Czym smarowac skore pod oczami ,żebz nie tworzyly sie podkowy ,dolki pod oczami ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-11, 19:50   #1
Turkusowy Motylekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 59

Czym smarowac skore pod oczami ,żebz nie tworzyly sie podkowy ,dolki pod oczami ?


Czym smarowac skore pod oczami ,żeby nie tworzyły sie podkowy,dolki zagłebienia pod oczami ? Podpowiedzcie cos proszę
Turkusowy Motylekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 11:29   #2
maddengirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 17
Dot.: Czym smarowac skore pod oczami ,żebz nie tworzyly sie podkowy ,dolki pod oczami

Polecam żele pod oczy ze świetlikiem lekarskim z Floslek. Dostaniesz je w każdym sklepie zielarskim i w większości aptek. Kosztuje coś koło 7 zł.
maddengirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 14:58   #3
Turkusowy Motylekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 59
Dot.: Czym smarowac skore pod oczami ,żebz nie tworzyly sie podkowy ,dolki pod oczami

Cytat:
Napisane przez maddengirl Pokaż wiadomość
Polecam żele pod oczy ze świetlikiem lekarskim z Floslek. Dostaniesz je w każdym sklepie zielarskim i w większości aptek. Kosztuje coś koło 7 zł.
i floslek bedzie na ten problem najlepszy ?
Turkusowy Motylekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 15:06   #4
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Czym smarowac skore pod oczami ,żebz nie tworzyly sie podkowy ,dolki pod oczami

Co znaczy dołki ?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-13, 08:21   #5
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Czym smarowac skore pod oczami ,żebz nie tworzyly sie podkowy ,dolki pod oczami

dołki to tzw zapadanie się dolnej części pod okiem pod kość jarzmową...to widać tutaj np:

http://krzysti.blogspot.com/2012/01/...y-crystal.html
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-13, 10:57   #6
Turkusowy Motylekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 59
Dot.: Czym smarowac skore pod oczami ,żebz nie tworzyly sie podkowy ,dolki pod oczami

Cytat:
Napisane przez lza_slonca Pokaż wiadomość
dołki to tzw zapadanie się dolnej części pod okiem pod kość jarzmową...to widać tutaj np:

http://krzysti.blogspot.com/2012/01/...y-crystal.html
Dokladnie tak i co na to najbarsziej pomaga? jakies serum krem? bo sadze że ten wyslawiany żel z flos lek nic tu nie pomoże?
Turkusowy Motylekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 13:26   #7
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Czym smarowac skore pod oczami ,żebz nie tworzyly sie podkowy ,dolki pod oczami

ja osobiście stosuje a avonu krem na okolice oczu z czarnym kawiorem i nie rzuca się to tak w oczy a w dzień kiedy się wyśpię nic nie widać.

Dużo kremów, maseczek, sebum, sposobów stosowałam ale tylko to na mnie działa.
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-20, 18:07   #8
gretelka
Raczkowanie
 
Avatar gretelka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 80
Dot.: Czym smarowac skore pod oczami ,żebz nie tworzyly sie podkowy ,dolki pod oczami

Odświeżam

Ja niestety na razie nie znalazłam żadnego skutecznego sposobu na podkowy pod oczami, widać taka już chyba moja uroda... Używam korektora pod oczy, ale nieraz i tak widać, jak mam gorszy dzień
gretelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 12:06   #9
patricitka
Raczkowanie
 
Avatar patricitka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 118
Dot.: Czym smarowac skore pod oczami ,żebz nie tworzyly sie podkowy ,dolki pod oczami

Na cienie dobre jest serum z wit C, pomóc też mogą retinoidy pogrubiając naskórek. Gorzej z tymi dołkami: doliną łez. Tu już chyba tylko ostrzykiwanie kwasem hialuronowym u dermatologa. Kosztowna impreza. Zawsze miałam je zarysowane, a teraz po utracie wagi przez karmienie bobasa (no i latka lecą też) są tragiczne. Próbowałam z Voluplusem, ale nic nie dało, choć u niektórych ponoć są efekty, zwłaszcza z dermarollerem.
patricitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 15:38   #10
Lulu Mortese
Zadomowienie
 
Avatar Lulu Mortese
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 088
Dot.: Czym smarowac skore pod oczami ,żebz nie tworzyly sie podkowy ,dolki pod oczami

Obawiam się, że te dołki, to niestety efekt starzenia po prostu. Starzejemy się przecież już od 20 roku życia, tam pod oczami ilość tkanki tłuszczowej jest najmniejsza, skóra najcieńsza, i jak to zaczyna zanikać, to już raczej tylko korektor... Miałam super skorę pod oczami właśnie do 20-21 r.ż, potem powoli zaczynały się pokazywać dołki, cienie, czasem opuchnięcia
Lulu Mortese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 21:37   #11
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Czym smarowac skore pod oczami ,żebz nie tworzyly sie podkowy ,dolki pod oczami

Cytat:
Napisane przez Turkusowy Motylekk Pokaż wiadomość
Dokladnie tak i co na to najbarsziej pomaga? jakies serum krem? bo sadze że ten wyslawiany żel z flos lek nic tu nie pomoże?
Jeżeli masz cienie pod oczami od zawsze to tak, ten żel nic nie pomoże. Wiem po sobie
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-25, 18:52   #12
lolandra
Raczkowanie
 
Avatar lolandra
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 249
Dot.: Czym smarowac skore pod oczami ,żebz nie tworzyly sie podkowy ,dolki pod oczami

