pobyt ala "chcę być piękna" za własne pieniądze - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-25, 10:04   #1
bezja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 183
Smile

pobyt ala "chcę być piękna" za własne pieniądze


…………………………………………………… ……

Edytowane przez bezja
Czas edycji: 2011-04-27 o 04:55
bezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 11:03   #2
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: pobyt ala "chcę być piękna" za własne pieniądze

niemusisz od razu decydować się na drastyczne zabiegi. czasami dobdry makijaż tuszuje np większy nos. wszystko powinnaś zrobic w salonie pieknosci , cera, paznokcie , włosy, makiajż,czy dietetyk nawet. teraz dążey się do tego aby wszystko nbyło w 1 miejscu, nie ukrywam , że też sama taki buduję


skóra-jeśłi chodzi o skórę to zajmą się Tobą kosmetyczki. napisz w jakim stanie jest Twoja skóra, czy jakieś dermatozy występują- podpowiem Ci jakie zabiegi powinnaś wykonać.

paznokcie- stylistka paznokci. przedłuzy(pamiętaj że odchodzi się od akryli na rzecz bezpieczniejszych dla płytki paznokcia zeli) ozdobi, lub wymaluje, zajmie sięt też może suchą skórą na dłoniach - kąpiel parafinowa

makijaż- wizażystka - kosmetyczka , która ma uprawnienia do robienia makijażu , bądź sama makijażystka, powinna zrobić analizę kolorystyczna i dobrać do Ciebie kolory odpowiednie.pokaże jak zatuszować niedoskonałości twarzy


włosy- fryzjer, dobierze do Ciebie odpowiednią fryzurę i kolor włosów


waga- dietetyk ułoży dla Ciebie indywidualnie diete, dziei której nie będziesz miasiała do końca rezygnować z czegoś czegpo lubisz. piszę do końca i mam na myśli tu np ciasteczko bebe np raz w tyg.


pamietaj ze nie musisz wydawać majątek - zapytaj na wizazu np dietetyka , wizazystki , fryzjera, kosmetyczki. to na pewneo Ci pomoże i uchroni Twoj budżet no i zamiast na konsultacje(a też kossztują) kasę bedziesz mogła wydać na metamorfozę.
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 11:04   #3
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: pobyt ala "chcę być piękna" za własne pieniądze

oczywiscie jeśli nadal bedzie Cicoś w sobie przeszkadzało chirurgia stoi otworem , ale najpierw sproobooj tego co Ci podsoonełam
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 15:09   #4
bezja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 183
Dot.: pobyt ala "chcę być piękna" za własne pieniądze

ii

Edytowane przez bezja
Czas edycji: 2007-01-01 o 13:48
bezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 20:28   #5
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: pobyt ala "chcę być piękna" za własne pieniądze

Cytat:
niestety moja skóra, ogólnie ciało jest w baaaardzo złym stanie,
nigdy jakoś nie zajmowałam się wyglądem, nawet nie malowałam, czy nawet nie używałam specjalistycznych kremów, ingerowałam dopiero jak była bardzo przesuszona itp.,
oczywiście dbałam o codzienną higienę ale dodatkowe zabiegi nie wchodziły w grę i może by mi to wystarczyło, jednak przez ostatnie 3msc uczęszczam prywatnie na psychoterapię, niestety wyglądam jak monstrum, zniszczyłam swoją urodę (choći tak nie byłam pięknością)
na pewno jesteś ładna tylko nie umiesz tego w sobie dostrzec i exponować!dawaj zdjecie, już my Cie odbudujemy na duchu.
to proponuje zabiegi pojędraniające, głeboko nawilzajace i odżywczei dotleniające!myslę że Twoja cera mże być przemęczona czyli \wtedy dodatkowo kuracje regenerujace.napewno ultradzwiki z takimi preparatami, jontoforezę.kosmetyki w domu takze odżywiajace czy nawilżające. dla cery twoejj suchej dobry bedzie hydrance optimale riche avene, czy lipobase, nanobase...


