Pielęgnacja cery - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-12-11, 16:08   #1
Madian
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 15

Pielęgnacja cery


Witam!
Otóż mam 14 lat i z okazji tego, że zbliżają się święta Bożego Narodzenia na gwiazdkę chciałam kosmetyki do oczyszczania twarzy serii Vianek od Sylveco. No i własnie mam problem w tym, że jak czytałam na wizażu oceny, to niektóre recenzantki pisały, że je zapchał. :/ Boję się tego, że mnie też kremy te zapchają (zastanawiałam się nad normalizującą serią lub nawilżająca na dzień i noc). Mam cerę mieszaną, ostatnio od roku/2 lat taką jakby wrażliwą i naczynkową chyba, bo mam rumień od emocji, zimna, nawet wody w okolicach nosa i policzkach, a po wf to czasem i na brodzie :P. Troszkę mam kaszki na czole, ale to bardzo malutko i nie wiem czy to przez mój okres dojrzewania, czy dlatego, że krem (obecnie Nivea Care) mnie zapycha. Zdaje mi się, że moja cera nie jest jakoś koszmarnie podatna na zapychanie i to od hormonów.
A wcześniej tylko powiem, że na przetestowanie jednego kremu no niestety zbytnio mnie nie stać, chciałabym dostać to prezent, ale żeby on był udany a nie odstawiony na bok.
Przepraszam z góry za moje rozpisywanie się i robienia masła maślanego, ale ja zawsze wszystko tak opisuję
Madian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-13, 14:44   #2
olamastfora
Raczkowanie
 
Avatar olamastfora
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 241
Dot.: Pielęgnacja cery

Cytat:
Napisane przez Madian Pokaż wiadomość
Witam!
Otóż mam 14 lat i z okazji tego, że zbliżają się święta Bożego Narodzenia na gwiazdkę chciałam kosmetyki do oczyszczania twarzy serii Vianek od Sylveco. No i własnie mam problem w tym, że jak czytałam na wizażu oceny, to niektóre recenzantki pisały, że je zapchał. :/ Boję się tego, że mnie też kremy te zapchają (zastanawiałam się nad normalizującą serią lub nawilżająca na dzień i noc). Mam cerę mieszaną, ostatnio od roku/2 lat taką jakby wrażliwą i naczynkową chyba, bo mam rumień od emocji, zimna, nawet wody w okolicach nosa i policzkach, a po wf to czasem i na brodzie :P. Troszkę mam kaszki na czole, ale to bardzo malutko i nie wiem czy to przez mój okres dojrzewania, czy dlatego, że krem (obecnie Nivea Care) mnie zapycha. Zdaje mi się, że moja cera nie jest jakoś koszmarnie podatna na zapychanie i to od hormonów.
A wcześniej tylko powiem, że na przetestowanie jednego kremu no niestety zbytnio mnie nie stać, chciałabym dostać to prezent, ale żeby on był udany a nie odstawiony na bok.
Przepraszam z góry za moje rozpisywanie się i robienia masła maślanego, ale ja zawsze wszystko tak opisuję
Być może zapchał cie ten krem z nivei z tego co mi wiadomo to nie jest on dobry składowo bo chyba na drugim miejscu w składzie ma parafine. Jesteś tez w okresie dojrzewania więc nic dziwnego ze masz trądzik. Ja mam dokładnie tak samo jak ty ( tez mam kaczkę na czole) mimo ze nie mam 14 lat kosmetyki vianka są bardzo dobre składowo ponieważ są to kosmetyki naturalne. Ale każdego może zapchac co innego bo każdy ma inny typ skóry .. Ja jednak bym viankowi zaufala
olamastfora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-13, 15:03   #3
Cockatrice
Rozeznanie
 
Avatar Cockatrice
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 623
Dot.: Pielęgnacja cery

Tak jak napisała poprzedniczka, Nivea nie jest najlepszym kremem. To taki krem który wszyscy znają bo jest tani ale niekoniecznie jest dobry. Ja nie mam jakichś większych problemów z cerą i używam krem z Vianka i uważam go za bardzo fajny, lekki krem nawilżający.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Książki
Filmy i seriale
Muzyka
Cockatrice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-14, 16:40   #4
Madian
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 15
Dot.: Pielęgnacja cery

