infuzja tlenowa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-25, 20:45   #1
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492

infuzja tlenowa


Czy któraś z Was korzystała z takiego zabiegu? Ostatnio sporo o nim słychać i jest dość zachwalany. Zastanawia mnie tylko różnica cen w salonach. Znalazłam ten zabieg za 100 zł jak i za 300 za jeden.
Jak w ogóle efekty? Warto?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-18, 17:36   #2
mysweetbohemia
Raczkowanie
 
Avatar mysweetbohemia
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 56
Dot.: infuzja tlenowa

moja bliska przyjaciółka jest kosmetologiem i mówi że BOMBA ) także warto spróbować. też się wybieram
__________________
:roll eyes:Wszystko, czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu.
mysweetbohemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-18, 20:28   #3
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: infuzja tlenowa

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was korzystała z takiego zabiegu? Ostatnio sporo o nim słychać i jest dość zachwalany. Zastanawia mnie tylko różnica cen w salonach. Znalazłam ten zabieg za 100 zł jak i za 300 za jeden.
Jak w ogóle efekty? Warto?
A z jakim problemem się borykasz? Dlaczego zdecydowałaś się wybrać ten zabieg? Myślę, że należy najpierw określić oczekiwania a potem dyskutować czy owa terapia może przynieść zadowalające efekty
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 23:09   #4
sspy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3
Dot.: infuzja tlenowa

wyobraź sobie, że siła wodospadu oczyszcza Twoją skórę ;p A tak poważnie oxybrazja to delikatny zabieg - działa woda i tlen pod ciśnieniem. Ja mam skórę z krostkami, licznymi przebarwieniami, na dodatek tłustą. 3 zabiegi sprawiły, ze mankamenty sa mniej widoczne. A wiadomo - im więcej tym lepiej, bo zabieg głebiej dotrze. Fajnie zrobiono mi ten zabieg w BodyLab (warszawa). To dosyć uniwersalny zabieg, więc pomoże na wiele kłopotów i tak ogólnie twarz będzie po prostu ładniej, bardziej świeżo wyglądać.
sspy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-27, 22:28   #5
telem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 4
Dot.: infuzja tlenowa

Cytat:
Napisane przez sspy Pokaż wiadomość
wyobraź sobie, że siła wodospadu oczyszcza Twoją skórę ;p A tak poważnie oxybrazja to delikatny zabieg - działa woda i tlen pod ciśnieniem. Ja mam skórę z krostkami, licznymi przebarwieniami, na dodatek tłustą. 3 zabiegi sprawiły, ze mankamenty sa mniej widoczne. A wiadomo - im więcej tym lepiej, bo zabieg głebiej dotrze. Fajnie zrobiono mi ten zabieg w BodyLab (warszawa). To dosyć uniwersalny zabieg, więc pomoże na wiele kłopotów i tak ogólnie twarz będzie po prostu ładniej, bardziej świeżo wyglądać.
Autorka posta pisze o infuzji tlenowej, a Ty o oxybrazji. To i to z tlenem, ale oxybrazji bliżej do mikrodermabrazji. Tylko, że jest łagodniejsza i np naczynkowa cera może się poddać zabiegowi. W BodyLab, o którym piszesz pewnie są oba zabiegi, więc najlepiej zapytac poersonel co dla nas najlepsze. A tam na pewno Ci dobrze poradzą
telem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-27 23:28:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:13.