Trendsetterka - opłacalne czy też nie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-03, 19:44   #1
Potępiona
Raczkowanie
 
Avatar Potępiona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 61
Exclamation

Trendsetterka - opłacalne czy też nie?


Nie bardzo wiedziałam gdzie mam dać taki temat więc umieszczam go tutaj
Kilka dni temu znajoma wysłała mi e-maila z zaproszeniem do klubu trendseterek no i się zastanawiam czy te ich obietnice o otrzymywaniu darmowych próbek ich produktów to rzeczywistość czy lipa? Niby ta znajoma podobno dostała już jakieś próbki od nich a jest tam załogowana chyba miesiąc czy półtora. Hmmm ja niby się tam zarejestrowałam bo to znana marka i uznawana na świecie ale chyba bym się bała testować na sobie jakieś nowości, których nikt przedtem nie używał. Niby to fajna sprawa używać jakiegoś kosmetyku sporo przed innymi ale tam wiadomo jeszcze mi się twarz rozpadnie :-P Chociaż z 2strony to dostawać próbki kosmetyków tylko za samo członkostwo w klubie to chyba fajna sprawa zwłaszcza, że można się zalogować jedynie po otrzymaniu zaproszenie a przynajmniej tak mi powiedziała znajoma więc nie jest to dostępne dla każdego. Co o Tym myślicie? Warto się w to bawić czy nie? Bierze, któraś udział w czymś takim?

Jeśli kogoś to bardziej zainteresuje to podajcie mi e-mail to wam prześle to zaproszenie.
__________________
1, 2, 3 - Unbelievable !!!!
Potępiona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 20:01   #2
diorinia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 167
Dot.: Trendsetterka - opłacalne czy też nie?

hej! byłoby fantstycznie! e-mail: mehoffer@op.pl
diorinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 20:07   #3
Potępiona
Raczkowanie
 
Avatar Potępiona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 61
Dot.: Trendsetterka - opłacalne czy też nie?

Wiesz tylko nie wiem czy to się rzeczywiście opłaca ale razem ze znajomą stwierdziłyśmy, że tak naprawde to nic się nie traci a można zyskać darmowe kosmetyki
Hehehe pamietam mój kolega kiedyś zarejestrował się na podobną strone tylko, że to dotyczyło różnych produktów i kiedyś dostał chyba z pięć pudełek płatków śniadaniowych i muszę przyznac, że były pycha A potem to dostawał najróżniejsze produkty od jakiś dziwacznych po normalne a najlepsze w tym jest to, że nie musiał ich potem odsylaś tylko machną kilka zdań na swoim końcie i wyslal im opinie. Ten to się zawsze umiał dobrze ustawić hehehe

P.S
Wyśle zaproszenie ciut później bo coś mi się strona nie chce teraz otwierać :/
__________________
1, 2, 3 - Unbelievable !!!!
Potępiona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 20:13   #4
Arribeth
Zadomowienie
 
Avatar Arribeth
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 056
GG do Arribeth Send a message via Skype™ to Arribeth
Dot.: Trendsetterka - opłacalne czy też nie?

Niech zgadnę - Maybelline?
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"





Arribeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 20:18   #5
diorinia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 167
Dot.: Trendsetterka - opłacalne czy też nie?

łał, pięć pudełek płatków śniadaniowych? no no to super! jak będziesz już mogła to wyślij mi to zaproszenie, pozdrowionka!
diorinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 20:30   #6
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Trendsetterka - opłacalne czy też nie?

Potępiona, proszę zapoznaj się z regulaminem tego forum. Tego typu akcje (rozsyłanie zaproszeń) według regulaminu podchodzą pod nieopłaconą reklamę. Jako że mogłaś o tym nie wiedzieć, a wątek nie jest nastawiony wyłącznie na werbowanie nowych użytkowników - dostajesz upomnienie słowne (w innej sytuacji byłyby to już punkty karne), a łamiący regulamin wątek zamykam.

P.S. Wątki na temat opłacalności tego typu akcji przewijały sie już przez forum plotkowe.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:51.