A jeśli chodzi o rumień? Bo mam go prawie ciągle na nosie i troszkę na policzkach, czasem wlasnie na brodzie. Co robić z taką cerą. Strasznie mnie doluje to, i probuje ukryc wszelkie zaczerwienienia korektorem, ale nawet jesli go naloze, to nos mi sie tlusci bo to ,,strefa T' i musze po godzinie nawet juz poprawiac, co nie jest komfortowe.
Madian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-16, 09:07   #5
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Pielęgnacja cery

Cytat:
Napisane przez Madian Pokaż wiadomość
Witam!
Otóż mam 14 lat i z okazji tego, że zbliżają się święta Bożego Narodzenia na gwiazdkę chciałam kosmetyki do oczyszczania twarzy serii Vianek od Sylveco. No i własnie mam problem w tym, że jak czytałam na wizażu oceny, to niektóre recenzantki pisały, że je zapchał. :/ Boję się tego, że mnie też kremy te zapchają (zastanawiałam się nad normalizującą serią lub nawilżająca na dzień i noc). Mam cerę mieszaną, ostatnio od roku/2 lat taką jakby wrażliwą i naczynkową chyba, bo mam rumień od emocji, zimna, nawet wody w okolicach nosa i policzkach, a po wf to czasem i na brodzie :P. Troszkę mam kaszki na czole, ale to bardzo malutko i nie wiem czy to przez mój okres dojrzewania, czy dlatego, że krem (obecnie Nivea Care) mnie zapycha. Zdaje mi się, że moja cera nie jest jakoś koszmarnie podatna na zapychanie i to od hormonów.
A wcześniej tylko powiem, że na przetestowanie jednego kremu no niestety zbytnio mnie nie stać, chciałabym dostać to prezent, ale żeby on był udany a nie odstawiony na bok.
Przepraszam z góry za moje rozpisywanie się i robienia masła maślanego, ale ja zawsze wszystko tak opisuję
To wzmacniający Vianek, jest bardzo lekki i ma zielony Pigment do naczynkowej skóry jest świetny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-16, 09:46   #6
nalezedociebie
Zakorzenienie
 
Avatar nalezedociebie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 8 105
Dot.: Pielęgnacja cery

Ja używam lekki krem nagietkowy z Sylveco już od baaaardzo dawna, nie zamierzam zmieniać, świetnie się sprawdza
__________________
17.05.2013 Pierwsza jazda
08.07.2013 Zdany egzamin teoretyczny
22.07.2013 Zdany egzamin praktyczny



nalezedociebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 00:01   #7
marianosek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 11
Dot.: Pielęgnacja cery

Ja z Sylveco miałam brzozowy, było ok., ale jakoś mnie nie zachwycił. Teraz używam naprzemiennie różnych produktów, fajny jest różany krem-maska z eveline, mam też krem pod oczy z Vianka, ale to ten sam producent co Sylveco.
marianosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-08, 09:16   #8
lifeofaneta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 216
Dot.: Pielęgnacja cery

Z Vianka mnie rozczarował krem. Może czas wypróbować Sylveco.
lifeofaneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-08, 13:35   #9
Klarcia11
Przyczajenie
 
Avatar Klarcia11
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 27
Dot.: Pielęgnacja cery

Ja od lat używam Nivea i jestem zadowolona, do ciała wszystkie kremy, balsamy sa super, do twarzy..hmm zależy jaki rodzaj cery Na atopową polecam linie kosmetyków AA ! Supcio
Klarcia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-30, 23:00   #10
tomiska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 12
Dot.: Pielęgnacja cery

Moim zdaniem podstawa to dokładne oczyszczanie skóry. Warto co jakiś czas zrobić maseczkę, ja lubię te w płachcie z eveline, bo są szybkie i nie trzeba się brudzić. Moja ulubiona to hialuronowy zabieg nawilżający.
tomiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-01 00:00:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:38.