włoski były zniszczone i fryzjerka musiała je bardzo mocno skrócić uważam, że zmiana koloru to może nie jest najtrafniejsza decyzja. Rzeczywiście włosy są ciemne, ale zupełnie inaczej będzie się to wszystko prezentowało przy odpowiednim makijażu.

Koleżanka kilka postów wyżej radziła stosowanie podkładów - myślę, że to strzał w 10, wyrównanie kolorytu cery, świeżość - buzia będzie zupełnie inna. Podkreślenie oczu jest b.ważne (maskara, kreska) + delikatny róż w celu ożywienia tego ciemnego koloru włosów.

Zdecydowanie grzywa na bok!!!!! + więcej uśmiechu
__________________
mój blog!
http://studencka-modnisia.blogspot.com/

***
Waga: 75kg
Moja droga:
75 ..... 70 ..... 65 ..... 60
Trenuję od: 18.04.2013r.
***
No matter how your heart is grieving
If you keep on believing
The dream that you wish will come true
So dream...
malwinesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-19, 21:48   #12
Jedwabniczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Rawa Maz/ Warszawa
Wiadomości: 44
Dot.: jak się malować?? co z włosami, brwiami ...

Co do farbowania, to w twoim przypadku natura idealnie dobrała kolory do siebie. Myślę, że nie ma sensu używać henny, czy rozjaśniać włosów.
__________________
Polub nas i skorzystaj z wiosennej promocji:
Jedwab & Kaszmir
Jedwabniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 19:29   #13
gdakmagda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warsawa
Wiadomości: 1
Dot.: jak się malować?? co z włosami, brwiami ...

Najlepszy jest taki delikatny podkład
gdakmagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:49.