Cytat:
przede wszystkim się strasznie roztyłam (przytyłam z 47 kg do 58 :O w 2msc
na pupce mam pajęczynę naczyńkową, całe ciało w skórce pomarańczowej, a kilogramy które mi przybyły to sam tłuszcz,
to przyczyniło się do zanieczyszczenia organizmu-trądzik, nawet nie tyle pryscze tylko zaskórniki wągry (które oczywiście "wyciskałam)

bez urazy ale 58 kg przy normalnym wzroscie - 1, 70 około to jest ok. ale jeśłi dietetyk Cię podniesie na duchu to polecam. co do cellulitu , to niestety nie możesz uczęszczać na intensywne masaże - przeciwskazanie pajaczki. mozesz na pupę stosować serum z wit np juvit , od wewnątrz też jedz tę witaminę. lmożesz pozamykać naczynka np laserem , krioterapią...na partie nie objęte naczynkami możesz stosować masaże, oczywiscie dieta, sport to podstawa. w łazience naprzemiennie zimny i ciepły prysznic od stoop do brzucha, woda nie za ciepła, bo rozjuchcisz naczynka. oczywiście kosmetyk pcellulitowy , ale to tylko wspomagająco bo pierwszorzednie sport dieta, picie niskosodowej wody mineralnej ok 2 litów dziennie wspomoze wydalanie toxyn.
jeśłi chodzi o zaskórniki to pisałam juz o tym - przejrzyj kosmetyczkę- ale w skroocie to najpierw wyproobooj kwas azelainowy i nadltelek benzoilu.możesz oczyscić się u kosmetyczki też.

Cytat:
pozatym obgryzione skórki wokół paznokci (aż mi się 4 paznokcie wykrzywiły -matko), naszczęście już zagojone, ale pozostały blizny i krzywe paznokcie
pozatym blizny na łydkach od drapania i przesuszona skóra

blizny na łydkach powinny zmniejszyć kwasy i retinoidy. na pierwszy ogoien jednak polecam contratubex czy no scar, lub polski cepan. paznokciami zajmie sie manikirzystka.przesuszona skórę nawilzaj mocno odżywczymi balsamami - polecam LRP balsam do skóry szczefólnie suchej lub AA też do takiej skóry.


Cytat:
tu ma Pani rację jednak zastanawiam się czy np. w małych miejscowościach (wolałabym na czas mojej przemiany wyjechać w utronne miejsce) nawet gdy wybiorę polecone zabiegi to będą one dobrze wykonane?
znalazłam ofertę wczasów odchudzających w Szczyrku, gzdie też jest kosmetyczka, jednak nie wiem czy mogę polegać na jakiejś osobie o której nie mogę uzyskać oceny?
nie jestem zadna pani! no zawsze lepiej sprawdzic , bo moze to okazać się kichą. lepiej renomowany gabinet z reklamą , prestizem, może masz jakieś koleżanki, które tam były lub zapytaj dziewczyn tutaj o gabinet w kórym chciałabyś się zmienić.

i pamiętaj nie jesteś brzydka - mysle że wiele przeszłaś dlatego tak myślisz o sowbie. zapewniam że jeśli przejdziesz przemianę bedziesz pewna sibie i to będzie w Tobei narastać dzień po dniu !
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 20:29   #6
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: pobyt ala "chcę być piękna" za własne pieniądze

aha proszę Cię zebys robiła QOuTTY bo starsznie żle nmis ie czyta co Twoje a co moje

biziaczek!
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 08:28   #7
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: pobyt ala "chcę być piękna" za własne pieniądze

a moze i mnie emilko pomozesz??
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-26, 09:25   #8
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: pobyt ala "chcę być piękna" za własne pieniądze

oczywiście alufa
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 10:54   #9
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: pobyt ala "chcę być piękna" za własne pieniądze

...

Edytowane przez alufa
Czas edycji: 2007-01-10 o 16:35
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 11:20   #10
green_tea
Raczkowanie
 
Avatar green_tea
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 489
Dot.: pobyt ala "chcę być piękna" za własne pieniądze

Cytat:
Napisane przez Emilia1
teraz dążey się do tego aby wszystko nbyło w 1 miejscu, nie ukrywam , że też sama taki buduję
Emilio, aż żałuję, że do Wejherowa mam taki kawał drogi ze Śląska .

