Pomóżcie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-15, 22:12   #1
diorinia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 167

Pomóżcie!


Witam, mam następujący problem... Moja babcia ma 69 lat, twarz gładką pod względem nawilżenia, napięcia, gładkości i ma zmarszczki
(ale tylko nie jak u każdej staruszki w charakterze obwisła skóra tylko zmarszczki)
grawitacyjne. Co mi radzicie kupić aby to zlikwidowało ten problem, Może coś muszę ukręcić jakąs miksturę z retoidami? Dorażdzie mi!
diorinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 15:22   #2
84eve
Raczkowanie
 
Avatar 84eve
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 71
Dot.: Pomóżcie!

Powiem tak - wydaje mi się, że żaden krem tutaj nie pomoże, ponieważ te wszystkie super kremy zapobiegają powstawaniu zmarszczek, a już powstałych to raczej nie usuną a na pewno nie tak jakby się chciało. Prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem byłby jakiś zabieg w salonie, ale to już musiałby się wypowiedzieć specjalista.
Jedyne co ewentualnie mogę polecić to seria loreala age re-perfect pro-calcium - to jest program dla skóry od 60 lat. Podobno też czysty kolagen to fajna sprawa.
84eve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 17:25   #3
KERA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 203
Dot.: Pomóżcie!

Ja też polecam konsultacje u specjalisty bo chyba żadna z dziewczyn na forum nie ma 69 lat czyba że się mylę . Ale zastanawiam się po co babcia chce się pozbyć tych zmarszczek przecież każda starsza osoba takie ma (moja babcia też).
KERA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 18:49   #4
diorinia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 167
Dot.: Pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez KERA Pokaż wiadomość
Ja też polecam konsultacje u specjalisty bo chyba żadna z dziewczyn na forum nie ma 69 lat czyba że się mylę . Ale zastanawiam się po co babcia chce się pozbyć tych zmarszczek przecież każda starsza osoba takie ma (moja babcia też).
masz rację, ze kazda starsza pani ma ale szkopół w tym ze nigdy nie stosowała kremów i balsamów a ma 60 lat i jędrną, napiętą skórę. myśle ze poprzez rozpoczęcie stosowania kosmetyków to wygładzi twarz po bedzie to "atak". może jabu'she??
diorinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:37.