Brzydkie brwi. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-21, 14:25   #31
Joaelle
Przyczajenie
 
Avatar Joaelle
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 25
Dot.: Brwi. mega porażka

Jak już wyżej dziewczyny pisały - nie ma co porywać się na hennę. Henna nakładana jest na włoski i ma je przyciemnić, natomiast skoro ty w problematycznym miejscu włosków nie masz w ogóle, to efektu nie będzie.

Koniecznie musisz zapuścić brwi. Żeby przyspieszyć ich wzrost smaruj, np. na noc, olejkiem rycynowym. Inną opcją jest stosowanie odżywki przyspieszającej wzrost rzęs np. 4 Long Lashes (dostępna w Rossmanie) - można ją stosować także do brwi - to wszystko tez już dziewczyny wyżej napisały.

Żeby jakoś przeczekać czas odrastania proponuje malowanie brwi cieniami. Osobiście nie polecam wskazanej wyżej aqua brow - nie daje zbyt naturalnego efektu. Kup w drogerii zwykły matowy cień do powiek (lub kredkę, ale cieniem efekt jest wg. mnie ładniejszy) w kolorze najbardziej zbliżonym do Twoich brwi + żel do brwi ,np. Elf dla utrwalenia efektu. Na youtubie znajdziesz mnóstwo tutoriali pokazujących jak podkreślić brwi z użyciem cienia, wystarczy że wpiszesz choćby "malowanie brwi". Oczywiście wszystko wymaga trochę praktyki i wprawy, ale dla chcącego nic trudnego
Joaelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 15:05   #32
Lilka37
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 37
Dot.: Brwi. mega porażka

Miałam ten sam problem, byłam nawet u kosmetyczki w tej sprawie i ona również odradziła mi hennę, powiedziała, że najlepiej będzie jak wykaże się cierpliwością i zapuszczę brwi..trochę się naczekałam( odrastały dosyć dziwnie, każdy włosek w inną stronę) ale było warto. Czekałam ok. pół roku, obecnie moje brwi wyglądają już całkiem przyzwoicie
Lilka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 15:17   #33
sistermorphine
Rozeznanie
 
Avatar sistermorphine
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 883
Dot.: Brwi. mega porażka

nie za ciekawie to wygląda. musisz zapuścić i dopiero wtedy iść do kosmetyczki. innego wyjścia nie widzę. z 'dziwną' regulacją może by jeszcze sobie poradziła, ale z tak ostrym wyskubaniem nie sądzę.
__________________
Dopóki mogę iść o własnych siłach,
pójdę tam, gdzie
zechcę.


sistermorphine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 18:10   #34
pinupgirlLOVE
Raczkowanie
 
Avatar pinupgirlLOVE
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 83
Dot.: Brwi. mega porażka

Zapuszczanie brwi trochę trwa, ja zapuszczam (tak kontrolowanie coby ludzi nie straszyć ) od jakichś 2-3 miesięcy i widzę, że się jeszcze zagęszczają. Także cierpliwości, jeśli wyskubałaś tak tylko raz to raczej na pewno odrosną.
Faktycznie możesz się wspomóc jakąś odżywką albo olejkiem rycynowym może uda Ci się przyspieszyć proces.

Powodzenia i nie przejmuj się większości z nas zdarzyło się chociaż raz w życiu popełnić taką albo podobną urodową zbrodnię na sobie
pinupgirlLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 06:05   #35
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Brwi. mega porażka

od niedawna instruktorzy noble lashes proponują taki oto zabieg
Zabieg Renew Brow Noble Lashes, poniżej zdjęcie przed i po jak to wygląda, efekt utrzymuje się do 2 tygodni.
http://4.bp.blogspot.com/-N41pUzFFut...11_205414p.jpg
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 18:52   #36
jpggg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 7
brwi.....

Odkąd pamiętam moje brwi były cienkie,jasne(ciemniejsze są tylko bliżej czoła i właśnie w tym miejscu mam tylko gęstsze brwi,wiec wyglada jakbym miała tylko połowe brwi). Olejek rycynowy mi nie wytworzy nowych cebulek włosa. Gdy rysowałam brwi były krzywe, a po miesiącu uzywania kredka malowała moje włoski na rudo (a jestem ciemną blondynką). Zna ktoś co naprawdę mi pomoże, może jakieś kredki czy cos?
jpggg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 19:06   #37
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: brwi.....

Cytat:
Napisane przez jpggg Pokaż wiadomość
Odkąd pamiętam moje brwi były cienkie,jasne(ciemniejsze są tylko bliżej czoła i właśnie w tym miejscu mam tylko gęstsze brwi,wiec wyglada jakbym miała tylko połowe brwi). Olejek rycynowy mi nie wytworzy nowych cebulek włosa. Gdy rysowałam brwi były krzywe, a po miesiącu uzywania kredka malowała moje włoski na rudo (a jestem ciemną blondynką). Zna ktoś co naprawdę mi pomoże, może jakieś kredki czy cos?
KWC w kategorii "Kredki i cienie do brwi" filtrowane po "Mój hit"
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-10, 07:09   #38
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: brwi.....

paletka cieni do brwi w szarej tonacji z essence.
olejek rycynowy nie wytworzy nowych cebulek, ale masaż nim może pobudzić te uśpione, a przy tym wzmocni i przyciemni istniejące włoski. jak się nic nie robi to efektów nie będzie .
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-11, 11:59   #39
paunowa
Przyczajenie
 
Avatar paunowa
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 7
Dot.: brwi.....

a ja słyszałam, że olejek rycynowy to przeżytek..
paunowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 22:48   #40
MyNameIsSophie
Rozeznanie
 
Avatar MyNameIsSophie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 617
Dot.: brwi.....

Cytat:
Napisane przez jpggg Pokaż wiadomość
Odkąd pamiętam moje brwi były cienkie,jasne(ciemniejsze są tylko bliżej czoła i właśnie w tym miejscu mam tylko gęstsze brwi,wiec wyglada jakbym miała tylko połowe brwi). Olejek rycynowy mi nie wytworzy nowych cebulek włosa. Gdy rysowałam brwi były krzywe, a po miesiącu uzywania kredka malowała moje włoski na rudo (a jestem ciemną blondynką). Zna ktoś co naprawdę mi pomoże, może jakieś kredki czy cos?
Kredka z Yves rocher.
A teraz możesz wypróbować taką dwustronną kredkę z maybelline - z jednej strony jest wysuwana kredka, z drugiej taka gąbeczka z proszkiem. Sama planuję kupić, bo wygląda ciekawie.
A najlepiej idź do kosmetyczki na hennę.
MyNameIsSophie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-14 23:48:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:25.