W ogóle to gratuluję stanowiska Moderatorki (dobrze kojarzę, że wcześniej czytałam Cię pod innym nickiem?).
__________________
"To dziwne, ale o ile mądre kobiety interesują się mądrymi mężczyznami, o tyle mądrzy mężczyźni interesują się kobietami zupełnie innego rodzaju."
Natalie Portman
green_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 11:53   #11
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: pobyt ala "chcę być piękna" za własne pieniądze

Green tea, tak pod innym nickiem byłam , szefowa wizażu uznała , ze lepiej go zmienić, zeby wpadał w pamieć, a mój poprzedni -aniolekandrzejka1 był długi
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-26, 12:21   #12
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: pobyt ala "chcę być piękna" za własne pieniądze

Cytat:
heh. dziekuje napisze wszystko co mnie trapi a Ty odpowiesz na to co lezy w Twoim zakrecie wiec tak. mam cienie pod oczami czyatalam watki na ten temat i staram sie ich pozbyc. oczy mam gleboko osadzone przez co wiecznie sa podkrazone i to mi sie we mnie nie podoba
piszesz ze czytałaś już o cieniach pod oczkami , wiec o tym nie będę pisać.jeśłi masz podkrążone, masz na mysli takie worki czy właśnie te cienie? możesz chodzić na drenaż limfatyczny do salonu kosmetycznego, nie jedz i nie pij niczego co zatrzymuje wodę w organiźmie.



Cytat:
jestem uczulona na kosmetyki i tu pojawia sie problem. jak mozna zmienic swoj wyglad bez kosmetykow?? robie sobie henne. jednak boje sie ze i ta po jakims czasie mnie uczuli. zastanawiam sie czy znacznie oslabia wloski. wiem ze przez wode utleniona rzesy jasnieja ale czy i przy tym slabna??

a uczulaja Cie takze kosmetyki dla alergików i wrażliwcó? to jest włąśnie niestety tak, ze czasami nawet te kosmetyki mogą uczulać... ah ten koncern kosmetyczny jeśłi chdozi o wykruszanie się włosków, wypowiadałam się na ten temat , ale powtórzę, z tym delikatnym rozjasnianiem masz rację, moze nie dosłowne wykruszanie się włosków, ale lekko zewnetrzne warstwy zostaja zdzierane, jednak delikatnie to sie dzieje, to zależy też od strooktoory włosków od ich grubości. ważna jest też pielegnacja np olejkiem rycynowym czy inną odżywką- to często rekompensuje delikatne obdzieranie włoska.


Cytat:
do mojej skory szalenie trudno dobrac cokolwiek do pielegnacji!! nie mam pojecia co i jak uzywac skore mam wrazliwa wiec narazie uzywam wody termalnej, AA help krem-zel do twarzy i kremu nawilzajacego iwostin. a i tak nadal mam jakies niespodzianki wagry na nosie to mam od zawsze. co nie zrobie zawsze tam byly sa i chyba beda :/ wogole caly czas jestem czerwona na buzi. nie wiem czy to cera naczynkowa bo jak sie ma naczynkowa to chyba widac pajaczki??
ah to uzywasz czegoś do cery wrazliwej,a jeśłi chodzi o niespodzianki, to kóra ich nie ma?mnie przed ciotą zawsze tak wypryszczy że nie wiem jesłi jesteś czerwona może to swiadczyć o płytko unaczynionej skórze i faktycznie pajączki mogą Ci sie pojawić. zazywasz wit C? w Twoim przypadku odpowiednimstezeniem będzie 5%, włąśnie ze względu na Twoja wrazliwość np active c LRP ma 5 % , reti C vichy (3.5%), krem odżywczy na noć c+e nie mam informacji na temat steżenia, ale jest dla cery szczególnie wrażłiwej takze, wiec steżenie w normie.


