Jaki Krem/Maści na rozstepy ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-16, 12:25   #1
DanielKeczup
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 14

Jaki Krem/Maści na rozstepy ?


Przesyłam zdjęcia swojego "piwngo brzuszka". Jak brzuch stoi naturalnie to nic nie widać itp, ale jak naciągnę skórę to widać rozstepy. Jestem zmuszony schudnąć 15 kg, a obawiam się większych rozstepów. Co polecacie, jakie maści albo kremy ? Mam 21 lat i jestem mężczyzną. Tych rozstępów w ogole nie widać. Dopiero po naciagnięciu skóry są widoczne.

Poniżej zdjęcia











Proszę o poważne podejście do tematu, a nie jakieś wyzwiska pod mój temat albo co.
DanielKeczup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 01:00   #2
Shannon_16
Zakorzenienie
 
Avatar Shannon_16
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 171 845
Dot.: Jaki Krem/Maści na rozstepy ?

Usunąć rozstępy można jedynie w gabinetach kosmetycznych ale jeśli chcesz zmniejszyć ich widoczność i zapobiec nowym musisz pamiętać o dobrym nawilżaniu i natłuszczaniu skóry.
Polecam krem No-scar (dobrze wygładza i zmniejsza widoczność rozstępów i blizn), witaminę e (pomaga zwłaszcza na świeże rozstępy), oliwkę dla dzieci Hipp lub Babydream. Możesz też wypróbować balsamy ujędrniające. Świetne będę te z aloesem i algami. Najlepiej używaj ich po kąpieli. Nakładaj je okrężnymi ruchami i masuj skórę przez kilka minut. Oprócz tego możesz zastosować kremy z kwasami i domową mikrodermabrazję.
Shannon_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 06:26   #3
Baszka85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki Krem/Maści na rozstepy ?

sauna chyba też dobrze działa? Bo nawilża i poprawia krążenie.
Baszka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 16:38   #4
DanielKeczup
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 14
Dot.: Jaki Krem/Maści na rozstepy ?

Ktoś coś jeszcze napisze ?
DanielKeczup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 18:42   #5
canivoria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 57
Dot.: Jaki Krem/Maści na rozstepy ?

Witaj. Ja mam pełno rozstępów na pośladkach, udach i kolanach. Te na pośladkach to rozstęp na rozstępie. Są zupełnie białe, pozostały wgłębienia i trzeba jakoś pogrubić skórę, ale jak na razie szukam bezskutecznie jakiegoś specyfiku. Na innych częściach mam to co ty. Mimo, że smaruje różnymi balsamami to pozostają one wciąż takie fioletowe. Niestety - taka prawda, że na każdego coś innego działa i trzeba się wykosztować szukając czegoś odpowiedniego dla siebie, jesli nie ma się szczęścia. I przede wszystkim - TRZEBA BYĆ SYSTEMATYCZNYM.
Od siebie mogę polecić Eveline na rozstępy (takie fioletowe, ma m.in skrzyp) oraz Miraculum na rozstępy (też fioletowe, ma m.in hydroksyprolinę). Skóra staje się mocniejsza, rozstępy się wybielają. Na blizny - Evolet. To stosowałam kiedy nie miałam zamiaru schudnąć. Ale teraz...
Też muszę schudnąć i tak jak ty boję się kolejnych rozstępów...I to właśnie m.in. z brzuchola. Nie mam na nim co prawda rozstęów, ale przy tak gwałtownym tyciu a teraz odchudzaniu może się coś pojawić. Przede wszystkim aby skóra nie pękała trzeba ją dobrze odżywiać. Od siebie polecam tutaj Palmers na rozstępy (balsam skoncentrowany, ten mniejszy; kobieta w ciąży na tubce). Mocno odżywia i natłuszcza skórę. I olejki np. Babydream z rossmana.
Oczywiście cały czas należy stosować jakieś balsamy, które mają za zadanie wzmocnić skórę (czyli te powyżej)
Oprócz tego w profilaktyce rozstępów zakupiłam własnie balsam Stri-erase z forever young, bo podoba mi się skład . Jeszcze nie doszedł więc nie wiem jaki on będzie. Podoba mis ię jego skłąd, który jakoby m.in. ma właśnie przeciwdziałać pękaniu, procesom zapalnym oraz ma intensyfikować produkcję kolagenu i elestyny.
Zobaczymy
canivoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-20 19:42:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:52.