Ostatnio kupiłam krem z Volufiliną, który ma przywracać warstwę tłuszczową pod skórą i działa!! Po schudnięciu mam problem z tzw. doliną łez (takim dołkiem) i co prawda nie zniknęła jeszcze całkiem ale widzę poprawę, powiedziałabym o 1/3.
Stwierdziłam że walnę sobie też na powieki, a co i w efekcie po ok tygodniu stosowania wyglądałam jakbym miała zapuchnięte powieki po 2 dniach od odstawienia trochę przeszło (może faktycznie były trochę zapuchniete ), ale skóra jest ewidentnie o wiele grubsza. Jak dla mnie to potwierdza działanie
Byłam w szoku, bo do tej pory nigdy nie spotkałam się z kosmetykami które aż tak by działały (stąd też ten pomysł z oczami ).
Nie podaję linka ale po wpisaniu w google wyskoczy właśnie ten mój. I ta sama firma ma też krem na cienie po oczami, których do tej pory NIC nie ruszyło. Jedno wielkie z mojej strony.

Edytowane przez lolandra
Czas edycji: 2013-12-25 o 18:54
lolandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 15:36   #13
aga29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 182
Dot.: Czym smarowac skore pod oczami ,żebz nie tworzyly sie podkowy ,dolki pod oczami

Cytat:
Napisane przez lolandra Pokaż wiadomość
Ostatnio kupiłam krem z Volufiliną, który ma przywracać warstwę tłuszczową pod skórą i działa!! Po schudnięciu mam problem z tzw. doliną łez (takim dołkiem) i co prawda nie zniknęła jeszcze całkiem ale widzę poprawę, powiedziałabym o 1/3.
Stwierdziłam że walnę sobie też na powieki, a co i w efekcie po ok tygodniu stosowania wyglądałam jakbym miała zapuchnięte powieki po 2 dniach od odstawienia trochę przeszło (może faktycznie były trochę zapuchniete ), ale skóra jest ewidentnie o wiele grubsza. Jak dla mnie to potwierdza działanie
Byłam w szoku, bo do tej pory nigdy nie spotkałam się z kosmetykami które aż tak by działały (stąd też ten pomysł z oczami ).
Nie podaję linka ale po wpisaniu w google wyskoczy właśnie ten mój. I ta sama firma ma też krem na cienie po oczami, których do tej pory NIC nie ruszyło. Jedno wielkie z mojej strony.
czy mogę prosić o dokładną nazwę tego kremu na cienie?
aga29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 19:29   #14
lolandra
Raczkowanie
 
Avatar lolandra
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 249
Dot.: Czym smarowac skore pod oczami ,żebz nie tworzyly sie podkowy ,dolki pod oczami

Nie mam jak sprawdzić teraz,ale jest tej samej firmy co ten o którym pisze w poprzednim poście. Zaczyna się na h xD ale tylko na początku (3tyg) był super,przedwczoraj zrobił mi koszmarne czerwone plamy dookoła oczu (oczywiście zaraz musiałam wychodzic z domu :banghead. Nie wiem o co chodzi,może wszedł w jakąś reakcje z kremem do twarzy?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=747956 wymianka kosmetyczna
lolandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 22:04   #15
aga29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 182
Dot.: Czym smarowac skore pod oczami ,żebz nie tworzyly sie podkowy ,dolki pod oczami

Cytat:
Napisane przez lolandra Pokaż wiadomość
Nie mam jak sprawdzić teraz,ale jest tej samej firmy co ten o którym pisze w poprzednim poście. Zaczyna się na h xD ale tylko na początku (3tyg) był super,przedwczoraj zrobił mi koszmarne czerwone plamy dookoła oczu (oczywiście zaraz musiałam wychodzic z domu :banghead. Nie wiem o co chodzi,może wszedł w jakąś reakcje z kremem do twarzy?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
dziekuję
znalazlam coś takiego: Serum na Cienie Pod Oczami z Haloxylem, Kwasem Hialuronowym i Ekstraktem z Centalla Asiatica (Wąkrotki Azjatyckiej).
musze poczytać, nie jest drogie, może sprobuję
aga29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 07:30   #16
lolandra
Raczkowanie
 
Avatar lolandra
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 249
Dot.: Czym smarowac skore pod oczami ,żebz nie tworzyly sie podkowy ,dolki pod oczami

Tak,to właśnie to wyprobuj, kosmetyki tej firmy mają dobre recenzje i proste składy. Zmierzam zrobić drugie podejście do tego kremu, bo trochę nie wierze żeby uczulilo mnie tak nagle i to akurat w miejscach gdzie mógł zetknąć się z kremem. Moze jakieś znaczenie ma że używam do twarzy kremu na naczynka od derma, a haloxyl z tego co pamiętam właśnie przez działanie na naczynka zmniejsza cienie ;d
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=747956 wymianka kosmetyczna
lolandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 12:54   #17
tintana
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 210
Dot.: Czym smarowac skore pod oczami ,żebz nie tworzyly sie podkowy ,dolki pod oczami

Od dłuższego czasu stosuję balsamy pod oczy i to pomaga. Po mamie odziedziczyłam wory pod oczami, które mam po prostu zawsze. Nie ma znaczenia czy jestem wyspana, ewentualnie to wszystko albo mniej, albo bardziej się nasila. Reagujcie - to można fajnie tuszować.
tintana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-07 13:54:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:40.