Cytat:
cialo juz tez mam wrazliwe a szkoda bo chcialabym uzywac jakis preparatow blazujacych bo jestem blada jak sciana a na solarium sie nie nadaje. nie wiem od kiedy zaczac ujedrnianie ciala mam dopiero 17 lat. gruba to ja nie jestem ale zapobiegac cellulitisowi moge.
a na wrażliwe ciało wyproobooj cold cream avene, aa do skóry bardzo suchej. a na brązujące masz uczulenie również? http://www.lara.pl/product.php/1,447...rniajacym.html

zobacz. a jesłi chodzi o przeciwdziałąnie cellulitowi to rekawica sizalowa- masaż podczas prysznica, polecanie naprzemiennie cieplą i zimną wodą od stóp do brzucha, dieta , woda moneralna, jesli nei masz celulitu to w zupełnosci wystarczy.

jeśłi chodzi o włosy to fryzjerką nie jestem , ale z tego co się orientuję istenija takie sposoby cieniowania, dzięki którym wyfaje się że wosów jest wiecej. odpowiedni odcien i pasemka w tej samejtonacji też myślę że zwiększą objętość włosów.
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 13:33   #13
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: pobyt ala "chcę być piękna" za własne pieniądze

no dzieki bardzo emilko a gdzie wykonuja ten drenaz limfatyczny??
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 13:34   #14
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: pobyt ala "chcę być piękna" za własne pieniądze

w gabinetach kosmetycznych
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 13:40   #15
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: pobyt ala "chcę być piękna" za własne pieniądze

na czym to dokladnie polega?? to taki masaz, ktory z tego co wiem ma usprawnic przeplyw tej limfy?? tak?? i w jakiej to jest cenie?? bo jeden zabieg napewno nie wystarczy... tylko jakas seria
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 16:13   #16
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: pobyt ala "chcę być piękna" za własne pieniądze

po pierwszym zabiegu powinnas czuć taką "lekką twarz" ale jak najbardziej seria. dobrze kojarzysz, to taki masaż. ceny są rózne w zależnosci od miasta po reklame gabinetu - niektóre gabinety robią to w konkretnym zabiegu i nie zrobią tego osobno, zaź inne tak, są też specjalne zabiegi np w abinetach eris mozesz zrobic właśnie nowe wprowadzili -drenaż z ultradzwiękami bodajrze. ceny drenażu naprawdę trudno mi określić bo nie znam gabinetów w Polsce 70-130 zł. w gdańsku te ceny raczej wyzsze, bo to od miasta zależy głównie


Cytat:
Emilio, aż żałuję, że do Wejherowa mam taki kawał drogi ze Śląska .
oj ale buraka "szczeliłam" dzieuję Ci bardxzo , ale na razie jest w fazie budowy to wszystko
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 20:30   #17
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: pobyt ala "chcę być piękna" za własne pieniądze

ten drenaz tak strasznie brzmi ale kto wie... kiedys sie napewno skusze bo zastanawiam sie jakie to uczucie byc po :P

dziekuje emilko

a i jeszcze jedno. te kremy z wit C co mi polecalas sa albo od 20 lat albo do cery dojrzalej a ja mam 17 lat. nie narobie sobie gorszej biedy?
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 12:56   #18
bezja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 183
Dot.: pobyt ala "chcę być piękna" za własne pieniądze

…………………………………………………… ……

Edytowane przez bezja
Czas edycji: 2011-04-27 o 04:59
bezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 19:29   #19
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: pobyt ala "chcę być piękna" za własne pieniądze

Cytat:
ziekuje emilko
nie ma sprawy
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-26, 19:30   #20
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: pobyt ala "chcę być piękna" za własne pieniądze

Cytat:
a i jeszcze jedno. te kremy z wit C co mi polecalas sa albo od 20 lat albo do cery dojrzalej a ja mam 17 lat. nie narobie sobie gorszej biedy?
nie ma zadnych barier wiekowych zeby używać serum z wit C własnoręcznie robionego, to doskonałe uzupełnienie kremu z filtrem
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 19:46   #21
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: pobyt ala "chcę być piękna" za własne pieniądze

Cytat:
Niestety z powodu gipsu żadnego planu nie zealizowałam, co więcej wyglądam gorzej i (grubiej ).

oj współczuje, a juz lepiej? jak się czujesz?<pocieszacz>



Cytat:
oję się też że pójdę, do jakiejś kosmetyczki, ta jednak poleci mi tysiąc zabiegów, które okażą się nieskuteczne.
powinna dać Ci przede wszystkim wybór, tak zebyś nie pomyslała ze tylko 1 zabieg moze wykonać i jestes do niego przymuszona.

Cytat:
1. rozstępy (to były te moje niby pękające naczynka )(w fazie zanikowej-jasno różowe) na pupie, 4 duże na biuście i na zewnętrzen stronie ud

-jak poleciłaś stosuję (od dzisiaj ) Lioton 1000, i jeszcze mam zamiar kupić eris pharmaceris

i zastanawiam się nad zabiegami takimi jak masaże (bodajże drenażowe)
i Roll-Cit...
(te wydały mi się najsensowniejsze z wybranych wątków forumowych)
bardzo dobrze, tylko pamietaj ze głeboki masaż jest przewiskazaniem gdy są pajaczki



Cytat:
2. cellulitis

-peeling kawowy
masaż wodny zimno ciepło
-bańki chińskie (obawiam się tylko czy nie pogorszy to roztępów)
nie powinno



Cytat:
3. trądzik (tzn. bardziej zaskórniki i podskórne miękie gródki) -wolałabym chyba 3 wielkie pryszcze

kupiłam NORMADERM, ale nie pomógł
i tu własciwie zastanawiam się nad oczyszczeniem twarzy (tylko nie wiem na jakich przyrządach)i jakim gabinecie
udam się też na podforum dermatolo
normaderm wielu osobom nie pomaga, wyprobooj nadtlenekl benzoilu, kewas azelainowy, kwasy BHA, na pierwsza wodę, dermatolog n\moze przepisać Ci mocniejsze retinoidy np tazaroten, isotretinoinaq, tretinoina... baardzo pomocne przy zaskórnikach zamknietych czy otwartych, o tym pisałam juz , mze też terapia skojażona np retinoid wieczorem a za dnia nadtelenek beznoilu, o tym była mowa

a oczyszczanie ro najlpesze efekty przy głebokich zask manualne oczyszczanie daje, mikrodermabrazja, bruschong, peeling kawitacyjny w przypadku cery z płytkimi zaskórnikami, a zamkniete zaskórniki kosmetyczka przekoowa



Cytat:
3. trądzik (tzn. bardziej zaskórniki i podskórne miękie gródki) -wolałabym chyba 3 wielkie pryszcze

kupiłam NORMADERM, ale nie pomógł
i tu własciwie zastanawiam się nad oczyszczeniem twarzy (tylko nie wiem na jakich przyrządach)i jakim gabinecie
udam się też na podforum dermatolo
powierzchniowa warstwe tylko zrywa, nie ma blizny, w domu na razie mozesz wyprobowac na blizny to co na zaskórniki - nadtl benzoilu, np kremy cepan , no scar, contratubex, mikrodermabraja dobra bardzo


Cytat:
6.oczywiście zżucenie parunastu kilo
(boję się jednak że mój biust będzie sięgał do Pasa)
i tu też mam pytanie czy są zabiegi w czasie odchudania

niestety moze się tak zdażyc, są zabiegi intensywnie pojędrniajace, nmasaże liftingujece, dzięi którym pomaga się uzyskac porządana wysokość biustu ,



Cytat:
8. no i pięty , łokcie i kolona (skóra)
penie szorsktie/ POLKECIŁABYM cos ze składnikiem złuszczajacym np mocznikiem w wiekszej ilosći, np xerial svr, regularne złuszczanie, kremy zmieks\czające
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 12:11   #22
bezja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 183
Dot.: pobyt ala "chcę być piękna" za własne pieniądze

................

Edytowane przez bezja
Czas edycji: 2011-04-27 o 06:35
bezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 17:45   #23
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: pobyt ala "chcę być piękna" za własne pieniądze

powodzenia!!! czekam na foty!
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:55.